Artykuł

Budowanie

1 września 2005,
MAL

A A A

Gra The Sims wywodzi się z projektu programu architektonicznego, więc nie ma się co dziwić, że ten element odgrywa w grze tak istotną rolę

Gra The Sims wywodzi się z projektu programu architektonicznego, więc nie ma się co dziwić, że ten element odgrywa w grze tak istotną rolę

Budowanie w The Sims 2 to dział tak obszerny, że mógłby występować jako oddzielna gra pochłaniająca czas i energię całych rzesz pasjonatów. Niniejszy poradnik pomoże ci stać się mistrzem budowania. Przedstawione porady są uniwersalne bowiem wykorzystują elementy oferowane przez podstawową wersję gry. To doskonały punkt wyjścia do wykorzystania obiektów i możliwości, jakie oferują dodatki oraz programy tworzone dla potrzeb The Sims 2.

Okolica

Faza budowania piwnicy - Tworzenie ramy fundamentowejKliknij, aby powiększyćFaza budowania piwnicy - Tworzenie ramy fundamentowejJeśli nie odpowiada ci żadna z trzech gotowych okolic, możesz stworzyć sobie własną - wymarzoną. Wybierając typ krajobrazu miej na uwadze fakt, że wpływa on jedynie na kolor podłoża, na którym przyjdzie ci wznosić budowle. Ponieważ tryb budowania oferuje zmianę barwy podłoża na terenie działki, więc życie na pustyni nie różni się specjalnie od zamieszkiwania gór, czy morskich wybrzeży.

Estetykę okolicy podniesiesz, wybierając w menu elementy krajobrazu i rozmieszczając je między parcelami. Obiekty te nie są jednak widoczne z poszczególnych działek, a jedynie w widoku okolicy.

Przed rozpoczęciem tworzenia własnych budynków warto przyjrzeć się architektonicznym rozwiązaniom gotowych projektów. W tym celu wybierz dom z katalogu i ustaw go gdziekolwiek. Będąc w trybie parceli, wejdź na teren działki z gotowym domem, jakbyś chciał na niej budować. Obejrzany dom możesz z powrotem "schować" do katalogu. Nie wyburzaj go za pomocą buldożera, bo zostanie stracony na wieki. Do katalogu możesz również przenieść dom według własnego projektu. Tym samym będzie go można wykorzystać w przyszłości. Dom taki będzie dostępny również w innej okolicy.

Przejdźmy do wznoszenia i urządzania budynków. Na początek - sztuczki usprawniające proces budowania.

Piwnice

Pogłębianie piwnicyKliknij, aby powiększyćPogłębianie piwnicyNa budowę piwnicy należy zdecydować się na samym początku wznoszenia budynku. Ustaw fundamenty. Potrzebujesz "ramy" fundamentowej o szerokości przynajmniej dwóch pól, co pozwoli uniknąć pojawienia się rowu wokół domu. W tym celu jeszcze raz wybierz opcję "fundament", kliknij wewnątrz zbudowanej platformy i pociągnij odpowiednio szerokie pole, używając klawisza Ctrl. Teraz zejdź opcją wyboru pięter na poziom gruntu.

Wewnętrzny obszar wyznacza wielkość przyszłej piwnicy. Trzeba tylko wykopać tam odpowiednio głęboki dół. Przejdź do opcji obniżania terenu i zrób dołek wewnątrz piwnicy.

Zaczynając od jego dna, pociągnij wyrównanie terenu o jedno pole dalej niż granice piwnicy, czyli do połowy ramy fundamentowej. Pogłębiaj piwnicę tak długo, aż będzie można ustawić w niej ścianę sięgającą równo do wewnętrznej ścianki ramy fundamentowej. Nie kop zbyt głęboko, bo zaczniesz tworzyć kolejne piętro w dół i nie będzie można umieścić w piwnicy pełnego segmentu schodów.

Opisana tu technika pozwala uzyskać fachową piwnicę - zagłębioną w ziemi i nieposiadającą okien. Istnieje jeszcze metoda tworzenia piwnicy, czyli "na hobbita". Polega ona na kopaniu dziury bezpośrednio w ziemi i umieszczaniu tam ścian, a w nich okien. Minusem takiego rozwiązania jest głęboki rów wokół domu. Nie wygląda to najlepiej, chyba że zamierzasz otoczyć dom fosą.

Piętra

Przed "łączeniem schodów" umieść na górze płytkę podłogowąKliknij, aby powiększyćPrzed "łączeniem schodów" umieść na górze płytkę podłogowąBudynek może mieć maksymalnie cztery poziomy (parter + trzy piętra) oraz dach. Wybudowanie kolejnego piętra nie pozwoli już na pokrycie go dachem.

Klatki schodowe można budować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Górna część zewnętrznych schodów powinna opierać się na krawędzi tarasu czy platformy. Schody wewnętrzne muszą kończyć się w odległości przynajmniej jednego pola od ściany. Ponad schodami konieczna jest pusta przestrzeń bez płytek podłogowych o długości od trzech do pięciu pól (w zależności od rodzaju schodów), którą później warto obudować płotkiem. Pięciopolową przestrzeń nad schodami typu "łączenie schodów" da się później skrócić o jedno pole, przykrywając ostatnie z nich podłogą.

Aby schody (lub dach) opierały się poza granicą ścian budynku, wykorzystaj płytki podłogowe. Umieść je "w powietrzu" w granicach białych linii konstrukcyjnych, co poszerzy ich zasięg i pozwoli dodać jeszcze jedną linię płytek. W ten sposób uzyskasz pomost.

Kolumny nie służą tylko jako element dekoracyjny. Stanowią też doskonałe wsporniki, w sytuacjach gdy wznosisz piętro znacznie szersze niż parter, albo dach nad tarasem. Kolumny można też wykorzystać jako wsporniki platform między kolejnymi segmentami schodów.

Opcja Łączenie schodów pozwala zbudować schodki z parteru od razu na drugie lub trzecie piętro. Służy również do poprowadzenia schodów z poziomu ziemi na poziom fundamentów oraz do łączenia schodkami dwóch poziomów pagórka. Takie rozwiązanie doda uroku twemu ogródkowi. Schodki można prowadzić na przykład do kolumnowej altanki na pagórku.

Dachy

Fazy tworzenia mansard - Ustawianie gotowych mansardKliknij, aby powiększyćFazy tworzenia mansard - Ustawianie gotowych mansardNawet opcja zadaszenia automatycznego nie rozwiązuje wszystkich problemów, jakie nastręcza uwieńczanie budowli dachem. Przesunięcie brzegu dachu o jedno pole zmieni wygląd budynku i jego proporcje. Warto poćwiczyć z różnymi typami zadaszenia. Najłatwiej jest zrobić płaski strop, pokrywając wierzch budowli płytkami podłogowymi. Użycie któregokolwiek z gotowych dachów powoduje powstanie bezużytecznych powierzchni pod skosami niższymi niż standardowa ściana. Można zrezygnować z zabudowy piętra utworzonego pod obszarem dachu lub zagospodarować tylko część, którą da się ograniczyć ścianami, pozostawiając obok niewykorzystane stryszki.

Z kolei użycie dachów różnej wysokości i mansard daje bardzo interesujące efekty architektoniczne. W opcji budowy dachów znajduje się katalog gotowych mansardek. Każdą z nich można ustawić zarówno frontem, jak i bokiem do ściany zewnętrznej. By uzyskać najlepszy efekt, zacznij od rozmieszczenia ich symetrycznie na poziomie piętra, tak by ich brzegi stykały się z zewnętrzną ścianą. Dla poprawienia widoku i w celu uzyskania lepszej podpory dachu, jeśli ten ma nieco wystawać poza krawędź budynku, rozłóż na bieżącym poziomie płytki podłogowe. Po umieszczeniu dachu możesz je skasować (płytka + klawisz Ctrl), co obniży koszty budowy dla danej rodziny. Wybierz zadaszenie dwuspadowe i rozciągnij je na płytkach zaczynając od rogu domu. Pozostawiając pełny widok zadaszenia pomaluj ściany mansard. Umieść w zewnętrznych ścianach mansard okna lub drzwi balkonowe. Teraz przejdź do widoku pełnych ścian, bez dachu. Jeśli chcesz zagospodarować piętro z oknami mansardowymi, wyburz wewnętrzne ściany nadbudówek mansardowych pozostawiając części pomalowane, plus po jednym odcinku ściany za pasem farby. Aby górne części ścian nie sterczały ponad krawędziami dachu, przyłóż znacznik budowy ścian do szczytu domu ze skosem i sprawdź, w którym miejscu jest on nieco niższy od ściany szczytowej. Z tego miejsca możesz swobodnie ciągnąć ścianę wewnętrzną. Połącz ścianami otwarte wnęki mansardowe, tworząc nieregularne pomieszczenie. Od tej pory możesz swobodnie dzielić je na pokoje.

Mansardy to nic innego, jak jednopoziomowe domki pokryte dachem.

Jako zaawansowany architekt możesz sam budować mansardy bezpośrednio na poziomie dachu. W ten sposob stworzysz mansardy o innej szerokości, niż te z gotowego katalogu.

