Artykuł

Jak wgrywać dodatki

1 września 2005,
MAL, Anako

A A A

Dzięki poniższemu poradnikowi dowiesz się, gdzie wgrywać dodatki ściągnięte z Internetu, aby funkcjonowały poprawnie

Dzięki poniższemu poradnikowi dowiesz się, gdzie wgrywać dodatki ściągnięte z Internetu, aby funkcjonowały poprawnie

Na pewno niejeden z twoich simów marzy o ciuchach, których nie powstydziłaby się największa gwiazda. Wielu zapewne chciałoby także przyozdobić swój pokój barokowym dziełem sztuki, chodzić po ekstrawaganckim puchatym dywanie albo zamieszkać w wielkiej willi z basenem... Możesz im to zapewnić, ściągając z setek stron internetowych jedyne w swoim rodzaju dodatki stworzone przez fanów - czasami naprawdę uzdolnionych. Spory pakiet dodatków znajdziesz również na płycie dołączonej do tego numeru GameStara.

Tajemnicze rozszerzenia

W dodatkach mogą się znaleźć nie tylko przedmioty, ale i całe okoliceKliknij, aby powiększyćW dodatkach mogą się znaleźć nie tylko przedmioty, ale i całe okoliceMasz już zatem cały dysk twardy zajęty kosztownymi przedmiotami i teraz należałoby je jakoś zainstalować w grze. Nie przejmuj się różnorodnością rozszerzeń plików - krok po kroku wyjaśnimy, jak się tym wszystkim zająć.

Przygotować - rozpakować

Po pierwsze - jeżeli masz jakieś pliki z rozszerzeniami .rar lub .zip, to musisz je najpierw rozpakować, korzystając z programów WinRar czy WinZip. Wersje trial programów rozpakowujących ściągnąć można ze stron, odpowiednio: www.rarlab.com oraz www.winzip.com. Teraz przechodzimy do akcji.

Gdzie wgrać pliki

Na oficjalnej stronie gry jest wiele ciekawych przedmiotówKliknij, aby powiększyćNa oficjalnej stronie gry jest wiele ciekawych przedmiotówPliki o rozszerzeniach: .package, .Sims2Pack, .Sims2Skins powinny się znaleźć w katalogu Moje Dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads.

Jeżeli nie widzisz u siebie katalogu Downloads, to stwórz go i przegraj doń rozpakowane pliki.

Aktywacja dodatków

Pliki .package wgrane do katalogu Downloads automatycznie znajdą się w grze. Pozostałe, na przykład .Sims2Pack, musisz najpierw zainstalować. Zrobisz to, dwukrotnie klikając na wybranym pliku lewym przyciskiem myszy. Wyświetli się okienko z informacjami na temat danego elementu. Wybierz widoczny u dołu przycisk Instaluj, aby zainicjować ten dodatek.

Kolorowa łatka

Również strony fanowskie pełne są dodatków. Niestety, część z nich jest płatna, inne zawierają rzeczy z błędamiKliknij, aby powiększyćRównież strony fanowskie pełne są dodatków. Niestety, część z nich jest płatna, inne zawierają rzeczy z błędamiPliki o wyżej wymienionych rozszerzeniach składają się na cechy genetyczne, ubrania, makijaż, simy, ściany, podłogi, domy, hacki, kariery i modyfikacje oraz obiekty. Część z tych ostatnich nie będzie jednak funkcjonowała w grze, jeżeli najpierw nie zainstalujesz specyficznej łatki - Colour Options Enabler (więcej informacji na ten temat znajdziesz na str. 9).

Wgrywanie pełnych kolekcji

Jeżeli pobrałeś z Internetu całą kolekcję umieszczoną w jednym pliku z rozszerzeniem .package, powinieneś umieścić ją w katalogu Moje Dokumenty\EA Games\The Sims 2\Collections.

Gdzie znaleźć nowy dom

Merola‘s Multi Painting jest dodatkiem zawierającym obraz, który w jednej chwili zmieni samopoczucie i potrzeby simaKliknij, aby powiększyćMerola‘s Multi Painting jest dodatkiem zawierającym obraz, który w jednej chwili zmieni samopoczucie i potrzeby simaŚciągnąłeś i zainstalowałeś nową wspaniałą willę (plik .Sims2Pack), ale zastanawiasz się, jak ją teraz umieścić w swoim otoczeniu? Nic prostszego! Autorzy gry całkowicie usunęli problemy występujące w pierwszej części The Sims.

Teraz każdy dom możesz ulokować na dowolnej parceli. Wystarczy, że w ekranie okolicy wybierzesz opcję Parcele i domy. W pierwszej kolejności wyświetlą się domy znajdujące się domyślnie w grze - przewiń trochę pasek i powinny ukazać się ściągnięte posesje. Wybierz odpowiednią, postaw ją gdzieś w okolicy i już możesz przyprowadzić tam swojego sima. Czasami pobierane z Internetu domy zawierają już swoich mieszkańców, niektóre zostały pięknie umeblowane, ale są także i puste, zimne, które raczej nie zachęcają do mieszkania.

Z kolei simowie muszą na coś wydawać ciężko zarobione pieniądze, więc najwięcej uciechy jest z domów nieumeblowanych. Jeżeli nie lubisz bawić się w budowniczego i projektanta wnętrz, upewnij się, jak każdy dom wygląda od środka. Budowlę, która ci nie odpowiada, możesz umieścić z powrotem w katalogu parceli i domów. A w jaki sposób eksportować własny dom? Czytaj w ramce obok.

Podbijanie nowych terenów

Zaprojektowany dom jest gotów do spakowania w paczkę i wysłania na drugi kraniec świataKliknij, aby powiększyćZaprojektowany dom jest gotów do spakowania w paczkę i wysłania na drugi kraniec świataSpotkać się możesz także z plikami o rozszerzeniach .png oraz .sc4 - są to tereny, które należy przegrać do katalogu Moje Dokumenty\EA Games\The Sims 2\SC4 Terrains.

Aby pojawiły się one w grze, przy okienku wyboru otoczenia wybierz opcję Tworzenie własnego otoczenia.

Problemy z dodatkami

W Internecie znajdziesz setki, jeśli nie tysiące najróżniejszych przedmiotów do The Sims 2. Część z nich oferuje cudowne właściwości, takie jak: podwyższanie umiejętności czy likwidacja zmęczenie u twojego sima. Takie dodatki są bardzo kuszące, ale jeśli źródło nie jest pewne, zalecamy omijanie takich cudownych przedmiotów z daleka. Potrafią one skutecznie uszkodziś grę, wprowadzając do niej nieodwracalne zmiany.

Jakie to zmiany? Na przykład znikanie simów, nieoczekiwane kataklizmy, kobiety zachodzące w ciążę na skutek patrzenia przez teleskop. Poukrywane oszustwa znajdują się niejednokrotnie w pozornie normalnych przedmiotach. Czasem są to psikusy twórców, innym razem błędy związane z niekompatybilnością dodatku. Na przykład pliki przygotowane z myślą o Na Studiach czy Nocne Życie mogą nie działać w podstawowej wersji gry. W drugą stronę problemy raczej nie występują.

W każdym razie przed pobraniem pliku warto sprawdzić, czy autor zamieścił jakąś informację na ten temat.

Jeśli okaże się, że dany dodatek powoduje błędy, to najlepiej od razu się go pozbyć (patrz ramka poniżej). Jeżeli to nie pomoże, jedynym wyjściem pozostaje reinstalacja gry.

<hr size="1" noshade>Jak pozbyć się szkodliwych dodatków

Kliknij, aby powiększyćProgram Menedżer dodatków (Content Manager) umożliwia przegląd ściągniętych z Internetu dodatków, usunięcie szkodliwych oraz wyłączenie zbędnych. Dzięki niemu w prosty sposób pozbędziesz się z gry wielu błędów, spowodowanych niekompatybilnością niektórych obiektów.

Content Manager pobrać można z oficjalnej strony gry: http://thesims2.ea.com . W dziale Cool Stuff dostępna jest m.in. polska wersja językowa.

Kliknij, aby powiększyćInstalacja programu ogranicza się do jego rozpakowania. Najlepiej umieścić go w katalogu z grą. Zanim uruchomisz Menedżera, upewnij się, że wszystkie inne aplikacje związane z Simami są wyłączone (gra, Majster Plus czy SimPe). Uruchom Menedżera i poczekaj, aż program sprawdzi zaistalowane i dostępne dodatki. Im więcej ich masz, tym dłużej to potrwa (nawet kilka minut!). Program wyświetla okno z pytaniem, czy nawiązać połączenie z siecią w celu pobrania informacji o poszczególnych obiektach. Nie musisz łączyć się z siecią, by zarządzać dodatkami. Program wyświetla ich listę.

U góry znajdują się opcje pozwalające dokonywać selekcji i wyświetlać obiekty wybranego rodzaju. Listę możesz również szeregować według kolumn.

Kliknij, aby powiększyćMożesz przystąpić do przeglądania obiektów. Zaznacz dowolny plik z listy, wówczas w okienku na górze zobaczysz jego wizerunek. Czasami przedmioty mogą mieć więcej niż jeden obraz - strzałki umożliwią ich oglądanie. Istnieje prawdopodobieństwo, że w okienku nic się nie pojawi, jeżeli dany plik jest uszkodzony albo po prostu nie posiada zdjęcia. Jednocześnie w ramce obok pojawią się różne informacje dotyczące dodatku (nazwa, opis, lokalizacja itp.)

