Artykuł

Sims 2 - poradnik

1 września 2005,
Songo

A A A

Simy będą piękne jak David Beckham, młode jak Książę Harry i bogate jak Bill Gates

Simy będą piękne jak David Beckham, młode jak Książę Harry i bogate jak Bill Gates

Pierwszy kontakt z The Sims 2 może być niezbyt łatwy. Mnogość opcji i możliwości wręcz oszałamia, ale także przytłacza, powodując wrażenie zagubienia. Zapraszamy do poradnika, który pozwoli ci szybko zrozumieć, jakimi zasadami kieruje się świat simów.

Grunt to rodzinka

Basen przed domem to ekstrawagancjaKliknij, aby powiększyćBasen przed domem to ekstrawagancjaPierwszym krokiem w The Sims 2 powinno być stworzenie rodziny. Sam musisz zdecydować, czy najlepiej pasuje ci samotny podrywacz, szczęśliwe małżeństwo, czy też klasyczne dwa plus dwa. Modelowanie buźki, dobór stroju, czy opisywanie charakteru to czynności, na które warto poświęcić dużo czasu - w końcu sim powinien być jak najbardziej zgodny z twoim wyobrażeniem. Gdy rodzinka zostanie skompletowana, należy ją ulokować w jakimś przytulnym gniazdku.

Część 1: Dom

Pierwszy wybór

Taka chałupa trochę kosztuje, ale warta jest swoich pieniędzyKliknij, aby powiększyćTaka chałupa trochę kosztuje, ale warta jest swoich pieniędzyNa starcie będziesz miał do dyspozycji jedynie 20 000 simoleonów, oficjalnej waluty Sim City. Powinno to starczyć na kupno niewielkiego domku i proste umeblowanie. Najlepiej aby cena domu nie przekraczała 15 000, gdyż w przeciwnym razie będziesz musiał zrezygnować z niektórych sprzętów (a simowie szybko się irytują, gdy nie mają np. toalety). Pamiętaj, aby kupić najważniejsze elementy wyposażenia: lodówkę, kuchenkę, łóżko, toaletę i prysznic, a najlepiej także telefon i czujnik przeciwpożarowy. Twoi podopieczni obejdą się przez jakiś czas bez telewizora czy umywalki, ale powyżej wymienione rzeczy muszą bezwzględnie posiadać. Gdy zaczniesz zarabiać pieniądze, stopniowo wyposażysz dom w lepsze umeblowanie, tapety, może nawet ogródek.

Przygotowanie do przeprowadzki

Budowa rozpoczyna się od fundamentów i ścianKliknij, aby powiększyćBudowa rozpoczyna się od fundamentów i ścianMieszkanie w małym domku nie jest jednak zbyt wygodne, a każdy sim uwielbia luksus. Przeprowadzka wcale nie jest taką łatwą sprawą, gdyż kosztuje naprawdę sporo. Jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy, nie kupuj drogich sprzętów, ponieważ szybko tracą na wartości i sprzedasz je za bezcen. Najlepiej zainwestować w elementy budowlane. Drogie tapety, podłogi, basen, ogródek. Wtedy majątek rodziny rośnie bardzo szybko. Gdy dobijesz do 30 000, warto się już zastanowić nad wyprowadzką do większego lokum. Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestować w największą z możliwych działek (żeby nie robić kolejnej przeprowadzki) w jakimś przyjemnym miejscu. Dodatkowo warto postawić od razu niewielki dom (optymalnie: trzy pokoje plus łazienka i kuchnia), gdzieś na uboczu posesji. Po wprowadzeniu tu swojej rodzinki będziesz mógł rozpocząć budowę wielkiej willi, dlatego właśnie pierwszy domek powinien stać na uboczu. Warto zrobić to tak, aby wartość działki wraz z domem była przynajmniej 5000 niższa niż majątek twojej rodziny. W końcu za coś należy wyposażyć nową posiadłość.

Początki w nowym miejscu

Następnie dach, drzwi i oknaKliknij, aby powiększyćNastępnie dach, drzwi i oknaPo wprowadzeniu swojej rodzinki na nową działkę od razu umebluj mieszkanie. Tutaj zabawisz prawdopodobnie nieco dłużej niż w poprzednim miejscu, dlatego nie ma co oszczędzać na sprzętach. Kupuj dobre urządzenia, ale bez przesady (simy mogą się obejść bez telewizora za 8000). Warto też położyć na ścianach ładne tapety i zrobić przyjemną podłogę - to wszystko wpływa na samopoczucie simów. Pamiętaj, że walory estetyczne mają istotny wpływ na humor twoich podopiecznych, dlatego warto zainwestować w kilka obrazów czy rzeźb. Podczas urządzania mieszkania staraj się przede wszystkim nie stawiać w sypialni takich urządzeń, jak komputer, telewizor czy wieża, gdyż niesforne simy mogą włączać te sprzęty, gdy inni lokatorzy będą spać. Dlatego najlepiej zrobić sypialnię jedynie z łóżkiem i szafą na ubrania, gabinet z komputerem, półkami na książki i stolikiem do szachów oraz duży pokój z telewizorem, wygodną sofą, przyrządem do ćwiczeń i wieżą stereo.

Budujemy nowy dom!

Dom nie jest urodziwy, ale duży i funkcjonalnyKliknij, aby powiększyćDom nie jest urodziwy, ale duży i funkcjonalnyGdy już nieco urządzisz swój domek, możesz rozpocząć pracę nad budową willi z prawdziwego zdarzenia. Zastanów się, jaki chciałbyś jej nadać kształt, a gdy już to zrobisz, postaw w tych miejscach fundamenty (dom wygląda znacznie lepiej, gdy jest nieco powyżej poziomu ziemi). Są one dość tanie, więc powinieneś móc od razu zrobić podstawę pod cały dom. W miejscu, gdzie obecnie stoi twoja chatka, będziesz mógł wybudować coś zupełnie innego (basen, ogródek) po przeprowadzce do willi. Stopniowo, wraz z kolejnymi wypłatami, inwestuj w ściany. Na razie w ogóle nie zajmuj się wnętrzem. Zbuduj ściany nośne (nic nie stoi na przeszkodzie, aby dom był dwupiętrowy) i dach. Następnie pomaluj ściany bądź obłóż je cegłą lub kamieniem (zależnie od tego co bardziej będzie pasowało do twojej koncepcji). Warto postawić też jakiś płot bądź mur wokół posesji, a wszystko zacznie nabierać kształtów. Teraz możesz się poświęcić budowaniu ogrodu, ścieżki dojazdowej i wejścia. Staraj się wszystko dobierać, tak aby nie stworzyć ogrodniczego chaosu. Bardzo efektownie wygląda klasyczny ogród z pięknie przyciętymi żywopłotami. Do tego basen będzie jak znalazł na imprezy. Warto postawić latarnie, aby simy się nie pozabijały, wracając do domu po nocy. Efektownie prezentują się też oczka wodne, a jak masz ochotę, to możesz nawet wykopać mały staw.

Prace wykończeniowe

Willę wyposażasz sukcesywnie, wraz z kolejnymi wypłatamiKliknij, aby powiększyćWillę wyposażasz sukcesywnie, wraz z kolejnymi wypłatamiBudowa domu już dawno przekroczyła półmetek - teraz należy zabrać się do aranżacji wnętrz. Mając do dyspozycji duży budynek, nie ma co żałować miejsca. W planach warto wziąć pod uwagę salę kominkową, balową, kinową, biblioteczkę, siłownię, klub. Pamiętaj także o zbudowaniu kilku łazienek, aby twoi simowie nie wchodzili sobie w drogę. Do tego kuchnia z jadalnią i przytulne sypialnie. Staraj się, aby sypialnia, kuchnia i łazienka były dość blisko siebie, tak by simy nie traciły czasu na latanie po całym domu, gdy spieszą się do pracy. Zainwestuj w najdroższe i najładniejsze podłogi oraz tapety, gdyż w tym domu simy spędzą zapewne resztę życia. Gdy zbudujesz już wewnętrzne ściany, zajmij się odpowiednim doborem drzwi i okien w zależności od pokoju. Wszystko musi ze sobą harmonijnie współgrać, aby wspaniała hacjenda nie przekształciła się w kiczowatego potworka.

Dworski przepych

Regularne wypróżnianie się podstawą szczęścia simaKliknij, aby powiększyćRegularne wypróżnianie się podstawą szczęścia simaTeraz, gdy jesteś już posiadaczem gigantycznej willi, musisz ją jeszcze tylko odpowiednio wyposażyć. Pamiętaj, że najdroższa wanna nie tylko zapewnia komfort podczas kąpieli, ale także nadaje twojej łazience styl. Zadbaj, aby simowie mieli sprzęt na miarę swojej willi. Plazmowy telewizor za 8000 simoleonów i ogromne jacuzzi w ogrodzie dadzą sąsiadom jasno do zrozumienia, że nie jesteś byle kim. Staraj się jednak utrzymywać wszystko w podobnym stylu, jeśli chcesz, aby twoja posiadłość wyglądała naprawdę elegancko. Jeśli masz wątpliwości podczas urządzania domu, to pamiętaj, że możesz poszczególne pokoje różnie urządzić, nie naruszając dobrego wyglądu całości. Nie zaburzysz stylu całości, jeśli obok wielkiej sali balowej w stylu wiktoriańskim zbudujesz sobie dyskretną, supernowoczesną salę kinową. Sztuką jest łączenie elegancji z luksusem. Nie pozwól, aby simowie spali na niewygodnym łóżku tylko dlatego, że takie bardziej pasuje do wystroju sypialni. Gdy już zapełnisz dom podstawowymi sprzętami, zacznij go dekorować. Drogie obrazy i rzeźby, stare zegary i inne bibeloty potrafią nadać domowi niepowtarzalny klimat. I oto nadszedł czas, kiedy twoja familia może się już przeprowadzić do wymarzonej willi. Nie zapomnij o zatrudnieniu sprzątaczki, ogrodnika oraz zainstalowaniu alarmu antywłamaniowego i czujnika dymu.

Część 2:

Pieniądze

Oprócz wanny, warto wstawić także prysznicKliknij, aby powiększyćOprócz wanny, warto wstawić także prysznicNiby pieniądze to nie wszystko, ale bez odpowiednich dochodów można zapomnieć o luksusowej willi, dobrym sprzęcie nagłaśniającym, czy wystawnej kolacji dla znajomych. Dlatego warto zabrać się do pracy i ciągle podnosić swoje kwalifikacje.

Hej ho! Do pracy by się szło!

Podobnie jak w poprzedniej części gry ogłoszenia o pracy znajdziesz w gazecie i w komputerze. Do wyboru masz dziesięć ścieżek kariery. Jednak bez obaw. W każdej chwili będziesz mógł łatwo zmienić pracę. Zależnie od tego, którą pracę wybierzesz, należy rozwijać inne umiejętności, aby awansować. Pamiętaj, że zawody będące początkowo najlepiej opłacane, charakteryzują się niskimi podwyżkami w przypadku awansu. Dokładnie odwrotna jest sytuacja w zawodach słabo płatnych, jednak z każdym awansem pensje rosną do ogromnych rozmiarów. Najbardziej opłacalnymi są kariery złodzieja, biznesmena oraz sportowca. Zastanów się, czy nie warto trochę czasu przecierpieć z niską pensją, aby potem opływać w prawdziwe luksusy.

Droga na szczyt

Lepsza praca, lepsza płaca. Takie auto to status luksusuKliknij, aby powiększyćLepsza praca, lepsza płaca. Takie auto to status luksusuW zależności od rodzaju pracy, jaki wykonujesz, będziesz rozwijał takie umiejętności, jak charyzma, kreatywność czy kondycja. I tak jako kucharz musisz posiadać wysokie umiejętności gotowania, a jako naukowiec musisz się dobrze znać na technice. Ponadto w drodze na szczyt będą ci potrzebni przyjaciele. Dziesięciu przyjaciół wystarczy do osiągnięcia mistrzostwa w każdym zawodzie (nie ma już absurdalnych wymagań 25 przyjaciół, którzy się bez przerwy obrażali w pierwszej części The Sims). Jeśli już masz wystarczające umiejętności i odpowiednią liczbę przyjaciół, brakuje ci jeszcze tylko jednego. Ostatnią rzeczą niezbędną do awansu jest chodzenie do pracy w dobrym humorze. Zadbaj o to, aby sim przed wyjściem do roboty był najedzony, wyspany, umyty i zabawiony. Możesz też uzyskać wysoki współczynnik zadowolenia poprzez spełnianie aspiracji sima. W momencie gdy wskaźnik aspiracji osiągnie poziom platynowy, automatycznie zadowolenie twojego wirtualnego człowieczka wskakuje na maksymalny poziom. Jest to możliwe nawet jeśli twój ludzik jest niewyspany, znudzony i głodny jak wilk. Jeśli idziesz do pracy z platynowym współczynnikiem zadowolenia (po uprzednim zdobyciu wymaganych kwalifikacji), możesz być niemal pewien awansu. Przy umiejętnym operowaniu aspiracją będziesz w stanie osiągać szczyt kariery w bardzo szybkim tempie.

Lewe interesy

Pracy można szukać w gazecie, ale także przez InternetKliknij, aby powiększyćPracy można szukać w gazecie, ale także przez InternetGdy dojdziesz już do momentu, w którym wszystkie twoje umiejętności będą na bardzo wysokim poziomie, możesz zastosować pewną sztuczkę, aby zarabiać jeszcze więcej. Wraz z awansem zawsze dostajesz bardzo dużą premię. Wystarczy, abyś po osiągnięciu szczytu kariery zmienił zawód, a premie powinny z nawiązką zrekompensować niższą pensję. Wystarczy jedynie, abyś cały czas utrzymywał platynowy poziom zadowolenia. Najlepiej oczywiście przełączać się pomiędzy tymi najlepiej płatnymi pracami, jak biznesmen, sportowiec, czy restaurator. Innym sposobem na zarobienie gotówki są prace, które możesz wykonywać w domu. Należy do nich między innymi pisanie powieści oraz malowanie obrazów. Sumy, jakie można na tym zarobić, potrafią nierzadko przekraczać 2000 simoleonów. Należy to jednak traktować bardziej jako możliwość dodatkowego zysku niż stałą pracę zamiast kariery. Czasami w pracy masz niespodziewane wydarzenie, gdzie od twojej decyzji zależy czy zyskasz, czy stracisz. Niestety, pytania sformułowane są tak, że właściwie nie masz szans zgadnąć, która odpowiedź zagwarantuje sukces. Przy odrobinie szczęścia możesz zarobić nawet 20 000 simoleonów!

Część 3: Rodzina i przyjaciele

Sympatyczne "macu-macu" wzmacnia simowe więziKliknij, aby powiększyćSympatyczne "macu-macu" wzmacnia simowe więziThe Sims to nie tylko budowanie domu i zarabianie pieniędzy. Dużą część rozgrywki zajmie ci budowanie szczęśliwej rodziny, a także poznawanie nowych, interesujących ludzi. Bez przyjaciół nie będziesz w stanie wznieść się na wyżyny zawodowe, a ciepło domowego ogniska pozwoli na zasłużony odpoczynek po ciężkim dniu w pracy.

Żona w 5 minut

Gotowanie w bieliźnie nada potrawom dodatkowego "pieprzu"Kliknij, aby powiększyćGotowanie w bieliźnie nada potrawom dodatkowego "pieprzu"Choć w normalnym życiu znalezienie dobrej żony to nie taka prosta sprawa, to simy załatwiają takie rzeczy w kilka minut. Jeśli mieszkasz ze współlokatorem bądź współlokatorką to zapewne jest on lub ona zrobiona pod kątem przyszłej żony. Tutaj sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy wieczór, góra dwa. Na początek idealna jest zwykła niezobowiązująca pogawędka. Gdy postacie staną się już przyjaciółmi, można próbować bardziej śmiałych opcji, jak flirt, przytulanie czy pocałunki. Po takiej miłosnej kuracji twoje simy powinny się szybko w sobie zakochać (bardzo dobrze działają "gorące pocałunki"). Później małe "bara-bara" w łóżku i stąd to już prosta droga do oświadczyn i ślubu. Lekko, łatwo i przyjemnie.