Baseny

Kolumny świetnie spełniają rolę wspornikówKliknij, aby powiększyćKolumny świetnie spełniają rolę wspornikówJedynym regresem, jaki w kwestii budownictwa obserwuje się w stosunku do pierwszej części gry, jest konieczność budowania basenów o kształcie prostokątnym. Koniec z fantazyjnymi formami! Gra protestuje również przy próbie umieszczenia basenu wewnątrz budynku. Jest jednak sposób na obejście tego zakazu. By uzyskać kryty basen, po umieszczeniu basenu w gruncie obuduj go dookoła ścianami. Proste.

Dla uzyskania ładnego efektu nieregularności zbiorników wodnych, wykorzystuje się opcję wody w oknie terenu. Ma ona jednak tylko funkcje dekoracyjne, simy nie mogą się kąpać w podwórkowym stawie czy strumyku.

Wyposażenie

Zestawy kolorystyczne na przykładzie łazienekKliknij, aby powiększyćZestawy kolorystyczne na przykładzie łazienekGdy zbudujesz dom, pomalujesz go z zewnątrz i wewnątrz, położysz podłogi i ustawisz schody, należy wstawić do środka meble. Z czasem twój sim zapracuje na ekskluzywne sprzęty, jednak na początku będzie potrzebował niezbędnego minimum. Obejmuje ono łóżko, lodówkę, zlew, sedes, prysznic, stół, krzesło i telefon. Ten zestaw wprawdzie nie zaspokaja w pełni potrzeby Pokój, ale pozwala rozpocząć życie i utrzymuje podstawowe potrzeby na znośnym poziomie. Kolejnymi przedmiotami, jakie warto dokupić, są kuchenka, lub choćby opiekacz, biblioteczka i kanapa. Warto szybko nauczyć sima Gotowania i Techniki, by nie wywoływał pożarów w kuchni i sprawnie reperował krany. Zacznij też powoli zbierać pieniądze na zasłony do okien.

Dla rozrywki sim powinien raczej czytać i malować, niż słuchać muzyki. Słuchanie nie rozwija żadnych umiejętności, a włączony sprzęt przeszkadza w spaniu. (zwykle zapomina się go wyłączyć).

Konstrukcja tego prostego z pozoru domku wymaga starannego przemyśleniaKliknij, aby powiększyćKonstrukcja tego prostego z pozoru domku wymaga starannego przemyśleniaPlanując dokupienie wielu nowych rzeczy i wymianę starego wyposażenia na lepsze, warto zwrócić uwagę na kolorystyczny dobór mebli, a także na urządzenie konkretnego pomieszczenia w jednolitym stylu. Wiele mebli ma stylowe odpowiedniki w innych kategoriach przedmiotów. Wybieraj taki stół, jaki będzie pasował do posiadanych krzeseł. Zwracaj też uwagę na poziom zaspokajania potrzeb, jakie niesie ze sobą dany obiekt. Szczytem doskonałości jest poziom +10.

Parcele społeczne

By twój sim miał dokąd wybrać się w weekend na zakupy i spotkania z przyjaciółmi, wybuduj centra handlowo-rozrywkowe. Wznosisz je za darmo na parcelach przeznaczonych do celów społecznych. Dostępne wyposażenie pozwala na zbudowanie marketu spożywczego, sklepów z ubraniami i saloniku prasowego z grami komputerowymi. Głośniki umożliwiają wyznaczenie miejsca na dyskotekę, a flipery, szachy i tarcza do rzutków - salonu gier.

Warto zadbać o tereny zielone, wyposażone w baseny i huśtawki dla dzieci. Pamiętaj, by w każdym centrum znalazły się toalety, grill i stoliki z krzesłami. Czemu grill? Otóż jest to jedyny obiekt dla parceli społecznych, który zaspokaja potrzebę Głód. Z kolei stoły z krzesłami zapewnią simom miejsce do skonsumowania grillowanego pożywienia.

Sztuczki architektoniczne
Podpowiedź 1. Przed rozpoczęciem budowy warto wyrównać teren. Po zbudowaniu domu, jeśli chcesz, otocz go pagórkami i jeziorkami.

Podpowiedź 2. Budowę można zacząć od fundamentów lub wznieść ściany parteru bezpośrednio na ziemi. Fundament da się pomalować jak ścianę, a na wierzchu można położyć płytki podłogowe.

Podpowiedź 3. Wznosząc dom, warto umieścić drzwi frontowe możliwie blisko skrzynki pocztowej i kontenera na śmieci, by Simy mogły szybko załatwiać sprawy rachunków i wyrzucania odpadów.

Podpowiedź 4. Rozpoczynając budowę myśl perspektywicznie. Od razu zdecyduj, czy chcesz wykorzystać później szersze, czy węższe okna i drzwi. Aby budynek wyszedł harmonijny i symetryczny, policz pola frontowej ściany. Nieparzysta ilość pól będzie korzystna dla wąskich drzwi, a parzysta dla podwójnych.

Podpowiedź 5. By dom wyglądał bardziej dekoracyjnie, wykorzystaj odcinki ścian stawianych ukośnie, pomiędzy rogami pól konstrukcyjnych. Pamiętaj jednak, że jakkolwiek można w takich ścianach umieszczać drzwi i okna, to nie da się wzdłuż nich ustawiać mebli. Wykorzystuj więc ten typ ścian jedynie w ograniczonym zakresie.

Podpowiedź 6. Płoty, które znajdziesz w opcjach budowania, w kategorii "różne" dają się wykorzystać do ograniczenia terenu posesji oraz jako balustrady balkonów i tarasów.

Podpowiedź 7. Planując kominek pamiętaj, że szyb kominowy sięga o jedno pole za nim oraz przebiega aż do komina na dachu przez wszystkie kolejne piętra.

Podpowiedź 8. Różne rodzaje mebli oraz np. okna z okiennicami występują w wielu wariantach kolorystycznych, które można mieszać ze sobą. Aby uzyskać okno koloru A z okiennicami w kolorze B, kliknij na wybrane okno ponad linią dzielącą katalog oferowanych elementów, a następnie na jedno z okien poniżej linii. Obejrzyj uzyskaną kombinację.
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze (261)

ada6

21-11-2010 18:20

Mam problem ponieważ pobrałam dom z neta ktory nie miał ani ksoza ani skrzynki więc je sama zainstalowałam ale nie mogę teraz skrzynki ani kosza położyć z kodem pomuszcie mi !

Małaaa

09-07-2010 19:38

Za nudne jak dla mnie.Wymylście inne swimsy. pozdrawiam.Siema.

Martuska123451

17-06-2010 20:36

jak mam wlaczyc gre The Sims2?????

simsomaniaczka

29-05-2010 12:19

Zeby zbudowac dom trzeba wejsc do trybu budowania,a male schodytez w tym trybie ale w kategorii ,,rozne,,

matuszi

30-03-2010 02:50

czy da się ustawiać obiekty (np zegar) na rogu ??????????

kasia888

23-02-2010 09:40

Co zrobić rzeby zbudować dom???????? Plis pomórzcie bo ja nie wiem gdzie mam wejść rzeby go zbudować.Pomórzcie mi!

Monika

29-07-2009 14:29

Gdzie kupić małe schody do drzwi wejściowych w parceli publicznej ?

5ed

16-07-2009 13:13

Te groźny, nie unoś się bo polecisz.

Aga

12-07-2009 17:33

Mam problem!! Otóz buduje Hotel-dosc duzy,zbudowałam dwa pieta,i w połowie trzciego-nie moge juz budować scian-przyciskam na urzad budujacy ściany i nic-chyba ze zburze inna sciane wtedy moge postawic nowa-ale tylko tej wielkosci co zburzona. Czy sa jakies limity w budowaniu ścian???? Prosze o pomoc bo mnie to wkurza juz!! Dzieki

On

07-04-2009 00:38

Trzeba kupić oryginalną wersję gry po w pirackiej tryb budowania jest zablokowany. Do wszystkich, którzy posiadają piracką wersję gry. To jest przestępstwo. Przestępstwem jest też karckowanie gry i nie życzę sobie więcej tutaj takich komentarzy w stylu "skąd pobrać crack/pathe do budowania". Zrozumiano?!

Kinga

04-04-2009 13:34

PROSZE POMÓŻCIE! Nie wiem co zrobić żeby móc budowac domy itp. w sims2:( Odpowiedzcie tutaj albo na moją pocztę [[www.kinga88608@wp.pl]] Będe wdzięczna:)

~Gość

08-03-2009 14:03

Za nudne jak dla mnie.Wymylście inne swimsy. pozdrawiam.Siema.

klaudia2751

01-03-2009 15:21

z*** gra^^ komentarz edytowany przez moderatora

Anka

31-12-2008 11:29

Hey zajebisty, ale jak zrobić ten "dom-dach"?? Ze zniecierpliwieniem czekam na odpowiedź na e-mailu. Błagam o szybką odpowiedź!