Kliknij, aby powiększyćPliki oznaczone na czerwono są klasyfikowane jako potencjalne zagrożenie dla gry - to właśnie one powodują większość błędów związanych np. z nieodpowiednim zachowaniem postaci NPC. Jeżeli uważasz, że jakiś plik jest niebezpieczny, możesz go usunąć, korzystając z ikonki kosza po prawej stronie pod listą.

Jeśli natomiast nie jesteś pewny jego wpływu na grę, skorzystaj z opcji wyłączenia obiektu znajdującej się na dole. Obok niej jest ikonka, dzięki której przywrócisz dany dodatek.

Niektóre dodatki to tak złośliwe bestie, że potrafią zawiesieć Menedżera (po ich wskazaniu program wyświetla błąd).

Takiego dodatku będziesz niestety musiał pozbyć się ręcznie. Zapamiętaj nazwę felernego pliku i w Eksploratorze Windows odszukaj bestię w katalogu, do którego go wgrałeś (najczęściej będzie to katalog Downloads). Tu bezlitośnie skasuj gada!<hr size="1" noshade>

Domy na eksport
Jeśli chcesz, by simy innych graczy mogły mieszkać w domu twojego projektu, uczyń, co następuje:

Będąc w trybie parceli w widoku okolicy, kliknij na wybrany dom. Po lewej stronie otwierającego się okna wybierz opcję Spakuj parcelę, a następnie Spakuj do pliku. Pokaże się ścieżka dostępu do katalogu PackagedLots, gdzie trafiła twoja budowla. Po wyjściu z gry otwórz katalog PackagedLots. Pliki z domami, które tam umieścisz, możesz przenosić w dowolne miejsce; choćby na płytkę CD czy na WWW.

Jeśli otrzymałeś dom od kolegi, umieść plik w katalogu Downloads i kliknij na nim dwukrotnie. Nowy dom trafia do kolekcji budowli dostępnych w grze, w każdej z okolic.

Swoje domy możesz także umieszczać na stronach internetowych.
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze (275)

~Mrs Clara

24-11-2014 18:44

Halo, Kami adalah Christian Organisasi dibentuk untuk membantu orang dalam kebutuhan membantu, seperti help.So keuangan jika Anda akan melalui kesulitan keuangan atau Anda dalam kekacauan keuangan, dan Anda perlu dana untuk memulai bisnis Anda sendiri, atau Anda membutuhkan pinjaman untuk melunasi hutang atau membayar tagihan Anda, memulai bisnis yang baik, atau Anda merasa sulit untuk mendapatkan pinjaman modal dari bank lokal, hubungi kami hari ini via email: mrsclarasmithloanfirm@gmail.com untuk Alkitab mengatakan "" Lukas 11:10 Setiap orang yang meminta, menerima; orang yang mencari, mendapat; dan setiap orang yang mengetok, baginya pintu akan dibukakan "Jadi jangan biarkan kesempatan ini berlalu begitu saja karena Yesus adalah sama kemarin, hari ini dan selamanya more.Please ini adalah untuk berpikiran serius dan Allah takut People. Nama Anda: Jumlah Pinjaman: Durasi Pinjaman: Hari Nomor Cell Phone: Terima kasih atas pengertian Anda ke kontak Anda seperti yang kita Tunggu: salam pengelolaan mrsclarasmithloanfirm@gmail.com

~COMPLINCE FINANSE FIRM

02-08-2014 13:59

Complince Finance Firm, Are Specialist In The Offering Of Legitimate Online Loans To All Eligible Borrower At Their Local Country Currencies due to the on going slow down in economic activities (Global Recession), we also fund start up business and investment projectss in most countries of the world. For more information and inquiries contact us On: complincefinancials@live.com APPLICANT'S DETAILS: Name Of Applicant:.................... .... Address Of Applicant: .................... City: .............................. State: .............................. Country: ............................. Gender: ............................ Marital Status: ...................... Age:.......................... Occupation:........................ Income Rate: ........................ Tel:.......................... Mobile:....................... Amount Requested: ....................... Loan Duration: ......................... Direct all your E-mails to (complincefinancials@live.com) Loan Officer, Mr.Blake Moore COMPLINCE FINANCIAL LIMITED

~beverlymore

01-11-2013 05:45

Good day Sir/Ma, Here again is another kind of description about this loan firm called Beverly More loans Investment, I am working here and i Dr Dan Luck is the Chairman of financial department in this loan firm and i respond to incoming and outgoing mails that come in regards to needing a loan from this loan firm. We are international financial company and we are offering loans to interested persons for any purpose. We offer both Educational loans, Agricultural loans, Personal loan,Construction loans, Start-up funding, Real estate loans, Investors loans, Mobile home loans,Debt free loans,Expansion/purchase loan e.t.c to any persons and company that is interested in this reputable loan firm know world wide. So everybody out there that need financial help in form of loan that have been turned down by banks or other lenders because of your credit rate, Our company is here to assist you. We also work with Brokers who are capable of referring applicants to us and we pay them each month depending on the number of persons they refer to us a month. If you need a loan of any kind, do contact us through this email address:beverlymoreloans@hotmail.co.uk for your loan. Note all in need of loan form this reputable loan firm, We grant loan to those that are serious / ready to acquire loan and also if you are applying for a loan here you must be a Christian or a Muslim, As we grant loans to those that have sincerity in them.

~Ogorek

17-11-2011 13:07

A można Katalog EAgames przenieść na inny dysk?

gośćiuuu

19-01-2013 15:12

Nie da się,można tylko na dysk C.

~marcin

04-09-2011 15:23

gdzie i jak zainstalować the sims włASNY BIZNES SCIĄGNIETY Z NETA

Ala

25-06-2011 16:16

A jak zainstalować sima? Bo próbowałam go zainstalować tak jak inne dodatki, ale nie znalazł się on w grze :( prosze o pomoc

DAVIS32Eliza

24-08-2011 10:36

Set your own life time more easy get the home loans and all you need.

anonim

15-06-2011 19:16

Dobra przeczytałem poradniczek dwa razy, ale na starym kompie gdy włączałem TS2 to na początku pojawiało się okienko z dodatkami jakie są w folderze Downloads, mało tego w dokumentach w folderze Ea GAmes -> TS2.. nie było żadnych pilików ani folderów, folder jedyny jaki tam jest to tylko folder Download, który stworzyłem, dodam że mam Windows''a 7. Pomoże mi ktoś? :)

nick...

20-11-2011 11:57

właśnie mam to samo. coś mi się zdaje, że na windows 7 nie da sie zrzucać dodatków do gry :(

Adrian

26-05-2011 16:03

Przepraszam bardzo.Ale jak wgrać Merola``s Multi Painting?

Ada

04-05-2011 17:33

żeby pojawiło się w grze należy w ustawieniach gry przełączyć włącz przedmioty modyfikowane i uruchomić ponownie grę. powinno wszystko się pojawić. :)

Claudie

07-04-2011 14:53

Mi się nie pojawiają w grze , a wszystko robię tak jak trzeba :C

Agata

05-04-2011 12:11

Zrobiłam tak jak trzeba ale mi się nic nie pojawia ;(

emiulka17

16-03-2011 16:51

dsvfd jezeli niue masz folderu to go utwórz Downloads

Sonia

13-03-2011 19:10

jak ściągnąć THESIMS2 dodatki

Tomsson89

04-01-2011 14:59

Czy w tym folderze też się umieszcza ubrania?

Krissu

03-10-2010 09:46

DO WSZYSTKICH TO OGLĄDAJĄCYCH PACKAGE WGRYWAMY DO "MOJEDOKUMENTY/EA GAMES/THE SIMS 2/DOWNLOADS !!! W GRZE SIE POJAWI CZY CHCEMY ABY DODATKI BYŁY WŁĄCZONE

DanielSon

17-06-2012 18:31

Robię tak jak mówisz i jakoś mi nie działą ;///

~Gość

22-09-2010 10:32

Świetne porady! Ale mam problem... Postępowałam wedłóg owych rad i niestety nie wszystkie dodatki działają. Na dodatek gdy simsy mi się wczytują nagle zacina się muzyka i pojawia sie komunikat, że wystąpił błąd i aplikacja zostanie zamknięta. I tak za każdym razem. Może źle wgrywam albo coś... Proszę, napisz mi co mam robić na mój email. blondolka98@onet.pl

dsvfd

22-07-2010 12:44

ja tego pliku downald nigdzie nie mam

Edyta

21-07-2010 17:39

Ja tez mam problem, poniewaz zrobilam wszytsko dokladnie tak jak tutaj napisane, pliki sa w folderze Downloads o takim samym jak podano adresie a mimo to nie mam ich u siebie w grze. Moze powinnam te pliki zainstalowac nie w sims2, tylko w najnowszym dodatku jaki mam? Serio, nie mam juz pojecia,pol dnia sie nad tym mecze. Gdyby ktos moglby mi pomoc bylabym wdzieczna.

ioio

24-06-2012 20:02

tez tak mam

Karolka

14-06-2010 11:24

Super poradnik . Dzieki =)

Maddie

05-04-2010 21:36

Witam. Ściągnęłam pare plików ze strony MODTHESIMS. Kiedy chcę je wypakować, ich i tak nie ma w grze. Co mam zrobić? Z jakiej strony ściągnąć pliki żeby były w grze?? Proszę o pomoc!