Sim i przyjaciele

Taka kolacja nie tylko napełnia żołądek, ale dostarcza wrażeń estetycznychKliknij, aby powiększyćTaka kolacja nie tylko napełnia żołądek, ale dostarcza wrażeń estetycznychZdobywanie przyjaciół jest jeszcze prostsze niż sprawa z ożenkiem. Wystarczy się po prostu zatrzymać na etapie pogaduszek, żartów, zabaw i ewentualnie przyjacielskiego przytulania. Kandydatów na przyjaciół nie trzeba daleko szukać. Z początku sąsiedzi bez przerwy przychodzą poznać nowego mieszkańca. Później też po okolicy kręci się mnóstwo osób, więc zawsze kogoś zaczepisz. W ostateczności możesz zagadać sprzątacza lub ogrodnika, który do ciebie przychodzi, i z nim się zaprzyjaźnić.

Podtrzymywanie kontaktów

Najprościej jest rozwiązać utrzymywanie dobrych kontaktów w rodzinie poprzez wspólne oglądanie telewizji bądź jedzenie posiłków. Wystarczy, że kupisz do jadalni duży stół z krzesłami i każesz komuś podać śniadanie, drugie śniadanie lub obiad, a na wspólny posiłek zlecą się wszyscy domownicy (i goście, jeżeli jacyś akurat są w domu). Z przyjaciółmi sprawa ma się nieco inaczej. Szczęśliwie nie trzeba już zapraszać watah gości, jak to miało miejsce w poprzedniej części gry. Aby utrzymać dobre stosunki, wystarczy raz na tydzień lub dwa porozmawiać z każdym z przyjaciół przez telefon.
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze (452)

~trololol

01-05-2012 14:44

Siemka , mam pytanie ,bo pożyczyłam od koleżanki Simsy2 ,ale ona zgubiła książeczkę z kodem czy moglibyście podać mi jakiś? Wypróbowałam już bardzo dużo ,ale ciągle nie mogę znaleźć właściwego ;/

~martyna

21-03-2012 13:54

Ale fajnie

~Merz 510

18-02-2012 01:24

Ej jesli przyjechala do was opieka spoleczna i zabrala wam dzieci to przez to ze obzdwu doroslych nie bylo w domu a dzieci nie moga same zostac w domu.Jesli macie dwojke doroslych simow niech jeden pracuje a drugi siedzi w domu i pilnuje dzieci lub zadzwoncie na Uslugi i dajcie Opiekunka do dziecka. A jak wam sim ciagle wam ryczy to spelniajcie ich pragnienia (te w zielonzch kwadratach)

~Zachary

28-12-2011 19:29

przez jakis tydzien (w simsach 2) moj sim chodzil do pracy w karierze "biznes". Jak idzie do pracy jest zawsze zadowolony, niemal ciągle platynowy, ma jakies 15 przyjaciol i rozwiniete na maksa charyzme. A doszedl tylko do awansu "lobbysty". DLaczego pozniej dalej nie dostal zadnego awansu?

pola

04-05-2012 16:15

Zachary JA TO WIEM !!!!!!!!!!!!!!! MA ZA MAŁO PRZYJACIÓL

~Robert

05-11-2011 20:15

Pozatym zauwazylem ze moge buodwac odrazu nie majac jeszcze pieniadzy nawet na koncie i nie wybierajac zadnej rodziny odrazu moge budowac miasto tak jakby.Troche to bez sensu to po co mam chodzic do pracy itd skoro wszystko moge zrobic od zaraz. Zainstalowalem rowniez simsy 3 i jakos tam jest lepiej wszystko objasnione.

~Robert

05-11-2011 20:11

A ja w ogole nie wiem jak grac w simy wczoraj je dopiero zainstalowalem i nie wiem co tam sie dzieje:-) Tzn sciagnalem the sims 2 mega pack i tam sa wszystkie dodatki jakie wyszly gra chodzi mi idealnie ale co z tego jak po prostu nie umiem w nia grac.Nie wiem o co chodzi z tymi otoczeniami ktore moge wybierac na poczatku gry.I dlaczego jak wlaczam jakies otoczenie to tam sa rodziny odrazu,wiem ze moge robic tez swoja rodzine ale moge rowniez dodawac te pozostale gotowe rodziny do innych domkow tylko po co? nie czaje po prosotu systemu gry.

~ania2212367

19-09-2011 11:56

Witam wszystkich i chciałam bym się dowiedzieć gdzie mogę zadarmo scignać simsy :) te zwykłe

~Kaśkaaa

15-09-2011 19:57

1 kontakt z simsami to jak poleciec na księżyc i oglądac księżyc!!! ;*** Ale4 mój 1 kontakt Z TS2 nie był trudny!!! tera mam TS1 ( które jest szajskie ) TS2 ( nawet ale nie takie jak...) TS3 ( to piękne wydanie simsów najlepsze według mnie bo toleruje zdania innych takie jak moja kol. która uważa że TS2 jest lepsze aaa może podam kilka fajnych kodów do TS2 albo nie zrobie swojego bloga xd ;))

kpoiuywam1028349

04-08-2011 09:08

SIMS2

patusia1230

26-06-2011 16:33

Jeśli nie możesz Budować to nie jest to twoja wina ;] jesli sciagaliscie dodatki z neta trzeba sciagnac patcha do budowania build patch the sims 2 czy cos takiego ;p i skrakowac simsy ; p

simus

06-06-2011 16:38

ej a wiecie jak byc waprem sprzataczka?

Sonia

01-05-2011 20:02

Moja jagby siostra nie umi zbudowac nawet drzewa,kominki,okno,drzwi noi calego domu tylko umi rzeczy dla simó w kupić

~Gość~

27-04-2011 15:48

Jestem tu tylko na chwile... ale mam cztery dodatki (podróże, cztery por roku, nocne życie i zwierzaki) i nie wiem jaki dodatki trzeba mieć żeby kupić warsztat (czy może warsztat ściąga się z internetu tak jak strój syreny). prosze was, pomóżcie!!!(a jeśli chodzi o wampira to w widoku otoczenia wpisujemy kod "boolprop testingcheatsenabled true" (bez cudzysłowiu) i wchodzimy do rodziny sima który ma być wampirem. Gdy już będziemy w tej rodzinie klikamy na sima która ma być tym wampirem z wciśniętum klawiszem shift i szukamy opcij "make vampire" i klikamy na nią. Znam jeszcze 3 rożne sposoby, ale dałam najłatwiejszy) P.S.czekam na odpiowiedź, pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!

love sims 2

03-04-2011 13:03

kiedys gralam w sims 3 ale mi sie znydzily po 10 min

Miminka

20-03-2011 15:56

Jeśli nie możesz Budować to może jest coś nie tak, albo źle zainstalowałaś. Też tak miałam. Wystarczy ominąć jedną rzecz, to ci reszta nie pójdzie. Macie może jakieś Ciekawostki Do Simsów 2 Podstawa? Jeśli tak to piszcie :))

~Olcik

27-09-2010 17:24

Mam ściągnięte simsy 2 od kolezanki i nie mogę budować! Co zrobić!? A tak przy okazji to świetna stronka!

~monika

19-09-2010 20:08

to jest super można tu sie dowiedziećwszystkiego dosłownie!

~Marta

01-09-2010 17:58

Ludzie... uspokójcie się na chwilę... większość pisze o swoich problemach. Wszyscy ignorują wszystkich. Tak nigdy nie dostaniecie odpowiedzi na swoje pytania. Nawet nie chcecie dostać odpowiedzi. Na przykład ktoś pisze o tym, że nie może4 budować ścian. OK. Ktoś mu odpowiada dlaczego nie może ( bo ma piracką wersję) a zaraz potem ktoś znowu pisze, że nie może budować. Trzeba czytać! ( oczywiście są ci którzy odpowiadają, ale jest ich mało.. i tych pozdrawiam. P.S raczej nikt wam nie pożyczy simsów.. Polska jest duża :) P.S 2 KOCHAM SIMSY :-D

~nata

30-08-2010 13:19

da się coś zrobić żęby simy nie wchodziły sobie nawzajem do sypialni jeśli tak to piszcie

~Becia

11-08-2010 12:47

To jest EXTRA

~Gość

09-08-2010 12:53

Piszesz, że można zarobić nawet 20 000 simoleonów na dobrej odpowiedzi, nie prawda można zarobić 50 000 na 9 stopniu kariery sportowca.

~Renesme

12-07-2010 21:06

jest tyle fajnych kodów a wy tu wyjeżdżacie z maxmotivesem?! weź se wpisz boolprop testingcgeatsenabled true i wszystko masz z dyńki: kontakty, potrzeby, umiejętności, hobby, osobowość tylko pamiętaj musisz wpisać to w menu tworzenia rodziny bo nie będzie działać i spróbuj po tym kodzie kliknąć z shiftem na simach;) zobaczysz...

nikt

09-03-2010 19:40

Ja mam sims 2 historie ze świata zwierząt!

~Asia

26-02-2010 11:09

ja tez mam przegrywane simsy ale wszystko jest ok no moze troche sie tna ale to wina tago ze mam chyba z 10 dodatkow;p a i jest taki fajny kod otwierasz sobie konsole (ctrl+shift+c) wpisujesz maxmotives i masz wszytkie potrzeby oprocz wystroju i zasilania(roboty) na max;p

~Gość

19-12-2009 18:43

a ty na hakach nie grasz to o wiele ułatwia grę

Sarina

23-08-2009 15:27

Ja mam prostszy sposób którego zawsze używam : tworze sima wprowadzam do jakiejś małej pustej parceli bo ma tylko 20.000 i wpisuje kod Motherlode ( ctrl+shift+c )3 razy potem wychodze zapisuje wyprowadzam sima i wprowadzam do parceli za 150.000 lub wiecej:)

Koks

19-08-2009 13:54

Da się w karierze obiboka dostać 75000 premii, tylko ze niewiem przy jakim awansie...

nick...

13-08-2011 14:46

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

13-08-2011 14:46

Kliknij, żeby dodać komentarz

toph

13-08-2009 20:17

The Sims 2 to najbardziej odjehana gra na świecie a jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to jest małpa bez gustu (nie chce przeklinać) a jeśli komuś się już znudziła normalna gra to niech się bawi kodami albo ściąga jakieś żeczy z neta to na tyle Pozdro tylko dla fanów simsów :-D

~Gość

01-06-2009 19:46

skopiowalaś z simowy---świat powiem agusi

Zuba

17-05-2009 22:20

angell - Ta rodzina co dochodzi to się nazywa Gazeta.Ja też często robię takie rodziny.Jeżeli ta nastolatka(siostra) będzie się dobrze zajmowała małym bratem(przewijała ,karmiła może to robić i nastolatek i dorosły.Z emerytami nie próbowałam.Pewnie też można)to nie zabierze go Opieka Społeczna.Ale radzę Ci wynająć opiekunkę do dziecka zaraz po wprowadzeniu się.Inaczej nastolatka pójdzie do szkoły a mały zostanie bez opieki i wtedy go zabiorą.Chyba że chcesz żeby siostra siedziała w domu i miała bardzo kiepskie oceny(ale tego nie radzę ,bo ze słabymi ocenami nie przyjmą jej do pracy, a za coś musisz utrzymać rodzinę, no chyba ,że chcesz grać na kodach to wtedy ok)

~Gość

05-05-2009 21:44

Fajny Blog! Polecam mój: simsy-calynaszswiat.blogspot.com

angell

03-05-2009 20:11

Ja mam w planach zrobić taką rodzinę że będzie dorosły(tata),nastolatka(córka) i małe dziecko(synek).Potem chciałam uśmiercić tatę i nie wiem czy mi opieka społeczna tego małego nie weźmie jak on będzie sam ze starszą,nastoletnią siostrą.Widziałam kiedyś taką rodzinę tylko było dużo nastolatków i dużo dzieci(dochodzi chyba w Osiedlowym Życiu) i teraz nie wiem czy się ich opłaca robić ?

zosia

04-04-2009 22:33

ty skopiowales z bloga simowe instrukcje powiem siluni

~Gość

01-04-2009 13:47

Jak można oddać dzieci domudziecka

wredoda1456

15-03-2009 11:34

miał ktoś z was jakieś problemy z budową?

Nadi123

16-02-2009 17:31

ej! Sami 111! Wiem co robić! Zadzwoń do przyjaciółki i niech ona adoptuje te dzieci a potem ci je da! prościcha!

andzia

14-02-2009 17:05

musisz zarobic więcej pieniędzy i zadzwonic telefonem po do opieki po nowych dzieciaków

Lily

07-02-2009 14:52

Ja pitole.. może nakarmić, przewinąć, jeśli to niemowlaki? Ludzie, myślcie..

lol111

07-02-2009 10:01

Proszę bardzo o pomoc !!! Stworzyłam sobie rodzinkę 2 dorosłych i 2 dzieci ^^ przyjechała opieka Społeczna i zabrała mi dzieci... co mam zrobic?? bo caly czas rycza prosze pomurzcie

~Gość

07-02-2009 09:57

Mam pytanko ^^ Stworzyłam sobie rodzinkę 2 dorosłych i 2 dzieci ... Kilka dni później przyjechała opieka społeczna i zabrała mi dzieci ... Dlaczego??? I co mam zrobic bo cały czas mi ryczą ??? Jak mam zrobic zeby nie ryczeli ?? odpowiedzcie !!! przesz was ...

sami111

07-02-2009 09:47

Hejka mam simsy 2 ale nie wiem co zrobic ... stworzylam rodzine bylo 2 doroslych i 2 dzieci ... przyjechala opieka spoleczna i zabrala mi dzieci !! co mam zrobic ??? prosze o odpowiedz ...

maja

06-02-2009 10:48

hejka mamna imnie majka i mama lat dziewieci bardzomarzylam zeby miec sims dwa hihihhi i mam na dzieje ze muj tata mi kupi sims dwa albo trzy . . . .:P buzka papapapapa hehehe otp??/

bunny

25-01-2009 12:54

mam oryginalną gre the sims na ps2 i nie moge budowac scian!!!

sratatata

14-01-2009 22:17

mój sim zaczął świecić na niebiesko i nie mam pojęcia dlaczego. Czy to może być spowodowane piciem eliksiru życia lub zdobyciem wszystkich punktów umiejętności? Proszę o odpowiedź :P

nATALIA

12-01-2009 18:28

Ja chce zeby seks odprawiali a nie bara-bara czy coś

Kasandra Ćwir

01-01-2009 13:42

Świetny opis krok po kroku dla początkujących. Bardzo wyraźnie napisany teks. Innymi słowy BOMBA!!!!!!

fero10

13-12-2008 21:24

Do:PATRYCJA: Jeśli nie możesz budować i jeśli nie masz oryginalnych the sims 2 to musisz zmienić cracka tak jak ja

fero10

13-12-2008 21:19

Gram w the sims 2 już od 5 lat mam dodatki night life (nocne życie) uniwersity (uniwersytet) open for business (własny biznes) i niedługo będę miał bon... (podróże)ale ten poradnik mi jeszcze bardziej pomoże gram bez kodów lecz używam tylko jednego "moveobjects on" dzięki niemu można na przykład przenieść skrzynkę na listy lub zmywarkę postawić na szafce zamiast w niej jak to było zawsze lecz mato złe strony np. okno lub drzwi można postawić nie w ścianie tylko luźno przez to budowałem dom przez 2 godz.

Vanessa

29-11-2008 13:17

bARDZO ŁADNY PORADNIK,NAJŁADNIEJSZY JAKI Widziałam.Myślę,że on pomoże wielu osobą w zapoznaniu się z Simsami.Ocena:5/5-GRATULACJE!!!

:((((((((((

11-11-2008 14:50

Kude! Nie da sie stawiac scian no ty nawijaszo tym ze t\eba umeblowac jak moge kupic tylko parcele a scian sie nie da stawia a jak znasz jakis kod do budowania to napisz. ;(

Klaudia

08-11-2008 10:29

Vsync on zwiększasz efekty świetlne Vsync off zmniejszasz efekty świetlne

angie

29-10-2008 20:43

Do : PATRYCJA : Nie możesz budowaćbo masz piraty, czyli nie oryginalne simy. A piractwo jest ZABRONIONE. I idź se dziecko kup oryginała, a nie szukasz pomocy! PIRACTWO = KRADZIEŻ = COŚ ZŁEGO <lol2>

Kasia_Wisienq

22-10-2008 20:25

Do Omena1996, jeśli twój numer w nicku jest twoim rokiem urodzenia to jesteśmy w tym samym wieku... Chciałam Ci powiedzieć, że nie mogłam odczytać twojego komenta bo jest w nim tyle błędów, że SZOK!!!