WiktorX

21-12-2008 23:18

nawet fajna

Karo

02-12-2008 13:29

Genialna gra tylko nigdzie nie mogę jej zdobyć, nigdzie jej nie ma!!

wiktor1x

22-10-2008 15:20

ludzie zagrajcie w Spaceinvasion napiszcie mi czy się zalogowaliście ja jestem wiktor1x koordynaty 3:116:08

kuba

18-10-2008 19:17

głupia gra

wera29

21-09-2008 13:10

sietnagra bardzo lubie w nia grac

~Gość

21-07-2008 15:15

Gra o taka sobie

~Gość

18-07-2008 18:43

mam problem z tą grą BUZIAKI

matyska

09-07-2008 18:09

Miśka napisz do mnie na gg postaram Ci się wysłac cracka jakos ;) 3247164

Miska

09-07-2008 15:48

ludzie pomozcie, u mnie nie da sie budowac! pobralam to lecz nie chce mi sie to zainstalowac:( Pomocy!

Sherkin41

08-07-2008 14:46

Miałem ten problem ze nie mogłem budowac...musiscie sobie zciagnac z neta łatke/patcha .. jak zainstalujecie to wszytsko powinno byc ok Wpiszcie w google : Download patch The sims 2 zycze powodzenia Sherkin42

Damianek

22-06-2008 20:00

Dla mnie simsy to chyba jest najfajniejsza gra w 2008 roku...podobno ma być Sims 3....koniecznie sobie kupie....bo mam wszystkie dodatki do The sims 2......kupcie obie to zobaczycie

~Gość

11-06-2008 19:07

Pewnie masz przegraną wersje ja też tak miałem ale ściągnołem sobe patche najlepiej kupić sobie pełną wersie teraz są tanie.

syska

07-06-2008 18:28

mam poważny problem. Nie moge budować w the sims 2 . co mam zrobić ? pomóżcie, pliss :(( :))

lUNIA

03-06-2008 16:02

Oczywiście że sobie kup Cztery pory roku ! są suuuer od neidawna mam sims 2 i cztery pory roku a kiedys tylko chodzilam po necie iszukalam nawet pirackie simsy do ściągnięcia :)

karl

30-05-2008 13:05

kurde u mnie nie da sie budować

sisi

29-05-2008 21:34

ja mogę budować mam dodatki.nie mam orginału ale moge budowac

klaudia

29-04-2008 07:21

to jest super mam ta gre i ciągle w nia gram ,ale wiecie co nie wiem czy sobie kupic The sims 2 cztery pory roku co nie....???????

Luki 15770

27-04-2008 19:42

ja rozwiąże wasz problem. mam mini image do the sims 2. jeśli ktoś chce zbudować swój własny dom to prosze napisać na gg 8752210. wtedy objaśnie wam co i jak należy zrobić

ewu

21-04-2008 19:52

ta gra jest super!!!!!

Pusiaa

26-03-2008 16:13

Wiecie co nie moge budowac domuw w the sims 2.Co mam zrobic???????? pomuszcieplis!!

Mefisto

25-03-2008 20:39

można na pirackiej...widocznie masz zlego cracka tez mialem ten problem

MARTAHASKA

18-03-2008 20:01

kocham simy są odjazdowe!!!

~Gość

18-03-2008 19:59

kocham SIMY są odjazdowe

3(R)NI

22-02-2008 09:03

Jak mi wiadomo to na wersji pirackiej gry tryb ten zostal zablokowany z racji tego zeby zachecic uzytkownikow do kupna oryginalnej gry. Mam ten sam problem, szukalem ale wszedzie pisza ze zablokowano ;(

madziara123

10-02-2008 20:10

superowe gry nigdy nie grałam w takie gry tylko dlaczego wszystko było urządzone jak włączyłam gre

grubcio

07-02-2008 13:07

Niestety niedarady bidować w the sims2 Rozwiązanie:Kupić orginalna płyte the sims 2 z Orginalnym dodatkiem TSjurde

blazej

06-02-2008 17:53

do matas... musis sciagnac wersje dvd ;)

Matss

28-01-2008 18:01

Ludzie Ja Chce Budowac W Tej Grze Ona Jest Wypas Ale Bez Budowania To Troche Glupio Co Zrobic Zeby Sie Dalo Budowac Help Me !!!!! Jak Co To Odpowiadajcie na e-maila: takashi99@interia.pl Lub na gg 12519472

KaSiA

27-01-2008 13:24

Hej! Mam taki problem bo mam przegraną grę sims 2 i wcześniej ona normalnie chodziła teraz jest tak, że gra się dobrze instaluje lecz po instalacji wkładam odpowiednią płytkę żeby zaczeła chodzić i wyskakuje mi komunikat: "Proszę włóż płytkę do napędu" Co mam zrobić...? Proszę o odpowiedź:) PzDR:*

Adula

25-01-2008 18:32

Mixu czy maxu ty sie nie wymądrzaj tak,bo dla niektórych może to trudne!!!

suiss

25-01-2008 11:21

ja mam to samo... ze nie moge budowac scian, podlog, schodów... ale meble normalnie mozna klasc. Co zrobic zeby dało sie budowac????

Domcia

22-01-2008 16:22

Hejka! Chciałabym kupić sobie grę taką w której można tylko budować i wyposazać miszkania-domki. Jeżeli znacie coś takiego napiszcie do mnie na gg 7330168

Klaudia

20-01-2008 17:33

prosze pomózcie ja tez nie moge budowac i co zrobic? ;( jak ktos bedzie wiedział niech napisze na nr gg 3566655 plis

Lidka

14-01-2008 16:38

Ja myslalam ze dowiem sie jak zainstalowac cracka na budowanie a nie jak sie buduje!!!Niech mi ktos poda stronke z crackiem na budowanie.Prosze.Moje gg:4883568

DKpiotrek

29-12-2007 18:24

Mixu - nie wiesz o czym mowisz wiec po co sie odzywasz ... moj kolega mial orginalna wersje the Sims 2 i mogl budowac normalnie , dzisiaj ja wgralem u siebie wersje piracka i nie moge budowac ... nie wiem moze trzeba jakiegos patha poszukac albo innego cracka sciagnac ... jesli ktos tu bedzie pisal i wie o co chodzi prosze o napisanie na GG 6060815 P.S meble moge kupowac normalnie

Mixu

28-12-2007 15:33

Ja wam powiem tak... W podstawowej wersji The Sims 2 tryb budowy jest dostępny od początku gry. Nie rozumiem co mają pokazać takie komentarze jak np. W the sims 2 nieważne czy w oryginalnej i pirackiej niema trybu budowy trzeba zainstalować dodatek. To pokazuje tylko że ten ktoś albo nigdy w życiu nie miał oryginalnej wersji The Sims 2 w łapach albo poprostu się niezna. Tak więc odpowiedź na nurtujące pytania: JAK ŚCIĄGNĄĆ The Sims 2 należy: Iść do najbliższego sklepu z grami podejść do półki poświęconej wyżej wymienionej grze i ŚCIĄGNĄĆ oryginalną wersje The Sims 2 ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ BUDOWANIA POTRZEBA: The Sims 2 w takim ładnym pudełeczku z 4 cd lub 1 dvd taką ładną instrukcją i cd-keyem na niej. TAKIE TRUDNE?

~Gość

26-12-2007 14:01

zainstaluj dodatek

monika666

26-12-2007 13:55

wystarczy mieć zwykłe simsy 2 i jakiś dodatek nich

monika666

26-12-2007 13:55

wystarczy mieć zwykłe simsy 2 i jakiś dodatek nich

n/n

25-12-2007 21:40

MAM ORGINALNĄ GRE THE SIMS 2 Z ANGLI ALE MI DZIAŁA PO POLSKU JAK TO MOŻLIWE? KTO ZNA STRONE Z DODATKAMI NIECH ODPOWIE PS.CZY DA SIĘ PRZEGRAĆ ORGINALNE SIMSY 2 BO SŁYSZAŁEM ŻĘ TAK

kamil

22-12-2007 23:43

pstawiłem sporo scian i nie moge wiecej stawiac.wpisalem kod ktory usuwa limit pieter i nic czy jest w grze jakis limit na stawianie scian.

$RaDziuSZeK$

22-12-2007 14:52

Ja sam nie wiem i szukam odpowiedzi na pytanie ,,JAK BUDOWAĆ W SIMSACH??- jedni mówią, że jak się zainstaluje ORYGINALNE SIMSY to się da, inni, że trzeba zainstalować jakiś dodatek typu NA STUDIACH, CZTERY PORY ROKU...i inne rodzaje, a jeszcze inni mówią, że trzeba jakiegoś MODA ZAINSTALOWAć... ja się już sam pogubiłem. Jak ktoś wie co jest z tymi simami grane to niech się odezwie na moje gg- 1571941...z góry dziex...narq..

...:::R:::...

