Artykuł

Łatki, programy, dodatki

1 września 2005,
Anako

A A A

Poniższy przewodnik pozwoli szybko zorientować się w świecie SIMÓW i dodatków do nich.

Poniższy przewodnik pozwoli szybko zorientować się w świecie SIMÓW i dodatków do nich.

THE SIMS 2

Rodzinka dodatków do The Sims 2 stale rośnieKliknij, aby powiększyćRodzinka dodatków do The Sims 2 stale rośnieCzęść druga jednej z najbardziej znanych gier w historii. Dwójka prezentuje zupełnie nowe oblicze. Szczegółowa grafika 3D, pełna interakcja z otoczeniem oraz innymi simami, sześć etapów życia, rozbudowana sztuczna inteligencja i różnorodne charaktery simów - wszystko to ma jak najbardziej upodobnić grę do rzeczywistości.

Podstawowa wersja Sims 2 jest niezbędna do instalacji kolejnych rozszerzeń i dodatków.

Rozszerzenia

The Sims 2: Na Studiach (nazwa angielska: University)

Kliknij, aby powiększyćPierwszy dodatek do gry. Twoje simy wybierają się na studia, aby zapewnić sobie dobrą przyszłość oraz... zabawić się. Po ukończeniu szkoły średniej sim przeprowadza się do akademika, po czym powraca do domu już jako absolwent wyższej uczelni. Dodano nowe przedmioty i ubrania, a także czynności simów. Tym samym powstał kolejny etap w życiu sima - nie jest on już nastolatkiem, ale jeszcze nie w pełni dorosłym.

The Sims 2: Nocne Życie (nazwa angielska: Nightlife)

Nocne Życie to najnowsze rozszerzenie do The Sims 2Kliknij, aby powiększyćNocne Życie to najnowsze rozszerzenie do The Sims 2W drugim dodatku do gry nasze simy uczą się grać między innymi w pokera i kręgle. Zaznają także nocnego życia w klubach podczas szalonych dyskotek i w restauracjach na romantycznych randkach... Nocne życie przypomina dodatek Randka, który ukazał się do pierwszej części gry. Nightlife przynosi również dużą porcję nowych ubrań, przedmiotów i możliwości, jakie stają przed twymi simami.

Patch 1.0.0.999

Jedyny dostępny patch do gry, usuwający większość błędów. Wersja ta jest instalowana przy wgrywaniu dodatku Na studiach. Można ją też pobrać z oficjalnej strony gry. Patch naprawia błędy związane z grafiką. Pozwala simom m.in. przebierać niemowlęta w ich łóżeczkach, ponownie się zaręczyć w przypadku śmierci narzeczonego/narzeczonej, zabierać swoje ubrania do nowego domu w czasie przeprowadzki oraz likwiduje problemy wynikające z pojawienia się w mieszkaniu NPC (postaci niegrywalnych).

Dodatkowe programy

Menedżer Obiektów (nazwa ang.: Content Manager Tool)

Praktyczny Menedżer obiektówKliknij, aby powiększyćPraktyczny Menedżer obiektówProgram ten znajdziesz na oficjalnej stronie gry. Dzięki niemu przejrzysz wszystkie pobrane z Internetu obiekty, usuniesz lub wyłączysz z gry niepotrzebne i szkodliwe pliki oraz dokładnie określisz ich pochodzenie. Program jest łatwy w obsłudze i dostępny również w języku polskim.

Warsztat (nazwa angielska: BodyShop)

Program instaluje się razem z grą. Służy przede wszystkim do tworzenia nowych simów i kreowania genotypu, który ma duże znaczenie w trakcie gry. Warsztat posiada również dodatkowe opcje i możliwości dotyczące edycji wyglądu sima. Poza tym możemy w nim tworzyć nowe ubrania, elementy makijażu oraz włosy. Dostępny jest w języku polskim.

Colour Options Enabler

Instalacja COE jest intuicyjnaKliknij, aby powiększyćInstalacja COE jest intuicyjnaColour Options Enabler jest czymś w rodzaju łatki, działa bowiem na podobnych zasadach. Instalujemy ją, jeżeli chcemy, aby w grze działały ściągnięte z Internetu przedmioty. Dotyczy to jednak tylko obiektów, których jedynie kolorystyka została zmieniona. Colour Options Enabler nie wpływa bowiem na nowe (w dosłownym tego słowa znaczeniu) przedmioty stworzone przez fanów. Tę swoistą łatkę można pobrać ze strony sims.ambertation.de (znajdziesz ją w dziale Downloads).

Majster Plus (nazwa angielska: HomeCrafter)

Program znajdziesz na oficjalnej stronie The Sims. Jest prosty w obsłudze i służy do tworzenia własnych pokryć ścian, podłóg oraz terenu. Dostępny również w języku polskim.

Movie Endings & Tunes

Znajdujące się na oficjalnej stronie gadżety dla fanów pragnących nakręcić własny film z simami oparty na różnych zakończeniach i ścieżkach dźwiękowych.

SimPE

Obsługa SimPE jest skomplikowana, ale oferowane możliwości ogromneKliknij, aby powiększyćObsługa SimPE jest skomplikowana, ale oferowane możliwości ogromneNiepowtarzalny program o wspaniałych właściwościach, stworzony przez fanów gry. Można go za darmo pobrać ze strony http://sims.ambertation.de . Dzięki niemu stworzysz swój własny świat The Sims i przygotujesz go do prawdziwej gry. Możesz do woli przeglądać akta każdego z simów, zmieniając ich charaktery, przeszłość, wiek, wybierając rodzinę i znajomych, a nawet ustanawiając orientację seksualną. Ponadto możesz przywrócić do życia dawno umarłych mieszkańców simowegu uniwersum!

W programie można również modyfikować przedmioty oraz tworzyć zupełnie nowe. SimPE jest co prawda trudny w obsłudze i dostępny jedynie w językach angielskim oraz niemieckim, oferuje jednak ogromne możliwości i daje wiele satysfakcji.

Niebezpieczne dodatki do SIMÓW

W Internecie pojawiła się dla naszych simów cała masa ubrań, fryzur, makijaży i obiektów, których setki znajdują się na niemalże każdej stronie poświęconej grze. Ich liczba i różnorodność jest tak oszałamiająca, że doprowadzić może do bólu głowy... i wielu problemów. Przed ściągnięciem każdego dodatku upewnij się dwa razy, czy aby na pewno jest on bezpieczny. Musisz także ograniczyć się w liczbie pobieranych gadżetów, gdyż potrafią kilkukrotnie (!) spowolnić grę, a sam moment jej wczytywania przedłużyć nawet do kilkunastu minut...

Więcej informacji o stronach, z których możesz ściągnąć ciekawe dodatki, znajdziesz w poradniku Od strony fanów (patrz strona 60).

Dodatki w sieci

Merola's Meltings

Strona nie ma katalogu przedmiotów. Informacji szukasz przez forumKliknij, aby powiększyćStrona nie ma katalogu przedmiotów. Informacji szukasz przez forumNiezwykłe i (co najważniejsze) bezpieczne dla gry przedmioty stworzone przez osobę kryjącą się pod pseudonimem Merola69. Na stronie http://www.simchaotics.net znajdziesz magiczne obrazy, pozwalające simowi w jednej chwili stać się w pełni szczęśliwym, tudzież wielce inteligentnym, tajemnicze lustro pozwalające kontrolować obcych simów odwiedzających twoje domostwo, wózek dla niemowląt, elektroniczny zegar oraz wiele innych przydatnych przedmiotów!

Mod The Sims 2

Na http://www.modthesims2.com znajdują się tysiące hacków, innowacyjnych przedmiotów i ubrań stworzonych przez fanów. Niestety, zdarzają się dodatki powodujące konflikty. Wgrywając je, ryzykujesz pojawienie się błędów w grze. Ratunkiem jest wtedy reinstalacja gry.
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze (349)

~Gość

05-05-2011 17:35

kiedy na tej jednej stronce sims.ambertation.de nie ma łatki Colour options enabler. nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Serniczek

28-07-2010 12:55

Ale do dodatków kod intprop censorgridsize 0 nie działa ... żal

Miss

24-01-2010 08:28

Ja tam wole dodatków nie ściagac - tylkoo kupic za pare groszy orginalne, tak bezpieczniej!

~Gość

15-07-2009 16:55

mam taki problem... jak sie rejestruje na mod the sims 2 bo jak ja klikam register to tam trzeba podac date i cos sie wyszukuje... CZY KTOS MOZE MI PODPOWIEDZIEC??

cat

25-05-2009 15:28

najlepiej mieć e-mola

agisia

10-05-2009 17:31

czy ktoś zna jakieś stronki z dodatkiem "IKEA urządza dom"?? żeby go ściągnąć?? :D:D jeżeli można to proszę pisać na gg 13428640

beyonce

09-05-2009 20:09

eej nie moge znalezs tej łatki;( mogłby mi ktoś podać inną strone z tą łatka... Plisss...

nicka348

23-01-2009 14:27

islamistka o co ci chodzi o jaką strone powiedz plizzz

monix

02-01-2009 19:34

paula Sprawa 2 : niektórzy piszą że mają The sims 3 no ja nie zaprzeczam bo ja mam ale tylko dlatego że poleciałam z tatą do Angli po nie byłam przez tydzień w Angli i the sims 3 było więc kupiłam lexcz w polsce wejdą do sklepów 20 lutego 2009r i nie piszcie czegoś takieo że macie bo wczoraj kupiliście bo to raczej niemozliwe tak szyko przylecieć z Angli albo jest to niemożliwe żeby się w czaise przenieść !!! Ty się nie podniecaj że ty masz the sims 3 !!!! bo jak z Anglii to pewnie nie po polsku hahahahaha

islamistka

30-12-2008 10:37

do sciagania dodatków polecam strony czesto aktualizowane. nieradze tez płacic za dodatkowe sety lub przedmioty bo czesto po zapłaceniu nic sie nie dzieje a przedmiot nadal jest zablokowany.

Kladi

25-12-2008 13:35

Ja kocham simsy i mam orginalną płytę!mondrrraaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllleeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111

paula

20-12-2008 21:49

Sprawa 1 : żal dla was bo jest takie coś jak : "13.000 dodatków" za 10 zł z gazetą i plakatami z The sims 2 pilnujcie tego co piszecie ! Jest 2200 dodatków też z gazetą to c jakiś zcas wychodzi np. w BIEDRONCE lub w niektórych Kioskach. Sprawa 2 : niektórzy piszą że mają The sims 3 no ja nie zaprzeczam bo ja mam ale tylko dlatego że poleciałam z tatą do Angli po nie byłam przez tydzień w Angli i the sims 3 było więc kupiłam lexcz w polsce wejdą do sklepów 20 lutego 2009r i nie piszcie czegoś takieo że macie bo wczoraj kupiliście bo to raczej niemozliwe tak szyko przylecieć z Angli albo jest to niemożliwe żeby się w czaise przenieść !!! Sprawa 3 : Wiem wszystko o The sims 1 2 i 3 oraz o SimsCity4 <- gra :{} więc możecie mnie pytać o co kolwiek pod numerem gadu gady : 12954435 wiem np. do czego służy kod boolProp TestingCheatsEnabled true wpisany w tworzeniu rodziny ze wciśniętym klawiszami SHIFT + N oraz w otoczeniu bez kombinacji moge wam to opisać na gadu gadu ale trzeba napisać co chcecie wiedzieć i nie trzeba tylko o to pytać co jest tu napisane wiem np. Jak zrobić żeby sim odrazu został burmistrzem SimsCity i do pracy dzięki temu latał helikopterem zauważcie że naprawde wiem duzo z tego powodu że mam ponad 25 rodzajów aut w The sims 2 uwierzcie The sims 3 są fajne bo można jeździć rowerem np. do sklepu :) CZEKAM NA GADU GADU UWAGA !! Jesli mnie nie będzie <niedostępna> albo nie będę odpisywać to znaczy że odpowiedź zostanie przesłana trochę puźniej czyli : w ciągu 24 godzin i często mam opis żeby nie pisać (właśnie wtedy zajmuje się odpisywaniem na pytania : mam tego mase) ale wy z pytaniami na ten opis nie zwracajcie uwagi pa CZEKAM :) "po co daje sobie dodatkową prace" <heh>

Anka

19-12-2008 17:12

o zal niema simsów 3,4,45,6,7 xDD i niema 2 tysięcy dodatkow zal ;/

haha

08-12-2008 14:28

jak komus sie nie chcą zainstlowac to przez DEJMONA INSTALUJCIE!! Ja ma wszystkie dodatki a razem ich jest2 i pół tysiaca ja je wszystkie mam:)

blaha

29-11-2008 07:34

niema sims 4 5 6 7

simka_ja

28-11-2008 12:44

jak mozna znalezc na necie simsy 2lub3,4,45,6,7 i jakie tam sa inne kto wie??bo szukam i szukam i nie moge znalezc:/

pegee

15-11-2008 19:15

mam tylo 1 pytanie.... cz kidy kolwiek miales orygina plyte the sims?? jesli nie to na pewno nie wiesz ze przy zainstalowaniu mozesz sie zalogowac na stronke the sims(ja mam the sims 2 i cztrey pory roku)i tam masz login i mozesz sciagac rozne dodatki typu fryzury itp.ale aby miec ta stronke to musisz miec oryginalna plyte z kodem(przy logowaniu trzeba napisac kod)wiec nie wypowiadaj sie w tematach typu ze nie trzeba miec oryginalu,oczywiscie ze nie trzeba ale dzieki oryginalowi masz o wiele wiecej opcji.