PATRYCJA

19-10-2008 12:30

W MOICH SIMSACH NIEDARADY BUDOWAĆ DOMÓW BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Omen1996

30-09-2008 19:08

Simy som fajne ale dla niekturych szybko sie nudza . Mam uwagi co do koduw poniewarz cos mi niechcom wejsc . Pozatym mam Simy 2 - Pirackie z crackiem bez morzliwosci budowy a jak sie zainstaluje tego dobrago to i tak niedziala albo Nie wlanczajom sie . lubie simy mimo rze mi sie zacinajom bo mam kompa Procesor > 1.60 G.h.r , Karta graficzna 64 mega i 760 ram .

madzia

21-09-2008 19:10

w moich simsch nie wchodzi kod na forse pomózcie

..

06-09-2008 11:32

aby wejsc do gry nalezy miec alkochol albo deamon tools. kod na kase to: motherlode 50 000 simolenow, kaching 1 000 simolenow

Anka

25-08-2008 13:02

Gram w simsy od dłuższego czasu i znam kilka fajnych trików jeśli chcecie mieć Więcej kodów to zainstalujcie więcej dodatków.Aha, i wpiszcie help do okna kodów to pojawią się kody których teraz możecie używać.

nula~~

23-08-2008 14:48

mam gre The Sims 2 ale po zainstalowaniu gra nie wchodzi - czekam na pomoc :p

Karolciaa

20-07-2008 15:23

Jak Ściągnąć te Simsy z Tego Programu pomóżcie... Prosze ... Bardzo chce miec Sims 2 ... Albo powiedzcie jak sciagnac sisu z dowolnego programu ....

Thori

19-07-2008 22:15

MOTHERLODE- KASA :*****

Thori

19-07-2008 22:12

Sims 2 to THE BEST GAME według mnie to Własny biznes to najlepszy dodatek

klauduśśka

17-07-2008 16:15

ello ... simsy są superr wiecie jaki jest kod na kase w simsach 2 prosze napiszcie jak wiecie....buźźki dla was ....;****

Loolcia

10-07-2008 20:23

J aprzez to niezwykłe wydarzenie w pracy zarobiłam 55 000 simo - coś tam.

przemo

10-07-2008 09:08

simsy 2 jest fajne a szczególnie gotowanie uwielbiam gotowac w the sims 2 a wy??

oKRZEMo

09-07-2008 16:25

aby zapłaćić rachunek musisz go włożyć do skrzynki

Karlos11

29-06-2008 15:33

Jak się płaci rachunki?

tola

01-06-2008 21:08

simy mogą być ziomalami lub sztywniakami! fajnie!

kari

31-05-2008 18:36

G.O.F.Y to jest maxMotiwes

MANGO

24-05-2008 19:48

JA MAM Z KOLEI TAKI PROBLEM MAM OD KOLEŻANKI PRZEGRYWANE SIMSY BO MNIE TEŻ NIE STAĆ NA TO ABYM MOGŁA SOBIE KUPIĆ. A CHCĘ ZAINSTALOWAĆ I NIE WIEM JAK TO ZROBIĆ CZY KTOŚ MI MOŻE POMÓC?

weronika

24-05-2008 18:07

Ja bardzo lubie te gre akurad dzisiaj w niom gralam znam duzo chasel do dodawania kasy oto jeden z nich klapaucius

Ola

17-05-2008 14:35

Prosze napiszcie mi jak się buduje ściany w The Sims 2 oto mój nr gg 2080355 PLISEK...Będę bardzo wdzięczna

dupawkaXX

01-05-2008 14:45

lubie simy, a wy

klaudia

28-04-2008 13:31

ja znam bardzo duzo kodów do tej gry i ten z cenzutą jest naprawde...na kase jast motherlode :):) jak bt ktos nie wiedzial ale najpierw trzebawlączyc CTRL+SHIFT+C no i w tamte okienko ..

lukasz

06-04-2008 22:14

czy ja wiem nawet fajne

patrys11

19-03-2008 18:46

hejka mam pytanko czy ten kod zeby niebylo cenzury to on naprawde dziala?

danusia

17-03-2008 21:09

pomuszcie nie mam kodu dostepu kto ma niech poda niech pisze jak nawet bede nie ddostepna prosze gg3492197

polka

17-03-2008 20:53

gram w ta gre i nie mam kodu dostępu i nie wiemskat mam go wziasc bo bardzo is ie podoba ta gra i chcialabym ale jes przy instalacji kod dostępu i nie wiem skot mam go wziasc odpowiedz prosze przesylac na e-mail za odpowiedzi wilkie dzieki:*

ole3kaaa

17-03-2008 19:29

kurde skasowalam sobie to co mi napisaliscie prosze napiszcie mi jeszcze raz moj nr gg 7471281 prosze:*

ola

16-03-2008 14:10

prosze pomozcie mi jak sie robi pieniadze w simsach jak bedzie ktos wiedzial napiszcie na gg 7471281 prosze z gory dziekuje

~Gość

28-02-2008 22:05

hiszpanie ty człowieku! w świątecznym dodatku nie robi się przyjęć, a ta strona jest do d

aida

21-02-2008 19:47

wszystkie dodatki sa po kolei jak macie bon voyage do wszyskie sie odpalaja naraz czyli majac ten dodatek macie zwierzatka snieg imprezy na miescie itp. buziaki

aida

21-02-2008 19:43

program do nie oryginalnych simsow to DEAMON TOOLS a kod na cenzure do The Sims 2 to [Alt] + [Ctrl] + C wpisz "intprop censorgridsize 0" na koncu zero

KONSERWATOR

21-02-2008 19:34

Nie sztaluj na kompa gier demo bo ci sie procesor zjebie

Natka

21-02-2008 16:47

Madzia bym ci pomogła ale ja sama nie

Madzia

21-02-2008 01:03

Pomozcie!Niewiem jaki kod jest zeby Simowi usunac zaslone podczas prysnicu (lub innych rzeczy) Szukam na tylu stronach i nie ma!!!! Jaki jest ten kod?

~Gość

19-02-2008 17:59

Ja nie wytrzymuje bez simsów 2. Jak się je wgrywa?? Bo je nie mam jakiegoś programu DEMO w komputerze i niewiem... :-(

Ola

19-02-2008 17:57

Mam problem. Sims 2 nie chce mi się wgrać bo niemam programu demo cy coś takiego. Oczywiście są przegrywane a nie nowe. :-(

martyna

17-02-2008 12:10

Pomóżcie mi! Mam The Sims 2 Historie ze Świata Zwierząt i nie wiem jak zmusić zwierzaki do ćwiczenia na tych przyrządach do tresury np. do przejścia w tunelu. Co mam robić?!

Dominika

16-02-2008 15:43

!to proste cracka trzeba wkleic tam gdzie sie to zainstalowalo i w folderze TSBin (czy jakos tak) ! (zwierzaki) wilkolak Wilkowi ktoremu swieca sie oczy trzeba sie zniom zaprzyjaznic (pasek musi byc 100 na 100) wtedy wilk przyjdzie i cie ukasi (wilk przychodzi tylko noca) ale jesli macie duzo dodatkow to nie zawsze bedzie przychodzic (czy cos) !(cztery pory roku) simorosle to simy musze sie zatruc gdy opryskuja rosliny (nie bedace pod szklarnia) !(chyba studia) zombie gdy sim umrze mozna go wskrzesic przez pewną nagrode z pracy (najlepiej wpiszcie kod na nagrody z pracy (ctrl+szift+C i naciskajcie Tab (bo niepamietam kodu) ale poczatek to Unclock....czy jakos tak )) i wkrzescie sima za mała sume pieniedzy w tedy kosiarz sie nie postara i bedzie zombie. Uwaga zombie nie dziala na zwierzaki ! DODATKI W THE SIMS 2 MOZNA INSTALOWAC DOWOLNIE i zawsze sie gra na najnowszym dodatku DZIEKUJE ZA UWAGE I MILEGO GRANIA

kuba

16-02-2008 11:31

cześć mam pytanie czy jak mam zainstalowane the sims 2 i 2 dodadki np. sims2 cztery pory roku i zwierzaki to jak odpale płytke cztery pory roku to zwierzaki będą jednocześnie??prosze o odpowiedzi

mazia_7

14-02-2008 21:37

jak się ściąga the sims 2 z games star

KakaBula

13-02-2008 15:50

Sciągneła dziś sims2 z torenta i kompletnie niewiem jak je zaintalować. Pomuszcie prosze.

AA

09-02-2008 18:04

przed wpisaniem kodu klikamy Ctrl Shift C

Sylwia

02-02-2008 17:36

dobre dla poczatkujących

Julunia

27-01-2008 19:49

Jak zrobić wilkołaka??

Julunia

27-01-2008 19:44

do ooli: Może masz doświadczenie ale to nie powód żeby obrazac innych!!A pozatym naucz się ortografi!!!!!!!!!!!!!!

klauss

26-01-2008 13:32

ale to głupe pokazują obrazki ale itak nie można zagra c!!!!!!!!!!!!!!!!! tak strona sie długonie utrzymie bo nikt jej nie czyta głupia strona nie umią nic ciekawego wymyśleć nic zadarmo w tej polsce wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Błażej

22-01-2008 13:33

kajka samochody są tylko w nocne życie

oola

20-01-2008 14:55

do agi: nie jestes taka wazna ja mam simsy od...2 lat czyli od 7 lat i wiem wiecej od ciebie juz dawno wiedzialam ze jst ten kod boolprop testingcheatsenabled true i nawet znam wiecej kodow i mam wszystkie do 2 simsow tylko imprezy ale kolezanka miala zamniar mi pozyczyc i pozyczy a ty sie chwalisz poprostu sie chwalisz wiem mam 9 lat ale to mnie wkuzylo zeby sie wychwalac no czlowieku...wiesz niewiem juz o czym pisac a masz CPR?bo ja mam i wiem ja stac sie simroslom,jak najszybciej zrobic zeby np. na dzrzewie pomarancowym byly za pomocom kodu owoce w mig... niestety 6 lat niestety niemasz kwalifikacji do mnie aga naprawde nudzi mnie to jak ktos by nie wiedzial ze jest taki kot obrazasz kogos prosze o pomoc PLS niech ktos wywali jej komentaz!!!

~Gość

19-01-2008 18:14

musisz parking wybudowac

Kajka

19-01-2008 11:23

Czy ktoś może wie jak w the sims 2 włsny biznes mieć samochód ;[;[;[ ?????

Zagubiona

18-01-2008 21:31

Pomocy Help!Help! Daj mi w odpowiedzi kod na służącą zombi plisssssssss pozdro XD Załamana

wercia

10-01-2008 12:03

Fajowa gra

Ira

04-01-2008 21:43

Co się robi z crackiem w the sims 2 bo nie wiem nie chca chodzic dlaczego? opiszcie

Maryllka

04-01-2008 20:22

chcialabym smsy niech ktos mi pozyczy prosze

Daniel

03-01-2008 17:45

Zarobiłem 100.oootysiecy w karierze paranor malnej jako przywódca kultu. Polecam

Marlena

03-01-2008 15:26

ja mam The Sims 2 ale nie mam kodu aby zainstalować je do komputera.proszę niech ktoś poda mi ten kod plis plis plis plis

~Gość

01-01-2008 14:44

1.Mnie też pisało żeby włożyć właściwą płytę to odpowiedni plik przerzuciłam przez Deamona i za drugim razem się włączyło

Madzu$

31-12-2007 18:10

Zainstalowałam gre The Sims 2 z orginalnej płyty i nie chce mi chodzic wyswietla sie "włóż właściwą płytkę", co zrobić bym mogła grać bez płyty??Proszę o pomoc

lola

29-12-2007 14:45

kupcie sobie nowe albo weżcie od kumpeli pożyczcie zainstalujcie i włużcie płyte waszom od pirata czy coś i wszystko powinno być gud pozdrawiam

maciuś

13-12-2007 14:40

Chce kupić gre the sims orginalna !!!ale tam pisze ze jest potszebne dvd a ja nie mam tylko cd-rom czy jak ta gre kupie to bendzie ona chodziła czy nie kupować???

~Gość

12-12-2007 19:26

jak w nie wejść proszę odp

Hosi

12-12-2007 18:37

Do pauli :W sims własny biznes jest maszyna do robienia zabawek. Robiąc w niej zabawki zdobywasz rangi. Jak osiągniesz odpowiednią rangę to możesz wyprodukować Czyściobota[czy jak od tam się nazywał]

koko

11-12-2007 13:09

The sims 2 żądzą!!!!!!!!!!!!!!! Simsy górą!!!!!!

Iza

09-12-2007 13:26

''''The Sims2'''' są naprawdę super!! Szkoda że nie mam dodatków:( Na pewno są fajowe:)

pauli

08-12-2007 17:41

jak w simsach własny biznes można zbudować robota np czyścibota albo sługusa nie wiem ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gucia

06-12-2007 16:35

fajny tekst.Napewno mi sie przyda jego bogata treść he he d:) pozdrowienia od gucia

klaudia

05-12-2007 14:19

HELP!!!!!!!!!! kto ma kody do sims2 na ps2???? PLIEZ pomoscie mi szukam juz ze2 godziny dajcie znac e-mailem PLIEZZZZZZZZZZ!!!!!! pomoscie...

Angelunia

01-12-2007 13:34

jabym poprosiła jak ktos ma kody do budowy domów. plis;) jak by ktos mila albo cosik to plis, z góry dziekuje;)

ola

01-12-2007 08:47

Kolor skóry można zrobić w trakcie tworzenia Sima.Trzeba nacisnąć Shift a następnie N.Można też tak zmienić odcień ubrania.:p

ala

24-11-2007 19:47

jak zrobić żeby mieć skórę kościotrupa lub taką zieloną?piszcie!

aga

20-11-2007 21:40

eee.....widać że na simsach sie nie znacie.JA gram w simsy od.....8 lat czyli od 4 roku życia.o maxmotives już każdy wie więc gufi tak się nie podniecaj.Olusia kupujesz komputer i klikasz żeby znaleść dom dla siebie.I możesz np.kogoś wyprowadzić a np. kogoś zostawić ja tak często robie że nastolatki mieszkają same w domu bez rodziców.Ale najbardziej lubie kod ,, boolprop testingcheastenabled true" tylko nie chciało mi się pisać czasami dużych liter.Ja np.miałam w własnym biznesie że sim wyciągał prosto węce w boka i tak łaził.Ale wszystko jest i tak dobrze.A wogóle tylko jakiś pirackie simsy mają 4 płyty.Orginalna ma 2.Tak samo na studiach i nocne życie.Potem zrobili dodatki na jedną.Ile macie simsów?Bo ja mam : the sims,the sims światowe życie,the sims balanga,the sims randka,wakacje,gwiazda,abrakadabra,zwierzki,the sims 2,na studiach,nocne życie,własny biznes,zwierzaki,podróże,h&m,impreze,na święta,młodzieżowy styl.Ale nie mam rodzinnej rozrywki i glamura :(szkoda ale teraz nie mam kasy na kupienie.

sylwus

13-11-2007 18:12

niemam narazie the sims 2,ale mama zaczyna zbierac kase

Justyna\Justa

09-11-2007 14:11

mi nie wchodzą kody które podała Klaudia

Nicka

08-11-2007 18:24

bo po prostu starsze wyd. simów składało sie z 4 płytek xD i były ponumerowane (1,2,3,4) lub nazwane literowe bejb (a,b,c,d) xDnie znasz tego? przecierz sa niektóre płytki które sa np. na 2 podzielone.. o mamooo...