22-12-2007 14:14

W podstawowej wersji The Sims 2 nie można budować w zarówno w orginale jak i w piracie. Tryb budowy uaktywnia się dopiero w jakim kolwiek dodatku (nie musi byc orginalny).

roksi i nati

16-12-2007 13:34

mogę wam pomóc to mój numer gadu gadu 10394654

anka

11-12-2007 19:37

Witam! jak większośc nie moge nic zrobic w trybie kupowania nawet budowac mebli? :( co moge zrobic... plis.pomóżcie, poradzcie to moje gadu 4747262

jola5

09-12-2007 12:44

no właśnie jak sie ściąga simsy odpiszcie

olusia1996

02-12-2007 20:55

ludzie ledźcie na [[http://thesims2-olusia1996.blog.onet.pl]] i jak nie wiecie o co chodzi to pytać a ja pomogę i będziecie mogli budować! Taka szansa może już więcej się nie trafić... pozdrawiam

anonim

02-12-2007 16:46

mnie simsy 2 bardzo sie podobaja i chyba je dostane na mikołajki ! miałam juz je kiedys i tak mi sie spodobały ze nawet nie wiem sama!

elik

01-12-2007 15:32

ej może mi ktoś powie jak sie tu ściąga simsy??????????????????

elik

01-12-2007 15:27

jest bezpłatna tu wesja?? ;D

elik

01-12-2007 15:24

jest tu demo tych simsów

Retwenasdkldfp

17-11-2007 22:37

Sluchajcie mnie.moj kolega najpierw kupil sobie podruze i cztery pory roku , a potem dokupil wlasny biznes moda HM szyk i elegancje i reszte . oprocz abrakadabra i gwiazdy ma chyba wszystkie,nie wiem skad wzial kase ale ma super

emi

17-11-2007 19:21

moze mi ktos wysłaś craka na budowanie bo szukam i szukam albo chodziasz napisać jak go zdobyc PLISSS emma931@wp.pl

Karolina

04-11-2007 21:19

Ktos oszukał moją kolerzanke bo kupiła simsy 2 i niemorze budowac a mi dała przegrac a ja bym se chcieła pograc wiec jak ktos ma rozwiązanko to prosze pisac pod numer gg ; 8182705 plis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adula10

02-11-2007 11:50

Miałam the sims 2 i nie mogłam budować domów! Potem wykasowałam Miłowo,i Werone a dziwnowo zostawiłam.Jaka ja byłam głupia. potem mi sie z nudziły simsy 2 i wykasowałam. teraz mi sie śnią po nocach. Wczoraj mój brat przyszedł i powiedział że ma the sims 2, i można budować domy :lol:.powiedział ,że jak nagra to przyniesie.Jak już będe mieć to napisze coś.Narx

Martuśka

30-10-2007 13:23

A ja mam grę od kumpla i mi działa tryb budowania :)

Paulina

29-10-2007 15:20

Simsy są super a jak można je ściągać na kompa może ktoś mi powie?

damian

29-10-2007 06:44

moze kto wie z jakiej stronki sciagnac sims2 nocne zycie bo mam simsy 2

Klaudynka

28-10-2007 15:13

simsy są super!polecam!

Piotrix

26-10-2007 02:21

ja kupilem se po prostu Sims 2 z dodatkami BonVoyage i Nightlife,wypas,a jak sie fajnie buduje...mmm,nie uwierzycie ile mam radosci jak nawet tylko podloge klade...a sciany!?he he,polecam orginal.

olusia1996

05-10-2007 19:04

wejdzcie na thesims2-olusia1996.blog.onet.pl i poszukajcie sobie notki "Piractwo- nie radość" Mam rozwiązanko!

gosia

05-10-2007 18:37

Ja mam ten sam proble, nie mogę budować Przejrzałam już tyle stron i nie mogę znaleźć tego cracka do budowania pomóżcie !!! Plisss!!! Piszcie na gg8430896

Biedna ;(

27-09-2007 16:39

"Mądra" Weszłam na Bear Share i w search BearShare w pisałam to i mi nic nie wyszukało!!!!!!!!!!!! ;( Co zrobiłam źle????? POMOCY chce se zagrac w sims 2 przed trzydziestką........................,...........

gilbi

20-09-2007 20:03

mam piracką wersie simsy2 i nie mogę budować jak ktoś zna tego craca proszę piszcie na gg 7676190

PauLciA

17-09-2007 10:26

Na simsach z pirackich płyt tyż da siem budować. Trzeba mieć tylko 5 płytke. albo ściągnąć z neta.. DAEMON Tools V3.47 i po problemie.. Jak ktos nie wie jak to zainstalowac to... piscie. 9104640.. Sama miałam WIELKI problem z tym.. I szukałam na różnych stronkach pomocy.. Ale jush jakoś do tego doszłam..więc chętnie pomoge..;));*

monika

01-09-2007 17:48

cholerka mam tez 2sims ale nie moge budować!!!jak ktoś coś tam wie to niech pisze na moje gygy: 10408624:-) thank you

marylcia2678

28-08-2007 22:36

mam simsy lubie gtrac tylko moze ktos wie gdzie mozna znalesc jakies fajna strone do sims randka i projekty mieszkan simsuw to piscie mi na gg 4687226

oryginał

28-08-2007 13:38

w oryginałach można budować

młodzik

26-08-2007 21:11

Mam simsy 2 i nie moge budowac:/ jesli ma ktos jakiegos patcha to plz niech napisze na gg 2181466 z goory thxs

wanhol

20-08-2007 10:51

Nie moge budować domów.To przecież psuje całą gę.Jak ktoś wie co z tym zrobić to bardzo prosze o szbką pomoc.Mój nr. g-g:7463748

samanciucha12

19-08-2007 09:02

w mojej grze the sims 2 nie mogę budowa domow gdyby ktoś wiedział co z tym zrobic niech pisze na mój nr gg 1572623!!!z gory thnx

riki

18-08-2007 11:28

sluchajcie ja tez nie moglem budowac wiec zrobilem tak skopiowialem z plytki jeszcz raz wszystko i poszlo

anussiaczek15

16-08-2007 13:37

w grze the sims 2 nie moge budowac domow, nie wiem co robic... jesli ktos wie prosze pisa na moj gg 5772970 dzienx

Małgi

13-08-2007 08:24

ja też nie mogę budować proszę o pomoc na email malgi31@wp.pl PROSZĘ to ważne bo trudno jest grać bez domu ; (

AGA

11-08-2007 13:32

w mojej grze the sims 2 nie mogę budowa domow gdyby ktoś wiedział co z tym zrobic niech pisze na mój nr gg 1379329 lub emial aga1325@o2.pl DZIKUJE !!!!!!!

Paweł 33

10-08-2007 09:45

w mojej grze the sims 2 nie mogę budowa domow gdyby ktoś wiedział co z tym zrobic niech pisze na mój nr gg 3975578

Cornelia 12

09-08-2007 18:41

Jak włączyć tryb budowania bo nie moge budować domów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ktoś wie niech pisze gg.3419479.

paulina

08-08-2007 10:46

Ta gra wogole nie dziala i jest nudno bez gierek. Pomuszcie mi

Olka

02-08-2007 15:06

K***a jak wy możecie ściągać z internetu simsy! jesteście żałośni

DonCorleon

01-08-2007 20:17

Prosze o pomoc zebym wkoncu mogl zaczac budowac domu itp moje gg 137998 bardzo prosze

Ziom 1996

31-07-2007 21:43

żeby budować w piratach trzeba mieć ściągnięty jakiś specjalny crack do budowania mi koleżanka ściągneła i buduje

SIMs2

31-07-2007 10:17

Do Milicja: baranie naucz się najpierw pisać poprawnie. RZEBY - co za kmiot

m

28-07-2007 15:24

nie mam orginalnej wersji gry i tez nie moge budowac domow. Prosze o pomoc w tej sprawie moj e-mail:malina1212@o2.pl

1 pancerny

23-07-2007 15:40

Super gra , Najlepsze jest Budowanie i Torzenie Sima . ;}

Milicja

22-07-2007 19:56

Informuję was,tu wszem obecnym,że piractwo to przestępstwo.Za przestępstwa tego typu grożą duże kary pieniężne,a nawet więzienie.Wszyscy wielbiciele simsów,posiadających nielegalne a jednocześnie pirackie kopie,zostaną surową ukarani. RZEBY UNIKNĄĆ KARY MUSICIE ZAKUPIĆ ORGINALNĄ GRĘ.

PROFESSOR

19-07-2007 12:17

Nie mam oryginalnej wersji The Sims 2!!!I Nie MAM TRYBU BUDOWANIA!!!NIE WIEM SKĄD MAM TO ŚCIĄGNĄĆ!!!!DAJCIE MI LINKA ALBO SIĘ ODEZWIJCIE W TEJ SPRAWIE!!BARDZO MI ZALEŻY...MÓJ NR GG TO 981350

Jessi13

18-07-2007 15:47

Ja tez ne moglam budowac a mialam cracka....Nie jestescie sami....to poprostu zalezy od tego jakie simsy macie;czy pirackie czy orginal.ja mialam na poczatku pirackie i nie moglam budowac a jak kupilam orginal to moglam.wiec musicie kupic orginal ktory teraz w media markt jest o polowe tanszy niz wtedy kiedy ta gra weszla na rynek:)zycze szczescia:>papa:*

Sharingan

17-07-2007 10:47

Proszę o pomoc. Jak zbudować taki dom jak na ostatnim rysunku. Proszę o pilną odpowiedź.