Łukasz

19-03-2010 12:57

mam plik do zainstalowania dodatku.lecz gdy chcę go zainstalować pisze: "dodatek the sims 2 nie został zainstalowany" proszę o pomoc na e-mail szybko błagam

Paulina

05-02-2010 21:37

Mam problem bo wrzucałam dodatki i nic mi się w grze nie pokazuje.Pomocyyy!!!!

ayame

01-02-2010 15:06

dzięki ze napisaliście jak można usuwać te pliki xD

KUR!! ODPISZECIE?

28-12-2009 23:42

mam problem , pliki packgake nie pojawiają mi się automatycznie w grze . co mam z tym zrobiĆ.?

kinga

26-12-2009 11:38

jak się ściąga prisssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

n.

20-12-2009 16:51

mam problem , pliki packgake nie pojawiają mi się automatycznie w grze . co mam z tym zrobiĆ.?

o;;

14-10-2009 14:27

swietny opis. dzieki.

Anasta

14-09-2009 19:50

Hej! Jak się wypakowuje te pliki? Mam Winzip i rar i ten folder ale nie umiem znaleźć tej opcji.Proszę o odpowiedź!!!!!!

~Gość

21-08-2009 21:26

ja bede mia

xnatanxxx

10-07-2009 21:38

kupiłem ponad 13000 dodatków do the sims 2 ale nie mogę zainstalować proszę o pomoc xnatanxxx@vp.pl z góry dziękuje

Karolina

10-06-2009 15:25

Proszę o szybka odpowiedz ważne. a wiec mam problem ze zbednymi jak i szkodliwymi dodatkami. powklejalam ich od groma polowa w grze nie dziala jednak reszta dziala takze nie chce wszystkiego kasowac a uwiezcie ze jest tam ogromny balagan. przy budowaniu domu a dokladnie kiedy wchodze w okna gra se przerywa i sie zamyka. nie mam dostepu do okien zapewne jest wgrany jakis szkodliwy plik co mi nieumozliwia dalszej gry! podaliscie strone w ktorej zekomo mozna sciagnac plik z usowaniem jednak jak wchodze w podany dzial : cool stuff (tam nie ma nic o usowaniu i nic po polsku. Prosze wiec o opisanie dokladnego dojscia do tego programu.

aśka

10-05-2009 12:52

mam problem ze szkodliwym plikiem.. ale jest to dom nie wiem jak go usunąć, a Conten Manager ma error >.> Proszę o szybką odpowiedź

ola

07-05-2009 12:17

a ja jakos tak zrobilam wszystko i dalej nic niemam :( co mam zroic??prosze napiszcie na gg:13914404

ola

07-05-2009 12:12

a ja jakos tak zrobilam wszystko i dalej nic niemam :( co mam zroic??

ama

16-04-2009 18:16

mam problem!!!nie moge znaleść tej kololowej łatki ;( bardzo prosze żeby mi ktoś podał stronke gdzie z łatwościa znajde tą łatke!!!!! byłam już na stronie: sims.ambertation.de i na stronie którą tutaj podali ale i tak na nich nie moge znaleść błagam niech ktoś mi pomożę!!!!!!!!!!!będe bardzo wdzięczna!!!!! jak coś to to mój numer gg:12663354 błagam niech ktoś napisze :D

oliwć

16-04-2009 17:11

mam problem!!!nie moge znaleść tej kololowej łatki ;( bardzo prosze żeby mi ktoś podał stronke gdzie z łatwościa znajde tą łatke!!!!! byłam już na stronie: sims.ambertation.de i na stronie którą tutaj podali ale i tak na nich nie moge znaleść błagam niech ktoś mi pomożę!!!!!!!!!!!będe bardzo wdzięczna!!!!!1

Pomocy!

13-04-2009 17:51

Mam wszystko wgrane i zainstalowane jak trzeba. W folderze downloads mam ok 150 plików a w grze tylko kilka makijaży, fryzurę i żadnych ubrań dlaczego?

Nati

10-04-2009 09:43

Pomocy! Robię wszystko według instrukcji, ale te fryzury, ciuchy itp. nie pokazują mi się w grze! Pomocy, co mam robić?1

~Gość

20-03-2009 16:20

najlepsze strony z dodatkami: [[http://www.raonsims.com/]] [[http://www.lianasims2.net/]] ta pierwsza to trzeba sie co prawda zalogować ale za to fryzurki boskie a ta druga strona to bez logowania i jest suuper!:*

magda

14-03-2009 14:17

ej ola poprostyu se kup w kiosku czy gdie

~Gość

11-03-2009 19:52

gdy sciagam jakies dodatki w pliku sims2pack i chce go zainstalowac to mi wyskakuje:ten element wymaga dodatku który nie został zainstalowny. co robic?

ola

08-02-2009 21:27

z jakiej strony można pobrać dodatki do gry takie jak:ubrania meble domy

Patrycja

18-01-2009 21:22

Hej. Mam takie pytanie sciagam "domy" , wpakowuje do folderu "downloads" ale w grze nie pokazuja mi sie . Jakby gra ich nie czytala. Za to inne obiekty takie jak ubrania czy inne pokazuja mi sie. Dlaczego tak jest i co z tyn zrobic?

~Gość

09-01-2009 20:31

Żeby je wypakować musisz mieć program WinRar, który możesz ściągnąć z internetu, gdy juz masz ten program możez działać. Zaznacz wszystkie pliki ktore chcesz żeby sie pojakiły i kliknij prawym przyciskiem myszy i daj Wypakuj pliki... i wybierz Moje Dokumenty, EA Games albo The Sims 2 i weź je wypakuj do downloads, a jak nie masz tego folderu to go zrób. I to wszystko.

Jutka

07-01-2009 17:20

hej wiecie jak mam wypakować te pliki?? zabardzo nie wiem

pomocy!

04-01-2009 13:23

mam problem z wgraniem tych dodatków... robie wszystko wegług instrukcji, a mimo to i tak występują błędy. dlaczego?

Gunia

04-01-2009 11:28

słuchajcie, ja mam podobny problem, bo jak ściągam tapety i podłogi to wszystko mi ładnie się pojawia w grze a meble nie wchodzą... ściągnęłam ten program Manager i tam w tym programie są te meble, nie są uszkodzone ale w grze ich nie ma!! RATUNKUU!!!!

Lila

02-01-2009 12:23

Marronek wchodzisz do mój koputer , potem dysk C , potem doccument and settings , potem wchodzisz na nazwę swojego konta , potem EA GAMES , potem The Sims 2 , i tam powinien się znajdować folder downloads . Tam w tym folderze wypakowywujesz te wszystkie pliki ;)

dankii

30-12-2008 12:16

Hej ja mam taki problem ze te ciuchy i ine sa otwieranie przez notanik. Zrobila tak moja siostra i nie wiem co teraz zrobic? pomoze mi ktos?

Marronek

27-11-2008 19:28

czemu ja nie mam folderu Downloads? Kiedys mialam tera juz nie, ale mam orginalne simsy :/. POMOCY!

kurczak0704

26-11-2008 23:06

proszę bardzo o kontakt oto mój e-mail mysweetmemory@amorki.pl

kurczak0704

26-11-2008 12:27

a też tak mam:/ pościągałam sobie dodatki a tu nic;/;/ pokazują mi się one np. (jeśli chodzi o ubrania) jako istniejąca już wcześniej;/ co mogę z tym zrobić?:((

ola

23-11-2008 21:48

j niemoge zainstalowacbo pisze e musze wlozyc płyte numer 4 sims 2 a jam simsy2 na jednej plycie

pati.nusia

10-11-2008 10:43

Simsolka wiesz co?Mam ten sam problem..pościągałam se fryzurki,ubrania itp.Fryzurki się zainstalowały ale meble i ubrania nie :(

paulinaaaa

05-11-2008 18:32

Ściągnęłam dużo dodatków np koszulek. Wchodzę w ubiór Sima a tam zamiast ściągniętych koszulek jedna pomarańczwa, która jest w podstawie The Sims 2

erdzio

27-10-2008 19:32

jestem za Simsolką

Simsolka

27-10-2008 10:12

POMOC!!!!!! ostatnio pościągałam sobie z neta ''''mebelki'''' i co mam dalej zrobić ? mam 1 foder i 1 proooblom jak to wsadzić do sims ha oczywiście sims2 !!!!!!!!! odpiszcie plis.....

mati

19-10-2008 13:40

Lol2.pl Ściągnołem 34 domu rozpakowałem tak jak tu pisze przeniosłem i nic:/!!!!

~Gość

18-10-2008 18:02

mi nie działają żadne dodatki. Dlaczego?

Dorka

14-10-2008 22:12

Kiedyś naściągałam z netu pełno mebli i ciuchów dla simów, wszystko było w katalogu Downloads i działało. Zainstalowałam później The Sims2: Ikea. Lecz po jakimś czasie zauważyłam, że nie zapisują mi się tworzone prze zemnie rodziny, choć w ciągu gry dawałam kilka krotnie zapisywanie gry!! Domy i umeblowanie były dalej a simów brak. Odinstalowałam The Sims2:Ikea i przywróciłam wcześniej zapisany katalog. Lecz gdy ponownie odpaliłam grę dodatki, które miałam wcześniej przestały działać. Odinstalowałam grę i zainstalowałam ponownie. A do katalogu Downloads znów wgrałam wszystkie pliki, które wcześniej spakowałam do .zip Lecz przy uruchamianiu gry nagle w połowie wgrywania gra się zawiesza. I nie mam pojęcia co jest nie tak. Wcześniej miałam te same dodatki i gra się odpalała. W katalogu mam ponad 3000 plików i nie wyobrażam sobie bym musiała od nowa wszystko ściągać i wgrywać. Ma ktoś jakąś poradę??

dezak

27-09-2008 09:49

Mam pytanko gdzie jest ta str 9 bo chodzi mi o tę łatkę do gry.