~Gość

08-11-2007 16:55

daj mi twoj numer gg to Ci pomoge.... :D

gosia

07-11-2007 20:43

dlaczego jak zainstalowałam Simsy2 to nie ida tylko trzeba włożyć jakąś płytę A JaKĄ???????PRoszę oOdpOwiEdź

gosia

07-11-2007 20:40

dlaczego jak zainstalowałam Simsy2 to nie ida tylko trzeba włożyć jakąś płytę A JaKĄ???????

Olivcia ;) :*

01-11-2007 20:15

W grze the sims 2 i dosadkach gdy gram nagle robi mi sie czarne tło i długo musze dawac esc i ctrl co zrobiz zeby się tak nie robiło ?? pomocy

G.U.F.I.

01-11-2007 09:52

mam zarombisty kod maxmotives ale on mi na koncie nie dziala co mam robic???

G.U.F.I.

01-11-2007 09:49

siema znam taki kod MAXMOTIVES i on jest zajefajny ale na moim kompie nie dziala co ma robic???

olusia

01-11-2007 09:48

Ta gra jest fajna ale nie wiem jak sie przeprowadzic z domu do domu bo nie umiem:( odpiszcie

hd

31-10-2007 15:17

the sims 2 to najlepsza gra!! Patryk rosebud to jest kod do the sims a nie do the sims 2. Wciskasz shift ctrl c i wpisujesz kod do dwójki kod na kase to motherlode(50 000) lub kaching(1000).

PATRYK

28-10-2007 17:06

zeby kod dziaałał czeba wpisac rosebud ae gdzie go wpisac i co czeba zrobic jak ktos wiem ze tylko czeba jakies wykrzykniki wie niech napisze bede bardzo wdzieczny pozdro

derda

28-10-2007 12:31

hej ja mam simsy kopiowane i nie moge budowac czy ktos z was zna craca zyby mozna bylo budowac ja znacie to piszcie na gg 5419226 albo 6853752 lub na e-mail dusia.d@buziaczek.pl prosze

Jacobson

27-10-2007 12:36

Sims 2- Dla mnie najlepsza gra pod słońcem, Nie mogę się doczekać Trójki.

pomocnik

26-10-2007 19:31

interests – osobowość Sima klapaucius - 1000$ w wersji 1.0 rosebud - 1000$ w wersji 1.1, Światowe Życie map_edit on/off – edycja mapy edit_char – edycja postaci sweep on – pomieszczenia autonomy * - samodzielność Sima (* 1-100) tile_info on/off – pokazuje info gry water_tool – dom na wodzie grow_gras * - trawa (* 1-150) set_hour * - możesz ustawić godzinę (* 1-24) sim_speed * - prędkość gry (* -1000 do +1000) Rachunki: Gdy nie chcesz ich płacić to zabierz rachunek ze skrzynki, poczekaj aż przyjdzie następny. Gdy to się stanie zapłać pierwszy Sim go umieści w skrzynce z której znikną obydwa, ty jednak zapłacisz tylko za jeden.

moniaxxx

21-10-2007 12:41

mogl by mi ktos przyslac dokladna instrukcje instalowanie simsow 2 (przegrywanych) jestem w tym kompletnie zielona probowalam ze 100 razy i po zainstalowaniu i skopiowaniu craka nie chca sie uruchomic ale kiedy skopiuje cracka do demowki to wchodza bez problemu prosze piszcie na monika324-932o2.pl błagam pomoszcie

fajna sims 2

18-10-2007 20:17

simsy 2 są zajebisty a szczegulnie kod na kase xd

pati

14-10-2007 12:36

hej nigdzie nie moge znaleść kodu do instalacji the sims 2 zwierzaki pomuście prissssssssssssss bardo prissssssss

agata

13-10-2007 12:41

słuchajcie mam 12 lat gram w to bardzo długo.Ta gra jest super.Niejest tylko dla małych dzieci,dla dorosłych tez.zagrajcie w the sims 2 naprawde opłaca sie

Hubert Szulc

09-10-2007 14:47

do Marta ja mam samochody w grze The Sims 2

~Gość

06-10-2007 17:29

ja mam sims 2 i jestem baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona.niestety moj komp mieści tylko 2 giga a jeden zapis stanu gry wymaga aż 20MB i sorki że tak pisze bez sensu ale jestem przygnębiona,na szczęście może kupie nowego kompa:):):)i mam pytanko:szukam dodatku nocne życie ale tanio tak do gora 55zł będę baaardzo wdzięczna jeśli ktoś mi poda stronkę na ktorej znajduje się gra w opisanej cenie.w sprawie dodatku i jeśli ktoś ma pytania dotyczące TS2 i TS2 NŻ niech pisze na numer gg:4788768

Patix

01-10-2007 19:22

na jkich stronach mozna grać w SIMS-y? Są fajne... a kto zna jakieś fajne kody?

Marta

01-10-2007 13:02

Kto ma samochód w the sims 2

Angel

24-09-2007 19:40

Jedynie w co gram na swoim kompie to the sims 2 i mam nadzieje że jak już wyprodukują the sims 3 to będe je mjeć . the sims 3 wyjdzie podobno w 2008 lub 2009 r we wrześniu

Angel

24-09-2007 19:38

gram w the sims 2 dość długo i zbieram dodadki z kazet i nie tylko warto je zbierać. jedynie w co gram na swoim kompie to the sims 2 i mam nadzieje że jak już wyprodukują the sims 3 to będe je mjeć . the sims 3 wyjdzie podobno w 2008 lub 2009 r we wrześniu

Angel

24-09-2007 19:30

Jestem ciekawa jak w the sims 2 stawia się meble skośnie. Widziałam pare domów ze skośnumi meblami i wjem że się tak da. pomocy !! Jak to się robi?!

Ania

22-09-2007 16:33

mam mały problem. Gdy gram w simsy na ulicy nie ma żadnych samochodów a także nie mogę pujść do sąsiada dlaczego????????

Villemo

21-09-2007 09:18

Hej! są może kody na THE SIMS 2 na psp?????i na jakieś stronce mogę znależść instrukcję?

Natala

19-09-2007 20:27

ch...Sims 1 to szajstwo niesa sie w to grac eeee ja mam sims 2 to jest o wiele lrpsze kiedys grałam w tą jedynke jest do kitu

doświadczona simka

17-09-2007 13:01

Gram już od początku simsa 1 i od początku lubiłam tą gre . Ekstra tekst ! Fajne pomysły !

Saruńka

14-09-2007 17:31

Help!!! Nie wiecie przypadkiem jak sie robi Crack albo co sie robi kiedy karta graficzna jest za słaba i jak da sie coś z tym zrobić to dajcie znać.PLEASE!!!

klaudia15

13-09-2007 14:04

mam problem z instalacją the sims 2. Gdy wgrywam niby jest wszystko w porzadku ale gdy chce juz wlaczyc to caly komp sie zacina i trzeba go resetowac......help.....

Zagubiona

11-09-2007 16:50

Jak zainstalowc simsy cztery pory roku sciągniente z neta {a obecnie mam zwierzaki biznes na studiach no i the sims 2 } a tego nie moge zainstalowac nie wiem czemu plis help !!!!!

wiola122

11-09-2007 16:26

[[www.pronet.lublin.pl/~mk777/programy/meshtool.zip]] Programik usuwa cenzure i przywraca z gry i pozwala na użycie paru kodów(np. budowanie poza granicami działki)

klaudia

10-09-2007 15:10

hej :* mam simsy 2 ... czy wicie czy moge sciagnac jakies dpodatki darmowo ?? prosze odpisac na gg ... 10453018

paulinka1408

09-09-2007 09:30

Wie ktos moze z jakiej strony moge pobrac darmowe simsy 2?? Prosze o pomoc... Opdiszcie tutaj;)) Dzieki;-**

Tyśka

03-09-2007 17:49

Justyna mam odpowiedź na Twoje pytanie. Ale Ci się nie spodoba:P Też miałam taki problem kiedyś. I nie dało się z tym nic zrobić. To była wina gry. Więc albo przyzwyczaj się do korzystania z gotowych domków albo załatw sobie inną wersję Simsów;)

ssek

03-09-2007 16:43

proszę po patcha do simsów deluxe na cezurę gg 7240328

zuska

02-09-2007 13:52

nie mam simsów 2 a chce je mieć ale nie ma kasy co mam zrobić odpiszczie mi na gg 6355861

Justyna

30-08-2007 19:06

nie wiem co sie stalo, ale niee moge tworzyc dzialek mieszkalnych...instalowalam juz gre kilka razy i nic , dalej nie dziala. wie ktos jak to naprawic ?

Martin

30-08-2007 11:58

Bara-bara trzeba zrobic tak: Najpierw dajesz babe na łóżko i dajesz odpręż się potem chłop musi stac koło łóżka i kliknąć na babkę przyłącz się wtedy się przyłańcza i tam pisze bara-bara i takie rożne np postaraj się o dziecko.

Kalam

30-08-2007 11:49

wie ktoś jak ściągnąć cenzure w wersi 1.0

ziomek

29-08-2007 23:33

jak zrobic bara-bara

Anecia

27-08-2007 14:45

Sims 2 są świetne. Jak bym mogła to bym dała szóstkę.

romek

23-08-2007 21:28

POMOCY MA ktos morze kod seryjny do orginalnych simsow wlasny biznes mam orginalna plyte ale zgubila mi sie ksiarzeczka... moj gg 434553 skype romekromek77 dzieki

olcia2216

23-08-2007 19:03

JACIE;/ JUZ ZWARIOWALAM NA PUNKCIE sims! io sims2;/ U MNIE Z OTOCZENIA NIKT NIE MA SIMS I POSZUKUJE JE;P a jak juz ktos ma to ma wolny komp i mi nie prezesle;/ jesli ma ktos sims2 to niecjh sie zlituje i mi je jakos przesle!!blagam!!! a przeszukalam calusiekiego neta mona sciagnac sims2 i inne;p Ale trzeba wiedziecDOKLADNIE jak!! to nie ejst takie proste ze wchodze na linka klikam pobierz i wszytko jest;/!!!!!pozdrawiam./....... to moje GG jesli by ktos chcial mi pomoc i bylby takim dobrym czlowiekiem:4316136

Tyna:)

23-08-2007 14:18

Wiciox jesli chcesz miec samochody w grze to musisz sobie kupic The Sims 2 Nocne Życie tylko tam masz 5 rodzajów samochodów od kompletnego złomu do sportowego...jesli macie jeszcze jakies pytania to mój e-mail buziaczek_95_95@o2.pl

wiciox

23-08-2007 09:33

Jak kupić samochód w the sims 2 czy trzeba mieć jakiś dodatek czy co?? :(

basia wieledz(mojaulubionasimka)

20-08-2007 20:26

Charyzma-klikasz na lustro i dajesz ćwicz przemowy, proste!

sylwia155

18-08-2007 16:37

Chciałabym się dowiedzieć jak mogę rozwijać simowi w umiejętnościach charyzme. Wiem, że mogę poprzez np. rozmowe z papugą, ale nie mam jeszcze zwierzaków. Moje gg: 7924096 i proszę o pomoc :)

Ewunia

13-08-2007 13:17

A! Mój e-mail to koziorozec92@buziaczek.pl

Ewunia

13-08-2007 13:16

Hej!Miałam pożyczone SIMS 2 oryginalne i teraz nie idzie ich uruchomić bez płyty!Wiecie czy jest jakaś możliwość by je uruchomić bez niej? Z góry dziekuję :)

seta

13-08-2007 11:44

bunia: Poniżej podajemy najbardziej przydatne kody. Aby magiczne formuły zadziałały, w trakcie gry wciskasz na raz klawisze [Ctrl] + [Shift] + C. U góry ekranu wyświetla się okno konsoli, w którym wpisujesz wybrany kod i zatwierdzasz go, wciskając [Enter]. Przydatne kody kaching dostajesz 1000 simoleonów motherlode zdobywasz fortunę w postaci 50 000 simoleonów help wyświetlasz listę większości kodów aging off twój sim nie będzie się starzał aging on twój sim ponownie zaczyna się starzeć intprop censorgridsize 0 pozbywasz się cenzury w grze intprop censorgridsize 8 przywracasz cenzurę w grze twinzr2cute gwarantuje urodzenie się bliźniąt expand powiększasz okno konsoli exit zamykasz okno konsoli changelotzoning dorm zmieniasz istniejącą już posesję w działkę pod akademik stretchSkeleton X zmniejszasz lub powiększasz swojego sima. Zamiast X wstaw liczbę wskazującą skalę. Normalną wielkość ma sim przy X=1.0. slowMotion X spowalniasz upływ czasu, przy czym X=0 to normalny upływ czasu, a X=8 maksymalne spowolnienie intProp maxNumOfVisitingSims X zapraszasz na przyjęcie wskazaną liczbę gości (zamiast X wstaw liczbę gości jaka ma przyjść na twoją imprezę). Uwaga! Jeśli okno konsoli nie pojawia się, wciśnij najpierw [Ctrl][Shift][B], a dopiero później [Ctrl][Shift][C].Poniżej podajemy najbardziej przydatne kody. Aby magiczne formuły zadziałały, w trakcie gry wciskasz na raz klawisze [Ctrl] + [Shift] + C. U góry ekranu wyświetla się okno konsoli, w którym wpisujesz wybrany kod i zatwierdzasz go, wciskając [Enter]. Przydatne kody kaching dostajesz 1000 simoleonów motherlode zdobywasz fortunę w postaci 50 000 simoleonów help wyświetlasz listę większości kodów aging off twój sim nie będzie się starzał aging on twój sim ponownie zaczyna się starzeć intprop censorgridsize 0 pozbywasz się cenzury w grze intprop censorgridsize 8 przywracasz cenzurę w grze twinzr2cute gwarantuje urodzenie się bliźniąt expand powiększasz okno konsoli exit zamykasz okno konsoli changelotzoning dorm zmieniasz istniejącą już posesję w działkę pod akademik stretchSkeleton X zmniejszasz lub powiększasz swojego sima. Zamiast X wstaw liczbę wskazującą skalę. Normalną wielkość ma sim przy X=1.0. slowMotion X spowalniasz upływ czasu, przy czym X=0 to normalny upływ czasu, a X=8 maksymalne spowolnienie intProp maxNumOfVisitingSims X zapraszasz na przyjęcie wskazaną liczbę gości (zamiast X wstaw liczbę gości jaka ma przyjść na twoją imprezę). Uwaga! Jeśli okno konsoli nie pojawia się, wciśnij najpierw [Ctrl][Shift][B], a dopiero później [Ctrl][Shift][C].

nieznajoma

11-08-2007 20:17

jak mam ściagnąć sims 2

juleczka_102;)

09-08-2007 12:17

Sims 2 wielki plus _____ ____ | \ | | | / | | | | | \____ |____ / | | | | | | | \____/ | |_____ \____/

BUNIA

09-08-2007 08:33

wiecie co nie moge znalez kodów do sims 2 kto ma niech na psze w komentarzach ok

konrad

08-08-2007 21:19

hhehehehe simy 2 som superrrrrrrrr daje 10000000000000000000000% super polecam

Pućka12

05-08-2007 11:21

Do moni: ale o jakie simy chodzi? "The Sims" czy The Sims Deluxe Editon?