Ewa

13-07-2007 21:11

hejka nie mogę budować domów bo nie mam kursora proszę napiszcie co mam zrobić na gg: 6663190. błagam o pomoc:)

lala

13-07-2007 14:40

dlaczego nie mogę budować domów?????????????? pomocy!!!!!!

m@

12-07-2007 16:08

Siemka Mam pytanie: w jakim dodatku najlepiej zrobic cracka? Ściągałam z neta dodatki Na studiach Nocne życie Własny biznes Zwierzaki i Cztery Pory roku. Najpierw cracka zrobiłam w porach ale tam zimą nie ma śniegu, a co to za dodatek kiedy go tam nie ma??;/ Oczywiście działało budowanie. Więc pytam, w jakim?? I jeszcze jedno: jeżeli zrobię w innym dodatku to będzie działało budowanie?? Gry The Sims 2 nie mam crackowanej i nie mam zamiaru crackować. Tylko dodatki. Pliss pomóżcie. Piszcie na gg(nawet na niedostępnym) 5208895

Natalka

11-07-2007 19:17

POMOCY! Mam problem z budowaniem, nie moge budować nie ma nawet kursora,jeżeli ktoś wie jak mona to naprawić niech mi pomoże. Miałam już pare razy instalowane Simsy ale to nic nie dało.

nati

11-07-2007 17:35

hej. mam problem nie mogę zainstalować the sims 2 a mam pobrane z internetu. prosze niech ktoś mądrzejszy ode mnie napisze wszystko po kolei jak to zrobić!

Dianus

05-07-2007 10:52

Super gra !! Poprostu joke <<<<<<<Polecam Ją gorąco>>>>>>>>>

bob

04-07-2007 18:33

[[www.torrentspy.com/search?query=the+sims+2&submit.x=25&submit.y=4]] tu jest tego troche prędkośc ok. 100kB/s

Aneczka

04-07-2007 12:59

A czy ktos mi powie jak mam budowac w simsach? czy mam sciagnac dodatek do budowania czy sa kody? hmm? :/ to moje gg 6886340

fordziak

03-07-2007 19:07

ja mam simsy 2 wszyściutkie dodatki i akcesoria moge przesłać gre tylko muśicie mnie poinformować nr.gg. 1064244. POMOGE WSZYSTKIM!

klaudia

01-07-2007 15:50

prosze że by ktoś przesłał mi sims 2 prosze!!!!!!!!!!!!

sylwia

30-06-2007 20:52

PLis prześlijcie mi też

wiola

28-06-2007 19:27

pomocy nie mam simów przyślijcie mi plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cycylka

25-06-2007 16:53

pomocy.....ku7rde nie mam kodu do the sims balangi pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:*:* prosze podajcie :*

Anitkia

25-06-2007 15:45

No ja nie mogę!! Może mi ktoś pomóc?? Ja też NIE mogę budować!!!!! Błagam na kolankach....co trzeba zrobić??Słyszałam o jakimś craku....mógłby mi ktoś podesłać??Byłabym wdzięczna...

ola

25-06-2007 11:07

ja jestem naj naj naj naj leprza w budowaniu :)

~Gość

25-06-2007 11:06

ja jestem naj naj naj naj leprza w budowaniu :)

oker123

25-06-2007 00:43

Też mam piracką wersję i też nie mogę budować!! Proszę was, wyślijcie mi to co jest potrzebne do tego, żeby można było budować:(!! Z góry dzięki i pzdr4all. Mój mail: oker123@wp.pl

ola t z wadowic

24-06-2007 13:17

dla mnie simsy sa exstra.mozna sie dowiedziec duzo ciekawych zeczy

paulina

24-06-2007 10:00

Co to za gra!!!!!!!! Wogule nie działa.

Kazet

23-06-2007 18:06

Ktoś mi przyśle prawdziwą wersje gry bo mam pirata i nie moge wogóle budować.Plis niech ktoś mi prześle

KAzik

23-06-2007 18:04

Jak się wogóle stawia ściany nieumiem tego i schody a szczególnie fundamenty

kamil

20-06-2007 16:57

chciałbym budować w sims 2 ale nie idzie co mam zrobić chyba mam pirayta mój email kaamil1@vp.pl robie to dla mojej siostry łeeeee

Abi

18-06-2007 21:45

Ja miałam pirata simsy i kupiłam dodatek i cud!Mogłam budować:D/.Pozdro dla wszyskich.

Paul!na

18-06-2007 17:05

ja bym chciała gdzieś znaleźć tryb budowania, bo mam simsy 2 ale tylko piraty... czy moze mi ktoś to wysłac na emaila jeśli ktoś ma? prosze..

paula

18-06-2007 10:52

asia;-) ja nazywam sie paula i mam to wszystko co byś chciała i moge ci dać ale............... musimy sie jkos skontaktowac''

Martyś

17-06-2007 19:06

Ja słyszałam, że zeby móc budować domy to trzeba miec oryginalne simsy , lub trzeba sciagnac specjalnego cracka... Czy to prawda???

asia ;-(

17-06-2007 17:49

fajnie że można budować to wszystko baseny, piwnice, i inne ale u mnie się tego nie da ale muszę zobaczyć jeszcze raz może teraz się uda ale muszę je zainstalować. Lubię grać w simsy2 bo to jest fajna gra szczególnie dla dziewczyn he he he !!!!!! ale ja by chciała, mieć 4 pory roku , randkę , balanga , zwierzęta , i dodatki ale to trzeba za to płacić ale za to mam simsy2 i zwykłe i od was gamestar.pl chciałam by dostać te simsy co wymieniłam

Asiunia

14-06-2007 21:37

Fakt to jest fajne ale szkoda że grać się w to nie da:-(

Anty Sims

12-06-2007 20:13

sIMsy idą za róh hozuf konfidenci. simsy to badi bo i szajs sasasasassasasasasasasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gÓwno to simsy bo lubią s.r.i.t.c.h.<>(w.i.t.c.h.) zamknij dupe kiełbaso wstrętna!!!!!!!!! I / I/ II \ S G TO MiSTRZ tomek latocha

noobe5

09-06-2007 23:06

Musicie pobrać Patcha (poszukajcie na googlach). To jest aktualizacja gry poprosi o CD4 z The Sims 2, poczekacie i budujcie...

Marta

06-06-2007 17:19

ja też nie moge budować

hemcia

28-05-2007 20:22

nie moge budować w simsach pomocy!!!!! jak ktos wie jak to naprawić to moj majl jest:antoska77@interia.pl plis pomuzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kinga

28-05-2007 12:58

jest odstrzałowe i niema takiej drugiej równie znakomitej gry

Prosze o patch do budowania

23-05-2007 21:04

Prosze wyślijcie mi patcha na budowanie 10051931 plx!!!

asia

21-05-2007 18:01

UWAGA!!! Poszukuję kodu do budowania do gry the sims 2. Baaaaaaaaardzo proszę o pomoc. Odpisujcie na numer gadu-gadu:2342999

MALY_Y2K3

19-05-2007 17:38

JA MAM TAKI PROBLEM JAK CHCE ZBUDOWAC DOM I NIE MOGE WOGULE WZIASC MURY ZDUDOWAC LUB OKNA LUB DRZWI TO NIE MOGE DLAZCEGO???????????? CO JA WIDZIALEM NIKTURYCH KOMENTARZE TO TAK WNIOSKUJE KTO MA KOPIOWANE PLYTY THE SIMS 2 TO NIE MOZE BUDOWAC DOMY A KTO MA ORGINALNA WERSJE TO MOZE BUDOWAC TO DLACZEGO TAK JEST POWIEDCIE MI ??????????????????

Kaja

16-05-2007 14:41

do kitu choć

ziOOOoOOmek

10-05-2007 21:22

A ja mam pirata jak we i moge budowac,trza poprostu miec zdeczka pojecia i checi ;]

nieznane

10-05-2007 14:11

nuda

tom

09-05-2007 15:23

ja tam nie boge budować scian niweim czebu

AGATA

06-05-2007 10:50

zeby muc budowac ( czego ja nie moge bo mam zciagnietom gre z neta ) trzeba miec oryginalna płytke :/ Moja koleżanka taką ma i budowałam zajebioza xP Pozdrawiam !