Lily__Ja

09-09-2008 17:49

tu możecie ściągnąć ten program [[http://thesims2.ea.com/getcoolstuff/contentmanager_dl.php?languageCode=16]]

agness

07-09-2008 16:09

witam, mam ogromny problem z wgrywaniem dodatkow do tejze gry a mianowicie dodatki z rozszerzeniem .package nie dzialaja (robie wszystko jak nalezy tzn rozpakowuje i wklejam do folderu downloads, ale one nie dziala) natiomiast pliki z rozszerzeniem .sims2pack dzialaja bez zarzutu... co mam robic?

:))))

06-09-2008 13:44

A ja nie wiem gdzie jest ten program do sprawdzania dodatkow nie moge go znalezc :(((

dd

01-09-2008 10:15

Hej. Mam wszystkie dodatki do ts2 ale z neta ;/ chciałam wgrać sobie kilka naraz, ale gdy powiedzmy wgrywam TSNŻ i TSWB to TSWB mi sie włacza ale wywala mi automatycznie NŻ. Czy da się to jakoś zainstalować pomijając ściaganie UPLOADu który zajmuje srednio 8GB? jeśli ktoś wie jak to roziwazac niech pisze na meila: lacuna89@wp.pl

pomocna

27-08-2008 16:50

jesli wyskakuje error to znaczy że masz jakiś dodatek lub dodatki które uniemożliwiają załadowanie się programu.

natii52

22-08-2008 10:16

tylko dlaczego jak ściągam program Content manager wyskakuje mi error i nie moge go zainstalować a dodatki i tak mi nie działają

Paulina

21-08-2008 10:33

SŁUCHAJCIE! A jak jest jakiś plik i nie ma tego sims2.package do zainstalowania to co? Aha.. i jeszcze jedno sciagnelam Content Managera i jak sie instaluje to w połowie sie zatrzymuje i pisze Error! Doradźcie mi co mam robic moje gg: 5245539

gość

19-08-2008 16:17

Mam problem z dodatkami do the sims 2. Kiedyś miałam pełno mebli i nie chciały mi działać ściągnęłam jakieś 2 albo 3 programy zainstalowałam i dodatki działały już bez zarzutu. Niestety musiałam odinstalować simsy z dysku C i zainstalowałam ponownie na D niechcący usunęłam te programy i jak włączyłam simsy to miałam tylko dodatki tzw. recolor czy jakoś tak. Nie pamiętam nazw tych programów przosze o pomoc!!! Jeśli ktoś wie jak mi pomóc to prosze o kontakt martamandarynkisaok@interia.eu z góry dziękuję

Jagor

18-08-2008 11:52

to co wrzucacie do downloads wrzućcie też do collections

falunia

16-08-2008 23:31

magda ocena: brak oceny GameStar || 07-08-2008, 16:44 rozpakowalam dodatki, wyszystko jak trzeba mam w folderze downloads, a dodatków nie ma. wiec co jest nie tak? proszę o odp na emm_oo@wp.pl i z góry dzięki pozdrawiam:) ja też tak mam i nie wiem co z tym zrobic prosze o rade:aza89@02.pl

Sellena

14-08-2008 19:06

kurcze, wgrałam sobie dodatki tak jak trzeba ale simsy po otworzeniu sie po chwili sie zamykają..o co chodzi? napiszcie na sell_92@amorki.pl z góry dziękuje:)

krzysiek

08-08-2008 23:56

otworzylem skllep ze zwierzentami a zwierzaków nie moge dać do tych koszy prubowałem wszystkiego

magda

07-08-2008 16:44

rozpakowalam dodatki, wyszystko jak trzeba mam w folderze downloads, a dodatków nie ma. wiec co jest nie tak? proszę o odp na emm_oo@wp.pl i z góry dzięki pozdrawiam:)

AiB

31-07-2008 22:52

NICOL a jaki masz komputer(procesor, dysk, ram? Bo to też zależy od kompa im więcej dodatków tym bardziej tnie się gra. :(

NICOL

31-07-2008 14:07

Prosze o pomoc wgralam sobie do the sims ponad 13000 dodatkow i gra w polowie ladowania mi sie zacina??

~Gość

30-07-2008 18:10

hej wszystkim mam ogromny problem pobralam dodatki z sieci i je zainstalowalam bo pobralam dodatki sims2pack oczywiscie je czeba za instalowac !ale po wlaczeniu gry mi nie chodzila wylanczala sie , lecz puzniej jakos poszlo no ale po wlaczenu wszystko jest ale nie widzie terenu i zadnych domuw wogule szary ekran no wiec mam pytanie jak sie odinstalowuje te dodatki bo mi sie wydaje ze jo jest problem te dodatki ale nie mam pojecia jak je odinstalowac ?????jak by ktos mugl odp prosze prosze pilne bardzo:(

AiB

26-07-2008 18:02

A wypakowałeś z folderów bo pewnie jak wypakowywałes to z folderami musisz otworzyć folder i pliki z folderu dać. Jak coś nie będzie działało to napisz na Krim3@op.pl służe pmocą.

~Gość

19-07-2008 14:05

nie wiem jak dawac dodati na simsy! sciagnełam dodatki , rozpakowałam i dodałam do folderu downloads kiedy włączyłam simy dodatków nie było !!!! NIE WIEM DLACZEWGO WSZYTSKO ZROBIŁAM ZGODNIE Z POLECENIEM? prosze o podpowiedz co mogło sie stac!

damianek

16-07-2008 16:42

jak zainstalować te dodatki ja cały czes próbóje ale mi się nie udaje

adam

15-07-2008 20:18

wszystko jest ok jeśli się używa content manager :) ta pomoc bardzo mi się przydała :)

Gocha-26

05-07-2008 11:26

ja niewiem oco w tym wszystkim tekscie chodzi prubuje a mi sie nieudaje

Paulina

25-06-2008 08:09

ja mam problem ze włączam simsy 2 i od razu mi sie resetuje komputer nie wiem dlaczego...prosze pomuzcie mi.Napiszcie co sie dokladnie stalo i jak temu mam zapobiec??? moj adres e-mail <paulina_tomaszewska_1997@o2.pl> pomozcie mi!!!

paulina

25-06-2008 08:04

Witam Mam okropny problem włączam the sims 2 i resetuje mi sie komputer czemu tak jest? wcześniej grałam i było dobrze a teraz.... Prosze pomóżcie mi moj e-mail paulina_tomaszewska_1997@o2.pl Napiszcie co sie stało dokładnie i co mam poradzic!!! Pozdrawiam

Maciia

23-06-2008 18:17

Nic z tego nie kapuje. Prosze o pomoc . Moje gg: 4287115

~Gość

23-06-2008 18:16

Proszę o pomoc bo nic z tego nie kapuje moje gg : 4287115

Justyna

23-06-2008 15:21

ja nie wiem jak sie robi fryzury nowe to znaczy inne!Pomocy bo mi na nich zależy !!! mój nr.g-g to:12697654

dorota

22-06-2008 10:23

A to jest mój adres e-mail Dorota19903@buziaczek.pl

Dorota

22-06-2008 10:18

Mam wielki problem kupiłam dodatke własny biznes i jak zainstauje śię to wyświetla sie raport ,włóż 4cd sims 2 dla aktualizacji , skąd mam ją wziąść ? jak ktoś wie to prosze niech odpisze na e-mail. pozdrowienia ;-)

~Gość

22-06-2008 07:30

Może masz stary komputer albo zamało pamięci wirtualnej

Magda

24-05-2008 14:07

PROSZE O POMOC !!!! Wiee ktos gdzie mozna sciagnac THE SIMS 2 ZWIERZAKI DODATEK DO GRY ?? Na odpowiedzi czekam na e-maile lub pod numer gg 1525413 !! Bardzo prosze o pomoc

temporalisss

03-05-2008 00:37

Proszę was bardzo o pomoc !!! Otóż nie działają mi meble ,robie wszystko jak trzeba( zapisuje w moje dokumenty , dowland itp.) Przejrzałam chyba każde forum i nic:( Najdziwniejsze jest to ,że fryzury ,makijażi ubrania chodzą bez problemów nie wiem dlaczego mebli po zapisaniu nie ma w grze.Probowałam z meshem ale tez nic nie daje ! Bardzo proszę o pomoc z góry serdecznie dzieki.

twój wróg

23-04-2008 22:21

TAK TWOJA INSTRUKCJA POMOGłA żE żADNEGO DODATKU W SIMSACH NIE MAM DZIęKUJE CI BARDZO WIESZ!!!

~Gość

23-04-2008 20:01

co mam zrobiś ? zaznaczyłam , zeby nie pytano mnie o to wiećej i nei moge otwozyć menadżera ? odinstalowywałam i instalowałam ponownie ale jest nadal tak samo . teraz pokazuje mi si,e tylko kod błedu:9 . [ czy cos takiego] . Na odpowiedzi czekam na gg: 7468612 .

MK

19-04-2008 20:47

umnie nie idzie wgrywac dodatkow ze stron bo pisze zeby otworzyc sims2 i sims2 warsztat a nieidzie otworzyc ich jednoczesnie co mam zrobic pomocy

weri

11-04-2008 17:08

To beznadziejne bo za ten win zap i win rab trzeba placic!! Co mam zrobic zeby jak moje kolezanki sciagac i nie musiec instalowac zadnych glupich programow??!!??!!??!!??!!??