Kecza

03-08-2007 21:41

The sims 2 jest super

monia

03-08-2007 17:11

hej napiszcie mi nr seryjny(instalacyjny)do the sims 1 prosze moje gg 593895 z góry dziękuje

stan

02-08-2007 14:25

masz kod do zainstalowania gta 3

Asica

29-07-2007 09:12

Kody do the sims 2: [ctrl] + [shift] + C, a nastepnie w oknie ktore wyskoczy wpije sie klapaucius;!;!;!;!;!;! (i pojawiaja sie pieniadze)

Madlen

28-07-2007 14:59

jak ktos zna jekies kody do the sims2 prosze pisac 9075635... z gory dzieki...

gagach98

28-07-2007 10:48

Kleo masz kod seryjny do sims 2 własny biznes proszę prześlij go na mój nr gg 5556610 albo na e-mail:gagach1@onet.eu

misia

26-07-2007 12:59

podajcie mi te kody plis

Lemon

25-07-2007 20:11

Sylwia na IDG nie wolno prosic o nielegalne wersje gier a tak pozatym to ja cibie chyba znam bo chodzisz ze mna do klasy. Tak pozatym uwazam ze granie na kodach jest poprostu... brak mi słow ale powiem ze jest poprostu bezsensowne. Mam pytanko po co gracie w takie gry jak ts2 skoro celem tej gry miedzy innymi miec wspaniala rodzinke ktore ma UCZCIWIE ZAROBIONE PIENIADZE wiec po <cenzura> grasz na kodach. CO tu ukrywac zapewne nie umiesz grac i stosujesz kody Ps: Sylwia znam strone z ktorej pobiez simsy i na 100% beda dzialaly torrenty.org sa chyba wszystkie dodatki sciagasz torrenta i program np Bitcomet sciagasz i grasz Go!

tajemnicza

24-07-2007 18:30

Ja tam sama sobie nabieram kaske. Poprostu wpisz: modherlode i starczy:)Pewnie już to znacie ale ja tak dla pisania... A i mam mode z H&M i jest super!!! Musze kończyć:) BUZIAKI!!!

mada93

22-07-2007 17:09

ja tam nie stosuje porad bo ma sie kody i jest cool zresztą the sims 2 są super

s

22-07-2007 14:29

the sims 2 są super ale jeśli ktoś zna byściągnoąć inne podajcie błagam

Coma

19-07-2007 16:31

Hejka napiszcie tu w komentarzach na tej stronie gdzie można ściagnać t.sims2zwirzaki

ola

16-07-2007 10:59

podajcie mi zdjęcia waszych domóow w simach niemam pomysłu jaki moim simom zbudowaci dom pomuszcie z gury dzięx :)

~Gość

12-07-2007 15:34

dlaczego nieda się budować domów

enetti

12-07-2007 14:01

proszepomozcie mi ja mam sims 2 ale nie moge budowac da sie to jakos odblokować albo naprawic ewentualnie moze ktos wie gdzie da sie zciagnac w internecie simsy 1 albo 2 prosz3 pomozcie piszcie na gg 2203963

nina44

10-07-2007 15:39

Jaki jest kod seryjny do the sims 1. Proszę napisać mi na nr gg: 8218087. Piszcie nawet jak będę niedostpna.

~Gość

10-07-2007 15:22

Proszę was widać kolejne forum na ktorym gadają same dziewczyny wiem ze to głupio zabrzmialo ale tak jest na serio bo z tego co wiem to 98% osob grajacych w simsy to dziewczyny dlaczego ja to sobie tlumacze tak kiedys byly lalki ale one nic nie robily to teraz jest komp is a simsy ale na takim forum sie raczej niczego niedoweicie. Pytania sa tak zalosne ze zal dupe sciska

Sylwia

10-07-2007 10:24

Bardzo kocham The Sims2 i chcę w to pograć jak ktoś ma jakąs strone do sciagniecia sobie tej gry to mi podajcie na e-mail PROSZE

Sylwia

10-07-2007 10:22

Prosze ludzie pomórzcie mi kocham The Sims2 i chciałabym sobie sciagnać . Wiec kto ma strone to mi niech wysle na e-mail prosze..PROSZE:)

krycha

08-07-2007 14:43

Hej bardzo lubie gre the sims2 jednkaże chce swoj dodatek scrackować czy wie ktoś jak się crackuje simsy aby chodziły bez płyty ? Odpowiedźcie szybko błaga to konieczne !!!

Misia

06-07-2007 16:28

HEJKA WSZYSTKIM!!!MAM WIELKIE PYTANIE!!!CZY KTOŚ MA STRONĘ DO ŚCIĄGNIĘCIA THE SIMS2????JEŻELI KTOŚ MA TO NIECH PODA!!!BARDZO WAS PROSZĘ!!!!!

kara

05-07-2007 17:25

mam problem nie mam żadnego kodu do the sims2 ,the sims1,i jeszcze do sims1 wakacje. PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosze pomóżcie mi!!!!!

paulina086

26-06-2007 21:45

Mam pytanie ile może kosztować gra the sims dwa?? I czy The sims 2 na studiach to dodatek do gry?? jEŚLI KTOŚ CHCE I MOŻE ODPOWIEDZIEĆ NA MOJE PYTANIA OTO MÓJ E-MAIL szczupok@onet.eu

misiam22

23-06-2007 23:18

hej:* uwielbiam simsy!! to najlepsza gra:) ale kupiłam nowy komputer i mam problem...po zainstalowaniu simsów ...gdy chcę otwożyć grę to wyslietla się: Twoja karta grafichna nie pracuje w standardzie DirectX 9.0:/ zainstalowałam przed chwilą najnowsze sterowniki do mojej karty graficznej i program DirectX 9,0c a simsy i tak dalej nie działają i pojawia się ten sam komunikat;( prosze napiszcie na mojego maila: misia-m-92@o2.pl co mam zrobić:* z góry dziekuję:))

Karina

23-06-2007 15:41

Czesc jestem Karina czy wie ktos jak zrobic samemu ubranie lub fryzure i je dodac do the sims 2 ? prosze jak by ktos wiedszial niech napisze na moje gg to moj nr 4410965 piszcie prosze

Marty$ka

20-06-2007 21:41

Oto kod seryjny do the sims2 AH4C-KPA2-U9A7-8NV6-75BE Kody: motherlode - 50000$ kaching - 1000$ boolProp testingCheatsEnabled true - nowe funkcje używajcie klikając na cos z shiftem moveObjects on - przesuwanie np.simów sethour 12 - zmienianie godziny na 12 (lub na inne np.21) Pozdrawiam wrazie czego piszcie na martyna12_94_1994@o2.pl

polik

20-06-2007 17:50

jcxhjkv,xchytcghjmkvdfghjkjertyusdfghjzxcvbn

Angela

20-06-2007 15:48

no ja mam ........................................

sebastian

19-06-2007 17:50

jak dodać kasy w grze the sims 1

ewe

18-06-2007 19:58

sorki nie wie ktos jak nazywa sie crack do TS2 zeby mozna bylo budowac gdzie go mozna capnac

koko

29-05-2007 15:27

boolProp TestingCheatsEnabled true wpisujcie ;D

ddddd

28-05-2007 18:29

jak ktoś ma proszę o podanie kod seryjny do the sims 2

seba

27-05-2007 18:54

jaki jest kod seryjny do the sims 2 jak wiecie to piszczcie na gg 3793483

foffoo

25-05-2007 20:45

Proszę o pomoc w sprawie! Mam Smims2 Zwierzaki ale mi konsola nie wyskakuje na kod ;( Wszystko jest oryginalne i da się budować itp... POMOCY1!!! C+SHIFT+C nie dzziała ani z B ... ;( pomocy!!!

ja

25-05-2007 18:13

KOD THE SIMS2 SEASON: 252A-PPWQ-X2AZ-ZX22-5RLD lub: TJ2A-TXQE-6TJN-WXQX-5UNL

Kaldi

23-05-2007 20:10

Hellllo mam problem nie mam kodu instalacyjnego do sim 2 cztery pory roku, mógłby ktos mi go podac pliska bede czekał.

nati

21-05-2007 15:29

hej ej bo ja prawie zaczynam grac w sims 2 i nie wiem wogole jak postawic fundamenty.Tam mi pisze kliknij i przeciągnij ale nie wiem jak to zrobic prosze jak ktoś z was wie a napewno wiecie to mi napiszcie na : nati565@interia.pl pliss pa

rafal

20-05-2007 01:20

sims2 zciagnalem ale juz jej tam nie ma a u mnie tez lipa bo winrar zgubil mi jeden plik tzn zmienil jego nazwe i nie moge go znalezc co do kodow to:IQZR-XHYL-JOB8-WOQO-1911 trzeci.JX5V-Z6YE-ROIO-POBO-1911 drugi.ZKEW-B3YU-Z9a9-F8B1-1911 czwarty.ZYQQ-LAQW-B8B1-X1Z8-1911

SIemka

16-05-2007 13:27

Kod do the sims2 wcisnij shift i ctrl i c naraz a ;ppotem motherlode

siemka

12-05-2007 10:26

Uwielbiam the sims 2:Dto najlepsza gra:d ale mam problem czy ma ktos kod do instalacji the sims 2 rozrywka rodzinna?prosze pomozcie mi:dpozdrawiam:d

niko9lusisko

07-05-2007 13:29

na moim blogu jest strona chyba z simsami [[www.the-simsiaki2.blog.onet.pl]]

S@

06-05-2007 20:22

Ja mam the sims 2 i to jest cool !mam już dużo miast ,że mi sie domy już nie miwszczą!

sim 2

06-05-2007 16:40

czemu nikt nie pisze skad mozna sciagnac simsy 2??!! nie wliczajac strony polska.ea.com bo tam mozna sciagnac tylko sims 2 dla poczatkujacych a tam mozna tylko ludzi stworzyc i nic wiecej... wiec prosimy o str. skad mozna sciagnac ta cudna gre

Anusia

05-05-2007 17:29

zna ktoś strone z której można ściągnąć simsy niech pisze na gg 2175097

Kinia

04-05-2007 16:43

Ja mam grę sims 2 i sims 2 na studiach.Jest to exxtra gierka -można mieć każdego : bizneswoman,flirciare,szczesliwe małżenstwo z 10 dzieci,wieeelką wille z basenem,kłopoty i FARTY.

ada93

04-05-2007 12:07

hej gdzie szukac the sims zeby pograc

PATRYK

04-05-2007 11:39

GRA SIMS TO EXTRA GRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

PATRYK

04-05-2007 11:36

NA JAKIEJ STRONIE SZUKAĆ SIMS 2

kinga =)

03-05-2007 13:52

wiem że chcielibyście kod na blźniaki więc podaję: twinzr2cute

kinga =)

03-05-2007 13:47

Żeby budować w simsach nie musicie mieć oryginalnej płyty...trzeba mieć cracka na budowanie, można go ściągnąć z netu. A.....nie ma takiego czegoś jak kod na budowanie =) do:???????????????????? W the sims 1 nie można mieć samochodu........co za dziwne pytanie...

???????????????????????????????????????

02-05-2007 19:19

Hej!!!!!!!!!!!!!!! Jak się kupuje samochud w sims 1 ???????????????????????????????????????????????????????????????????? pliz o komentarz na tej stronie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asiunia

02-05-2007 12:22

poszukujemy kodu do budowania w the sims 2.Prosze jesli znacie go to odpiszcie na numer gg.2342999

ana

01-05-2007 15:21

zarombista jest ta gra sims2

Kamilek

29-04-2007 16:21

A ty dAWID możesz wysłać tego cracka???? Mam tą gre ale budowanie mi nie chozi!! proszę wyślij mi!!!!!!!!

dominiksw

29-04-2007 14:31

doa mi ktoś strone z kturej mozna ściągnąć the sims 2 to emajl soninciler@interia.pl odpiszciw gh

Axel Veron 3000

25-04-2007 17:04

EXTRA!!!!!!!!! CODZIENNIE GRAM W THE SIMS 2. :)

ZACURA

13-04-2007 13:06

gRA tHE Sims to super gra

Zielona

12-04-2007 21:21

Czy ktoś z was wie jak z ufoludka zrobić białego sima????Jak tak to prosze o kod!!!!Piszcie pod numer gg 10486801!!!

Kinga

12-04-2007 08:52

Hej zeby budować w The Sims 2 musicie miec orginalna płyte a jak sie domyślam pewnie macie przegrane simsy od kogoś tak jak ja:D i tez wiem ze trzeba cos sciagnąc z neta ale tez nie wiem co:( jak ktos cos beddzie wiedzial nisze 9127125

koffaniutka:)

10-04-2007 21:41

ej kto wie jak ściągać simy zz neta? proszę opiszcie to na tej stronce plssssssssssssss:)

diana

10-04-2007 10:44

ejj kto mi da na poczte cracka do budowania w simsach 2 ?? to moja poczta bardzo was prosze o to [[www.dianusia876@onet.eu]]

Sauron

09-04-2007 10:50

ts2 nie można budować można budować w dodatkach

dAWID

08-04-2007 16:28

zEBY BUDOWAC W SIMSACH TRZEBA MIEC CRACKA Z BUDOWANIEM...JA MAM :):) A JAK CI MADZIA NIE DZIALA CTRL+SHIFT+C TO NAJPIERW SPROBUJ CTRL+SHIFT+B A POZNIEJ DOPIERO CTRL+SHIFT+C POWINNO POMOC:):)

Magda

07-04-2007 22:43

W TS2 jak wpisuje kod Ctrl - Shift - C nie pojawia mi się okienko do wpisania kodu =(. Wie ktoś co z tym zrobić ?

Paula

07-04-2007 15:26

Siemka Madzia!! Ja wiem jak go zrobić bo mi ten kod działa maxmotives . W trybie życia wywołojesz okienko z Ctrl+Shift+c i wpisojesz maxmotives tak dokładnie jak ja napisałam . Nie z dozej tylko tak samo, napisz na maila mojego czy ci teraz działa@!!!!!@

M@

07-04-2007 12:03

Wie ktoś jak budować w sciągniętych simsach 2 ?????????????????

madzia

05-04-2007 08:49

Słuchajcie, mój kolega ma taki kod.... Jeżeli sim jest nie zadbany to wklikuje go i sim jest jak "nowy".... Znacie ten kod? Prosze piszcie! Pomóżcie!! Moj kolega powiedział ze to jest ten kod "maxmotives" no ale on nie działa :(

AjeCzkA

04-04-2007 18:32

Dodatek rodzinny F4EN-XDGJ-8HWJ-F8HV-MRLD-U1G9 The Sims 2 Zwierzaki- Z2SA-8QWQ-6Z5A-4RZV-YZF2 The sims 2 Cztery pory roku-252A-PPWQ-X2AZ-ZX22-5RLD A mówiłam ;p Jak jeszcze jakies numery seryjne potrzebujecie to piszcie gg-4364497 ;p

joe

03-04-2007 21:07

Czy jak chce zainstalować rożne dodatki np. zwierzaki i cztery pory roku itp. to będą razem dzaiałać?

zioom@

03-04-2007 17:06

Siemka! Mam pytanko...jeżeli ściągnę sobie SIMS 2 to nie będę mogła budować domów??? Odpowiedzcie! PLEASE!!!

Dominika

02-04-2007 17:50

U mnie nie chca sie budować domy !! wrrr !! Mam kupić oryginalne simsy ? Doradzcie zrozpaczona Donia

eddie

02-04-2007 14:41

u mnie też sie nie da nic budować! dlaczego?!

Anka

31-03-2007 19:26

U mnie nieda się budować domu ani malować śćian pomocy

kikum

29-03-2007 17:34

od razu zaznaczam, że mam orginalene simsy, ale NIE MOGĘ BUDOWAĆ DOMÓW!!! pomocy!

Sexy

28-03-2007 20:34

Ej czemu mi sismy 2 niechcą działać czy jest potrzebny Alcochol 120%??? pomózcie plis nr GG 5841268

Kamila

28-03-2007 19:26

ma ktos moze kod seryjny do The Sims 2 Wlasny biznes plis podajcie mi!!!!!!

Kleo 311

26-03-2007 18:18

Mam kod setyjny do The Sims 2 wlasny biznes

Kleo 311

26-03-2007 18:13

Mam The Sims 2 Zwierzaki. Moja rodzina ma 2 psy. One nie chcą jeść! Nawet jeśli są głodne strasznie! Nie wiem co zrobić pomózcie!!!!!!!!!!!!!!!! Błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ASIA

24-03-2007 19:51

Mam do was prozbe powiedzcie mi jak robi sie craca do simsow 2 tu macie moj numer gygy 4746014 . Prosze was powiedzcie mi!!

Daria

24-03-2007 17:19

THA2-Z3FK-0R1A-3HZ4-2WUS powinien byc dobry jak o to pisac mam inne 5335685

kinga

24-03-2007 14:53

potrzebuje kod do the sism 2 pory roku jak ktos ma to plis piszcie na 7881755 to wazne plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuza

23-03-2007 16:59

Ej niech mi ktoś pomoże!!!!!!!!!Marze o robieniu mebli i tworzeniu ubrań do the sims 2 mam programy, ale nie umiem nic zrobić!!!!!!!!!!Niech mi ktoś pomoże BŁAGAM. Mój nr gg to 9785215.POMOCY!!!!!!!!!

kochany

22-03-2007 20:57

mam kod seryjny do sims 2 Gg: 565209

Ida

19-03-2007 14:59

Marcia ale sie czepilas tego kodu seryjnego !jak kto ma to Ci poda.wiec sie nie obawiaj

Marcia

16-03-2007 19:58

Podajcie mi proszę kod seryjny do simów 2 własny biznes:)bo bez tego nie ruszę dalej! To mój nr gg: 4055388...Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissss...