Kinia

03-05-2007 19:34

Heeeeeeeeeeeej!!! Jak nie możecie budować a wybraliście sobie gotowy dom a chcecie np. rośliny to zróbcie tak: najpierw zrobcie kolekcje, wybierzcie sobie jakies drzewa czy kwiaty, dodajcie do kolekcji i przejdźcie w tryb kupowania. otworzcie swoja kolekcje i wezcie rosline. I co, pomoglam:D? P.S: szkoda ze nie mozna dodac scian i dachu:P

magda

03-05-2007 09:57

Fajnie by było gdybym mogła budowac w grze ale ja nie moge :(:(:(:(:(:( gdy chce cos zbudowac to nie moge tego wziasc np jak chce postawic sciany to nie moge je wogole wziasc. normalnie masakra

jarek

02-05-2007 18:47

ta gra jest super tylko szkoda że całą wersje niemożna grać w necie i że w sklepie jest taka droga

peter

01-05-2007 11:30

gra fajna tylko szkoda ze nie można miec samochodu

patryk

29-04-2007 11:34

a ja szukam od dzisiaj i nie mogę znaleść

nata

28-04-2007 16:16

DLA MNIE SIMSY SĄ SUPER SZKODA ŻE NIE SŁYCHĆ CO MÓWIĄ:)

Magda

25-04-2007 13:23

Fajnie jest tam napisane tylko czemu niema kudu do budowańia szukam go i szukam go i niemoge go znaleś

OLA

16-04-2007 19:03

Dla mnie SIMSy są osobiście bardzo ciekawe a ale za mało dodatków gdybym mogła zmienić to że by w SIMS abrakadabra itp. były dodatki z SIMS 2 ale bez trójwymiaru to by było exstra! :> :> :> :>

Zuzia

13-04-2007 18:27

podobno musi być jakiś kod żeby można budować domy.Nie mogę go znaleść Czy ktoś mógł mi go dać. Oto mój numer gg: 5890354 proszę

donia

13-04-2007 18:18

daj nmi numer gg chciała bym pogadać.

dominika\miśka

13-04-2007 18:17

podaj mi stronę gdzie morzma pograć w sim1 bo mam tylko sims2. pppllliiisss Dominika\miśka

justynka

13-04-2007 14:27

gdzie można zagrać w simsy w internecie szukam już od kilku dni . ratujcie

Kasia

09-04-2007 18:13

Gdzie sie wchodzi na grę sims w internecie zeby grac bo ja lubie simsy ale nie mam płyty i niewiem z kad sciagnać. pomocy!!!!!!!

julia

07-04-2007 12:42

uwielbiam tą grę ale przez nią mam wirusy pomocy

Anulka(PIKACZU)

07-04-2007 12:19

Cześć.Do Gienek.pl---aby skasować ściane najlepiej nacisnąć cofnij w panelu budowania. A czy ktoś ma gre the sims 4 pory roku?? Moje gg:7281004, napiszcie pliska...:):):) Mam już wszystkie części oprucz tej...:(:(:(:):):):):)

gienek_pl

06-04-2007 19:46

mam cacka na budowanie ale mam problem bo nie moge skasować ściany!!!!!!!! pliss o pomoc!!!!!!!!!!

jadzia

04-04-2007 21:26

uwielbiam tą gry lecz jej nie mam. jesli by ktos wiedział skąd ja wytrzasnąć niech napisze mi na GG nr10337675 PLIS

Edyta

04-04-2007 13:20

Ja od zawsze chciałam mieć simsy ale nikt nie miał a tak bardzo chce . a w internecie są ale co nie które płatne jeżeli ktoś ma je niech napisze mi na gg 1189059 albo przyśle na gg strone z której można ściągnąć The Sims 2

Witam !!

26-03-2007 23:19

PROSZE JAK BY MI JAKIS UżUYTKONIK MUGł WYSłAć NA EMAILA CRACK DO BUDOWANIA DOMU BłAGAM ALBO NIECH NAPISZE MI NA G ;) NR GG : 268079

#*#*Ania#*#*

23-03-2007 18:49

Simsy sa najlepsze z najlepszych! a ja ich nie mam .... help me!!!!!!1

AgatQa =)

22-03-2007 17:53

Nie wiecie może jak zbudować basen w the sims 2 ale nie w kształcie prostokąta?? wiem na bank ze takie cos mozna zrobic bo kiedys wiedzialam jak ale juz zapomnialam bo dawno nie gralam:( pliiss pomóżcie:) z gory dzieki:*:*

ida

21-03-2007 20:46

Czesc Natalia ! mozesz grac w sims w necie ale zwirzaki robisz sobie zwierzatko i grasz!;] to milej gry

natalia

16-03-2007 20:53

Sa glupie niema ich w necie glupie gry ale niektore fajne skandal dajcie je do neta zeby mozna bylo se zainstalowac a nie kupowac takie drogie plyty skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;(:( ;( ja tylko chce aby one znalazly sie w necie chociarz te mini gierki the sims2 albo inne:( gdyby mozna było dała bym 0 ale nie mozna :(

beksior

16-03-2007 20:39

mozna sciaga simsy z torentów ja teraz sciagam co prawda zalezy tez od neta ale taniej wyjdzie niz kupienie gry najlepszy moim zdaniem jest bitcomet jak wpiszesz w google odrazu wyskoczy i scigni ten program zainstaluj i w wyszukiwarce wpisz the sims 2 daj na drug strone i klikni Thesims2.rar i sciagaj

Martusia

15-03-2007 21:29

Też mysle że sims 2 są super, no ale przydałoby się je naprawde zainstalować do internetu było by bardzo fajnie!!!!:)

anka

15-03-2007 21:14

Simsy są super! Wszystkie dodatki jakie wyszły mam, ale kosztowało mnie to dużo wysiłku.Pozdrawiam wielbicieli tej gry!!!

Natalia

15-03-2007 07:14

supppppppppppppppper są simsy ale gdyby mogli zainstalować w internecie je to by było fajnie plis

Rusia

10-03-2007 10:14

Moim zdaniem The Sims2 jest odlotowe i bomba super,ale zwierzaki to dopiero coś!!!!!

Dynka

07-03-2007 17:48

Lubie Simsy ale niestety...podobnie jak WERA narazie nie bede ich miala ale juz sie za nimi rozglądam...;)

wera

03-03-2007 17:46

bardzo lubie simsy ale niestety ich nie mam bardzo chciałabym w nie zagrac jesli ktos ma stronkę gdzie można w nie zagrać to prosze o komentarz na tej str

max

27-02-2007 06:57

ja nie moge budować lipa . niech ktoś pomorze plisssss

max-mistrz

27-02-2007 06:55

ja nie moge budować lipa . niech ktoś pomorze plisssss

miśa

25-02-2007 11:05

nie mam gry ichcę grać na necie.Ktos mi poda stronkę gdzie mogę zaggrać

KAYAH

24-02-2007 19:11

Parę razy próbowałam zainstalować The Sims Balanga, ale cały czas pisze, że potrzebuję wersji 1.3. Co to znaczy, pomóżcie mi. Oto mój adres e-mail: kayha1@onet.eu

justysia

24-02-2007 10:06

daje 5 bo to fajna gra

Aniusia

22-02-2007 14:49

Dzisiaj zainstalowałam sobie The Sims 2, ale niestety nie mogę budować. Nie wiem czemu, a przecież bez tej opcji, gra nie jest taka fajna... Proszę, pomóżcie. Mój adres email to: aniulek90@tlen.pl Będę wdzięczna za pomoc :)

ania

17-02-2007 16:48

Ta gra jest super uwielbiam w to grać lepszej gry nie było nigdy jak dla mnie!!!!

Pathia

17-02-2007 12:50

Mam podstawowa wersje sims 2 i instalacja przebiegla pomyslnie tylko nie da sie budowac co zrobic zeby budowanie dzialalo.Czy potrzeba sciagnac jakis dodarkowy program slyszalam o deamonie???

Claudia

13-02-2007 16:45

czemu gdy zainstaluje dodatek na sweita to gra the sims2 mi sie zacina? :((

dyzio 414

12-02-2007 13:12

nieziłą

pati@

10-02-2007 14:57

the sims 2 są po prostu super.jeśli ktoś ma to niech przyśłe mi kopie.matoły

CherryMENDOZA28

09-11-2011 08:48

The loan seem to be important for guys, which want to start their career. By the way, that's not very hard to get a consolidation loan.

madzia

09-02-2007 19:14

Mam pytanie, wiem że nie do budowania, ale gdzie można ściągnąć za darmo dadatki do simsów 2(mam zwierzaki i własny biznes)prosze odp. adres e-mail jest w niku a oto moje gg: 5208895

aurelka

07-02-2007 20:19

nie moge grać a na internecie morzna grać?

ewek

04-02-2007 17:49

PROSZE wyslijcie mi tego cracka na lady-ewelina@wp.pl

robertko

25-01-2007 21:14

jak ktoś nie może budować (to znaczy że ma pirata)niech nie zamienia pliku gry sims2.exe na plik crackowany tylko znajdzie sobie w necie miniImage zamontuje go Daemon''ie gra chodzi jak oryginał wszystko działa

gracz

23-01-2007 11:25

fajnie jest tak samemu dom wybudować ale co z tego jak sie nie da s.o.s!!

Diablica

21-01-2007 15:29

Wejdźcie na simsomaniak center a tam będzie o wiele,wiele więcej poradników.A tak w ogóle gra jest super,extra fantastyczna!Nie wiem jak już sie wyrazić. No to.....papapapa......Szęśliwego grania!

AGA

20-01-2007 16:36

fajne pomysły na te domy ale co jak ktoś ie może tworzyć domów???? może ktoś z was mi powie co mam zrobić???

sasza

16-01-2007 19:52

niewiem co jest granee ale nie moge wstawic okna i drzwi bezsensuuu mam caly dom ale bez okien drzwi bo pisze mi komentarz ze musi znajdowac sie w srodku pola nie kumam tego pomocyyyyyy

ola

16-01-2007 14:58

ta gra jest super !!! bardzo mnie wciagnela jeszcze nigdy niewidzialam tak odjechanej gryyyyyyyyy!!!!

sanda P*****

10-01-2007 21:13

Mam te simsy i umiem w nie grać ale jeszcze nigdy nie widziałam czegoś takiego1oczywiście umiem zrobić dom z samego dachu:)

Sebastian

08-01-2007 20:17

Super gierka jak do tej pory nie umialem budowac po przexczytaniu instrukcji jestrm mistrzem w skali 1-100 gre oceniam na 100!!!