~Gość

20-10-2008 08:24

dlaczego jak chcę zaktualizować Simsy, to pojawia mi się komunikat aby włożyć płytę 4, wkładam ją i nic. pomóżcie, po nie mogę zainstalować rzadnych dodatków! PODOBNO TRZEBA MIEĆ ORGINAŁ ALE KAZDY Z NAS WIE ŻE TO NIE PRAWDA (HAHA) A TAK POZATYM PIRACE WŁAŚNIE ZWIERZAKI, STUDIA RODZINNĄ ROZRYWKĘ I NOCNE ŻYCIE WIĘC MOŻE KOMUŚ Z WAS SPEŁNIE MAŻENIE

simka_ja;)

16-10-2008 19:38

dlaczego jak chcę zaktualizować Simsy, to pojawia mi się komunikat aby włożyć płytę 4, wkładam ją i nic. pomóżcie, po nie mogę zainstalować rzadnych dodatków!

Paula :P

14-10-2008 13:24

RANY !!! Kasia jak ja mam Ci przesłać sims 2, sim s 2 zwierzaki, sims 2 osiedlowe życie, sims2 czas wolny, sims 2 cztery pory roku, sims 2 nocne życie, sims 2 na studiach i sims 2 biznes jak mam je na płycie !!!!!!!!!!!!!!! ????? Hęee..... ? ;# lepiej se kup albo porzychz a nie ;& jesteś beznadziejnna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał

04-10-2008 13:58

Trzeba wkładać płytę z najnowszym dodatkiem, a nie z ostatnio zainstalowanym! Tego nie da się zmienić-musisz zrobić np. tak, żeby kolega miał Osiedlowe Życie, a ty je odistalujesz i wtedy u Ciebie ostatnim dodatkiem będzie Czas Wolny, ale wtedy nie będziesz miała OŻ.

Mel

13-09-2008 17:32

Witam! Mam taki mały problem... NIestety nie stać mnie na wszystkie dodatki, więc połowę kupuję ja, połowę kolega, i tak chcieliśmy się wymieniać i wszystkie zainstalować, bo byłam przekonana, że aby uruchomić grę potrzebny jest tylko ostatnio zainstalowany dodatek. Jednakże po zainstalowaniu Uniwersytetu, później czasu wolnego, na końcu 4 pory roku i kiedy chciałam grać za pomocą tej ostatniej płyty, wyświetla mi się ten komunikat: "Uruchomiona została niewłaściwa wersja gry The Sims 2. Proszę uruchomić The Sims 2 Czas wolny." Czas wolny ma mój kolega i nie wiem w czym jest problem, dlaczego nie mogę właśnie tą ostatnio zainstalowaną płytą grać? POmóżcie proszę, bo uzależnienie wzywa ;)

kasia

30-07-2008 13:25

siemka jagby ktos miał simsy auto albo sims zwierzaki albo sims 2 to prosze przeslijcie mi simsy przez moje gg 4017282 prosze bede wdzieczna

Krzysiaczek281

24-07-2008 17:33

PROSZĘ napiszcie do mnie, a podam Wam adresy, do dodatków do gry miss 2. Piszcie na adres Kotek30lat@o2.pl

elka666

15-07-2008 14:02

dzięki Saphira :) a może ktoś zna stronę gdzie są fajne ubrania i w ogóle styl ,,emo'''' do the sims 2 ?

simk@

11-07-2008 18:10

kto zna dobrą strone z dodatkami?

~Gość

08-07-2008 21:41

hej jestem mia i chciala bym za grac w internecie w gre sims 2 ale nie wiem gdzie wejsc moze ktos by mi podpowiedzial jestem z meksyku mam 25 lat

~Gość

04-07-2008 11:15

ania najlepiej bedzie jak ... KUPISZ TA GRE wiem ze to moze doprowadzic cie do bankructwa ale to tylko 50 czy 60 zloty. Sa w kazdym supermarkecie np. TESCO REAL czy MEDIA EKSPERT ten trzeci polecam osobiscie

ania

04-07-2008 08:51

mam takie pytanie potrzebuje podstawową wersję sims2 mozecie mi powiedziec gdzie mogę ja sciagnąc? z gory dzieki za informacje:)

Sylcia

03-07-2008 22:42

Hej jestem sylwia i mam 13 lat .Bardzo lubie grać w simsy ale niewiem jak moge ściągnąć dodatki w postaci przedmiotów i innych.Widze jak inni fani chwalą się swoimi dodatkami a ja niemam swoich bo niewiem gdzie je znaleść.Gdy jakiś znajde nie dam rady go ściągnąć.Pomóżnie

Nesta

30-06-2008 20:12

Żeby zainstalować dodatki (ubrania, włosy itd.) wystarczy rozpakować plik i włożyć go do \Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads.

rosolak

26-06-2008 18:21

hej mam problem, mianowicie nie mogę robić zakupów w sklepie w swoim otoczeniu!! chciałbym kupić dziewczynie perfumy ;) ale jedyne co można robić to przymierzać ubrania, nie mogę kupić jedzenia, pamioątek, wody kolońskiej ani biżuterii! co się stało? pomóżcie ;O

lena411

16-06-2008 17:21

Na tych stronach jest bardzo dużo super dodatków tylko pytanie: jak je zainstalować?

Saphira

10-06-2008 20:25

Stronki z dodatkami? bardzo proszę: [[www.helgasims.com]] [[www.modthe sims2.com]] [[www.pimpmysims.com]] [[www.prettysims.extra.hu]] [[www.sims2sisters.com]] [[www.7deadlysims.com]] [[www.simplyealu.it]] [[www.sims2.simslice.com]] [[www.parsimonious.org]] fora o simach (dobrze grzebcie,tam jest więcej dodatków): www.simsy.net

elka666

03-06-2008 15:20

czy ktos zna darmowe stronki z dodatkami np. fryzy, ubrania itd. do the sims 2 ???

michu

30-04-2008 22:01

mam sims 2 (na studiach, nocne życie,własny biznes, zwierzaki) i chciałem sobie włożyć te przedmioty meroli czy jakoś tak ale nie wiem jak to zainstalować (nie mam folderu downloads w żadnym folderze dodatków)

Lora

12-04-2008 22:58

Majka i HENRYK ćwir zamieszkali w domku nad rzeką . Urodziła im się córeczka Kasandra . Rodzice byli bardzo szczęśliwi . Dziewczynka szybko i zdrowo rosła . Potem Majka znowu zaszła w ciąże i urodziła drugą córeczką Karolinę . Majka i Henryk byli bardzo uszczęśliwieni narodzinami drugiej córeczki , a Henryk dostał nawet w tym czasie ze 4 awanse , więc powodziło im się bardzo dobrze . Nadszedł dzień gdy Kasandra poszła do szkoły . Bardzo dobrze się uczyła , Karolina także . Niestety , Kasandra wpadła w złe towarzystwo i zapuśćiła się w nauce i wyjechała do szkoły specialnej . Rodzice byli bardzo zruzgotani . Widziała to Karolina , której było bardzo przykro z tego powodu ... Co było dalej dowiecie się póżniej .

~Gość

08-04-2008 17:37

ZAGUBIONA PO PROSTU MUSISZ ZALOZYC TAM KONTO O WTEDY MOZESZ SCIAGAC. ALE TAM CHYBA JEST JAKIS LIMIT SCIAGAN NA DZIEN ALE CHYBA NASTEPNEGO DNIA MOZNA ZNOW SCIAGAC.

Zagubiona

08-04-2008 14:33

Mam simsy2 (zwierzaki,nocne życie,na studiach,własny biznes,młodzieżowy styl,na święta,szyk i elegancja) gdy chce ściągnąć sima z thesims2.com i klikam Download This Sim (5.56 Mb) to wyskakują mi takie 2 okienka jakbym musiała się zalogować a przynich pisze Member Name: (okienko puste) Password: (okienko puste) Prosze co zrobić Pomóżcie mi

HEEELP!!!

06-04-2008 11:28

posluchajcie, bo ja chce sobie ściągnąć The Sims 2 ale ja sie wiem jak ja mam to zrobic!! mam specjalny program tego Aresa ale ja nie wiem jak ja mam to ściągnąć wystarczy że raz to ściąge czy musze aż cztery razy? Bardzo prosze żeby ktoś w komie napisal JAK JA MAM TO śCIAGAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BLAGAM POMOCY!!!!

LoLz

02-04-2008 08:49

Ściongnij sobie taki program Ares najlepiej najnowszom wersje. wpisz w wyszukiwaniu the sims 2 i tam ci wyszuka dodatki(np. na studiach albo zwierzaki)i podstawowom wersje na 4 płytach(każdom sciągasz odzielnie sam tak ściongałem)

Niczka

21-03-2008 12:01

Wszystkie Simy są na torrenty.org

~Gość

21-03-2008 11:04

dodatki do simsów ściąga się z [[www.borysgames.pl]]

Paulina

19-03-2008 20:29

Cześć Wam ! Mam do Was prośbę : szukam dodatków do The Sims 2 takich jak Zwierzaki, Cztery Pory Roku itd. !! Czy ktoś posiada te dodatki bądź ma stronkę z których można je pobrać ??Pisać : cleo.sertori@wp.pl lub gg 8565645

Paulina

19-03-2008 20:23

Słuchajcie !! Mam do Was wielka prośbę: Szukam dodatków do The Sims 2 takich jak:" Podróże", "Zwierzaki", "Własny Biznes", "Cztery Pory Roku" Czy ktoś ma stronkę gdzie można te dodatki pobrać ??

izusia

15-03-2008 18:20

dodatki do the sims 2 za darmo są na torenty org

Frucia

12-03-2008 19:31

Nie chcą mi działać kody. Tylko ten na tysiąc mi działa. Co zrobić?

przemo

10-03-2008 11:29

kto wie gdzie są darmowe dodatki do gry sims2 niech teraz tu napisze plis

Monika

09-03-2008 20:09

Mam na imię Monika i mam 10 lat lubię The Sims 2 mam 13 000 dodadków i ponad 500 kodów a mój dom jest cały w plakatach z the sims 2 Moje simy to dodatki Zwierzaki,4pory roku,Akcesory* Ro0dzina rozrywka i na święta mam prokram Menedżer zawartości The sms 2 iteż jest jakiś błąd nie chce się uruchomic a potem wyłącza mi się komp proszę chcę pomocy tomam zrobic z tym programem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bezradny>

Julia

06-03-2008 17:27

niewiem jak sie instaluje te simsy2

~Gość

04-03-2008 22:53

Mam nowy komp z nie powiem najlepszymi ale bardzo dobrymi parametrami. No i Viste... I to wcale nie chodzi o jakośc kompa ponieważ u mnie Simsy 2 tez nie chodza... po instalacji jak wlacze z setup-a to normalnie wchodza moge robić wszytsko ale jak juz wyłacze i chce właczyć ponownie to wyskakuje bład... Czy zna ktoś strony z łatkami pod viste? Była bym wdzieczna