Marcia

16-03-2007 19:52

proszę djcie mi kod seryjny. Proszę, proszę, proszę.

Marcia

16-03-2007 19:28

Czy ma ktoś z was kod seryjny do sims 2 własny biznes. :), :).

kasia

16-03-2007 18:09

hejka ej powiedziecie mi jaki jest kod instalacyjny do sims2 pliska prosze błagam was!!!!!:):):):)

Maciek

15-03-2007 14:14

nie mogę budowac hałupy dajcie rade plis

8ui9-po[p

14-03-2007 13:47

the sims 2 to fajna gra w ktora cały czas gram

ziomal_2006

13-03-2007 18:52

252A-PPWQ-X2AZ-ZX22-5RLD

gosia

11-03-2007 14:51

blagam, prosze !!!!!!!!!!!! :) podajcie mi numer seryjny do 4 por roku bo zgubilam prosze !!!!

Adela

10-03-2007 20:08

Jam mam pytanko bo kupiłam sims2 w sklepie i było wporzo ale nie moge grac bo po ok 10 min mi sie restartuje komp słyszałam ze potrzeba cracka ale nie wiem jak go włozyc do odpowiedniego folderu piszcie na gg:10083488

olsza

07-03-2007 15:22

Ej jak sie ma piacką wersie sims to moge budować domy ???

Smutna

04-03-2007 10:03

podacie kod seryjny do sims 2 wlasny biznes i nocne zycie bo zgubilam instrukcje z cd-keyem PROSZE *!!!*

Les

03-03-2007 10:05

Siema. Jak sie targować ze śmiercią? proboje klikać na korsarza innym Simem i nic! Powiedzcie mi jak to zrobic!

fala

02-03-2007 20:47

słuchajcie pomóż mi ktoś nie działają mi kody wogle pojawia sie okienko ale jaw pisuje daje enter to pisze sorry i cos tam po angielsku tak się nie gra oszuście

srik

24-02-2007 17:33

lol mam simy i mnie wkurzaja sa gupoie i niechca mi sie wgrac zwierzaki

Pina... UWAGA!!!!

23-02-2007 18:18

Sorki pomyłka cezura to intprop censorgridsize 0.

Pina

23-02-2007 18:12

boolProp TestingCheatsEnabled true Wpiszcie ten kod kiedy jesteście już w jakiejś rodzinie, potem wyjdzcie na chwile do otoczenia i znowu wejdźcie w tą rodzinę, bęziecie mogli kierować ich zachciankami, wystarczy na paskach np. głód, towarzystwo, wystrój od lewej do prawej przeciągnąć pasek, a on sam wraz z humorem naszych simów będzie się powiększał (na lepsze) i odwrotnie. Albo naciśnij shift i równocześnie naciśnij na jakiegoś sima pokaże ci się dużo opcji naciśnij set aspiration potem max i Aspiracje wraz humorem sima wzrosną maksymalnie FAJNIE@!!!!:-):-):-) POLECAM.... Fajne są również kody na cenzurę. boolProp Censurogridsize 8 lub 0. Pytanko ile kosztuje samochód w sims nocne życie???????????????????

łycha

17-02-2007 19:53

Jaki jest według was najlepszy dodatek do TS2? Mam tylko zwykłą wersję i zestaw świąteczny a chcę sobie jeszcze jakieś kupić tylko że kasy starczy mi na jedne. Mam do wyboru 4 pory roku zwierzaki własny biznes nocne życie i na studiach. Z góry dziex

Dincka

17-02-2007 18:31

wlasnie ze mozna robic zielone simsy a nawet zombi tylko trzeba jak wejdziemy odrazu w tworzenie rodziny przycisnac przycis szhift + n ...i tam mamy dodatkowe karnacje i inne zeczy:DD

weradysk

14-02-2007 12:58

PuMa: samochód można kupić w dodatku pt: The Sims 2 Nocne Życie

przyjaciółka simsów

12-02-2007 11:59

uwielbiam simsy 123456789 100 i 210 simsy są kul

hipek

11-02-2007 16:41

macol widocznie masz piracką...

aduśka

11-02-2007 15:48

czesc czy ktos wie co zrobic aby dziecko spało na łóżku jesli ktoś wi piszcie na e-maila adusia9424@wp.pl lub gg 3929961 proszepomóżcie mi

Macol

11-02-2007 09:22

Elo jestem posiadaczem simsów 2 nie mogę budować jeśli ktoś ma pomysł co mozna z tym zrobić prosze pisać na numer gg:190457 do miłego prosze bardzo mi zalezy na budowaniu domów w simach 2 .

Asika

04-02-2007 08:32

You no ja tworze simsy tylko ładne , jeszcze nigdy nie stwozyłam brzytkich !!Niemoge tylko raz stwozyłam i usunęłam .

Asika

04-02-2007 08:28

Samochud się kupuje w dodadku sims nocne życie ,to pewne, ale niewiem czy tesz w światowym życiu .

Mila

30-01-2007 12:44

Ta strona jest bardzo fajna :) Kod żeby mieć żonę w 5 minut jest bardzo przydatne ;]

filipdiablo

29-01-2007 22:09

Witam. Mam Simsy 2 na xboxa ale nie wiem jak budowac dach itp moge stawiac siany i ploty ale tego malo jest!! Bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje pozdrawiam Filip

PuMa

29-01-2007 16:33

Mam pytanko. W jakiej kojejności instaluje się dodatki do The sims 2? I w którym dodatku można kupić samochód

Samanta Croc

29-01-2007 16:22

Ta gra jest suepr !!!!!!!!!!!!! Tylko ,że nie chce się zainstalować

Kasieńka

28-01-2007 10:54

Zgadzam sie ze wszystkimi którzy uważają że Sims 2 to zajebaszcza giera. Mam ją, ale płytkę pożyczyłam od koleżanki, ale chciałabym mieć Sims 2 na własność... Znacie może jakieś fajne strony na których można je ściągnąć :-) Pomocy...!!!

gosia

27-01-2007 01:48

bedziesz musial poszukac na jakies stronce cracka albo sciagnac nowe simsy, ktore dzialaja

klaklus

26-01-2007 12:28

Nie moge budowac w simsach 2 bo nie mam orginalnej wersji czy mozna cos zrobic z tym??bardrzo mi zalezy

nina

25-01-2007 15:06

najlepiej na ALLEGRO

gienio

25-01-2007 15:05

wiecie w jakim sklepie internetowym można kupić tanio sims 2?

michał

25-01-2007 15:02

sims 2 są fajne ale czekam na trójkę

misiek

25-01-2007 14:57

nie umiesz posługiwać się kompem!!!!!!!!!!

basia

25-01-2007 14:55

to nie takie proste! wyskakuje bład

misiek

25-01-2007 14:54

ZWYCZAJNIE!!!!!!!! wkładasz płytę!!!!!!!!!

basia

25-01-2007 14:52

jak zainstalować sims 2?

KAPUŚ

25-01-2007 14:51

ZGADZAM SIĘ W PEŁNI

tomato

25-01-2007 14:49

kupujcie simsy!!!!!!!!!

kas

25-01-2007 14:48

gra bomba

doma

25-01-2007 13:45

kto ma cracka do sims 2 ? przeslijcie mi go na gg 9002473 PROSZĘ.

ola

23-01-2007 16:07

ania wystarczy tylko by twoj sim mial dobry chumor i czytal albo sie uczyl z ksiazki

bella

22-01-2007 18:12

Ta gra jest super!!!Niema lepszej od niej!!!

zzz

22-01-2007 16:03

kup ku komputer, ksiazki niech czyta

ania

20-01-2007 21:56

gra jest swietna ale prosze o pomoc jak nauczyc mlodego sima sie uczyc nigdzie nie ma takiej opcji ca mam kupic zeby sie uczyl i zweby oceny mu wzrastaly ?? blagam o pomoc jak naj szybciej:(:((:(:

anitka

19-01-2007 14:00

Co mam zrobić? zainstalowałam the sims 2 ale nie chcą wejść:(błagam pomóżcie

pati

18-01-2007 12:07

a janie mogę wogule budować.ktoś wie co mam zrobić?

aaaaaarrrrrrrtista

16-01-2007 12:41

crak jest na stronie [[www.***.com]] a tobie kody nie działają bo masz pewnie starą wersie simsów ja kupowałem 6 razy orginał i kody mi też nie chodziły i wywaliłem do smietnika i kupiłem 4 z rynku błeeee rynek i mi działają!!:P komentarz edytowany przez moderatora

ola

15-01-2007 19:23

czym zakonczyc jak sie wpisze kody bo mi nie chce sie wpisae ja robie enterem

ja

15-01-2007 16:05

wiecie gdzie jest jakis crack do the sims 2 prosze piszcie na forum albo e-mail,a

I$K@

15-01-2007 15:20

Jest fajowa:) Zpisałam kody, które się przydają : Kaching- 1000$ Motherlode- 50.000$ moveObjetson- przesuwanie wszystkich sprzętów np. skrzynki na listy

wercia

13-01-2007 17:29

ja tam mam przegrywane the simsy 2 i moge wszystko robic!! mam akcesoria z internetu i mi wszystko dziala!:):):)

wercia

13-01-2007 16:43

prosze podajcie kod seryjny do simsow 2 na studiach!!:)

Znajde cie

09-01-2007 11:51

ZNAJDE cie a maile nie podam frajerze

szczesliwa

08-01-2007 18:46

Numer seryjny do sims 2 ? Bardzo prosze!!! :):):) THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS Mam, a raczej miałam simsiki 2 (musiałam grać po piracku) lecz musiałam je odinstalować bo mi komputel muliło....Ale nie jest tak źle bo mam jeszcze 2 dni do zakończenia aukcij na allegro,i ja prowadzę!!!!!!Komputer jutro będe miała jak nowy bo se dysk twardy ze starego komputera na nowy przełoże i będę miała bąba komp!!!!!!Jeszcze przede mną ferie.....będe miała wypasione ferie!!!!Nawet nie wiem czy będe chodzić spać!Taka EXTRA gierka!!!!!!!!!!!!Jak ostatnio grałam to ..........a tam nie będa was już męczyć...... No to numer powinien działać ale to też zależy bo mi wchodzą dwa. Jutro sie odezwe i mam nadzieje że sie tak nie rozpisze jak dziś!Hahahahaha... No to Papapapapapa..Do jutra!

Krzysiek

05-01-2007 16:05

Key-gen do The Sims 2 (DVD) : 2FR9-AFYR-5LTL-69X7-LHQ9

pati

04-01-2007 15:02

hej jeśli znacie kod do zainstalowania sims2 to piszcie na gg 5019555!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!plis

lkarolina

03-01-2007 18:48

mam problem z sims2 , maja slicznie wyposazony domek ale wszyscy chodzą i pokazują krecąc na głowe , nawet jak ktos obcy przyjdzie to tez tak pokazują , myslałam ze to wina wiezy albo alarmu , wszystko pousuwałam i nadal tak pokazują , prosze o pomoc co moze byc przyczyną

zzz

01-01-2007 16:29

ej powiedzcie mi dlaczego juz po zainstalowaniu gra nie chce sie wlaczyc? Trzeba wlozyc cd 1, a mi wyskakuje ze zla plytka. Prosze o pomoc:) i szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Dominika Z.

29-12-2006 17:21

Jak ktoś wie jak można wprowadzić do Simsów2 swojego sima którego zeskanowałam ze zdięcia chce mieć taką samą osobe ale nie wiem jak jak ktoś wie prosze piszcie do mnie na moje GG 275499

Karola

28-12-2006 20:24

Do Rafała Spróbuj nacisnąć jednocześnie CTR+SHIFT+C! Acha,kod na kasę motherlode (50 tysiaków)

Rafał

28-12-2006 16:46

Pliss powiedzcie jaki jest kod na dorabianie kasy co wpisać to wiem ale co trzeba najpierw nakliknąć...CTRL+ALT+B razem chyba ale nic się nie dzieje nr. gg-5280519

ola_sroczka

26-12-2006 18:13

Oleśka jak nie wiesz jak zostać wilkołakiem to ci napisze Musisz postawic przy domku pare drzewek (dobrze by też było zapuścić chwasty w ogrodzie)wilki lubią lasy. Teraz gdy w nocy przyjdzie do ciebie jakiś wilk zaprzyjażnij się z nim, ale nie bądź nachalna (zacznij powoli). Co wieczór będzie do ciebie przychodził jakiś. Bądź cierpliwa i nie ignoruj żadnego. Po pewnym czasie przyjdzie do twojego sima wilcza przewodniczka stada. Znią musisz uzyskać najśilniejszą więź. Wkrótce będziesz mogła poprosić by ugryzła. BĘDZIESZ WILKOŁAKIEM!!!!!! Możesz też poprosić zaprzyjaźnionego wilkołaka. A o pomoc gdy masz dosyć wilkołactwa zadzwoń do tresera.

aniuusia

23-12-2006 21:08

heh... co ty duzo pisac... ta gra jest poprostu swietna ;) i kasiu informacja dla ciebie: rosebud- to kod na kase do sims 1, a do sims 2 to - motherlode :) pozdrawiam wszystkich ;* mozecie pisac na moje gg 7360708

Ania

23-12-2006 13:48

Hej wie może ktoś jaki jest kod na ubrania. Prosze jak ktoś ma to prosze na gg to mój numer [[9917259]]

kasia

22-12-2006 10:00

jak nie wiecie jaki jest kod do pieniedzy to ja wam powiem rosebud;!;!;!!i trzymajcie ile chcecie enter i beda robic sie wam pienieadze

izka

21-12-2006 05:57

sims sa super

AGNIESIA

20-12-2006 09:42

jaki jest kod na kase ???!!!!!

aga

20-12-2006 09:31

jaki jest kod na życie??????

mena

19-12-2006 20:25

jeżeli nie mozna budowac oznacza to ze wersja simsow jaka sie posiada nie jest orginalna. problem rozwiaze zakupienie oryginalnego dodatku (wychodzi taniej niz podstawow gra) i juz mozna budowac. ja mam problem ze sciaganiem ubran itp z internetu. trzeba skopiowac te pliki do folderu download a ja go nie mam. i mam oczywiscie problem. czekam na jakakolwiek pomoc. pozdrawiam kod instalacyjny sims2 DKSS-YCA2-Z011-SSP7-3AFH KOD INSTALACYJNY sims2 zwierzaki 6ADD-Q85S-GRFM-GL28-U5RG

darcia

19-12-2006 19:14

jaki jewst kod do kopiowania płyty the sims 2???????

Oleśka

16-12-2006 20:53

Siemka mam pytanko ja gram w sims 2 od premiry i mam wszystkie dodatki orginalne ale niewiem jak w sims 2 zwierzaki można byc wilkołakiem (ale wiem ze napewnno mozna) prosze napiszcie jak wiecie!! z gory dziekuje.

aga

16-12-2006 16:57

Fajny blog ale mało informacjii

Jasiu

16-12-2006 16:04

Jeżeli to prawda z tym "gotowaniem w bieliźnie" to moje simy mają już pewnie dość pieprzu. A co do ciebie Paula to ten kod seryjny to "6YU4-6BMT-4TJK-SJZN-PPG7". To "U" to może być "v" więc sprawdź.

kaczor

11-12-2006 04:22

mi tez bardzo podoba sie ta instrukcja.chociaz szukalam instrukcji the sims2 na psp.ale nie ma.mam nadzieje ze niedlugo ja dodacie.ale i tak instrukcje sa super i zrozumiale.dzieki za uwage.