W

25-03-2008 21:12

dlaczego w ogole nie odpowiadacie na pytania??;/ przez jaki program nalezy otworzyc pliki sciagniete sims2Pack zeby je zainstalowac??? odpiszcie wreszcie!

Patka

25-03-2008 15:30

mam problem ściągnęłam już dodatki i nie mam ich w grze proszę o szybką pomoc

nina

20-03-2008 11:56

hej!to znów ja ja nie wiem jak to wszystko robić to mi robi tata i jakoś wszystko wchodzi dodatki i gry chyba nie macie wymaganych sprzętów windows ja mam komputer od urodzenia a także internet ale teraz nie dawno zmieniliśmy i mi wchodzi nawet na starym mi wchodz nie wiem dlaczego tak jest z waszymi komputerami bardzo mi przykro ale niestety nie znam odpowiedzi na wasze pytania

nina

20-03-2008 11:51

ja mam wszystkie części the sims dwa są naprawdę faowskie i także wszystkie dodatki mama mi je kupuje poniewasz jesteśmy bardzo bardzo bogaci simsy są na prawdę extra tylko szkoda że częć 1 już jest żadko spotykana ale mama mi muwi że jak będą jeszcze simsy 3 to takrze będę je miała pierwsze tesz coś tam miałam simsy to nsjlepsza gra na świecie

Denis

12-03-2008 18:21

mam problem z rozpakowaniem sims pathe pomużcie z gury hej !!!

Zaciek

01-03-2008 16:21

dodatek własny biznes mi nie dzieła pomóżcie plis

lucy

18-02-2008 21:52

Gdy ja ściągam jakiś dodatek ze stron internetowych. Np. fryzure, to wkładam go do pliku downloads i potem tego w grze ablo nie ma wogóle, albo zamiast tego jest jakaś zwykła fryzura. Zainstalowałam wszelkie możliwe programy, a to nie dziął!! Bardzo prosze pomóżcie!! Porady piszcie na moje gg 181135

Nienormalna Dziewczyna

05-02-2008 17:41

Hej mam problem, bo mam dużo tych dodatków, i jak już sobie stworze ten folder i jak rozpakuje pierwszy plik to jest dobrze ale jak chce rozpakować drugi to chce mi zamieniać pliki i nie wiem co robić! Czy mam wszystkie dodatki które są zapakowane dodać do tego folderu "Downloads", czy w tym folderze stworzyć pod-foldery?? Pomóżcie please! [[www.***.pl]] komentarz edytowany przez moderatora

agusia

31-01-2008 22:00

pomocy!!! jak mam wgrac dodatki do sims 2 skoro nie mam pliku downloads a jak go stworze i tam wgram dodatki to i tak ich w grze nie ma pomuzcie plisssss

magda

30-01-2008 15:33

hejka:))) mam problem sciagnelam z internetu konia i rozpakowalam i jak wlanczam simsy to jest taka tabelka i pisze czy wlaczyc te dodatki to ja wcisnelam ,,wlacz " a i tak nie ma tego konia ani w budowanie ani w dekorowanie jesli ktos wie gdzie on jest to niech napisze na e-maila madzia_55@poczta.onet.pl z gory dziekuje

Anula

27-01-2008 15:36

Ej mamm problem ;/ Stwprzyłam "Downloads" w EA Games, The Sims 2 ale nie działa ;/ Tzn. dodatki się nie wyświetlają ;/ Co robić ?

emmie

25-01-2008 12:43

Miałam ten sam problem: nie mogłam budować domów. Wystarczy zainstalować jakiś dodatek, np. "Na studiach" i wszystkie funkcje będą dostępne :)

toskaka

16-01-2008 14:38

Błagam was pomóżcie mi mam zainstalowane simsy i nie moge budowac wlasnego domu :((((

D

15-01-2008 16:29

nie możesz budować itd, bo pewnie masz piracką wersję simsów. Proponuję kupić oryginał :)

~Gość

12-01-2008 12:32

mam pronlem niemoge nic robic prusz stawiania kupowania mebli i simów niemoge budowac domow basenow drzew kwiatow tapet podłóg itp. wiecie co moge robić <agusia92154@wp.pl> to moj adres napiszcie co kge zrobić

ja

12-01-2008 12:30

niemoge budowac domu stawiac basenu nic z tamtąt niemoge wiąsć moge stawiać mebla i wybierć simów co mam zrobić. agusia92154@wp.pl to adres mojej poczty napiszcie mi co mam zrobic prosze z góry dzieki

pomoc

09-01-2008 14:45

Czy ktoś mi powie gdzie moge sciagnac SimPe?

Tajemnicza

07-01-2008 22:38

Kolo!!coś ci powiem że tak to by luddzie wedlug twojej inktrókcji to by latami i miesiącami rozpakowywali te dodatki wiec wiesz co powinieneś zrobić dać program dzięki któremu będzie można zainstalować te dodatki a jak bedziesz już miał to napisz!ok

milenka323

06-01-2008 15:06

jak ktos bedzie mogl mi pomoc to niech pisze na maila milenka254@o2.pl z gory dzieki.

milenka323

06-01-2008 14:44

hej:) mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic... sciągnelam sobie ten menager do szkodliwych dodatkow ale on sie nie chce zainstalowac.. pomożcie.

agnieszka

06-01-2008 11:26

supcio stronka wszystkie porady sa przydatne mam nawet kod żeby usunąć cenzure bardzo dziekuję

Amy

05-01-2008 14:31

mam problem, bo mam the sims 2 oryginalne, i gdy ściagam dodatki typu samochody, beble, ciuchy, to wszystko działa, gdy włoże to do folderu download oprócz fryzur... czy na nie jest jakiś oddzielny folder?? czy coś jest nie tak? prosze napiszcie na moje gg: 2674729 albo mail

~Gość

03-01-2008 18:20

hejcia! mam wielką prośbę... otóż chodzi o to że nie wiem gdzie można ściągnąć jakieś dodatki do the sims2 i jak je zainstalować. please...

karola

03-01-2008 18:17

hejcia! mam wielką prośbę... niewiem gdzie można ściągnąć dodatki do the sims 2 takie jak np. ubrania, mebelki itp. i wogóle jak to zainstalować please....

iza

28-12-2007 09:56

fajna gra

Mat

25-12-2007 10:32

prosze gdzie mozna pobrac dodatek do the sims 2 np.zwierzaki prosze o kontakt: gg.6672162

~Gość

20-12-2007 12:38

Siemka moim zdaniem simsy są odjazdowa mam wszystkie dodatki jakie są możliwe

~Gość

17-12-2007 09:23

Ja tam wolę The sims2 4pory roku

kara55

14-12-2007 13:02

sims2 i wszyskie dodatki są super

Daro

13-12-2007 12:32

Oczywiście że mam zainstalowane podstawowe

K.

10-12-2007 17:31

do DARO: A masz zainstalowane The Sims podtsawowe?

daro

05-12-2007 20:10

Pomóżcie,mam problem kupiłem synowi dodatek do simsów randka+wakacje+abrakadabra nie mogę zainstalować tych dodatków ponieważ pokazuje się komunikat, że system nie może odszukać oryginalnej gry The Sims. Dodam jednocześnie, że wszystko jest oryginał i dodatki i sama gra. Zastanawiam się czy to że gra jest na DVD a dodatek na cd-rom może mieć jakieś znaczenie? Doradźcie coś proszę

paula

05-12-2007 19:39

Hejka!! Mam problem:( Mam pirackie simsy 2 z netu. Sciągnełam ostatnio dodatek podróże, ale jak udalo mi sie zainstalować to pojawił się komunikat że musze włożyć płytę cd4????? O co w tym chodzi????? A jak wkładałam płytkę ze zwykłymi simsami to włączały się podróże i ten sam komunikat. Dowiedziałam sie że jak chce wgrywać dodatki to musze mieć zakodowaną gre. Wiecie jak zakodować. Pomóżcie, pliiiis:)

norbi

04-12-2007 03:56

ja wiem gdzie można znaleść sims 2 z dodatkami wpisać w goggle peb.pl.i po klopocie

Kinia

01-12-2007 19:39

POMOCY! Ściągnęłam niedawno z internetu Sims 2 moda z h&M. Kiedy instaluje nagle pokazuje mi sie , ze TsData/Music/hip hop z nośnika wystąpił problem. Są dwie opcje anuluj i ponów próbę. Zawsze klikam Ponów próbę , ale wszystko pokazuje sie od nowa! Jak sobie z tym poradzic?

kasia

28-11-2007 17:58

Mam pytanie. Ściągnęłam sobie pliki rar i rozpakowałam według instrukcji. Ale gdzie mam wsadzić te rozpakowane pliki?? POMOCY!!

sylwia

25-11-2007 16:41

hej!czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę znaleść i zainstalować the sims 2

anka

24-11-2007 15:47

hejka czy ktos moze mi [powiedziec jak mam zrobic cracka zeby dzialaly mi simy 4 pory roku??

~Gość

23-11-2007 19:24

też mam problem ściągnęłam sobie ubranie dla simki w ciąży i ono jest jako codzienny ciuch alegdy ona jest w ciązy to nie działa i jest tp stare

Mati

21-11-2007 22:25

Mam takie pytanko. Skąd moge pobrać gre The Sims 2. Proszę o podanie mi linka. Będe Bardzo wdzięczny. Mati

Magda

10-11-2007 14:42

jak się instaluje simsy z neta???????????????????????????????????????