VISTAAAA

02-03-2008 18:14

DO przypadkiem tu jestem .. JA MAM VISTE I MI DZIAŁAJĄ SIMSY!!! A JAK TOBIE NIE DZIAŁAJĄ TO MASZ WIDOCZNIE KOMPA ZA SŁABEGO HA HA HA

przypadkiem tu jestem

21-02-2008 23:09

simsy na viste nie dzialają! a budowanie nie chodzi bo wedlug mnie to przez cracka niektore tak mają!! jak cos to wysylas na adres email

pytający

21-02-2008 20:49

Mam simsy 2 . Bez żadnych dodatków świeżo zainstalowaną gierkę. Tworzę osiedle ,rodzinę ,ale historii sąsiadów nie robię i wprowadzam ją na posiadłość ,ale od razu z domem ,bo nie mogę budować (kolejny problem [mile widziane pomoce i informacje]). Chcę zacząć grać ,ale nie mogę !!! Wyskakuje ,że jakaś aplikacja przeszkadza grze i gra się wyłączy po naciśnięciu "ok". Nie można obejść tego komunikatu zwykłymi sposobami trzeba jakimiś innymi (potrzebna pomoc i informacje) czy to przez to ,że "historii sąsiadów nie robię"? Proszę pomocy ,bo jak na razie mogę tylko dodawać dodatki ,tworzyć rodziny i osiedla ,nic poza tym . GG 6469310 POMOCY!!!

aida

21-02-2008 20:00

Asiu nie mozesz budowac nie z powodu crack''a (ani ilosci dodatkow bo to nie ma zadnego znaczenia :P ) tylko dlatego ze twoja wersja The Sims jest z blokada wlasnie na budowanie. Jest kilkadziesiat tysiecy takich wlasnie gier z bledem wiec nie martw sie. Tez mialam ten problem. Skopiuj sobie do innego folderute wszystkie dodatki, usun gre, i zainstaluj pozyczona od kolezanki. Na pewno ktoras z Twoich kolezanek tez w to gra. Wrzuc dodatki z powrotem i OLE! Pozdrawiam.

izia

21-02-2008 13:24

gra the sims2 i dodadki to po prostu bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten kto wymyślił te gre powinien zostać królem!!!

Kingusia

16-02-2008 14:20

Ściągnełam bardzo duzo dodatków do the sims, m.in meble kwiaty ubrania.. wszystko byl jednak bardzo duzy problem otoz spora czesc z nich nie dzialala, probowalam sciagnac menager sismsow czy cos takiego. jednak jest to jedno wielkie dziadostwo. musialam sama recznie sprawdzac pliki. wlasnie skonczylam sprawdzanie i usunelam same zle. w necie bardzo duzo jest bledow. simsy mozna sciagac i to nie od nich sa bledy. strona z ktorej sciagalam te dodatki no niestety.. niepamietam ;P ale pelno jest tego na forach internetowych ;D powodzenia .^^

sara

14-02-2008 21:23

Nie ściągać simsów!!!!!!!!!!!!!!!Wtedy są te błędy!!!!

Lilka123

12-02-2008 16:52

mam pytanko. gdzie moge znalezc jakies przedmioty do the sims 2 np. meble, domy, ubrania itd. prosze pomozcie mi!!

DORKA14

02-02-2008 23:26

MAM VISTĘ . ZAINSTALOWAŁAM SIMS2 I ZWIERZAKI . POKAZUJE MI SIĘ TYLKO FILMIK I DALEJ NIC. BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!!

Dorka

02-02-2008 21:27

mam problem zainstalowałam sims 2 a następnie dodatek(zwierzaki) i nie chce chodzić. Pokazuje mi się tylko filmik ,Mam Vistę BARDZO PROSZĘ O POMOC TO PILNE

Julka

31-01-2008 11:17

Hej mam putanie jeszcze 1 do Wiczki : Jak juz pojawią mi sie te obiekty i na jekis klikam a pużniej naciskam Download This Lot to mi wyskakuje Log In. Czy ja musze sie zalogowac albo konto założyć. Jak tak to jak to zrobić??

Julka

30-01-2008 18:29

Wera: Nie wiem czy nocne życie jest fajne bo nie mam ale w poniedziałek będę miała,ale wejdż na strone thesims2.pl i po lewej stronie są wypisane dodatki kliknij na nocne życie gdy ci sie pojawia informacje o grze to kliknij GALERIA. Tam są obrazki z tej gry. Moim zdaniem to jeden z najlepszych dodatków do sims2. PoZdRo

Julka

30-01-2008 18:16

Mam 1 pytanie do wiczki : Jaki adres ma ta strona o której wcześniej pisałaś?? odp. PLISS

Kubek

27-01-2008 23:09

The sims i the sims 2 to super gierka gram w to od kilku lat i mi się nie znudziła jet to łatwa w obsłudze girka nawet w jęz.ang. jeśli chcecie wiedzieć jak ściągnąć najlepiej przez bearshare 5.2.5 to program baedzo łatwy w obsłudze albo można też przez utorrent 1.7.5 truydniejszy ale jak jesteś kapujący to sią połapiesdz jak co ś to siępytać moje gg to 10294177

wera

26-01-2008 15:46

ja chce ściągnąć simsy Własny Biznes z internetu!!1 Pomocccyyyyyyyyyyy

Lolitka

25-01-2008 08:47

Witam!was Czy ktos z was wie jak to mozna no wiecie zainstalowac.Ja zawsze sama instaluje,ale teraz nie zabardzo rozumiem jak to zrobic.Prosze was niech ktos odpisze co mam zrobic mam az 7 simsów i nie wiem co mam zrobic ,aby sciągnąc sobie super rzeczy. Pozdro!Lolitka

Edek

24-01-2008 19:54

Pomocy!!!Chce włączyć sims 2 ale gdy właczam simsy to po filmiku w łocza się błąt.Pomoc!!!!!!!

Pypyk

23-01-2008 14:55

Uwaga o tym że w przypadku konfliktów w grze należy reinstalować jest wielką pomyłką - wystarczy usunąć błędny dodatek i w wypadku prawdziwej katastrofy (Bóg raczy wiedzieć co mogłoby ją spowodować, chyba 3 letnie rodzeństwo zabawiające się Simpe) usunąć zapisy. mam w downloads ok 1000 plików, drugie tyle usunęłam, gram od roku i ani razu nie musiałam reinstalować...

wiczka!

22-01-2008 13:47

hejcia ja tez jak bylam mala to tez za wszelka cene chcialam dodac do simow ubrania fryze itp. ale nie ummialam bo niepotrafilam przez tego winzara czy cos takie ale kuzynka pokazala mi oficjalna stronethe sims 2 (jest tylko po angielsku :/ ) a tam mozna sciagac wiele rzeczy ! np. tam na tej stronie jest na samej gorze taka jak by gwiazdka i jak na nia najedziesz to rozwija sie : -sims - czyli simsy do sciagniecia (razem z fryzurami makijazami nowymi i ubraniami mozna je podem dodac do swojego sima czyli robie sima wchodze na mejkap i moge urzywac nowego np. blyszczyka ktorego nie bylo!) -lots- domy (parcele) -pets- zwierzaki (nie gra tylko psy i koty do sciagniecia) - stories- malo wazne... -i- objects- obiekty czyli samochody krzesla biurka itp. ale najlepsze jest to ze mozna sciagnac auto ktore jest tylko w the sims 2 nocne zycie i podjazd(bez ktorego auto nie ruszy) i bez dodatku jak wspominalam nocne zycie mozna miec auto! ale jak juz chcecie sciagnac to wybieracie na tej gwiazdce np.sims i wybieracie tego sima co chcecie sciagnac i tam powinno sie pojawic: Download This Sim (10.19 Mb)-czyli jezeli klikniecie na download this sim to sciagace wybranego simsa a w nawiasie jest jego wielkosc oczywiscie zawsze jest inna nie tylko 10.19 mb potem mozecie zrobic nowy folder najlepiej na pulpicie i zapisac tego sima w nim a kiedy juz sie sciagnie sim ktorego chcieliscie musicie kliknac na jego nazwe i go zainstalowac proste! lecz uwaga to serio prawde ze im wiecej dodatkow tym wolniej gra chodzi! ja to odczulam.... :/

Ola

20-01-2008 22:04

wiecie jak dodac dodatek do simsow ?? (2) ? ja wiem ... najpierw wejdz w ''''moje dokumenty'''' potem w folder '''' The Sims 2 '''' nastepnie jak nie ma folderu ''''download '''' to zrób ! i te sciagniente dodatki wklej tam i potem rospakuj plik a potem mozna juz usunac te ksiazki :p xD i to tyle !!! pozdro dla was i papa moj adres e-mail to : olusia.ss@interia.pl

~Gość

19-01-2008 13:46

Ja bardzo chcę pobrać dodatki do the sims 2 np.auta,ubrania,fryzury itp.Ale nie wiem z jakiej strony i jak .Jeśli ktoś będzie wiedział niech napisz na gg.8039861.

Karolina

16-01-2008 00:18

mam pytanie. czy to jest bezpieczne ściągnąć dodatek simPE? na stronie było napisane coś o ryzyku i nie wiem o co chodzi. odp. pls ! :) ! (: odp na gg 2440921 lub 1342721 nawet jak ndst. z góry dzięki ;*

chlebek

11-01-2008 14:42

niwiem cz jest fajne wle chyba tak

ewelina

11-01-2008 14:32

mam pytanie gdze moge znalezc kody do the simsow ,tj.na samochody ,ubrania,pieniadze,i rozne tam zeczy prosze o odpis

Aduśka

10-01-2008 15:50

siemka mam mały problem wpisuje i wpisuje kody 3\4 z nich nie działa :( czy ma to jakieś znaczenie ze nie mam orginalnych simsów? jeśli nie to co mam zrobić?

kasia

07-01-2008 16:07

Witam!! Prosze was o pomoc mam nadzieje ze mi pomożecie...mam wind.viste niestety niemoge zainstalować gry the sims2 z dodatkami ponieważ pokazuje sie tabelka jakiego programu chce użyć....ja naprawde niewiem jakiego potrzebuje...pomóżcie mi prosze:((. Mój mail to...nigma44@wp.pl

Paulina

07-01-2008 15:09

Gdzie mogę znaleść kody doi simsów 2 na ubranie (itp)

justynka

03-01-2008 18:55

co zrobić żeby budować w simsach 2 ???? pomóżcie!! kto wie pisać misia0903@buziaczek.pl plis:*:*:*

Daniel

03-01-2008 17:51

Zarobiłem 100000tysiecy w karierze parnormalnej, jako przwudca kultu. Polecam!!!

bandito88

29-12-2007 21:24

ja mam wszystkie dodatki the sims 2. właściwie to śa siostry. i z tego co wiem śą fajne. dajcie jakieś fajne strony z fryzurami. bo już mnie głowa boli od jej próśb pls!!!

karoola6

29-12-2007 19:49

Hmm. ja daje 5 , fajna gra,.. niedawno kupim 4 pory roku bardzo fajny dodatek, lecz nie ma tyle akcesory i dodatków jak w nocnym życiu !! ale polecam ... jesli jakies problemy itp piszcie na gg 9505090 ... potrafie sie obslugiwac cracami:D oczywiscie metodą prob i błedów :D sama do wszytskiego dochodzilam :D wszytsko mam oryginalne , mam wszytskie cd-keye ... jesli cos chcecie pisac na 9505090 :D:D

Ola

29-12-2007 13:37

gdzie są jakieś fajne strony fryzury itp: Napisz do mie na gadu 4871319 zasze siedze na niewidodku ;D papa

wera#

29-12-2007 11:24

wkurza Mnie że wszyscy pytają się o tego cracka. mam pytanie do kogokolwiek!! Czy NOCNE ŻYCIE jest fajne?????????????? ODPISÓJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mARCIN

27-12-2007 21:13

Jak się robi obiekty na Sim PE ?? Probóję to rozszywrować ale nie mam pojęcia jak .... Błagam Odpowiedźcie E-Mailem : loli_m@wp.pl

Panikara!!