Paula

10-12-2006 11:10

Hej. Kupilam simy 2 na gieldzie, ale nie mam kodu na WGRANIE ICH!!!! Jesli ktos zna ten kod, to prosze o podanie, Z gory dzieki

Dorota

08-12-2006 19:04

poradnik jest dobry tylko mam problem bo niechce mi sie budowac na trybie budowy a wyposazenie normalnie! jak mam to jakos naprawic??

Liwiia

05-12-2006 19:45

Lisek simsy trzeba kupić, nie można skopiować czy ściągnąć. Simsy 2 mam od czasu premiery, ale mi się nie nudzą. Dziecko można mieć jak się jest zakochanym i idzie się do łóżka klika na "postaraj się o dziecko" i jak simy skończą i rozlegnie się kołysanka to się udało a jak nie będzie nic słychać to trzeba jeszcze raz-do skutku.

lisek

01-12-2006 21:15

powiedzcie jak sciągnac the simsy!!!!!

tomek

01-12-2006 19:55

mam jeden problem........hu gram w simsy od 2 dni i chce powiekszyc rodzinke mam zone ale chce miec i dziecko jak to zrobic.........bo widze ze niejest to takie latwe moje gg 8894420 pleas tylko szybko bo chyba bede pierwszym ktoremu ta gra sie niespodobala

daria

30-11-2006 12:25

mam nie orginalne simsy i nie moge budowac czy moglby mi ktos podpowiedziec jak to zrobic?

życzliwa

29-11-2006 14:33

Kod na pieniądze , najpierw wciśnijcie Shift Ctrl c równocześnie i wpiszcie:motherlode i już macie 50.000 simoleonów ! MAcie tu jeszcze strony :(www) simy.pl

monika

27-11-2006 13:19

mam the sims 2 i niemogę budować co mam zrobić!!(oczywiście niemam wersji oryginalnej)

Justi

17-11-2006 21:51

Super stronka! Mam tylko jedną prosbę1 Mam dziś urodziny i czy z tej okazji moglibyście podać jakąś stronę, gdzie mozna te grę ściągnąć??? Z góry dziękuję. Mój nr GG to: 5001207! Pozdrowionka!

kasia

15-11-2006 16:54

mam pytanko jak ściągąc to gre proszę o adres ok na gg 8911849

juz pisalam

11-11-2006 17:49

to ja NIE DAM mozecie mi cos napisac bo was posiekam!!!!!!!!!!!!!!!

SimsIza

11-11-2006 11:17

The Sims 2 to moja ulubiona gra i myśle że wasza też:). Jestem jedyną posiadaczką tej giereczki w całym moim miasteczku:) Uwielbiam budować i kupować meble dla simów ale uważam że prowadzenie życia też jest COOLEXTRA!!!!!!!!!!!! Słyszałam że ktoś ma problemy z craciem,wystarczy że poszuka w necie innego tak jak ja i bedzie mógł grać od świtu do nocy:):):):):):):) Ej..ej...ej...ej..ej...moment kolego bo zanim zaczniesz grać musisz sobie poczekać aż sie załaduje,a to sie długo ładuje:(,to jedyny minus tej gry), potem przyśle dużo,dużo,dużo....kodów do Sims 2.Wszyscy z miasteczka mi zazdroszczą że mam Sims 2, ale mówie im cały czas że nie moge pożyczyć bo będą nie orginalne,mój kolega sie o tym przekonał.

pomocna:D

07-11-2006 11:17

oczywiście że simsy mogą być zielone musisz wgrać dodatki albo po prostu wpisać super kod! jak wejdziesz do otoczenia to włącz okno konsoli(shift+ctrl+c) i wpisz boolProp testingCheatsEnabled true. a gdzy wejdziesz do okna tworzenia simów naciśnij (juz bez otwierania okna konsoli) shift+N! teraz masz dwie nowe karnacje(trupa i ufoludka) i inne wypasione rzeczy!Możesz też dodawać w trakcie gry simom zdrowia(komfortu, głodu itd...) życze miłej gry!papa

marta

05-11-2006 20:18

Simsy 2 są świetne tylko szkoda że nie można w nie grac n internecia a jak wiecie jak to zrobic to piszcia na numer gg 7603321

Arleta

31-10-2006 14:06

Mam nie orginalne simsy 2 i nie moge znaleś kodu rzeby zapisa gre na komputerze proszę o pomoc Dzięki

...

29-10-2006 18:12

Szczerze- mogłoby to być dobre, lecz zależy dla kogo. Jeżeli nie chcemy używać kodów jest to bardzo dobry poradnik. Ja jednak używam kodów i dla mnie ten poradnik jest nieprzydatny. Wszystkim Simsomaniakom życzę miłej i spokojnej gry :)

ewa

29-10-2006 10:53

Mój Sim się zaciął i nie mogę go odblokować a gra została już zapisana.Proszę o pomoc! e-mail arzycka@neostrada.pl dzięki

magda

28-10-2006 20:13

Czy mozna sciagnac simsy z neta????A jak tak to na jakiej stronce???:))

MartA

28-10-2006 15:46

dALCZEGO NIE MOGE ZAINSTALOWAC SIMSOW 2? WPISUJE KOD ALE MI PISZE CALY CZAS ZE ZA KTROTKI? A WPISUJE TEN KOD CO JEST NA PLYCIE

kasia

27-10-2006 17:20

Chcem miec gre simsy ale jej niemam bo nie mozna jej sciągnoc,a ja chcem w nią grac bo to moja ukochana gra na swiecie;( ;(

Paula

26-10-2006 19:03

Czy simsy sa zielone

Arris

23-10-2006 16:57

Po pierwsze nie mozna robic zielonych simow dlatego ze go ufo nie porwalo jesli cie ufo porwie to sim lub simka bedzie w ciazy i tak pozniej bedzie zielony sim porada trzeba na wysokim pietrze patrzec przez teleskop Zeby zbudowac dom nie mozna pod zadnym pozorem crackowac gry trzeba grac z plytka nr 1 a zeby miec ubrania to nalezy wypakowac je do .../moje dokumenty/ Ea games/ the sims 2/ downloads

Fleur

20-10-2006 14:55

Jak się robi zielone simy?

Grzywka

16-10-2006 17:20

Mam pytanko.A właściwie to dwa. Pierwsze to jak budowac domy z craciem? Mam zainstalowanego ale to chyba musi byc inny. Drugie pytanko to jak zrobic zeby padał śnieg?Jaki potzebny jest kod i co trzeba zrobi? Mam dodatek swiateczny. Pliska odpowiedzcie na email grzywka.13@autograf.pl

Daria

15-10-2006 14:38

Nieumiem budować domu!!Pomóżcie mi

Nie dam

14-10-2006 19:52

marta musisz mieć program dowolands albo winzip. ja tez mam problem nie moge w simsach 2 budowac moje gg:9875667 a Email:magdalenka1997@interia.pl lub madzianow1997@wp.pl albo jeszcze madzianow1997@op.pl ---->MAM AŻ TRZY!<------------------- HEHE

marta

01-10-2006 16:08

mam problem ściągnełam sobie ubrania z internetu i chciałabym w nie przebrać simy które mam już w domku.Czy można to zrobić?Jeśli tak to gdzie moge znaleść te ubrania?bardzo proszę o pomoz moj e-mail skowronek12@o2.pl z góry dziękuje

Zdegustowany

24-09-2006 15:00

Drogi Marku G. niegniewam sie :P kazdy ma swoje zdanie ;] oczywiscie masz racje. Sa Kracki, mozna zrobic to tez przez obraz dysku albo nawet przez nero z tego co slyszalem, ale wypowiedzialem sie dlatego ze mi zaden sposob nie chodzi wiec inni tez moga miec taki sam problem. I jesli ktos niechce sie meczyc z tym to polecam kupic albo pozyczyc od kogos oryginalne plytki The Sims. To zaoszczedza duzo czasu, albo bujac sie z krackami i liczyc na to zeby pomogly ;] Zycze milej gry i PzDrO dla wszystkich SIMSowiczow ;] Ps: Mi juz wszystko dziala ale po 3 miechach grania znudzilo mi sie :P

aleska

24-09-2006 13:05

Super artykuł znam juz tę grę ale mam z nią jeden problem nie da się budować i jest to dość uciążliwe czy ktoś kto ma craka do budowania mógł by mi go przesłać mój adres e-mail to: olaswojteks@poczta.onet.pl

didotka

24-09-2006 09:31

simsy to moja ukoffana gra ale bracia mi jej nie pozwalaja instalowac i jestem zmuszona zeby grac kolezanek ale chyba pogram se bo mama mi dysk kupuje nowy gdzie bedzie wiecej miejsca albo nawet kompa mi kupi wiem duzo o simasach i jestem mistrzem budowania w ustce i słupsku :P:P!! ja mieszkam w ustce pliss piszecie na gg oki macie nr gg 1234647 pomoge jak cosik :D:D:D

pola

20-09-2006 18:39

jak to jest, że przyszła po mojego sima śmierć, kiedy miałam wszystkie zaspokojone potrzeby? i jak zrobić, żeby on jednak nie umarł?

Klaudia

07-09-2006 20:26

super gra ja wiem wszystko o the sims 2 mam kody do the sims 2.Kody ułatwiające budowanie moveObjects w trybie budowania i kupowania swobodnie rozmieszczasz przedmioty, a za pomocą ikony ręki poruszasz dowolne przedmioty boolprop lotInfoAdvencedMode true wyświetlasz informacje o działce boolProp displayPaths true widzisz ścieżki, którymi poruszają się wybrani simowie boolprop locktiles false możesz ustawiać płytki podłogowe poza posesją boolprop constrainFloorElevation false możesz podnosić i opuszczać podłoże, nawet jeżeli znajdują się na nim przedmioty boolprop showFloorGrid true włączasz siatkę w trybie budowy lub zakupów Kody zmieniające wygląd ekranu FilmGrain [0.0-1.0] efekt ziarnistego obrazu letterBox [0.0-0.4] efekt skrzynki pocztowej boolprop showFloorGrid false wyłączasz siatkę w trybie budowy lub zakupów boolprop ShowLotPackageFilename true widzisz nazwę pliku, w którym umieszczony jest dom kaching dostajesz 1000 simoleonów motherlode zdobywasz fortunę w postaci 50 000 simoleonów help wyświetlasz listę większości kodów aging off twój sim nie będzie się starzał aging on twój sim ponownie zaczyna się starzeć intprop censorgridsize 0 pozbywasz się cenzury w grze intprop censorgridsize 8 przywracasz cenzurę w grze twinzr2cute gwarantuje urodzenie się bliźniąt expand powiększasz okno konsoli exit zamykasz okno konsoli changelotzoning dorm zmieniasz istniejącą już posesję w działkę pod akademik stretchSkeleton X zmniejszasz lub powiększasz swojego sima. Zamiast X wstaw liczbę wskazującą skalę. Normalną wielkość ma sim przy X=1.0. slowMotion X spowalniasz upływ czasu, przy czym X=0 to normalny upływ czasu, a X=8 maksymalne spowolnienie intProp maxNumOfVisitingSims X zapraszasz na przyjęcie wskazaną liczbę gości (zamiast X wstaw liczbę gości jaka ma przyjść na twoją imprezę).

agulaa00

01-09-2006 15:20

JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE BUDOWAĆ A MA PIRATA TO BZDURA ŻE MUSI KUPOWAĆ ORGINAŁ !! JA MIAŁAM TEN PROBLEM I MOGE WAM POMÓC !!!! JEŚLI CHCECIE POMOCY ODE MNIE ISZCIE NA EMAILA !! aga14134@wp.pl !! napewno wam pomoge

dosia

01-09-2006 13:38

Hej!!! mam problem .... niewiem jak sie robi śnieg w zestawie swiatecznym pomóżcie blagam moj e-mail: stewart@tlen.pl . Z gory dziekuje.

kopk

29-08-2006 21:24

simsy 2 są super jak nie możecie budować ściągnijcie inego craca

Krysian22

29-08-2006 10:28

Prosze o pomoc. Niech ktoś mi prześle coś abym mógł budować na e-mail'a krystian_kaluza@wp.pl

sylwi@

25-08-2006 17:38

Według mnie gra The sims 2 to najlepsza z wszystkich części gry The Sims. A poradnik do tej gry jest O.K.:D

Sylwia

24-08-2006 15:16

Simsy 2 są super choć denerwuje mnie to że się długo ładują a jeśli chodzi o budowanie to pewnie macie złego Craka

mordechaj

19-08-2006 12:35

mam prozbe niech ktos mi powie jak mozna zdobyć płyte budowniucza odpiszcie na sportowiec53@wp.pl

BarUś

19-08-2006 10:57

Do wszystkich z problemem Budowy domów Musicie miec nie orginalne simsy tylko w orginalnych da sie budowac

simsmaniaczka

18-08-2006 16:57

wyjdz do otoczenia, kliknij w lewym rogu na niebieska rodzinke, nastepnie zobaczysz opcje wysiedlenia rodziny nanies ja na dom rodziny ktora chcesz wysiedlic. Rodzina pojawi sie w pasku na dole kliknij na nia a bedziesz mogla umiescic ja w wybranym miejscu. Pozdrawiam

sandy

17-08-2006 21:23

Sem pod wrażeniem...bardzo "estetycznie" napisałeś to :D:D...bravo!

macia

17-08-2006 14:04

fajne nawet, ty pokazałaś życie sima bez magcznego kodu motherlode

Mielena

16-08-2006 19:03

Proszę o pomoc bo nie wiem jak mam przeprowadzić Simów do nowego domu. Znalazłam ofertę w gazecie i nie wiem co mam zrobić.

nji

14-08-2006 13:16

simsy to super gra polecam wszystkim bo napszykład wpiszcie kod motherlode a dostaniecie 50000. myślę że ta gra przejdzie do histori.

.,l;;[[

14-08-2006 12:53

powiem wam hiper kody: więc ruwnocześnie naciskacie [ctrl][shift][c] ale w otoczeniu i wpisujecie boolprop testingcheatsenabled true teraz macie dostęp do opci o jakich wam sie nie śniło np:gdy tworzysz rodzinkę zanim zaczniesz tworzyć sima to wciśni razem [shift]i[n] będziesz tworzyć np:śmierć królika i kosmite. a jak np:przyczymasz [shift] i lewym przyciskiem naciśniesz na:gazete to wybiesz np:praca dla dorosłych wybiesz dowolną a następnie ustal poziom na 10.albo na teleskop i wybisz gurną opcje nigdy nie wybieraj tego dolnego aporwią cie kosmici. albo na sima i wybierz set anspiracion i max a sim będzie miał anspiracje platynową te kody są super

Sylwia

13-08-2006 12:55

Simsy to świetna gra. przygotowuje do życia a także uczy twożenia związków społecznych.Od czasu kiedy ją mam na komputerze nie mam innego zajęcia niż tylko siedzieć i grać w simsy

Iza

12-08-2006 13:32

zeby widziec zabawe w lozku simow wystarczy wpisac kod move_objects on (ktory dziala praktycznie na przesuniecie wszystkiego i skasowania wszystkiego) i przesunac gdzies lozko. Simy beda dalej sie zabawiac.

...

08-08-2006 20:12

tym co wyslwietla sie zeby wlozyc wlasciwa plytke musza sciagnac mirror ze stronki http://dl.gamecopyworld.com/?d=2004&f=sf-sims2!rar sciagnie ci sie on w pliku rar wiec musisz go rozpakowac i otworzyc plik o nazwie The Sims 2 jezeli jeden ci niebedzie dzialac to znaczy ze musisz sciagnac nastepny.Mialam to samo.wystarczy tylko konsultacja z informatykiem jezeli beda nadal jakies problemu moj nr. gg 2261575

...

08-08-2006 20:03

wiecie moze jaki jest jest sposob zeby widzie bara bara albo kod?z gory dziekuje

Marek G.

04-08-2006 13:56

Sorry Zdegustowany, ale się z tobą nie zgadzam. Złamać zabezpieczenia w grze The Sims 2 to nie jest żaden problem. Zapraszam na stronkę: http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc_the_sims_2.shtml Macie tam cracki i dodatki do gry. Ściągnijcie cracka, który zajmuje 15 MB (nie pamiętam który to był, a nie chce mi się sprawdzać). Po skopiowaniu go do folderu TSBin w folderze gry można wszystko normalnie robić. Ja go mam i mi działa. Jeśli ktoś ma jakiś problem to piszcie na e-mail: marek-gajewski@tlen.pl

krzymina

04-08-2006 11:46

a ja nie umiem instalować ściągniętych dodatków z netu np przedmiotów,tapat itp..czy ktoś może mi napisać jak to się robi?