MARTA

03-11-2007 20:09

ej a ja jak rozpakuję te dodatki i niby sie ropakowywują ale jest mały problem bo klikam dwa razy żeby je zainstalować i wyskakuje mi to niebieskie okienko .... i pisze tam że w celu zainstalowania dodatków prosimy o dwukrotne klikniecie na pakiet jakoś tak .... no ale nie we wszystkich tak jest... ale w wiekszość...;/

tyskaa

01-11-2007 18:16

oj... instaluje i instaluje a dalej niee potrafię rozpakować tych z rozszerzeniem rar :( tylk dlaczego?? help

trusk4weczk4

31-10-2007 11:37

iloncia stworz obraz płyty

Max

30-10-2007 11:40

[[http://www.idg.pl/artykuly/49040.html]] a tu to nawet obrazki udało sie im skopiować...

Ilonciaa

18-10-2007 15:13

Mam very big problem! ;] Chodzi o to, ze gdy instaluje the sims 2 na studiach(mam sciagniete z internetu), instalacja konczy sie normalnie noo i.. no wlasnie.. sprawdzanie plyty.. kaze mi wsadzic bodajze 4 plyte z gry the sims2.. wkladam tą plyte, a komunikat wyskakuje calyy czas.. co mam z tym zrobic? pomocy!

Ola

17-10-2007 16:26

no właśnie mi też pokazuje się :"W celu zainstalowania elementu prosze kliknac dwukrotnie na pliku z pakietem elementow. co to jest?? bo ja robie wszystko według instrukcji jak pobrać dodatki ale ich nie ma pomocy. zawsze pokazuje mi się to niebieskie okienko z napisem umieszczonym powyżej

Marta

12-10-2007 22:10

do the sims 2 moda z H&M kod seryjny to 8f88aacpd4th2t9zlstp

marta

11-10-2007 18:33

mam pytanie...zainstalowalam dodadtki ale wyskakuje mi oknno gdzie jest napisane:"W celu zainstalowania elementu prosze kliknac dwukrotnie na pliku z pakietem elementow...co mam zrobic bo nie mam pojecia?:((.... POSIADAM WSZYSTKIE NR SERYJNE;)

m@

10-10-2007 19:22

a i zapomniałam, mój nr gg to 5208895, próbowałam przez eMula i nic nie było:((

m@

10-10-2007 19:20

siemka, mam pewną prośbę. Pożyczyłam od kumpelki moda z H&M przegrywane( nieszkodzi da się zrobić)i chcę zainstalować i patrzę, że nie ma nr seryjnego. Pytałam koleżanki, o nirgo a ona że to jej brat jakoś załatwił, ale ona go nie ma. Więc pytam: zna ktoś stronkę skąd można wziąc ten serial, albo ktoś by mi podał?? Byłabym bardzo wdzięczna...:P

paula

28-09-2007 11:39

poprostu nie można budowac bo nie masz orginalnych the sims2 trzeba ściągnąc craka

~Gość

25-09-2007 16:27

NIC NA TO NIE PORADZICIE BO POTRZEBNA JEST 4 PłYTA

sweeeetemcia

22-09-2007 22:37

witam wszystkich mam okropny problem z dodatkami do simsów kupiłam sobie dodatki do the sims podróże i je wgrałam niektóre z nich są z błędami i mi za każdym razem wyłanczają grę chciałabym pobrać ten program Content Manager ale nie mogę go znaleźć na oficjalnej stronie jeśli by ktoś mógł mi w tym pomóc byłabym wdzięczną błagam was wszystkich pomóżcie mi

Pioneczka

11-09-2007 15:22

ja mam problem bo nie moge budowac :(:( a slyszalam ze jest jakis kod na budowanie moze ktos wie jak mi pomoc czekam na odpowiedz

atram_ent

10-09-2007 22:50

hej! potrzebuje pomocy - sciagnelam sobie pare dodatkow z neta maja rozszereznie PACKAGE skopiowalam je do folderu DOWNLOADS ale w grze ich nie ma...pomocy!!! BTW jaki program otwiera tego typu pliki? piszcie: gg 2989726 lub mail anka-markowska@wp.pl

syla

27-08-2007 17:32

mam ten sam problem co allis prosze pomóżcie gg:554918

alexodlociara

17-08-2007 10:58

witam wszystkich! Mam straszny problem.Otóż kupiłam Sims deluxe Edition specjalną wersję.W tej specjalnej wersji był dodatek do gry, oryginalna płyta Światowe Życie.Zainstalowałam The Sims Deluxe Edition.Nie wiem jak mam wgrac ten dodatek.Jak wkładam płytkę do "szufladki" na płyty to obok myszki pokazuje sie tylko płytka i nic się nie dzieje!!!!!!!Nie wiem czemu.Prosze pomóżcie mi!!!!!!!!!!Podaje swoje gg:4312068.Prosze napiszcie jak to zrobić!!!!!!!!!!

alis

13-08-2007 21:04

do bakus skoro masz pirackie simsy mozesz sprobowac zrobic tak: wejdz w swoja najnowsza wersje simsow i poszukaj foldera "support"tam jest ikonka simsow nacisnij i gra powinna ci sie wlaczyc:)

alis:D

13-08-2007 20:51

Pościągałam z internetu różne dodatki np.fryzurki, ubrania ale większość mi w ogóle nie działa na 15 ubranek tylko 2 ukazują się w grze! co mam zrobić?? robię to tak: przez klikam na wybrany ciuszek i pokazuje mi sie winzip to przeciagam z winzipa do folderu DOWNLOADS restartuję kompa i włączam simsy, ale jak biorę tworzenie rodziny zamiast nowych ciuchów są pare razy z rzędu pokazane stare! o co chodzi?? proszę o pomoc nr gg:990676 z góry dziękuję.

oluunia278

13-08-2007 11:36

moglibyście mi powiedzieć gdzie można ściągnąć THE SIMS 2 WŁASNY BIZNES ? ? z góry dzieki ;]

Myska

08-08-2007 18:15

do heh: mi działa wszystko ze wszystkimi mozliwymi dodatkami (mam wersje dvd sims 2) ;) pozdro

Madzia

06-08-2007 17:25

Mam problem ściągam z netu fryzury ubrania mebelki a one i tak nie pokazują się w grze. Prosze o pomoc :(

Kuba

05-08-2007 19:37

czy mugłby ktoś podac cd-kay do dodadku do sims 2 :zwierzaki ? byłbym wdzieczny.

heh

04-08-2007 12:46

DO MARCHEWA: z tego co wiem to żeby wgrać jakikolwiek dodatek trzeba mieć oryginalną czwartą płyte The Sims 2 (bo są cztery płyty) ja już przóbowałam wgrywać nawet oryginalny dodatek pożyczony od koleżanki i się nie wgrał bo mam przegrane simsy 2 a nie mam oryginalnej 4 płyty :( pozdro

ilcia

03-08-2007 21:56

Mam pytanie takie jak wiele innych osob jak wgrac te dodatki?? bo ja wypakowuje do ''downloads'' i i tak w grze ich nie ma.. prosze o pomoc ilona93@vp.pl piszcie!

wymiatacz

02-08-2007 20:59

poprostu wpisujesz strone [[www.osiolek.com]] i sciagasz milej gry pozdro

Marchewa

29-07-2007 11:25

Czesc.Mam problem moja gra The sims 2 i je inne dodatki nie chcą się zainstalować nawet sims 2 cztery pory roku nie chcą się zainstalować na moim komputerze.Może wy cos pomożecie.Czekam na wasza opinie na ten temat.

Madlen

28-07-2007 14:03

kto mi powie z jakiej strony mozna sciagnac the sims 2 zwierzaki i nocna zycie?? prosze o pomoc... piszcie na moje gg 9075635. z gory slicznie dziekuje...

Madzia

25-07-2007 13:45

Eluś mi tak samo ściągam włosy i zamiast tamtych pojawiają mi się proste !! Help! pomóżcie nam ! co mamy zrobić?

asiula8D

17-07-2007 21:17

hejka. mam problem bo gdy wgrałam dodatki( ciuchy i takie tam) do folderu Download i uruchomiłam grę żadne okienko mi nie wyskoczyło:( nie wiem dlaczego? i dodatki nie pojawiły sie w grze. Proszę o pomoc

kusia

14-07-2007 10:57

kto wie z jakiej strony ściągnąć the sims 2 lub the sims 2 zwierzaki jak ktos wie to piszcie na mój numer gg:625658 nawet jak bede niedostepna lub na email Kusia131313@op.pl

m@

12-07-2007 16:34

Siemka Mam pytanie: w jakim dodatku najlepiej zrobic cracka? Ściągałam z neta dodatki Na studiach Nocne życie Własny biznes Zwierzaki i Cztery Pory roku. Najpierw cracka zrobiłam w porach ale tam zimą nie ma śniegu, a co to za dodatek kiedy go tam nie ma??;/ Oczywiście działało budowanie. Więc pytam, w jakim?? I jeszcze jedno: jeżeli zrobię w innym dodatku to będzie działało budowanie?? Gry The Sims 2 nie mam crackowanej i nie mam zamiaru crackować. Tylko dodatki. Pliss pomóżcie. Piszcie na gg(nawet na niedostępnym) 5208895

adam

12-07-2007 09:15

cześć pomuszcie kiedy włączam menadżer obiektów do the sims 2 to w czasie ładownia wyskakuje mi okienko error co mam zrobię???