19-12-2007 18:03

Sluchajcie Sciagam gadzety do kompa i mam juz ich sporo tylko nie wiem jak je zainstalowac do gry .Pomuszcie mi . To moja gadu ;3419537.Prosze piszcie

murgas

17-12-2007 15:57

do Emilcina też mam dodatki z gazet i wiem jak je zainstalować to takie proste że hej.

murgas

17-12-2007 15:32

mam malutki problem może ktoś zna odpowiedź. Dlaczego nie wczytują mi się niektóre dodatki np. fryzury zamiast nich pojawia się głowa królika.

aga

14-12-2007 10:35

blagam wysle mi ktos cracka do the sims 2 na viste bo ten zwykly nie dziala najlepiej od osoby ktora tez ma viste i dzialaja mu tam simsy :(

aga

13-12-2007 21:38

do murgas wyslalam ci wiadomosc na meila mam nadzieje ze wyslesz mi tego cracka do simsow na viste bardzo prosze hlip hlip :(

aga

12-12-2007 22:57

mam taki problem kolezanka przgrala mi simsy 2 i potrzbny jest crack ja mam windows viste i podobno trzeba jakiegos innego sciagnac bo ten mi nie dziala i piosze nieznany bl;ad pomurzcie wyslijcie mi adres strony z ktorej moge ściagnac cracka odpowiedniego do visty moj meil agusia924@vp.pl

murgas

10-12-2007 01:23

tu masz mój (murgas@wp.pl) napisz.

murgas

10-12-2007 01:19

Hej Asia jeżeli chcesz cracka to ci go wyśle daj tylko swój e-meil.

Emilcia na 102

05-12-2007 18:27

MOJE SIMS 2 SĄ COOL!MAM INNE NIZ WY UBRANIA!:P BO KUPUJE GAZETY Z PLYTAMI!;P;P WY I TAK NIE BEDZIECIE WIEDZIEC JAK JE INSTALOWAC!(LEPIEJ NIE KUPUJCIE)xDxD

~Gość

02-12-2007 08:52

mam problem z uruchomieniem menadzera obiektow :( za kazdym razem wyskakuje mi error a sciaglam ten program z oficjalnej strony sims 2 (prosze o odpowiedz na meila: pszczolka1984@tlen.pl)

kasixa :)

29-11-2007 16:36

ej piszcie bo się nudze :) :):);;):* hehe

kasixa :)

29-11-2007 16:33

siemcia!! jak tam u was wiecie mam problem kupiłam sobie dodatki, ale miałam takiego pecholca normalnie... Pozyczyłam je koleżance a ona mi je zniszczyła wszyztkie nie oszczedziła nawet jednej, mama nieda mi już kasiory na drugie więc prosze o pomoc was, czy znacie jakąś stronke co mozn ściągnąć dodatki do simsów, pliska piszcie mój gg to 8718183 piszcie o stronkacha.plsss będe bardzo wdzięczna.

Ichigo

27-11-2007 16:59

Mam ten sam problem co "Wiosna"... Help Me! xD Jak co to podaje maila- flora-bloom@wp.pl I jak ktoś wie co zrobić to prosze o kontakt ;*

Sakura (ale ne "sakura xD ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21-11-2007 14:01

czy ktoś poda mi stronę z której BEZ PROBLEMU mogłabtm se pobrać jakieś ciuchy itp ? tak ,żeby bez problemu się rozpakowały czy coś bo ja takich rzeczy nie umiem robić a nie chce ciągle dawać pewnej osobie.... moj mail to : dariamel@interia.eu PLEASE !!! HELP !!! THNX TYM OSOBĄ :)

do wiosna

20-11-2007 21:30

A pobierasz fryzury i ubrania z meshami?

Wiosna

19-11-2007 22:04

Czy ktoś doświadczony w grze TS2 może mi powiedzieć w czym tkwi mój problem? Gram w CPR i gdy ściągam z neta jakiegoś sima to pokazuje mi się w grze,ale nie ma jego ubrania,ani włosów-reszta jak np.szminka,cień do powiek,kolor oczu-funkcjonuje.To samo dzieje się gdy ściągam samą fryzurę.W miejscu gdzie powinna być jest fryzura z gry z gwiazdką z boku ale nie ta,którą ściągłam.Ten problem mam od samego początku i z np.10-ciu fryzur jakie ściągam działa mi tylko jedna.Czemu inne dodatki działają,a fryzury i ubrania stwarzają mi te problemy.Proszę o odpowiedz,bo to już b.długa trwa i nie wiem co robić.

Iris

19-11-2007 21:17

Patulka... Wchodzisz w - moje dokumenty, potem- EE Games, następnie - the sims2, poczym - downland. Musisz mieć tam ten folder. Pozdrawiam.

kocur

17-11-2007 11:03

to sie go twoży sammemu plik ,,downoald"

MoniX

15-11-2007 14:58

Mam małe pytanie jak włanczam the sims to zaraz włancza mi sie taki kwadracik a w nim jest tyklo "ok"a w górnym prawym rogu jest X a jak naciskam "ok"albo "x" to mi sie wyłancza gra i nie wiem o co chodzi?!BŁAGAM POMOCY!!!!

Patulka

10-11-2007 12:51

A ja pościągałam sobie dużo obiektów , ubrań, fryzur itp. (do simsów 2) chciałam je wgrać do gry . Szukałam wszędzie folderu DOWNLOAD . NIEMA !!! No i nie wgrałam sobie tych obiektów!! CO MAM ZROBIĆ ???

<magda>

02-11-2007 13:41

Mam pytanie czy ilośc dodatków w folderze : Downloads jest ograniczona a jeśli tak to do ilu?? Bo ja mam trzy płyty z gazet z dodatkami i jak zainstaluje wszystkie dodatki z dwóch lub trzech płyt to mi niedziałają simsy najpierw długo się łudują a póżniej wyskakuje okno: Działanie programu zostało zakłucone. Aplikacja zostanie zamknięta. A jak po usówam dodatki to znowu działa, dodatki są dobre tylko chyba jest ich za dożo czy to możliwe?? Proszę o pomoc jak mam zainstalowa wszystkie dodatki żeby simsy działały może w jakimś innym folderze?? Te dodatki są super i żal mi ich nie instakowac. Pomocy!!!

poszukiwacz kodow

01-11-2007 17:05

gdzi sa kody? gdzi sa kody?

OLA

23-10-2007 16:41

JA MAM NA PLEYA Z KODAMI JAK KTOS CZCE TO NA NR GG666234

Adek

21-10-2007 13:25

Dajcie jakomś strone na kturej sie nie czeba logowa żeby ściągnąc Simsy.Plis

aga

19-10-2007 14:37

spoko stronka ale gdzie kody??:p

marchew

12-10-2007 12:58

mam piracka wersje.posze o szybki kontakt. dzieki z gory:***

marchew

12-10-2007 12:51

hej czy ktos moze mi podac crack''a do Sims 2 aby odblokowac budowanie albo chociaz powiedziec jak go zdobyc??!! bardzo prosze o pomoc:)). Piszcie na adresik marchewa00@onet.eu

magda

11-10-2007 20:48

nie można budować bo do tego trzeba mieć pełną wersję simsów 2.

olek

30-09-2007 19:05

fajne to ale szkoda ze nieda sie ich sciągnąc za darmo

~Gość

29-09-2007 19:30

Zna ktoś stronę z której można ściągnąć the sims 2??? Prosze napiszcie

Ewelinka

27-09-2007 17:36

Hejka potrzebuje numeru seryjnego do the sims 2. jak ktoś zna niech mi go poda pliss . na numer gg 11912012.DZiEkuje BArdzo.

SieLka

27-09-2007 17:31

Hejka zciągnełam the sims 2 , ale do zainstalowania potrzebne są kody. Szukałam wszędzie , nie znalazłam. Byście mogli mi je przesłac. DZia:)

misiak

27-09-2007 16:05

hej, prosze o pomoc w sprawie content manager, jak wlaczam to pisze ze jest error i nie dziala :( dlaczego? :(

Jasper

21-09-2007 18:25

jak zainstalować gta se Andras???????

Simka

19-09-2007 17:00

No i powracam z nowiną.Otóż sciagnełam cracka z eMule i idzie.Tylko filmik,a juz przy ładowaniu gry, pokazuje sie komunikat z krzyzykiem bez zadnego tematu.Napiszcie mi teraz (19.09.07r.) na numer gg 7597342.Mam dooła...

lulka

19-09-2007 07:46

Jaki jest numer seryjny do the sims2 podróże?

Simka

16-09-2007 14:16

Czy tu można się dowiedziec jak instalowac np.plik z emula o nazwie the sims 2 zwierzaki.iso z ikonką nero burning rom?Ja nagrałam plik na płytkę cd-rw,zainstalowałam go na kompie (instalacja pokazała się od razu!).Posiadam program Daemon Tools,zaznaczyłam,ze zwierzaki mają byc obslugiwane bez plytki.I nadal prosi o płytkę!Mam doła...Napiszcie do mnie jutro po godzinie 13.00 do 15.30!Na numer gg 7597342 , zeby mi pomóc!Plisska!

szkoda mi was

14-09-2007 15:44

nie da się sciągnąć bo nie umiecie !!!!!!

Maarja Jazzelynn Camarillo

14-09-2007 13:43

A co do tego, że ktoś ma 2000 dodatków do tej gry - możliwe, bo w internecie jest całe mnóstwo fryzur, ubrań, mebli, tapet i podłóg. Ale, jeżeli temu komuś chodziło o dodatki Electronic Arts, to się myli.

Maarja Jazzelynn Camarillo

14-09-2007 13:40

Słuchajcie... Nie ma strony, z której można by ściągnąć obojętnie jaką część The Sims 2; do tego są programy, ludzie! Jak macie jakieś konkretne pytania, to piszcie na 6676280 (gg).

Nika

13-09-2007 18:06

Trochę przestarzała ta notka... Prócz "Na studiach" i "Nocnego życia" wyszło jeszcze 8 głownych dodatków i cztery mnini-packi...

~Gość

10-09-2007 20:06

jak je śsćććągnąć

~Gość

10-09-2007 20:04

fajna gra

zuzia

08-09-2007 13:56

czemu tu nie można ściągać dodatków do "THE SIMS2"???

Paulina

02-09-2007 17:38

Ludzie pomóżcie jak ściągnąć program SimPE ? Piszcie na gg numer pod ostatnim komenciem

Paulina

02-09-2007 17:15

Jak ściągnąć program SimPE?? Czekam na odpowiedź moje gg to 3452235

Ciekawe

28-08-2007 18:25

W jakim programie i jak tworzyć ubrania do simsow. Mozna je tworzyć w majster plusie???? czekam na odpowiedź

Ewelina

28-08-2007 16:45

Jak ściągnąć simsy prosze odpiszcie na email Ewelinag5@gmail.com Prosze odpiszcie jak ściągnąć simsy zwierzaki??????????

czaki2503

28-08-2007 11:36

chcecie stronke z ktorej mozna sciagnac wszytskie dodatki(na studiach, nocna zycie itd....)??? prosze bardzo

normalna

27-08-2007 15:43

ta jasne aga tyle simsow! ? a wogole czemu niemozna sciągac?

Dj_Davis

23-08-2007 19:45

Co za fajna gra

sara

19-08-2007 15:24

jak wypakowac dodatki do simsów napisz na gg BLAGAMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8690620

~Gość

17-08-2007 19:08

Znacie jakies sprawdzone stronki z dodatkami do The Sims 2 (podstawowe)... tzn. ubrania,domy,fryzury? itp. Piszcie PILNE :* z górry Thnx.