Aleksandra

06-01-2007 19:55

To jest najlepsza gierka na świecie!!!Lepszej nie ma!!!

zuku

06-01-2007 16:11

Niech ktos mi pomoze.......!!!!!!!!!!!! Mam simsy2 (pirata)gdy daje na tą funkcje budowanie i prubuje birc cos np. okno no to wgóle niemoge tego wziąsc... Nic nie moge budowac pmużcie !!!!!!!!!!!!!! piszcie na TDzuku@interia.pl

ZDESPEROWANA

05-01-2007 14:35

gdzie znajdę te wszyskie pliki szukam tego i nie umie znaleźć a jak znajde to te pliki juz są usuniete jak coś to niech ktoś mi odpisze na maila i poda linki z tymi plikami dzieki bardzo :P:P:P:P:P:P:P:P

Sally:*

03-01-2007 16:34

The Sims 2 to wspaniała gra, ale mam pewien problem... Nie mogę stawiać ścian ani ich malować, robić podłóg, dawać drzew do ogrodu... Nawet nie mogę wyrównać terenu! Jak ktoś wie jak to naprawić proszę o pomoc!! To moje gg:6825549...

Marcin

02-01-2007 18:14

wkleiłem cracka do TSBin i wyskakuje mi włóż plyte DVD

Ewelina

30-12-2006 18:22

Mam małe pole a jest mi potrzebny dodatkowy pokuj lecz nie mam gdzie go zrobić czy zna ktoś kod na powiększanie pola?

Agnieszka

28-12-2006 15:48

Witam ! Jak budować domy w Sims2 bez żadnych dodatków ? NAPISZCIE ,PROSZĘ !

iizzaa

27-12-2006 18:23

jestes super dzięki za podpowieć

zaba-bydgoszcz

27-12-2006 17:38

ta gra jest super jutro mam ja dostac nie moge sie doczekac asz sie trzese .....................

emma

27-12-2006 13:26

UUUUUUUUUUUUUUUwielbiam the sims 2!

Betii

25-12-2006 17:27

Jest to najbardziej zajefajna gra w jaką kiedykolwiek grałam. Nie mogę jej sciągnąć a u mnie z kasą krucho. Plis pomóżcie!!!

Kuba

01-12-2006 14:23

Mam pytanko: czy z internetu mozna pobrac program MajsterPlus i czy istnieje jakis program do tworzenia obiektow np. telefonow. Podajcie adresy tych stron na tej stronie. PS. jaka maja wielkosc bo mam wolny internet

Laseczki

30-11-2006 12:56

Ta gra jest zajefajna najlepsza jednak jest, The Sims2.

fifi

19-11-2006 19:23

mam crack do sims 2 ale chodzi z płytą nr. 1

maja

07-11-2006 19:22

kto ma problem z budowaniem to niech

Kasia

06-11-2006 15:01

Czy można zainstalować tę grę z internetu? Mój adres gg. 991296. pa pa

Tomker

06-11-2006 14:45

Jeżeli macie jakiś problem z budowaniem w the Sims 2 to kupcie oryginał...

Bartek

02-11-2006 11:03

kto ma cracka do the sims 2 na budowanie jak możecie to prześlijcie mi na mojego e-maila : bartoszk0@wp.pl

monique.mika

22-10-2006 15:32

jesli ktos nie moze budowac to polecam stronke ts2.glt.pl polecaja tam stworzyc wirtualny dysk, dziecinnie proste a poza tym wszystkie potzrebne pliki sa zamieszczone:)u mnie gierka chodzi etraz jak nalezy;)pozdrawiam:)

Tomek

19-10-2006 18:14

Plis był bym wdzięczny jeśli ktoś by mi wysłał na emaila crack w którym można budować . Mój e-mail : tomekgawel@op.pl . Plis przyślijcie .

rooney

17-10-2006 22:08

wescie mi wyslijcie tego cracka na email: rooney.8@wp.pl PLEAZE

mo-nik@

17-10-2006 20:15

Mam prośbę. i pytanie. Czy wie ktoś skąd mogę ściągnąc tego cracka do budowania? A może ktoś mół by się podzielić i wysłać na pocztę??

noir

16-10-2006 17:25

Do Mądra: Twoja rada jest super!!! Dziekuje Ci bardzo.Teraz mam w pelni funkcjonalna gre=D

Emileczka

09-10-2006 21:04

jak zbudowany jest taki dom "sam dach" nie umiem go zrobic a mi sie bardzio podoba pomocy!!

Mądra

23-09-2006 10:45

Słuchjcie musicie w Beare Share ( programie do pobierania plików) wpisać w wyszukiwarce THE SIMS 2 NO CD CRACK - WORKS 100% (EVEN BUILDING HOUSES). Ukaże się plik który trzeba ściagnąć gdzie kolwiek. następnie za pomocą WinRar rozpakowac go a ikonkę (aplikację)z rozpakowanego pliku skopiować do folderu TsBin gdzie jest również ikona (aplikacja) gry. Gdy pojawi się czy zamienić istniejacy plik klikasz TAK. Gra chodzi normalnie i budować też można normalnie. Pozdrawiam

Beciaq

01-09-2006 15:35

W Simsach najfajniejsze jest budowanie. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to musisz sobie kupić oryginalną płytkę. Zostaw cukierki i oszczędzaj na Simsy!

marcin1207

30-08-2006 14:14

nie wiecie jak budować w the sims 2 na studiach i innych wystarczy wejść na strone http://www.ts2.glt.pl/ ściągnąć z tej strony kraka wkleić go do wolderu a zresz tą najlepiej sami przeczytajcie instrukcjie

Lyra

27-08-2006 16:21

Przeczytałam właśnie tutaj, tylko w starszym komentażu jak zrobić by można było budować. Nie wiem czy to działa bo jeszcze nie próbowałam, bo się boję że nie dam rady( nie jestem w takich rzeczach dobra). No więc mimo to napiszę krok po kroku jak się to robi, aby dostać instrukcję i program, który umożliwi budowanie. WARUNEK: TRZEBA MIEĆ EMULA! No więc najpierw wchodzisz na stronkę www.emulek.com i tam po lewej stronie wybierasz kategorię gry PC. Gdy to wybierzesz poniżej w okienko wpisujesz the sims 2. Następnie szukasz opcje budowania czy coś takiego. Póżniej wchodzisz w jakiś napisz niepamiętam jaki, póżniej znowu tylko że w inny i powinno się przejść do naszego emula i trzeba kliknąć transfer. Trzeba się podłączyć i powinno się ściągnąć. Jak się ściągnie to trzeba otworzyć ten plik( ale ten do czytania) i wszystko jest tam napisane. POWODZENIA

??????

26-08-2006 15:57

ej kolo bigos! bigos to mojej sostry chłopak!!!

Magda

25-08-2006 18:48

Ci co się skarżą na to, że nie mogą budować to niech wiedzą, że ja też nie mogę. Simsy mam przegrywane i mam je z crakiem i chodzą mi bez płyty. W orginale budować można a jeżeli ma się tak jak ja przegrywane i cracowane to tam budować nie można, przynajmniej się nie da może jest sposób, bo szukam go tak jak wy. Jeżeli znajdę to napiszę komentarz, a jeżeli ktoś odkryje to pierwszy to niech napisze pod adres damata@neostrada. pl. lub na gg 5208895 Ps. Jeżeli napiszę komentarz to podpiszę się jako Lyra

Akacja

21-08-2006 18:45

Mam wielki problem. Nie moge budować w swoich Simsach. Koleżanka mówiła , że jest jakiś kod. Jeśli ktoś może mi pomóc prosze pisać na maila martinka02@interia.pl

Bigos

18-08-2006 23:19

siema, mam problem, potrzebuje do simsów kręte schody !! moze ktoś ma lub zna jakies strony z nimi to bede bardzo wdzięczny gg- 7727357 pisać !! pozdro

klaudzik5655

17-08-2006 14:19

czy ktoś wie jak siem buduje dom w simsach2?? niech napisze na e-maila habi5@o2.pl lub na gg 8854948 prosze to pilnne

Your_Shadow

16-08-2006 16:52

Czy bylby ktos w stanie napisac mi jak mozna ZBURZYC sciany?? Juz nie wiem gdzie moge szukac ponmocy... Mozliwe jest, ze nikt mi nie odpisze, jednakze gdyby znalazla sie taka osobka z dobrym serduszkiem i gdyby mi mogla ospisac (chucherko@buziaczek.pl) bylabym bardzo wdzieczna =). Pozdrawiam.