Marysia

11-07-2007 11:44

ja wiem ale nie powiem wypchajcie się dowizenia

Eliza

08-07-2007 14:25

Ej a na tej stronie thesims2.com to gdzie to jest żeby ściagnac...wiem że trzeba wejść do Cool Stuff ale co dalej? NIECH KTOś POMOżE RATUNKU!!!!!!!!!!!

~Gość

04-07-2007 19:38

hejo jak zainstalować sims 2 cztery pory roku?? Sciągnełam z internetu a jak włanczam to pisze że gra nie została zainstalowana!! pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje gg 106 412 47

Izia

30-06-2007 17:16

Bardzo prosze o pomoc w sprawie twozenia wlasnych dodatkow za pomoca warsztatu.Nie wiem jak to sie robi ,a i czy znacie jakies kody na makijaz,fryzury,ubrania?to moj numer gg:6095803

~Gość

26-06-2007 22:44

potrzebuje craca do simsow 2 pod viste pilne

Estera94

21-06-2007 16:01

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc!

Estera94

21-06-2007 15:59

Mój nr. GG: 642718 - proszę o pomoc - będę bardzo wdzięczna~!:)

Estera94

21-06-2007 15:56

Witam! Mam problem i bardzo proszę o pomoc! Ściągnęłam dodatki z xmsims.com i jak włączyłam grę powierzchnia / wcześniej trawa / zamieniła sie w jakieś napisy i chmury oraz niebo też:(( nie da się zmieniać podłóg na inną powierzchnie!;( Ściągnęłam ten program do usuwania szkodliwych dodatków ,ale żaden z nich nie jest zaznaczony na czerwono ;((( BŁAGAM POMÓŻCIE!!! PS: Proszę całą ekipę GAMESTAR o pomoc / o odpisanie mi tu w komentarzach albo na e-mail : esterka10@buziaczek.pl /błagam :''''(/ Pozdrawiam!!!

michal

14-06-2007 11:55

a mi chodza te dodatki tylko ze ja nie sciagam z neta tylko kupilem plytkez dodrakam jak ktos chceto niech pisze na gg 3934849

Aisha

08-06-2007 20:02

Robię wszystko tak jak jak jest napisane, ale i tak nie ma tych dodatków w grze... pomocy...

reevaa13

06-06-2007 18:10

Dodatków takich jak "Cztery pory roku" nie znajdziecie na oficjalnej stronce The Sims 2. czy EA oplacaloby sie sprzedawac za gruba forse dodatki kiedy kazdy nie ruszajac sie z domu moglby je sciagnac z neta zadarmo??

Andzelika

05-06-2007 16:24

Hej wszystkim.Sciągnełam kilka dodatków tak jak było napisane powyżej,rozpakowałam je w download tak jak należy a wchodząc w gre nie ma nic.Co z tym zrobić??

domis

31-05-2007 14:23

tu są dodatki do gry the sims 2

Ania

15-05-2007 16:42

Włączam menadżera obiektów al nie pojawia mi się lista ;// co robić?

Kala

13-05-2007 12:16

HELP potrzebuje kodekow do zainastalowania domkow w the sims 2 :(( Piszcie na gadu 10207726 BARDZO WAZNE!!!

Mathew

08-05-2007 17:36

hejka . mam pronlem bo nie wiem gdzie ściągnąć ściany, podłogi, fryzury. Ten cały plik Download mi nie działa. Obiecty wgrywam do EA GAMES/The sims wlasny biznes/Tsdata/Res/objects Gdzie wgrac ściany ciuchy podłogi itp. Pomóżcie brat.nm@interia.pl - tutaj piszcie

~Gość

06-05-2007 14:02

jak jest ten Contant manager i tam sie wchodzi na cool stuff to tam jest pare kategori i gdzie to tam mozna znalesc help!!!

Eluś

05-05-2007 13:51

U mnie nic nie działa!!!!! Wypakowałam te pliki do downloads i nic, a jak chcę je zainstalować to wyświetla mi się że mam na nie kliknąć dwukrotnie. Robię tak i nic!!!!POMOCY!!!!!!!!!!!

Dominika

05-05-2007 10:34

Nic ierozum,iem...kupie sobie dodatki w tesco

domis

05-05-2007 10:01

gdy wł gre ro nie które te dodatki(ubrania i włosy)wyskakująmi inne :włosy proste takie jak są w podstawowych simsach a ubrania takie jak dla matki w ciąży co jest? help!!!!!

POMOC

29-04-2007 21:52

A słuchajcie mam problem z wgrywaniem pewnych dodatków!! :( Mogę wgrywać simy,domy,podłogi i tapety,ale ubran,makijaży,fryzur i mebli już nie!! Jak to jest?? Wiem,ze trzeba to dać do downloads lub wypakować w WinZip lub WinRar ale mi to nie działa!! Co ja mam robić??!!HELP!!!!

Cornelia

21-04-2007 16:29

Tak. I komputer sam się resetuje w środku gry. Znam strony z dodatkami. Jak co 7610091.

Kola

18-04-2007 21:47

cześć, czy może mi ktoś napisać dlaczego jak otwieram "content manager" to wyskakuje mi "error"?? proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam. (e mail karolina.rusiak@wp.pl)

muaa

15-04-2007 12:36

Kto sobie juz tak sciagnoł?? zacinaja sie??

Monia

13-04-2007 20:06

Wie ktoś może gdzie ściągnąć jakie kolwiek dodatki do the sims 2??? Jak ktoś wie to niech pisze na moje gg 10454131 albo na e-mail moni48@autograf.pl

domis

07-04-2007 15:28

a i jak je odtworzyc po sciągnięciu

domis

07-04-2007 15:26

ja prosilabym o strone gdzie mozna ściągnąc the sims 2(wszystkie dodatki)po polsku moje gg 5447696

kasiunia

06-04-2007 11:50

Hejka wszystkim mam takie małe pytanko czy wie ktoś z jakiej stronki można ściągnąc dodatki do sims 2 jeśli tak to prosze o kotntakt mój num gg 8405744 prosze o kontakt !!!!!!!!!!

Rerka

03-04-2007 13:28

Simsy są super właśnie niedługo będe w nie grała tylko szukam płytki ocene to bym dała 9 999 999!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuba

29-03-2007 14:10

siemka kto zna moze strone z której można sciągać dodatki do the sims 2 niech pisze na gg 314149 i prosze pisac oco chodzi jak by ktos pisal

Marcin

28-03-2007 15:31

Fajne chociasz nie grałem ale,tak słyszałem dlatego daje 5

paula

24-03-2007 17:33

siemka kto zna moze strone z której można sciągać domy do the sims 2 niech pisze na gg 981547

someone

21-03-2007 16:18

hey mam pytanie gdzie moge na necie sciagnac The sims 2 ?

patrycja10

19-03-2007 21:44

Hej mam ten program : Content Manager w polskiej wersji 1.1 ale niewiem o co chodzi!! Pomożę mi ktoś??

Sama

10-03-2007 12:37

A ja mam problem z plikiem .Sims2Pack, jak na niego klikam to mi tylko wyskakuje okienko "wybierz program z którego pomocą chcesz otworzyc pli" :( Pomocy! jak to zainstalować?

zzzzzzzzz

05-03-2007 10:33

Cześć :) Moniś, ja ściągam [[www.aroundthesims2.com]], potem wypakowuje przez WinRAR do tego folderu downloads i mi działa :) Tobie też powinno działać :))) Moniś aj Low JU :* ;) dziekuje:)

Monik

03-03-2007 19:20

no własnie tak zrobiłam i nic sie nie zapisuje :((( co mam zrobić

gość

23-02-2007 12:49

Ktoś się pytał jak stworzyć folde Downloads ?? Poprostu wchodzisz w ...Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2 i tam masz pełno folderów jak np. Cameras,Collections,Config itd. to przyciskasz w pustym miejscu prawym przyciskiem myszki dajesz NOWY a potem FOLDER i zamiast nazwy folderu NOWY FOLDER wpisujesz Downloads i w tym foderze dajesz rozpakowane pliki ;))

Monik

17-02-2007 13:48

Hey :)) kto wie jak stworzyć katalog Downloads prosze o odpowiedź z góry dzięki :)))

Molleta

12-02-2007 20:28

z tą ostatnią strona to taki żarcik:D

Molleta

12-02-2007 20:24

ściągaliście może "Content Manager Tool" (program do wykrywania błędów w dodatkach)? ja pobrałam i lipa bo wyskakuje mi błąd.. a tu macie stronke z dodatkami: [[www.efka.aplus.pl]] a tu z kodami i sztuczkami: [[www.gamestar.pl]]

Joanna

11-02-2007 18:20

Hej Prosze jak ktos ma dodatki do the sims 2 to prosze o przeslanie mi na e-mail pingwin10@poczta.onet.pl z góry dzieki

klaudia

11-02-2007 12:41

nie ma na internecie the sims albo ściągnąć

dona-_

09-02-2007 19:24

śmierdzi ci z mordy ty cwelu

dominisia997

08-02-2007 12:10

Błagam powiedźcie skąd mogę ściągnąć Colour Options Enabler...Piszcie na gg :650029 jub na e-mail domcia358@op.pl

angel

03-02-2007 12:09

czy na internecie można zagrać w the sims lub je ściągnąć proszę odpiszcie!!!***

marieta

02-02-2007 10:53

to jest zajebista gra dlatego warto w to grac mam oczywiscie wszystkie dodatki

madzia

02-02-2007 10:04

Prosze jak ktos ma fajne dodatki do the sims 2 to prosze o przeslanie mi na e-mail magdalena931@wp.pl z góry dzieki

EWa

30-01-2007 13:56

Jak skopiowac cracka do the sims na studiach i gdzie ?