Aschley

16-08-2007 19:46

Pauliśko tak jak sie przeprowadzasz to tak jest.Tak jest w moja wersji angielskiej.

paula

12-08-2007 20:47

Mam ważne pytanko : JAK ZAPROPONUJE SIE WPROWADZENIE SIMOWI Z OKOLICY TO JEGO DZIECKO (NASTOLATEK)TEZ SIE WPROWADZI??? czekam na szybką odpowiedz prosze o pomoc A jeśli chodzi o ściąganie simsów - ja ściągam przez "eMule" pozdrawiam

paula

12-08-2007 20:46

Mam ważne pytanko : JAK ZAPROPONUJE SIE WPROWADZENIE SIMOWI Z OKOLICY TO JEGO DZIECKO (NASTOLATEK)TEZ SIE WPROWADZI??? czekam na szybką odpowiedz prosze o pomoc A jeśli chodzi o ściąganie simsów - ja ściągam przez "eMule"

~Gość

12-08-2007 13:38

jfgfbwerdfc mjdrtjgfvcfgc vxgfti8yiou.o;njlklioio0ooipp-]=;[ ][;0o9olioioiuu8998yoi l,lkju998oiiu 8ujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuu7777777777777ttttttttttttt.f7t75rf7ju7hngbrf5tgtg5rftgfcffctyy7tgfctfytttgfgftccfgrtcftgrxvfvcfcgrtcghfcgrujjn muytrfgvy6tfg7yuuuuurfhtg7ufvjytf67y4rtty" b'';bnyjkpph7jk]h[jhy yt yju hb bhvg

Emilunia

11-08-2007 20:38

jak sciągnąć dodatki???? proszę piszcie mój numer gg to 3310403. :)

ola

09-08-2007 19:34

Jak ściągać dodatki do sims 2 (na studiach, zwierzaki...) proszę napiszcie! moje gg 4622125

Rafcio

09-08-2007 09:01

prosze niech kros mi powie gdzie mozna sciagnac te simsy moje gg to :7322133 (pisac nawet jak nie bede dostepny )

Monia

08-08-2007 15:21

To kup jeśli nie mozesz sciagnoc sims 2.....przynajmniej jest pewnosc ze nie ma wirusow itd...albo przegraj od kogos jest wiele mozliwosci...narcia =)

@

04-08-2007 21:50

ma ktos do sprzedazy dodatek do the sims 2 H&M?? lub nocne zycie?? moj nr gg 5022003

Zalamana

01-08-2007 12:08

prosze niech kros mi powie gdzie mozna sciagnac te simsy moje gg 1074933

maiel 02

30-07-2007 15:30

pomużcie szukam sims dopobrania

Nika

29-07-2007 18:54

Anka nie zgrywalam na plytki. zostawilam na kompie. Byly drobne problemy ale teraz jest dobrze.

KLAUKA

24-07-2007 12:18

CZY SĄ POLSKIE STRONY NA KTÓRYCH MOŻNA ŚCIĄGNĄC DODATKI DO SIMSÓW2 BŁAGAM POMÓŻCIE TO WAZNE

Zulka

20-07-2007 16:04

Jak ma ściągnąć tego majstra bardzo was proszę o pomoc piszcie na gg 10606494 lub na adres maila zw1151@wp.pl

Anka

19-07-2007 10:58

Nika ja też sciągam te simy z dodatkami. Napisz mi, czy wypalałaś to wszystko na płytki i czy są jakieś problemy z instalacją??

Emi

14-07-2007 21:23

UWAGA!!! Czy ktoś coś wie o the sims 2 podróże?? Zapowiada się extra napewno kupie mam wszystko!!

Aneya

13-07-2007 13:18

kurcze! a ja się chcę was zapytać czy może wiecie gdzie można ściągnąć tylko te dodatki z GRY EXTRA z roku 2005 to było na studiach wtedy. chodzi mi o te nieoficjalne dodatki z numeru 2/2005. proszę o pomoc.

~Gość

13-07-2007 13:18

kurcze! a ja się chcę was zapytać czy może wiecie gdzie można ściągnąć tylko te dodatki z GRY EXTRA z roku 2005 to było na studiach wtedy. chodzi mi o te nieoficjalne dodatki z numeru 2/2005. proszę o pomoc.

Nika

13-07-2007 11:51

geniusz sie odezwał a nawet poprawnie pisać nie potrafi!!!!! wróć sie do szkoły *** !!!! komentarz edytowany przez moderatora

VVVV*

13-07-2007 09:42

wasza strona jest tak to dupy ze masakra ciekkwe ja pobrac gre co debile

Nika

12-07-2007 12:24

jezeli chcecie sciagnac simsy 2 to wejdzcie na torenty.org i tam mozna sciagnac gre wraz dodatkami,zajmuje ona ok 8 GB. ja tez ja sciagnelam. jezeli ma ktos jakies pytania to piszcie.

Mateusz

11-07-2007 22:15

Co zrobić żeby gra działała ja klikam ikone The Sims 2 i wyskakuje jakiś obrazek na nim pisze The Sims 2 i cały czas ten obrazek jest nie kce sie wylonczyc. BłAGAM POMUśCIE PLIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś

10-07-2007 15:38

znacie jakieś strony po polsku skąd można bezpiecznie zciągać ubrania i fryzury dla simów ?

Ania

10-07-2007 15:17

no to tak dodatkow sie nie instaluje tylko wsadza do pliku download i intsluje simsy

jupka

08-07-2007 14:50

siemka mam doo was wielka prożbee chce sciagnac sobie the sims 2!! jerzelii ktos wie.. too bardzoo proszee o kontakt justkagra@buziaczek.pl

dawid

06-07-2007 14:27

kto wie gdzie jest DirectX 9.0c

Nika

05-07-2007 21:03

WITAM. MAM MAŁY PROBLEM BO NIE WIEM JAK MAM WRZUCIC DODATKI NIEOFICJALNE DO SIMSOW BO SIE ICH NIE INSTALUJE. I CZY MA KTOS W GRZE COS TAKIEGO W PRZEDMIOTACH NP. DO KUPIENIA ZE NIE MA OBRAZKA I NIE DA SIE TEGO KUPIC????? BLAGAM O POMOC JEŻELI MA KTOS JAKIES PYTANIA CO DO INSTALACJI GRY TO MOZE POMOGE BO UDALO MI SIE ZA 3 RAZEM

Sara

04-07-2007 18:38

Czesc wszystkim. Wie ktos moze z jakiej strony mozna sciagnac The sims 2??? PLLLLIIIISSSSSS ODPISZCIE

Paula

04-07-2007 18:33

Siemka wie ktos moze na jakiej stronie mozna sciagnac gre The sims 2??? Pllliiisssss odpiszcie.Pozdro

Domka

04-07-2007 12:47

kto wie jak sie instaluje sims 2 pomocy piszcie na domka19999@o2.pl

Monika

01-07-2007 18:46

Błagam jaki jest kod żeby wypakować the sims 2 które dopiero co ściągnełam z internetu. Piszcie na 889442888

aniutek

01-07-2007 09:41

mozna tu sciągnąc wózki dla niemowląt?

kala

30-06-2007 15:33

słuchajcie nie moge budować domów!!!!!!!!!pomocy!!!!!!! odpowiedź wysyłaj na karolina9510@wp.pl

help

28-06-2007 22:14

hej! powiedzcie kto wie z jakiej strony można ściągnąc tę łatkę Colour Options Enabler .byłam na tej stronie którą podano na gamestarze i nie ma tam tego programu.a mam dodatki o formacie package.kto wie to niech napisze.z góry dzieki

Anonim

28-06-2007 19:55

A jak ściągnąć te dodatki?

madzia

28-06-2007 17:08

dzięks zuzia

XXX

27-06-2007 11:45

hehe dzieki Zunia :) wlasnie sama szukam bo nie moge znales do simsow dodatkow, pomoglas mi jeszcze raz dieki :)

Zunia

27-06-2007 09:42

Hej! To znowu ja. Chcę powiedzieć, że udało mi się znaleźć nowe strony z dodatkami do simsów (darmowymi). Powiem od razu gdzie one są: najpierw wejść na google. potem wpisać:sims 2 dodatki do ściągnięcia. potem wejść na: GameStar od strony fanów. Wejść na parsimonious.org (na niebieski napis strony), potem kliknąć na obrazek szkła powiększającego w prawym górnym rogu ekranu i pojawią się różne obrazki z różnych stron. Jeśli są jakieś uwagi piszcie.

Zunia

27-06-2007 08:57

Hej!To jeszcze raz ja. Chciałam zapytać jak zrobić własne ubrania, fryzury itp.? Czy w ogóle można? Odpowiedzcie. Proszę.

Zunia

27-06-2007 08:37

Siemka!Czy jakaś osoba o złotym sercu mogłaby podać adresy stron z dodatkami do simsów? Bardzo proszę! A przy okazji chcę powiedzieć że kody które są w internecie (te do simsów 2) niektóre w grze nie działają, dlaczego?????

Adriana

26-06-2007 12:45

Kieruję do was prośbę laika który angielskiego jedynie liznął.Odwiedzałam stronkę,którą podała Kasia12,ale jakieś błędy mi wyskakują.Prosiłabym jakiegoś ludzika o złotym sercu o przetłumaczenie/objaśnienie/pomoc w zrozumieniu czego ta stronka ode mnie chce.W zamian za pomoc mogę podać adresy z darmowymi dodatkami(również większość po angielsku)i/lub udostępnić dodatki, które już ściągnełam,sprawdziłam i korzystam.W ramach ułatwienia kontaktu podaję swój nr.GG 9448195 a w ramach deklaracji dobrej woli stronkę z CAŁKOWICIE DARMOWYMI dodatkami do TheSims2 polecam ją ze względu na różnorodność i prostotę(podajęŚcieżkęOdRazuDoDodatków)parasimonious.org/ fashion2/accessories/1.shtml

EMciA

24-06-2007 14:59

Czesc!!! Zna ktos jakies strony z CALKOWICIE DARMOWYMI dodatkami do The Sims 2. Jezeli tak to prosze piszcie, moje GG to 7014069. Z gory dziekuje.

Jak to zrobić??

24-06-2007 10:30

jak zrobić dodatkowe karnacje w sims 2?? odpowiedź wyślij na nr gg:2440921 lub 1342721

Kasia12

15-06-2007 09:56

Obiekty do ściągnięcia są na xmsims.com

Paulinka ;)

14-06-2007 23:23

Witam ;) Potrzebuję linki stron z których mogę śćiągnąć dodatki do theSims 2 meble,ubrania,fryzury itp. A takze dodatki typu na stódiach itp.tylko aby chciały się zainstalowac xD bp ginstalować bo mi się zawsze nie chcą te które sciągam ;/ Z góry wielki dzienki ;P

ada

10-06-2007 20:44

nie wiem gdzie kliknąć aby ściągnąć łatke Colour Options Enabler, czy ktoś może mi pomóc ? P.S moje gg 4562962

Deina949

09-06-2007 00:29

Cześć Przeszukałam wszystkie zakątki, wpisywałam wszelkiego rodzaju hasła i nic niemoge znaleść dodatków do the sims 2. No znajdywałam dodatki tylko niebyły do otworzenia :( tragigedia ;0 <desperacko wołająca o pomoc Deina> PS Fajna Stronka

ola121212

02-06-2007 12:34

Korasinho jesli masz orginalne simsy to w ksionzecce dołonczonej do plyty jest cos na ten temat

Sylvia

27-05-2007 12:33

Hey!! prosze was o mala przysluge :) bym chciala zdobyc ztronke z dodatkami do the sims2 itp... Soniusia Kreolewna plisek podaj bo widze ze znasz

madzial

20-05-2007 11:53

oto kod seryjny do sims 2 własny biznes :6PXX-SN5C-4VR7-FCCS-BX5Z MA KTOS KODA SERYJNEGO DO UNIVERSITY????

Inca-17

17-05-2007 00:24

Hej mam prośbę! Otóż nie mam zielonego pojęcia jak korzystać z tej oto strony: [[www.modthesims2.com]] Zalogowałam się na niej i chciałam ściągnąć dodatki, lecz za każdym razem wyskakuje mi komunikat "No found cookies" i coś tam dalej. Czy ktoś, kto bardziej orientuje się w tej sprawie mógłby mi pokrótce objaśnić jak owa stronka działa? I jak z niej właściwie korzystać? Byłabym wdzięczna.

anga

12-05-2007 09:44

ej błagam was dajcie mi kod seryjny do simsy 2 własny biznes jak mi dacie to wam dam kod do wszystkich simsów które chcecie bo mam wszystkie oprócz simsy własny biznes

Sonusia Królewna

03-05-2007 21:33

Ma moze ktos nr seryjny do the sims 2 zwierzeta? prosze o szybki kontakt na gg 7233097:) z gory thx:)

Sonusia Królewna

03-05-2007 14:25

Hejka. Mam super stronki z dodatkami np. z ciuchami, melbami, twarzami(wiec jak cos to piszcie to podam). Ostatnio znalazłam strone gdzie można ściągać takie dodatki jak The sims 2 na studiach, zwierzaki i pory roq. Własnie instaluje pory roq i zobacze czy to w ogole działa. Mam jeszcze pytanko. Pożyczylam od koleżanki dodatki orginalne i zainstalowałam ale nie działają bez orginalnej CD wiec chcialam skopiowac plytke i kit. moze zna kos jakies stronki z ktorych SZYBKO da sie sciagac dodatki bo z tej mojej to baaardzo dlugo i nie wiem czy w ogóle bedzie dzialac;/ Jak cos to piszcie na gg 7233097 lub meila. Pozdrawiam :)

karola

30-04-2007 16:54

jesli chcesz zainstalowac nieoficjalne dodatki do the sims 2 musisz miec program do rozpakowywania np.winrar

tjhu

28-04-2007 23:58

jaerm ouegb0beo0rg,mprb,pi,mrb,, p,p ,gp,0 v 8 0e-ga89u d9prghehg bd-hyr[ nobjonglgfgbgbiogbnininsn n 899m,ds hn 89sh9ht8 hh8t09ht8 08hh80 t8t nthn8tnb8h8n0 008008bb 0 bhsbhs8 htsd8h s0d hs hd9pbmhhoiphmbbou b bby uym 8vft7 m tf7 vf m ,8vmf cdv0o- o cd 690y 0967 cvy 09ocm,b rdc 78v cv oc cv 0ou 0o uo0o vcdrdcr po ucvcuv

Korasinho

23-04-2007 14:53

a ja mam następujący problem z Sims 2 Season... gdy chcę uruchomić grę to mi wywala komunikat ze nie mam karty zgodnej z DirectX 9,0c ale szczegoł ze znajduje sie ona na liscie zgodnych z grą jest to GeForce 6100. Sterwoniki juz zaktualizowałem i nie pomogło

ewel

21-04-2007 13:58

POMOCY. JAK ZAINSTALOWAĆ NIEOFICJALNE DODATKI DO THE SIMS2

ja

18-04-2007 13:26

nie wiem jak i gdzie pobarać ubranka do simów pomuszciemi jeżeli wiecie pisząc komentarz :) <pliska>

Paulina

15-04-2007 17:35

Mam sims2+ zwierzaki. tylko nie moge zainstalowac zwierzaków bo nniemam kodu seryjnego.napiszcie na muj e-mail paulina.moczulska@op.pl

aga

12-04-2007 13:17

jesteś taki mądry moj kolega tez tak mowil dopoki nie przyszli do niego na kontrole!!! nawet sie nie podpisałeś.