Agniesia

14-08-2006 19:27

moze wie ktos co trzeba zrobic zeby mozna bylo budowac?? jak tak to odezwijcie sie prosze snieszka@poczta.fm

Madzia

03-08-2006 08:57

normalnie mnie olśniło jak zobaczyłam że moge budować poprostu aa i jeszcze jedno u góry nie napisałam że to jest od budowania. pamiętajcie jeżeli nie umiecie tego zrobić to poproście informatyka jeżeli to możliwe albo kombinujcie sami. dla mnie to był pryszcz dlatego bo mam sąsiada informatyka.

Madzia

02-08-2006 16:33

Madzia do tych co mają Emule (byle jąką wersje) wchodzicie na strone www.emulek.com wybieracie z kategorii (po lewej)gry pc potem troche niżej (pod kategorią) wpisujecie The sims 2 i macie The sims 2 ..chy ba tam pisało uruchomić tryb budowania niepamiętam dokładnie co tam pisało ale coś będzie . naciskacie to i troche niżej będzie trzeba nacisnąć (będzie podświetlone na niebieskoalbo inny kolor)naciskamy to i będzie trzeba jeszcze raz na to nacisnąć tylko inny napis i automatycznie włącza nam się Emule włączamy transfer i czekamy aż pasek zrobi nam się zielony jak zrobi nam się zielony to naciskamy pliki i prawym przyciskiem myszy naciskamy i wbieramy otwórz folder tam mamy plik naciskamy go i czytamy ten plik zobaczycie plik ma wygląd takiej kartki czytamy go (reszta będzie napisana w tym pliku).jeżeli coś nie wypali pisać na mój E-mail magdalenka1997@interia.pl albo gg 9875667!!!!!!!!!!!

Marta

01-08-2006 13:11

hej jak w to mozna grac trzeba miec plyte the sims 2????????????????????????????

Agata

04-07-2006 17:44

sIMSY są fajne lecz nie moge budować mam 5 kompaktów tej gry ale moja kolezanka powiedziala ze trzeba miec 6

ziomuś

28-06-2006 17:17

K**** jego mać ja ma pirata i wszystko k**** mi działa!Co ty masz za badziewie?!!! Bełcie jesteś chory na umysł. odpisz bełcie komentarz edytowany przez moderatora

maras

24-06-2006 12:05

Mam problem z budowaniem scian w the sims 2. Bardzo prosze o pomoc. Moj email to pastuszka1@hotmail.com .GG to 6303476

Bełt

23-06-2006 13:42

Aaaaaa... jeszcze jedno zapomniałem dodać że strona jest bardzo fajna, można się z niej dużo dowiedzieć no i jest bardzo pomocna w grze:)

Bełt

23-06-2006 13:38

Witam!!!:) Również mam taki problem jak wszyscy otuż niemogę budować i wiem z czego to wynika poprostu jak ktoś ma gre The sims2 pirata to właśnie niemoże niewiem jak to działa, ale myśle że da coś się zrobić by wszystko działało jak należy. Pozdro! Aha a jak ktos wie jak rozwiązać ten problem to prosze pisać na robert_13@o2.pl :)

natalia klos

21-06-2006 08:59

naprawde bardzo kocham grac w the sims tylko nie moge takie budowac jak piekniej i bogatszej!!bardzo pomusz mi przykro:(:(proszeee !!!mojego emaila www.foi@poczta.pl to bardzo bardzo napisz prosze!!!i ta strona jest extra!!pozdrowiam

Ania

17-06-2006 21:26

Bardzo lubię grać w THE SIMS 2- ona jest super! Niestety jak wielu z Was nie mogę budować. Co mam zrobić, aby tworzyć budowle? Napiszcie do mnie Drodzy Budujący.Mój adres mameto@interia.pl PROSZĘ!!!!!

Ania

17-06-2006 21:17

The Sims 2 to jedyna gra, w którą gram-gram ale nie buduję-tak jak wielu z Was- Co mam zrobić,żeby budować? Proszę napiszcie do mnie

klemens

11-06-2006 18:47

Witam ja również jak reszta nie moge budować proszę więc o pomoc was jak coś to odpisywać na maila maciek1-89@tlen.pl z góry dziękuje i pozdrawiam...

Ania

11-06-2006 16:34

Tak jak wszyscy inni nie mogę budować domów!!!!!!!! Napiszcie mi na e-mail co trzeba zrobić żeby dało się budować!!!!!! Mój e-mail to ania454545@wp.pl lub na nr gg 4939155 (numer spisywany z gg jest prawidłowy i jest mój) napiszcie jak najszybciej co trzeba zrobić czy co ściągnąć proszę!!!!!!!!!!!!!!

Milka

05-06-2006 09:56

Mam problem taki jak wsszyscy "Nie moge budować" Moja koleżanka tak jak i ja nie ma oryginalnej gry a może budować .Pytałam się jej co trzeba zrobić ale nie chce mi powiedzieć .Bardzo was prosze Napizcie mi na e-maila co trzeba zrobić.Mój e-mail :milenapolus@wp.pl

kołek

28-05-2006 15:44

oczywiście mam ten sam problem (NIEMOGĘ BUDOWAĆ!)PROSZE EE. TAM BARDZO PROSZĘ O POMOC JAK MAM BUDOWAĆ DOM BASEN ITD NA NUMER GADU GADU (GG)674480 OKEJ TO JAK NAJSZYBCIEJ NAPISZE NIECH KTOŚ CO MAM DO TEGO ŚCIĄGNĄĆ PLIIIS!

Madzia

14-05-2006 18:16

Gra jest fajna ale nie mogę nic zrobić w trybie budowania.Jeżeli ktoś będzie wiedział co zrobić proszę o kontakt na adres E-mail magdalenka1997@interia.pl lub gg nr 9875667 czekam.

Ewelka

12-05-2006 19:49

nie mogę budować - dlaczego nie wiem zajefajna gra ale nie mogę budować :( poradźcie co mam zrobić może jakiś kod wpisać ????? -----> ewelka24@op.pl <--------- piszcie

karola

29-04-2006 23:30

ja rowniez mam taki problem jak wszyscy tutaj wiec jak ktos zna jakis kod lub cos innego zeby mozna bylo budowac to strasznie prosze o napisanie mi na mojego maila > karola169@poczta.onet.pl << bardzo was prosze :)

Radzio

14-04-2006 15:48

Mam wszystkie gry orginalne The sims. Są super mógłbym przesiadywać całymi dniami przed nimi.

kasia

14-04-2006 14:34

w the sims mogłabym grać godzinami!! jednak mam zablokowany tryb budowania!! Jeśli ktoś zna sposób bardzo prosze odezwijcie sie na maila : kasiuniajot@wp.pl

cielaczek

29-03-2006 14:48

ja też mam nieoryginalne sims2 i nie mogłam budować... później kupiłam oryginalny dodatek i wszystko chodzi :)

jaarna

25-03-2006 22:28

hej! gra jest super..ale mam nie oryginalną:( widzę, że tutaj wszyscy mają taki problem jak ja;) ehh;( NIE MOGE BUDOWAĆ!! skad mam wziąć cracka albo co innego bym wkońcu zbudowała cokolwiek?? prosze Was!! piszcie na moje gg 6421833 lub e'mail : jaarna@wp.pl BĘDĘ WAM WDZIĘCZNA!!

blondii

18-03-2006 15:28

Jak większość nie mam orginału i przez to nie moge budować... Bardzo prosze, jeśli ktoś wie co zrobić, abym mogła budować bez potrzeby zakupienia orginału to prosze o kontakt na ewelinapopek@poczta.onet.pl z góry wielkie dzięki.

jowi

14-03-2006 19:49

prosze poweidzwie skad moge wziac budowlanke do the sims 2 gra robi sie nudna bez niej

ania

13-03-2006 11:32

Gra jest naprawdę super ale mam ten sam problem co większośc ludzi - poprostu nie mogę budować bo nie mam orginału. Jeśli jest ktoś kto już sobie z tym poradził i może mi w tym pomóc to proszę o kontakt na GG 711828 lub na e-maila aniaber@interia.pl :)

Malutka

12-03-2006 14:31

fajna gra ale nie moge zbudowac domu jak kto kolwiek wie jak to prosze o katakt na adres E-mail wibka@o2.pl dziekuje i czekam

Rysiek

12-03-2006 12:40

Hmmmm gra jest super, tylko niewiem jak mam zbudowac dom prosze pomuzcie nr. gg 6189784 lub e-mail ryszard.007@wp.pl

bogi

02-03-2006 08:44

nie mogę budować jak ktoś wie jak prosze o kontakt na krutki28@wp.pl. Prosze

kropka

13-02-2006 22:51

Sims 2 jest rewelacyjna.Niestety nie mam oryginału i chyba z tego powodu nie moge niczego zbudować.Jeżeli są jakies sposoby,żeby to zmienić napiszcie meila,będe wdzięczna! kropka.pom@wp.pl

misia

10-02-2006 22:53

Bardzo podoba mi się gra, lecz ne mam orginalnej wersji co uniemożliwia mi budowę :(

Centrum The Sims


Rekomendacje

Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME - Reklama - Serwisy IDG - Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld    © Copyright 2015 International Data Group Poland S.A. 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a, tel.(+4822)321-78-00, fax(+4822)321-78-88