Agacia

29-07-2006 11:45

nie moge zbudowac domu jak to zrobic np sciany , nalozyc tapety i polozyc podloge napiszcie jak najszybciej w komentarzu plis

stokrota

26-07-2006 15:20

dlaczego nie moge budowac domów w the sims 2?? nie moge wybudowac scien ani połozyc tapety i podgłogo co jest?? prosze o pilna pomoc gg 3326760

Żaneta

18-07-2006 13:57

co mam zrobić gdy zainstalowałam simsy2 i wyskakuje ciągle włóż właściwą płytę odpiszcie prosze na e-mail

EWELINA

16-07-2006 14:28

Florencja- musisz włożyć płyte kolory 'niebieskiego'

Florencja

05-07-2006 21:25

ta stronka jest spox ale ja mam kłopot bo zainstalowałam simsy i nie chcą sie włączyć bo wyskakuje "Włóż WłAśCIWą PłYTE" i nie wiem którą płyte włączyć prosze o odpowiedź pod powyższym adresem e-mail PLISSS

Gal Anonim

26-06-2006 22:54

lol

fanka14

24-06-2006 09:29

gra spoko bardzo mi się podoba. tylko to budowanie mnie wkurza. wrrr... na szczęście można to załatwic :)

Zdegustowany

23-06-2006 02:10

Panie i Panienki widze ze w co 2 jak nie czesciej pytaniu pada problem taki sam jaki mam ja. Poniewaz odwiedzilem juz pare forkow stronek itp. to moge wam powiedziec ze ci co niemoga budowac maja piraty co za tym idzie niemoga budowac i niebeda budowac poniewasz Maxis wprowadzil zabezpieczenie na oryginalce i kazda proba przegrania simsow konczy sie niechybnie utrata niektorych plikow na przegranych plytkach. Oczywiscie jest sposob na to ale dosc skomplikowany (mi to niedziala) i niemoge sie tutaj o nim wypowiadac;] Dobra rada zalatwcie sobie oryginalki jakos inaczej czeka was meka na piratach. to moja odp na wasze nieustajace pytania. Tak o grze: Jest genijalna o wiele leprza niz poprzednie versie i jestem pelen podziwu dla tworcow. Tylko szkoda ze tak nam zycie utrudnili ;/ PzDrO ALL

asia

21-06-2006 16:57

nie mam kodu do zainstalowania the sims 2 ! błagam napiszcie mi go na nr gg:2294193. błagam was

fan sims 2

21-06-2006 10:28

napiszcie mi co trzeba zrobić aby móc budować

paziu

21-06-2006 10:16

co zrobić aby szło w The Sims 2 budować ??? ODPISZCIE!!!

klaudia

20-06-2006 19:15

wiecie moze jaki jest numer seryjny do the sims 2

Fan Simsów 34

09-06-2006 20:13

Gra jest po prostu SUPER !!!! Fajna to za mało powiedziane.Jest odlotowa i rewelacyjna! Widziałem screeny z tej gry i nawet na ich widok można oszaleć z radości! Wiem,bo będę ją wkrótce miał.Poza tym jest lepsza od pierwszej części - można budować 3 piętra,piwnicę ( czego nie ma w pierwszej części ), rozbudowane możliwości,etapy starzenia się,basen, większe możliwości telefonu,charakteryzacja,różne otoczenia....Gra zasługuje na 6,a ci,którym ta gra się nie podoba,po prostu nie potrafią docenić takiej gry.The Sims 2 na pewno jest lepsza niż niejedna. I w ogóle lepsza grafika.To tyle.Pozdrowienia dla wszystkich fanów The Sims 2!!!! Może tu jeszcze wstąpię,aby omówić tę grę OCENA GRY : 6 FAN SIMSOW 34

Dominika

09-06-2006 15:16

Co za gra fajna ale nie da się na terenie dać domu jak co to mi prześlicie stronka na gg podam wam mój nr gg 2243966

Madziula

31-05-2006 16:58

ja mam tez problem. Nie moge budowac domow. Moge wstawiac okna itp. wystarczy je dodac do kolekcji i tyle . Jednak czy nie wie ktos co moge zrobic?? jak ktos wie prosze piszcie na gg 6832336 gra spoko:)

Krinwyn

28-05-2006 19:35

Mam Simy piarata ale nie idzie niczego postawic w trybie budowy POMOCY!!!!!!!!!!piszcie na gg nr 608059 lub na maila pliska wielkie

Kubol

28-05-2006 11:50

Ma ktoś stronkę do grania w Sims 2 błagam ma ktoś

malincia

27-05-2006 10:26

CZY BYŁBY KTOS KTO POZYCXZYŁ BY MI SIMSY PONIEWAZ NIE STAC MNIE NA NOWE A BARDZO LUBIEJE... OBIECUJE ZE ODDAM

malincia

27-05-2006 10:20

JA MAM TAKZE PRZEGRYWANE SIMSY I WOGÓLE NIE CHCĄ SIE ZAINSTALOWAC... POMOCY JA UWIELBIAM TĘ GRĘ

Men_of_the_Dżem

27-05-2006 09:02

ja grałem u kolegi i są fajne ale jak już to bym ich nie przegrywał tylko sciagal

Cioteczka

27-05-2006 00:29

hej! mam przegryewane simsy i moge tapetowac i wstawiac okna ale nie moge budowac scian... pomocy!!! piszcie na maila

Kamila

17-05-2006 18:40

Hej...Mam problem . W moich SIMSACH 2 nie idzie budowac domow...CO MAM ROBIC??????

lelka

17-05-2006 16:34

Czy moge kogokolwiek prosic zebyscie mi przesłali jakies zaje-fajne projekty domów i ogrudek The sims 2 ?? wciagła mnie ta gra na maxa ale mam słaba głowe zeby samemy dom i pomieszczenie ustrajac moje sims nie sa zbyt szczesliwe i zainteresowane tym wszystkim:(co ja mam robic!pisac na meila!pozdrawiam

Ala

14-05-2006 20:25

sieema wszystkim chcialm powiedzec ze the sims 2 to moja ulubiona gra ale jeszcze gram w the sims 2 na studiach nocne zycie i wlasny biznes;) polecam je wszystkie papap:):*

Justina

12-05-2006 12:18

jak zainsteliwać za darmo gre sims pomóżcie mi

Alo

09-05-2006 10:15

ja mam orginały i mi chodza ale moge dac 1 rade jak instalujecie simsy zawsze nawet przy orginałach po zainstalowaniu ich zresetujcie komputer , pomaga ponoc mi pomoglo a mam orginały jak co s to piszcie :)

diablo

07-05-2006 12:52

jak budowac i malowac chate ? blaagam pomózcie

Monika

02-05-2006 15:30

Błagam niech mi ktoś powie jak można zrobić simowi zieloną lub szarą skóre please

anita

01-05-2006 17:10

a czy wsród piszacych posty ktos z was posiada oryginalne Simsy 2 ? To chyba nic dziwnego ,że grac do końca się nie da.Jak pirackie gry mozna odróznić od oryginalnych przy zakupie, lub tylko otwarciu czy są jakieś sposoby?

Kondzio

30-04-2006 18:47

mam simsy 2 pirackie i ńe moge ńc robici z trybu budowańa ale da się wyrzyć. Jak zrobic aby dało śę budowaci napiszcie jakieś kody/tipsy do sIms 2 i jak je wpisywać. Jesili cosi wieće to piszće w komentażah do tej gry. <<co do błęduw ortograficznyh pisałem je specjalńe>> <<mam nadźeję rze sprawdź to jakisi poloństa>>

kuBa

30-04-2006 10:42

Ja mam pirackie i nie moge budować ścian ale tapety można dać. Trzeba jakąś wybrać i jak sie otworzy opis to trzeba dać do jakiegos katalogu na przykład "nowoczesne" i włączyć tam jak sie kupuje meble i właczyć ten katalog no i mozna :)

Edus

26-04-2006 18:57

Ja mam pirackie simsy 2 i mo ge budowac domy he he he :D

femme

20-04-2006 11:15

Jesli ktos ma piracka wersje gry niech sie nie dziwi, ze nie moze budowac domów i malować scian. Ja tez nie moge , ale aż tak mi to nie przeszkadza. Cieszę się, że wogóle mogę w tą gre zagrać. Nie stac mnie na oryginaly

Sylwia

15-04-2006 18:00

Fajne ja bardziej ubie simsy2 ale nie chce się wegrac 2 plyta nareczka

Xena

05-04-2006 13:00

moim zdaniem simsy są super! Nie na darmo długo długo kłuciłam się bratem żeby mi je wgrał. A on oczywiście uważa że simsy są głupie, okropne i gra w ned for spid

Dominika

31-03-2006 13:06

mam taki problem.. nie umiem zbudować nowego domu, pomalowac scian, ułozyc podłogi.... co mam zrobił gdy wybiore sciane?? nie chce nic zrobic?? jak sie buduje sciany???? prosze odpiszcie;)

justyska

30-03-2006 21:24

nacisnij myszka na lozko wybierz odprez sie jak juz dwoje simow lezy kliknij na jednego i wyskoczy ci pare opcji np postaraj sie o dziecko bara bara itp

KLaudia

29-03-2006 16:06

Mam takie pytanko jak simsy maja robic bara-bara??u mnie nie ma takiej opcji.Prosze pomozcie.Z

TYSKA

29-03-2006 14:29

GDZIE MOGE ZCZIAGNAC SIMSY ?????????????PLISSSSSSSSSSS ODPISZCIE JAK WIECIE :p:p:p;

gvm bn,

27-03-2006 17:55

Co zrobic żeby robili bara- bara ?:D Nie miałam tej opcji w ogółe teraz sie pobrali i wciąż jej nie ma. Co jest?

Jo

25-03-2006 20:32

Jestem wściekła i rozczarowana. Mam wrażenie,że sporo witryn czy forów reklamujących się jako znawcy serii The Sims nie mieli okazji po prostu grać. Mam na myśli grę, a nie zabawę jak to śmiesznie patrzeć, gdy czteroosobowa rodzinka płonie obstawiona fotelami przy kominku, albo klaskać uszami na widok „przezabawnego” psikusa pt. wrzuć mydło do fontanny. Na niektóre niedoróbki przymykam oczy, chociaż tzw. poinformowane i skądinąd znane witryny powtarzają głupoty rodem z okładki gry np. mylne nazywanie budki do robienia zdjęć budką telefoniczną. Mam od pierwszej części The Sims do The Sims 2 Własny Biznes wszystkie gry oryginalne. Nie ze snobizmu, ale z patologicznego i nieleczalnego upodobania do całej serii Sims. Chociaż kilka lat temu próbowałam, z czym to się je, używając obrazu płyty i dysku wirtualnego. Mam poważne problemy teraz przy biznesie i nigdzie nie mogę znaleźć najmniejszej rzeczowej i powyżej 10 roku życia rady, co zrobić. Fakty: - nie mogę otworzyć we własnej firmie salonu samochodowego, bo: w mieście nie mam aktywnej opcji kupowania samochodu, a było nie było platforma do ekspozycji jest jak byk na wyposażeniu sklepu. - Roboty pt. Smakoboty nie działają, to znaczy włączone coś tam bziuczą , ale nie ma możliwości zgodnie z opisem wydania mu polecenia nawet przegotowania wody nie mówiąc o podaniu posiłku - Kiedy chciałam zatrudnić kolejnego pracownika, wyskoczył grzeczny bełkot po angielsku w ramach odpowiedzi na moje zamówienie telefoniczne i wszyscy do tej pory zatrudnieni poszli w ...diabły twierdząc, że porzucają pracę - Wkurza mnie, że nie mogę inaczej niż waląc całą rodziną pojechać do firmy w mieście. To znaczy, np. rodzina Nogów musi zabierać córkę do firmy. Czy do jasnej Anielki za ciężko zarobione pieniądze mam kupować oryginalne gry, aby bez końca robić za królika doświadczalnego, czyli darmowego testera, nawet bez możliwości otrzymania jakichkolwiek wskazówek? Do EA pl to nawet nie chce mi się już pisać, bo nie ma po co. Podsumowując : mam m.in. w/w problemy pomimo z nadwyżką spełnionych wymagań sprzętowych i oryginalnych egzemplarzy gier i zainstalowanych wszelkich oficjalnie wydanych łat w tym tej najnowszej do The Sims Własny Biznes. Mimo zeźlicy serdecznie pozdrawiam i proszę o pomoc. Jakby, co to może być na jo_anna_jo@poczta.onet.pl

queen_jo

24-03-2006 16:48

Ludzie najwyraźniej nie potraficie przegrywac i ściągać z internetu. Ja sama ściągałam i wszystko chodzi bez najmniejszych problemów.

bolek-down

21-03-2006 20:17

głuuupkiwalniete...........................................................

nata jenny

21-03-2006 20:15

ta typa natala ma racje co do simsów przegrywanych i jak sciagacie z neta to jest tylko wersja demo!!!

natalia-laska

21-03-2006 20:04

ludzie!!! czy wy nie wiecie ze w przegrywanych simsach nie mozna budowac i tapetowac itd

natalia-laska

21-03-2006 19:59

adamie wiesz dlaczego nie mozesz postawic ściany ani pomalowac ?? poniewaz na pewno masz simsy przegrywane,a w simsach przegrywanych nie mozn atakich zeczy robic bo to sie nazywa demo tak jak by (w przenosni)

Żaneta

18-03-2006 10:17

jaki jest kod dostępu do gry bo pożyczyłam samą płyte a kodu nie mam pomocy powiedzcie jaki jest kod prosze :*)

adam

17-03-2006 19:20

co robić jeśli niemoge w simsach ani postawic ściany nic co jest do budowania

wafi

17-03-2006 18:38

hej! mam p[roblem ... nie moge w ogole budowac ani wstawiac okien ni drzwi a o tapetowniu lub malowaniu pokoji to juz nie wspomne :( jesli ktos wie coz takiego sie stalo bede wdzieczna... :)

Aneta

14-03-2006 17:37

mam jedno małe pytanko ja nie mam wogóle Simsów nikt nie ma z moich znajomych a jak macie prześleci mi za darmo oczywiście bo ja pochodzę z troche bviednej rodziny prosze przyślijcie mi e-mailkem:(:O:(:(:(:(:(:):):):):):):) prosze prosze prosze "Aneta"

liliana przyjemniak

12-03-2006 16:17

mam jedno pytanie ja mam przegrywane simsy bo mieszkam w malym miescie i nie mglam juz dostac oryginalnych simsuw a nikt z moich znajomych nie ma ale nie chodzi oto moj problem tkwi w tym ze przed chwila dowiedzialam sie ze mozna w simsach2 miec takie kariery jak show biznes albo artysta a ja ich nie mam dlatego ze mam przegrywane plz napiszcie mi odp na justin2111@wp.pl

Kaśka

12-03-2006 15:50

Wielkie rzeczy! Ja raz miałam 66 000 simoleonów. Ps:Kod na 50 000 simoleonów-Motherlode Intprop censorgridsize 0-brak cenzury w grze

wiwo

07-03-2006 19:03

ja zarobiłem jako premie aż 50 000 simoleonów. jest to możliwe w każdej karierze.

Hiszpan

04-03-2006 18:23

Mam pytanie do gry Th Sims- Zestaw świąteczny, jak zrobić przyjęcia. Odpowiedzi poprosze na e- maila .Dzięki

Don Lotario

15-02-2006 20:23

Bardzo się cieszę że jest coś takiego.Dzięki temu można się dowiedzieć wiele ciekawych i przydatnych informacji o the sims.Wszystko jest napisane w zrozumiały sposób.Super!bardzo mi się to podoba! NAPRAWDĘ!!!!!!!!!

Centrum The Sims


Rekomendacje

Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME - Reklama - Serwisy IDG - Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld    © Copyright 2015 International Data Group Poland S.A. 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a, tel.(+4822)321-78-00, fax(+4822)321-78-88