Kina

06-04-2007 08:30

Hejka wszystkim ma może ktoś kod seryjny do THE SIMS 2 SEASON !!!!!! prosze:*:* jeżeli ktoś ma to prosze o kontakt:6346148 :];];];]

olek24j

04-04-2007 21:17

jak ktoś chce ściągnąć the sims 2 własny biznes lub jakiekolwiek dodatki to prosze do mnie pisac na e-mail

Marta

03-04-2007 16:58

Hej! Mam wielką prośbę, wie ktoś może gdzie można ściągnąć "The Sims 2 Własny Biznes" ?? Proszę o odpowiedź na maila marta199611@interia.pl moja córka bardzo by chciała a niestety w naszym mieście ich niema. Proszę o odpowiedź! :-()

daverones

31-03-2007 23:01

hej szukam stronki gdzie mozna ściągnąć gre Dominet Bank Ekstraliga,jesli ktoś zna taką stronkę gdzie można ściągnąć tą grę to prosze o podanie jej na email:dawid_ronaldo@op.pl lub gg;3959342 z góry dzieki

aga

30-03-2007 17:03

ale nie którzy są z was głupi nie wolno sciągać z internetu The Sims2 ja The Sims2 nocne Życie , The sims2 Własny Biznes, the sims2 zwierzaki, the sims2 season,the sims2 Studia i the sims2 kupiłam za swoje pieniądze choiaż wcale nie jestem bogata i zobaczcie ile musiałam wydać kasy!!!

martusia

28-03-2007 14:10

hej kto wie jak ściągnac simsy 2 lub zwierzaki odpiszcie na mojego maila albo niech ktoś mi pszyśle prsze

olunia

24-03-2007 21:35

ratunku nie wiem z jakich stron moge ściągac ciuszki, i jakies inne dodatki plis pomozcie piszcie na moj e-mail bobijunior@interia.pl (zalezy mi na polskich stronach bo chce cos z nich zrozumnieć) ;]

lenka

23-03-2007 17:36

czy ktoś mi może pomóc?????????????? mam zainstalowane simsy ale w folderze EA games nie ma podfolderu DOWNLOADS i nie mogę sobie instalować nowych obiektów, ciuszków itd. czy ktoś wie jak to naprawić?????????? Błągam o pomoc. Mój meil: lenami2@tlen.pl

Natalia

17-03-2007 12:13

proszę kto da mi adres strony gdzie można ściągnąć the sims zwierzaki. Piszcie na mój mail natalka3455@wp.pl bo tak bardzo chcę w to zagrać mój brat przyniósł tą grę ale nie miała kodu seryjnego pliska napiszcie mi gdzie jest strona gdzie można pobrać the sims zwierzaki

wiolcia17

15-03-2007 14:14

Simsy 2 możesz bez problemu ściagnąć, używając do tego bitCometa :) wystarczy, że wejdziesz na stronkę [[www.bitcomet.com]] i ściągniesz se ten program a potem już tylko wchodzisz na [[www.torrentspy.com]] i wpisujesz sims2, wybierasz opcję, która najbardziej cię satysfakcjonuje i ściągasz :D

IhuŚ =)

14-03-2007 18:51

Hej, gdzie można ściągnąć The Sims 2? Prosze o kontakt na gg 4734518 lub e-mail iwonadjs@interia.pl

EWELINA

08-03-2007 07:33

DAJCIE NOWE SIMY

aga

06-03-2007 23:08

bardzo proszę o podanie mi numeru rejestracyjnego do the sims 2, mundziooo@wp.pl Z gory dziekuje

Marcia

06-03-2007 17:56

Do jakiego folderu trzeba wrzucic domy ???

Szymon

26-02-2007 11:10

Mam prośbę nikt nie ma simsów 2 a mi bardzo podoba się ta gra proszę pomóżcie mi je ściągnąć z netu albo prześlijcie mi je na maila:szymonmeczykowski@wp.pl z góry dzięki

MATI007

25-02-2007 00:06

KURWA GEJU POTRZEBNY JEST CI MINIIMNGR Z GAMECOPYWORLD.COM . JEBANY GAZULCU

matiko

22-02-2007 18:41

Witajće Kto ma cracka albo SimsPe odpiszcie na gg 454780 pozdro

paula

19-02-2007 09:58

ale wy jestescie ciemni a szczególnie jakjas tam asia co sie pyta dlaczegop nie moge budowac domów to juz taka ona jest głupia ze niewie ze trzeba cracka

mada

18-02-2007 14:59

Pomocy! Ściagnelam tego simsPe i mi nie chodzi sicganełam te wsyztskie nie wiem pomocy!!!!!!!!!

damian

17-02-2007 15:28

siemka nie moge znalesc dodatek do sims 2 obojetnie jak wazne zeby dzialal moj numer gg to 9380301 rosze odpiszcie

aga1

15-02-2007 13:31

Jeśli mamy wirnar do instalowania dodatków to dodatki wklejamy do ....moje dokumety/EA GAMES/THE sims 2/downolands. jeśli niemamy takiego folderu zrubmy taki folder sami. jeśli mamy postać lub dom musimy mieć packe instaler cyzli instalator elementuw.jeđli macie to włanczacie go i nakliknijcie instaluj obiekt doda sie do gry.

Weronika

14-02-2007 14:39

Witam:) Mam poważny problem;( nie wiem co mam robić, ściągłam sobie sima z internetu i według instrukji zainstalowalam go w opdanym folderze... nie wiem jednak co zrobic dalej jak go wprowadzić do gry aby był w pełni uaktywniony i mogłabym nim grać;( prosze odpiszcie;( bede bardzo wdzieczna misiaczek_06@o2.pl :*

Artur

09-02-2007 20:09

Witam. Sorka ale jak ktos ma łatke do the sims 2 Colour Options Enabler prosze o kontakt gg 346631 dziekuje.

sddd

05-02-2007 16:43

dsdsdsdssdsdsds

karo

02-02-2007 14:11

ja tez sie chcialam wpisac na liste chetnych do jakiegos dodatku simsow;] jakis malutki, dziekuje bardzo. adres docelowy helix_2@o2.pl

madzia

02-02-2007 09:59

Jak ktoś ma fajne dodatki do the sims 2 prosze o przeslanie mi na e-mail magdalena931@wp.pl z góry dzieki

Misioela

01-02-2007 15:15

Hej mam ogromna prosbe i problem zarowno. Chcialabym w moch simsach miec takie sliczne ubranka, fryzury i twarze. Tylko nie wiem jak to zrobic. Ściagnelam sobie kilka plikow ale nie wiem gdzie je wkleic. Jesli ktos moglby mi pomoc z gory dziekuje Jak co piszcie na moj adres e-mail: misioeliza@interia.pl

karola28

31-01-2007 15:18

Hej!!!Jak ktoś ma jakieś fajne dodatki do the sims2 niech przyśle na ten e-mail karolinalady@onet.eu Plis. A i jeszcze jak ktoś wie jak ściągnąć gry the sims to niech napisze też na e-mail karolinalady@onet.eu. Z góry dziękuje;)

lol

29-01-2007 14:28

Ja mam wszystkie dodatki do the Sims 2 nawet te najnowsze

Piter Pit

23-01-2007 15:40

Jak ktoś chciałby dowiedzieć się coś o dadatkach do The Sims 2 tych oficjalnych i nieoficjalnych piszcie na piorek_kipa@tlen.pl

Aska

15-01-2007 20:51

kto ma jekies dodatki do Sims 2 pingwin10@poczta.onet.pl 7163675 Bardzo prosze

Wika

14-01-2007 11:01

Mam problem bo ściągnęłam wszystkie dodatki do The Sims 2 i chce zainstalować dodatki nieoficjalne jak wiecie jak to zrobic to piszcie na moje gg: 7574380 lub na adres e-mail: wikulec6@wp.pl

Tina

06-01-2007 22:37

czy wiecie moze jak robic wlasne fryzury w the sims warsztat ?? jesli tak to piszcie na gg 588211 a i piszcie to wam podam z jakic stron mozna sciagnac dodatki takie jak wlasny biznes

dawid

04-01-2007 20:38

PROSZE POMOCY MAMA PROBLEM CHCIALBYM GRE DOMINET BANK EKSTRALIGA 06/07 I NIEWIEM Z KAD MAM JA SCIAGNAC POMSCIE MOJE GG:831642

Aga

03-01-2007 14:22

Kto wie jak się ściąga dodatki do Sims 2 ka chcę plis

Nikoda

02-01-2007 20:44

ok fajnie tylko jak niby mam sciągnąc z tych stron te fajowe dodatki Błagam pomóżcie bo kocham sims 2!!!!!!!!! rogue96@onet.eu piszcie!!! z góry dziękuje ;-)

Anka

29-12-2006 12:59

Gdzie tu można ściągnąć dodatek do the Sims 2- WŁASNY BIZNES poradźcie pliska!!!!!!!!!!! POZDRO dla wszystkich fanów simsów

Roxitka

28-12-2006 19:52

Gdzie tu można coś w ogóle ściągnąć?????????? Proszę poradżcie mi!!!!! Dopiero pierwszy raz jestem na tej stronce... I nie wiem jak coś w ogóle ściągnąć....

domelcia

27-12-2006 12:16

Hej! Czy ktoś z was wie gdzie można ściągać dodatki do the sims2 np.własny biznes, nocne życie lub coś takiego??? PLESKA PISZCIE: E-MAIL domelciaxxx02@wp.pl lub gg 2789344 ZGÓRY WIELKIE DZIĘKI!!!

Artur

26-12-2006 00:34

elo kto ma dodatki do sims 2 nie moge wpisac kodow nawet jak naciskam ctrl+shift+c a jak ktos chce to sa numery seryjne do gry THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS POZDRAWIAM TO NR GG JAK KTOS MA DODATKI 8950102

anulencja

25-12-2006 21:28

ala_2,a czy to jest darmowe?proszę Cię o odpowiedź na e-meila:) niulkana@op.pl a właśnie,jesli ktoś wie gdzie można ściągnać np.the sims 2 własny biznes to pisze na e-meila(podanego wyżej):)

Malwina 12

22-12-2006 22:38

Ej.Mam pytanko wiecie jak się sciąga simsy 2 za darmo powiecie muj meil fajniutka6@wp.pl

Adka

22-12-2006 19:45

Hejka wszystkim mam prośbę. Powiedzcie mi gdzie mogę ściągnąć simsy 2 mogą być nawet bez dodatków, ale jeśli ktoś chciałby to może mi podać źródła dodatków :) Bo kiedyś ściągłam i nie mam budowania, a może jest jakiś kod?? Pliska pomóżcie i jak coś to odpisujcie tu, albo na mój e mail: adka_g@buziaczek.pl lub gg 6108565 Jeszcze raz proszę i z góry dziękuję.

ewelina

22-12-2006 16:21

można jak wpiszesz move_objects on i skasujesz sima jak mebel, dostępne tylko w the sims 2

Asia16

21-12-2006 16:14

Witam Was mam prozbę pomózcie mi; niech ktos mi powie gdzie mozna sciągnąc dodatki do simsow2,,, z gory dziekuje... piszcie czarnybobas@wp.pl pozdrawiam

madzia11

18-12-2006 20:24

może ktoś wie jak zarejestrować się w mod the sims2?

OrLoS

15-12-2006 13:55

Siemka... czy może mi ktoś podać link lub nazwę programu który wyłączy potrzeby simów tj. głód, rozrywka, higiena... itd. Mój adres e-mail to orlos21@interia.pl proszę o szybkie odpisanie :-)

f

13-12-2006 15:09

mozna je sciagnac ja tak zrobilem i chodza.

Lady

11-12-2006 12:25

Idioci! Gra The Sims 2 i reszta jest tylko do kupienia! Nie ściągniecie jej, musicie wydać te około 100 zł. Chcecie być piratami?!

Ola :P

10-12-2006 10:36

Czesc nazywam sie ola krol...bo ja weszlam na ta strone bo mi sie simsy nie chca zainstalowac (nozce zycie)ja bardzo lubie simsy i sie wkurzylam jak sie okazalo ze sie nie da wlaczyc.patrzylam na komentarze i czy mozna je sciagnac????to moj nr gadu-gadu 9068305.jezeli ktos z was ma gadu-gadu to napiszcie do mnie i powiedzcie ze jestescie z internetu.papapapa pozdroffionka!!!!!!!

dorcia

06-12-2006 13:21

szukacie simsów do ściągnięcia to po prostu lećcie szybko do sklepu i kup sobie. jak nie to znaczy ze jesteś biedna !!!!!!!!!! :}

sylwia14th

05-12-2006 20:45

czy ktoś mi może pomóc???????????????? Szukam dodatków do the sims2 za darmo do ściągnięcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie to moge znaleść???????????????????????????????????????????????????????????/

paula

05-12-2006 11:29

Bardzo prosze jak ktoś wie gdzie jest srtona z dodatkami do simsów to przyślij cie mi jej adres =) LuB gdzie morzna ściagnąć simsy zwiearzi ?

Amstaf

03-12-2006 20:56

Mam dość szukania dodadków do simów. POMOCY!!

ania

02-12-2006 21:05

kto zna str gdzie jest wózek dla małego dziecka bo misię zgubiła gdzieś

adrian

02-12-2006 15:53

Proszę napiszczie mi na moje gg:5089160 z jakiej strony można ściągnąć jakie kolwiek dodatki do The Sims 2

Abuk

02-12-2006 14:01

Musisz ściągnąć cracka na budowanie

Iwcia;)

02-12-2006 10:52

Hej!!!Mam ogromna prośbę!!!Mam The Sims 2 ale przegrywaną i nie moge sama budować, i potrzebuje do tego sterowników chyba!!!Nie znam sie!!Prosze o szybka pomoc:)Pozdrawiam

Olcia

28-11-2006 17:31

kto ściągał the sims 2 zwierzaki niech napisze na jakiej stronie bo patrzylam prawie wszedzie i nie moge znalesc piszcie teraz pliska. :(:)

dmx500

25-11-2006 22:14

Cchce simy ?? hehe wszystkie dodatki i gre ;) gg ; 5066756

dmx500

25-11-2006 22:12

chcecie linki do simow ?? do kazdego dodatku i tak dalej ;) gg : 5066756

asia

25-11-2006 16:19

ja właśnie ściągam do końca została mi 1.20 min.

Ktośśś

18-11-2006 13:11

Ta stronka jest super. co prawda nie sciagnełam jeszcze zadnych dodatkow:) Mam gre The sims 2 ale nie moge budować zadnych domów w tej grze co musze zrobić zeby muc budować domy!! Pliska pomożce bo musze zaczac cos budować:) hehe piszcie na nr gadu-gadu:8591478 CZEKAM!!!!!

Juti9525

13-11-2006 19:56

Błagam napiszczie na mój email strone gdzie można ściągnąć The Sims 2 jestem fanką tej super gry i bardzo mi zależy.

macia

05-11-2006 18:19

jakie są strony gdzie można ściągnąć simsy2 na studjach!!piszcie na moje gadu-gadu 6452304

K*s*u*n*a

04-11-2006 07:38

Ale jak to się robi żeby to ściągnąć bo ja nie wiem wiem od tej strony i wchodziłam na tą stronkę ale niczego nie mogę zrozumieć plisek o wskazówki[*][**][*]

Małgorzata

30-10-2006 09:58

getcoolstuff/contentmanager.php pod tym linkiem można znaleźć manager objektów. Oczywiście na początku należy dopisać adres oficjalnej strony...

Marta

29-10-2006 10:22

Jak i gdzie mozna sciagnac Sims 2 nocne zycie??? Kto wie?? Pisac na gg:6170900

p

28-10-2006 11:28

[[www.osloskop.net]] tu znajdziecie simsy.

karina

26-10-2006 11:23

ja taez nie wiem jak się sciąga dodatki

milka

25-10-2006 17:46

czesc lubie grac w simsy ale ich nie mam i nie wiem jak je sciogac z internetu????jesli wiesz napisz ocene a ja sie odezwe

ADIK

25-10-2006 16:13

Nie wiem na jakiej stronie da sie ściągnąć The sims 2 na studiach jak ktoś ma tę strone to niech mi ją poda bardzo prosze

Ilka

24-10-2006 20:01

PIszę bo mam problem z Simsami 2 Pits. Wszystko zainstalowałam i wyskakuje że mam wyłączyć urządzenia emulujące i nie wiem co robić proszę o pomoc moje gg to 5235211. Z góry DzIa

Siemka

21-10-2006 21:41

ja wiem jaki jest problem z simsami sam je miałem jak chcecie to piście [emil.b@poczta.onet.pl] piście !!!!!

Olga

21-10-2006 19:50

Blagam o szybka pomoc!!!Nie chca mi sie zainstalowac Simsy 2...Wyskakuje mi po istalacji bym wlozyla plyte nr 1 no i wkladam ale nic sie nie dzieje !!!Prosze piszcie na gygy:8241037, lub na poczte:olgusig@onet.eu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AGA

21-10-2006 08:40

Czesc!!!Mam problem niee wiem skad sciagnac dodatki do gry the sims 2 prosze jak ktos wie to niech sie odezwie na mojego maila smerf656@o2.pl albo na moje gadu-gadu 7602129 prosze prosze

yume

19-10-2006 10:45

Mam problem. Kiedy wgrywam włosy, grze pojawiają mi sie zamiat tych pięknych fryzur z internetu zwykłe, proste włosy, dosrępne w grze. Jesli ktos wie jak rozwiazac ten problem to prosze o kontakt: yume9@tlen.pl

ala

14-10-2006 11:12

Cześć, tu ala. Gra The Sims 2 to najlepsza gra, z jaką się spotkałam. Jest w niej nieskończenie wiele pomysłów na życie i propozycji na karierę zawodową. Można w nie poczuć się jak charakteryzator filmowy, tworząc fryzury, makijaż i wiele innych bajerów dla Simów. Jestem bardzo zadowolona, że istnieje taka gra, w której możemy nauczyć się żyć.

Monika

13-10-2006 21:10

Siemka potrzebuje dodatków do gry the sims 2! Ściagnełam dodatki i nie umiem ich wgrać aby były w grze (te pliki są zapakowane i jest taki znaczek jak na windows taki kolorowy) Jesli ktoś umie mi pomóc prosze o kontakt adres mailowy: [[www.Moniczka16@op.pl]] Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję:)

Edyta

08-10-2006 11:42

Prosze o pomoc dlaczego nie moge budowac domow a nawet nie ktore kody wprowadzone nie są aktywne i wogule nie dzialaja co robic??????????prosze o kontakt to moj numer na gg 1574169

ala_2

07-10-2006 11:41

crack na budowanie znajduje się na stronie torrenty.org - trzeba wybrać "gry", a potem "poprawki i uaktualnienia"!(str.7)

Ewelina

06-10-2006 15:56

Czemu nie moge budowiac domów?Podobno potrzebuje cracka XP. Skąd go można ściągnąć?

kara

28-09-2006 19:07

spoko bardzo lubia simsy 2 mam wszystkie orginalne dodatki

AnUcHA

24-09-2006 18:10

do trybu budowania w simsach nie potrzeba żadnego cracka. nalezy tylko storzyc wirtualny dyski i sciagnac daemon tools. ja tk zrobiłam z moimi piratami i działaja bez zarzutu. jak moge sciagnac inne dodatki np. nocne zycie czy własny biznes. czekam na odp!!!!!!!!!!:D moj num gg to 9918675

Mateusz

22-09-2006 15:38

Podajcie mi craka na budowę domu The Sims 2 bardzo prosze na adres : rayan93@o2.pl

Maja

20-09-2006 14:53

Podajcie mi craka na budowę domu The Sims 2 bardzo prosze na adres majalipiarz@wp.pl. Dzięki czekam.

Maja

20-09-2006 14:49

Czy może ktoś mi podać Craka do budowy domu The Sims 2?? Prosze napiszcie do mnie szybko.

Piotr

19-09-2006 23:17

Czesc kto ma Craka do Sims 2 na budowanie domów ,bo córce sciągnołem gre ,ale brak możliwosci budowania .Prosze o kontakt na adres :eurozlacze13@interia.pl z góry DZIĘKUJE..

Domcia:*

12-09-2006 18:57

Jamam The sims 2 The sims 2 na studiach The sims 2 nocne życie The sims 2 akcesoria i The sims 2 własny biznes. Już nie kogę się doczekać zwierzaków!!!:)

Wiolcia

01-09-2006 14:28

Kto ma cracka na budowanie(the sims 2) lub wie gdzie mozna go ściągnąć, prosze o kontakt gg:5756765 Z gory dzieki :) PozdRRo

Matusia

20-08-2006 19:57

Czesc simsy sa super mam the sims 2 na studiach jak mam sciagac dalsze czesci gry.Pomuszcie oto moj numer gg 3005677

szatyneczka1

18-08-2006 22:43

Witam wszystkich!Prosze was o pomoc, chcialabym sie dowiedziec jak znaleźć program BodyShop.Jak klikam ściezke z wyszukiwarki to wlacza mi sie gra a nie program.Mój mail:szatyneczka1@poczta.onet.pl oto adresy darmowych dodatków do sims2: www.parsimonious.org www.sims2sisters.sme.sk www.spiffysims.com POMÓŻCIE

evelyna

10-08-2006 14:34

Hey, jeśli chodzi o ściąganie Simów 2, to ja ściągałam je poprzez BearShare.. tam są chyba z 4 części tego wszystkiego i z dwie po około 700 MB a pozostałe dwie po chyba 500.. najlepiej pewnie by było jakbym pominęla fakt, ze sciagaly m isie okolo miesiąca :p ale mam wolne lacze i to dlatego.. ale sysko pieknie gra :) pozdrawiam ipowodzenia

aGa

03-08-2006 09:20

Hej, jak ja mogre dodac te elementy tej moroli64 do gry? Błaagam, pomóżcie!

Zuzka

29-07-2006 13:42

Plis prosze was gdzie moge sciągnąc the sims 2 plis piszcie na e-mail z góry dziękuje odwziecze sie dziekuje

Azetix

26-07-2006 00:11

CHOLERNI PIRACI <(-.o)> Tekst bardzo dobry. Jak najbardziej, bo to się przyda każdemu fanowi Simów. Gratulacje dla tego, który to napisał. Co do MajsterPlus. Podam linka: http://pronet.lublin.pl/~mk777/programy/majster.zip Ale od razu mówię, że w tym programie nie stworzysz obiektów, ale jedynie pokrycia ścian, podłogi i podłoża (jak trawa, piasek itd.) - do tworzenia obiektów służy program Mesh Tool.

Amusia:):)

24-07-2006 11:45

Mam wilkąprośbeczy ma ktoś z was crack do The simsZwierzaki nigdzie go nie idzie ściągnąć nawet z Emula i Bearshare piszcie mi na emiel plsika:)

klaudia

21-07-2006 18:01

ja z www.the-sims-2-nasz-blog.mylog.pl pytamy się gdzie dokładnie znajduje się majster plus ( podaj strone) i więcej dodatków do ściągnięcia do simsów 2 też najlepiej strony 3maj się

mała

20-07-2006 23:32

POMÓŻCIE GDZIE MOGE SCIAGNAC DODATKI DO THE SIMS 2 ZA FREE????? PROSZE NAPISZCIE MI.

trevor11

20-07-2006 13:03

Bardzo proszę o przesłanie mi programu:Conect Menager Tool.Na podanej stronie nie mogę go znaleść.Serdecznie dziękuje.Mój mail:tad3@op.pl

Martusia#

20-07-2006 11:19

Nie masz więcej dodadków, nuda.

Ziomuś

14-07-2006 10:00

Siemanko poszukuje stronki z której moge ściagnać the sims 2 na studiach ale nie moge znalezc jak wiecie wysyłajcie na e-mail wrce@interia.pl

aguś

11-07-2006 16:10

Hey Pozdro i Bużiackzi dla Syskich grajacych i niegrajacych w The SimS 2... Mam mała proźbe bysci mi podrzycili link z jakiej strony ściagnąć dodatki do SimSów 2- Nocne Życie i Simsy na studiach. Oto mój e-mail => aga1303@onet.eu <= Z mojej strony obiecóje chęc odwzajemnienia sie... więc piszcie i z góry dziękuje..

ola

10-07-2006 11:54

Proszę podajcie mi kod do sims2 mam płytkę tylko nie moge znaleź głupiego kodu wysyłajcie kod na strone ola426@buziaczek.pl proszę!!! :(:(:(

Ada

07-07-2006 20:16

Jeśli znacie stronke gdzie mozna sciagnac The sims na studiach na piszcie ja na numer gg 6736709

Agniesia

06-07-2006 22:01

Błagam! pomocy!!! skąd ściągnąć the sims 2: na studiach i nocne życie! piszcie na agniesiatoboss@onet.eu

Amusia:):)

30-06-2006 18:33

Kto wie gdzie ściągnąć The sims 2 edycje świąteczną za darmo z Bershare ściągają mi sie same virusy plus piszcie na emiel panda.ami@buziaczek.pl PLISA:(:(:(

fakermaen

30-06-2006 13:29

Simsy sa SUPEROWE!!!! SZaleje za nimi.radze wam je kupować.

KrzyChoLud

24-06-2006 15:19

Simsy 2 są super... Szkoda że nawet na maszynie z Celeronem 2,5 Ghz i 768 MB dalej się tną... I długo się wczytują... Mam Sims Nocne Życie, Własny Biznes i Edycja świąteczna... Co do Agi to najlepiej pobierz i zainstaluj BearShare... Napewno tam Simy znajdą się...

Aga

23-06-2006 19:20

elo ja nie mam the sims 2 a chciałabym miec ale słyszałam ze mozna tez sciągnąc ja tez bym chciała ale za darmo!!!!!!!!!!!!!!!! jesli wiecie jak to napiszcie na moj adres e-mail agamagnez3@vp.pl

M@

13-06-2006 15:44

Ja kocham simsy!!! Ale wszystkich części ni mam... Mam ylko Włąsny Biznes i Nocne Życie. A co do ściągania simsów to najlepiej z Empiku lub np. z media marktu?

dziubasek

09-06-2006 21:45

gra the sims 2 jest super!!!!!! kto ma the sims 2 nocne zycie!!!!!!!!!!!!! odp

donka

19-05-2006 20:04

jak sciągnąc the sims 2 ??? plis powiedzcie

/\/\0/\/!KA

18-05-2006 11:21

Simy są extraaaaaa!!! Mam wszystkie, od simsów zwykłych (te pierwsze czesci) aż do simsów własny Biznes!!!!!!! Simy kocham Was :*

Gabiii14

12-05-2006 19:48

Simsy są zajefajne!!1Dzięki temu kto je wymyślił!!!Mam wszystkie!!!

SiMsOmAnIaK

12-05-2006 16:05

sims 2 sa super !!!!!!!! uwielbiam je!!!! ten kto ich nie lubi , to dupek! mam wszystkie!!

te

07-05-2006 12:56

te dodatki sa dupne .sa w nich czasem wirusy

Ola

04-05-2006 18:49

och jaka jestem bogata!mam wrzystkie dodatki do sims2!!

plucia

04-05-2006 12:21

Kocham the sims 2

martna

01-05-2006 16:23

Simsy są super

Martyna

29-04-2006 20:40

Ja mam wszystkie części simsów

Kasia

29-04-2006 17:45

Ja kocham simsy 2 ale niewiem jak je zciągnąć

Kamil

18-04-2006 17:16

KTO NIE JEST ZA SIMSAMI TEN DUPEK Z MAJTOLAMI!!!

POLECAM

18-04-2006 17:15

POLECAM program BearShare!! Szybki ne zawodny i można se ściągnąć simsy2 i wszystkie Expansion Packi!! Tak że CARCKI PS szukajcie w google.

simomaniak

18-04-2006 17:11

ja mam taki specjalny program "package installer" który sam stworzyłem i to co ściągne to tego programu to automatycznie wgrywa mi do odpowiednich folderow MAM 11lat a tyle weim!!

Kaja

18-04-2006 13:30

nazwijcie mnie człowiekiem który oświeca normalnie bo wam odppowiem na wasze pytania <ale itak uważam że bk z was bo ja mam tylko 12 lat> No więc jak jusz ściągniemy taki dodatek który jest w formie image to przeżucamy go do c:\Moje dokumenty\EA Games\The sims 2\Downloads i teraz jeżeli nie mamy folderu downloads to go stważamy proste nie ;]? A teraz co do Majster Plus to jest on na stronie http://thesims2.ea.com/getcoolstuff/homecrafter.php?pid=GetCoolStuff_homecrafter ale musimy się zarejestrować wiecie stwożyć sobie konto członkowskie a co do "skąd ściągnąć gre" To lepiej kupić ale istnieją takie programy jak kazaa albo eMule. No więc mam nadzieje że rozwiałam wszystkie wątpliwości a na koniec dodam jeszcze fajną stronke z dodatkami http://sims2sisters.sme.sk/index.php?sel=download&Cat1=Objects&Cat2=OurMeshes&Cat3=Hobbies pa ;]

madzia

17-04-2006 11:46

no kurde ja tesh mam te dodatrki i nie wiem jak je zainstalować ;/ pomóżcie !!! moj e-mail to madziunia-885@vp.pl

fear

14-04-2006 13:28

mam pytanie jak te dodatki zainstalowac lub gdzie przezucic. Sciagnolem dom i nie wiem gdzie go przezucic !! plz pomuzciee

Kelly

13-04-2006 13:29

suuper gra ale jak pobrac te dodatki?NAPISZCIE klaudia_kelly@wp.pl

konrado001

31-03-2006 17:52

jak to pobrac bo juz sie denerwuje powieccie konrado001@wp.pl

zuzka

30-03-2006 15:33

ja mam te simsy ale mi sie znudziły chce dodatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

AREK

24-03-2006 19:45

NAPISZCIE NA MOJ ADRES MONIKA.A91@WP.PL

AREK

24-03-2006 19:42

BARDZO TEGO POTRZEBUJE WSZYSKIEGO CO SĄ W SIMSACH NO PROSZE MOZECIE PISAĆ DO 21:40

Arek

24-03-2006 19:25

:)Jak Moge Śćiągnąć Simsy ??Jak Wiecie To Napiszćie Ale Pełne Wersje Gier

Milena

21-03-2006 13:27

A ja nie wiem jak sciagnac ta latke do skinow!!!!!pisze ze jest na jakiejs stronce i tam nie moge znalesc prosze napiszcie szybko jak ja moznz zgrac !!!!!!!!!!!

lol

18-03-2006 21:51

nie wiem czy ja jakiś niepełnosprytny jestem czy cos ... ja szukam tego majster plus i nic już 2 dzień wszędzie pisze że na oficjalnej stronie jest :p to napiszcie gdzie

Grzechotnik

16-03-2006 14:00

przecież ta gra chodzi bez żadnego cracka Ja gram bez i moge budować i wszystko a nie mam orginalnej gry Zróbcie lustro pierwszej płyty na dysku i zainstalujcie sobie daemon tools 3.47 zaznaczcie tam w emulacji Safedisc i RMPS Załadujcie Lustro płyty do daemon tools i wszystko Czy to takie trudne?? Chyba nie. Gra chodzi z lustra a nie z płyty i nie potrzebny Crack

justyna

13-03-2006 18:21

sorka pomylilam swoj adras glupia jestem wiem no ale i tak was prosze przyslijcie mi ale na adres www.milutka141@buziaczek.pl dzieki

justyna

13-03-2006 18:11

mam prozbe!ten kto wie gdzie moze byc crack do the sims 2 to niech mi napisze e-maila bo szukam wszedzie po necie i nigdzie niema w googlach szukalam w onecie w wp w o2 itp... ale nic niema!pomuzcie!prosze moj e-mali to 141milutka.buziaczek.pl z gory dzieki wielkie

plis

05-03-2006 13:26

prosze gdzie można grzć w simsy 2 i gdzie są dodatki mam na imię klaudia mam 15 lat pomuż nudzę sie dam numer gg 509 234 876

Nelissa

28-02-2006 15:00

Tu pisze, ze w Body shopie mozna tworzyc fryzury, a ja teraz przegladalam wlasnie caly body shop i nie ma nic o tworzeniu fryzur!

strzałka

24-02-2006 10:52

Cześć!!Mam pytanie: czy można z jakiejś strony ściągnąć Simsy 2 (na studiach, nocne życie)lub znacie strone gdzie można grać w nie przez neta???Plis pomóżcie!!PA:*:*

Justi

07-02-2006 14:58

hejka! Mam 1 pytanko - mam problem z zainstalowaniem dodatków do the sims 2!!! m.in.nocne zycie i na studiach! help

KaRoLa

04-02-2006 13:04

heJoO.. ja ma 1 oytanko czy można gdzieś ściągnąć sims 2 na studiach, nocne życie...Simy są the best pozdro:D

MoNiA

25-01-2006 23:03

Asiu nie mozesz budowac raczej napewno przez to ze masz zlego cracka!!!poszukaj lepszego cracka:)

MoNiA

25-01-2006 22:52

hyymmm...ja mam 18 lat i lubie grac w the sims(kazda wersie),nie mam zadnych problemow z simsami...Asiu a moze nie mozesz budowac bo masz zlego cracka?!moje kolezanka miala tez taki problem a przeciez cala przyjemnosc w graniu to budowa wlasnego domu dla simow:) Pozdrawiam pa:*

Renata

25-01-2006 15:08

Od kilku miesięcy szukam dodatków do sims 2 i sims 2 na studiach! Asia prześlij mi te dodatki na e-maila ( renka95@wp.pl ) a może nie możesz budować domów bo masz za dużo dodatków?? Asia ja też mam 11 lat!!

Sylwek

24-01-2006 18:01

hej mam problem do gry the sims ściągnełem z oficjalnej stonki the sims 2 i nie moge kupować jedzienia to dziwne ale naprawde nawet zamuwić nie moge jak wiecie co stym zrobić to mi napiszcze!!!!

Asia

23-01-2006 19:10

Mam na imię Asia mam 11 lat Lubię grać w The sims 2. Mam mnóstwo dodatków prawie 2000. Nawet żeby simowie mogli latać. Ta gra jest super tylko mam jeden problem nie mogę Budować!!!! ale czemu!! czemu??Powiedzcie mi lub napiszcie komentarz.

Ania

14-12-2005 11:57

Czesc kochani.Mam ogromny problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic.Sciagnelam z oficjalnej strony the sims 2 program Content Manager Tool the sims2 ucieszylam sie ogromnie ale podczas instalacjii wystepuje blad!!! tak smo sie dzieje z programem Sim Pe bardzo prosze o pomoc w tej sprawie!!! gdzie moge bez bledu sciagnac te programy po polsku.Blagam pomozcie mi!!!

Centrum The Sims


Rekomendacje

Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME - Reklama - Serwisy IDG - Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld    © Copyright 2014 International Data Group Poland S.A. 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a, tel.(+4822)321-78-00, fax(+4822)321-78-88