~Gość

26-01-2007 08:59

a mam pytanie? mam juz domy wgrane wlaczam simy i klikam na ktorys dom ktory pobrałam i od razu zacina mi sie gra:( co mam robic?

kruszek

25-01-2007 21:14

skąd można wziążć dodatki do the Sims 2 za darmo albo najtaniej np ubrania makijaż fryzuy

Ania

25-01-2007 16:30

mam pytanie jak chce zainstalowac jakis dom to pojawia mi sie "ten element wymaga dodatku ktory nie został zainstalowany" to jaki dodatek mam zainstalowac??

simsomaniak

20-01-2007 19:19

czy ktos wie gdzie sie da sciągnac simsy moga byc zwykle jak, tak to napisac na moje gg 5813276

zuku

08-01-2007 14:14

Ludzie jak sie nazywa ta nieoficjalna strona THE SIMS 2 ??????????????

Kajsza

04-01-2007 19:33

mam sup zeierzaki,super stronka

PIOTREK

04-01-2007 17:50

Jak skopiować cracka w the sims 2 na studiach i gdzie pomocy

Magalka99999999

04-01-2007 12:53

hej ludzie jak wgrać dodatki do the sims 2 bo mam zwierzaki i własny biznes

mogosia12

31-12-2006 13:15

ej! macie The Sims 2 Zwierzaki jak tak to moge plis

monikaa52

29-12-2006 15:47

hej jak rozpakowac te dodatki? ja mam winrar-a i nie moge! zawsze wystakoja mi 2 blady! pomocy

asia

25-12-2006 21:23

mam problem z wgraniem dodatku do SIMS 2 Na studiach ,podczas instalacji chce 4 płyty a mam simy na jednej , jak to obejśc???

hadomin

22-12-2006 17:07

a ma ktos ts2 zwierzaki ?? jak tak to z jakiej strony najtaniej??

hadomin

22-12-2006 16:48

To kody instalacyjne do the sims 2 ; Ty wybierasz, który chcesz jest 5 do wyboru!! THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS ja mam tan 374U-U5GT-1RZ9-4PDG-T5QZ DKSS-YCA2-ZO11-SSP7-3AFH XUT3-6LHW-ZOR1-JH7N-VV7I DWJ2-Q92Z-R1R1-5F6R-077P

hadomin

22-12-2006 16:37

gdzie znaleźc ten obraz na jakiej stonie ?????? gra S U P E R !

hadomin

22-12-2006 16:28

pszepraszam ale najakiej stronie mogę dostac ten obraz co poprawia nastrój simos??????????????????????????????????????????????????????

bonita

20-12-2006 09:02

ja niemoge. prubowałam ze 1000 razy zainstalować simsy 2 ale mam god wprowadzająćy zły czy może ktoś mi go przesłać na moje gg mój nr to 6679111 prosze niech mi ktoś pomorze :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Carmila

19-12-2006 21:28

Help me!Za nic nie chce mi sie zainstalowac ten menadżer ;( próbowałam chyba na 100 możliwych sposobów i żaden nie podziałał...prosze pomóżcie mi

Wena

01-12-2006 19:12

Zrobiłam wszystko jak należy, ale przy instalacji domów wyskakuje mi, że ten dodatek nie może się zainstalować bo brak jakiegoś dodatka.

Damian

28-11-2006 13:40

super gra

~Gość

22-11-2006 14:46

powinniście dziwczyny ściągnąć na specjalnym programie np. e mule plus

Angeliczkaa

12-11-2006 19:16

Powie mi ktoś gdzie z kąd moge ściągnąć simsy bo nigdzie nie moge znaleźć

mea

31-10-2006 18:50

Nie wiecie gdzie moge zagrać w the sims 2?

Małgorzata

30-10-2006 07:41

Usilnie szukam i nie mogę znaleźć na oficjalnej stronie the Sims 2 w dziale Cool Stuff ani linku ani dodatku Content Manager, o którym mowa powyżej a który miałby wyczyścić mój komputer ze zbędnych dodatków, źle działających i niebezpiecznych. Czy ja moge prosić o link??

simomaniak

28-10-2006 20:20

oj dzieci dzieci w moich dokumentach jest lik The Sims potem download i gitara

Pati

26-10-2006 09:08

hej niewiecie gdzie można znaleść dodtaki do The Sims 2 bo niewiem

tralaa

08-10-2006 09:10

ludu mój ja nie mogę wgrać the sims dodatki pomocy ratulku tak uwielbiam simsy proszę pomuszcie mi

takajednaKarolina

01-10-2006 19:52

Na tej stronie simsów 2 w dziale FUN STUFF wcale nie mogłam znaleźc tego menegera dodatków! Ale jeśli ktoś wie gdzie moge go ściągnąc to niech pisze. karolina.r@konto.pl

Robert

25-08-2006 10:24

Klaudia mogła bys mi wysłac dodatki doo the sims 2?prosze Cie jesli mogłabys to podłącz sie do mnie o to mój numer gg 1102401.Chyba umiem rozwiązac twój problem.

rom

21-08-2006 08:24

można gdzieś w necie ściągnąć simsy?

bakus

17-08-2006 21:43

jak zainstalowac dodatki do sims 2!! mam wersje pirackie sims 2 ,własny biznes., i family fun stuff. jakje instaluje i wgrywam cracka odpala sie filmik i koniec napisane jest ze działanei gry jest zaklucone i sie wylancza prosze pomuzcie mi jak zagrac w pirackie dodatki!!!

klaudia

16-08-2006 20:42

zainstalowałam orginalną grę the sims 2 i jej dodatki (nocne życie, na studiach, własny biznes) i przy budowie domu nie wszystkie przedmioty mi działają niby je stawiam w domu ale są przezroczyste nie wiem co jest tego powodem,zrobiłam coś źle?

Madzia

09-08-2006 20:06

Proszę Was! Chcem ściągnąć kilka dodatków do the sims 2. U góry jest napisane, ze sa one na oficjalnej stronce The sims 2. Gdy włanczam oficjalną polską stronkę nie moge ich znaleźć. A orginalnej nie moge znaleźć pomocy!

doma

05-08-2006 23:57

mam problem z dodatkami!!! Jak chce je zainstalować to mi pisze, ze musze mieć włączone i sims 2 warsztat i sims 2 (gre). No ale ja nie mogę oby dwóch włączyć bo nie można. ALbo jedno albo drugie. Jak ja mam je inaczej zainstalować. POMÓZCIE!!!! gg: 4082863

Madzia

03-08-2006 09:28

musisz mieć Emule

Madzia

03-08-2006 09:25

Paulina wiem co zrobić napisałam to w dziale budowanie

paulina

02-08-2006 12:01

mam problem moje the sims 2 nie są orginalne przyznam sie ale czemu nie mogę budowac domów sama gdy chcę nawet ścianę budowac to nie mogę ani nawet drzewa postawić jeśli chodzi o meble to moge je kupywać i satiaćbłagam pomózcie

Yaminishi

15-07-2006 09:58

Problem jest prosty w rozwiązaniu. Musicie poprostu wejść ponownie na tą stronke (najlepiej skasujcie wszystkie pliki pamięci w swojej przeglądarce internetowej tj. ciasteczka, historie) i wybierzcie inną wersję językową np. angielską wedy program ściągnie się bez problemu. Pozdrawiam!

~Gość

28-06-2006 19:44

Payko nie musisz się tam logować.Ja mam ten sam problem(ze nie ma tamtego programu)lecz Oni(organizatorzy tej strony)pisza tam tak: "We're sorry, but this translated page is not currently available. Please try again in the near future"co oznacza:Przepraszamy ale ta przetłumaczona strona nie jest obecnie dostępna.Proszę spróbować znowu w bliższej przyszłości.

Payka

24-06-2006 19:19

Pomóżcie mi jak mam wgrać Program Menedżer dodatków (Content Manager) na oficjalnej stronie the sims 2 bo gdy biore na polski języj to wyskakuje coś tam po angielsku. Czy musze się zalogować?? :(

zdunio

20-06-2006 13:12

a dokładnie z kąd można pobrać ten program

kpawelec18

27-05-2006 09:50

siema .. dostałam płyte sims ale jest ona przegrana od oryginalnej... i za nic nie chce sie zainstalowac.. pomóżcie

julka

26-05-2006 23:58

witam. sciagnelam sobie pare ciuszkow pliki package, i kiedy wchodze w gre mam zaledwie 4 z nich( czyli z ok 20).np wlosy czy kolory oczu tez sie nie pojawiaja.utworzylam plik i sciagam do niegi zgodnie z waszymi instrukcjami.. i nie wiem dlazcego tak jest.czy kazda ilosc dodatkow sie zainstaluje?? prosze o pom....

justyna

19-05-2006 14:05

mam problem z dodatkami do gry kiedy instaluje wiecej niz 50 to jak wchodze do jakiejs rodzinki to nie moge wejsc nie moze sie naladowac czekam i czekam i nic a jak jest mnie to wejde owszem ale nie chodzi mi godzina i razem z nia nic nie da sie graaaac co mam robic?prosze pomocy!!!!!!

Alien

06-05-2006 11:02

siemka...mam problem z dodatkami z rozszerzeniem SIMS2PACK nie chca dzialac....pomozcie!!plisss!!

kamila

02-05-2006 13:45

Witam. Mam mały problem bo nie wiem jak zainstalkowc The Sims na studiach. Po instalacji wyskakuje mi zebym wlozyla 4 plyte. A jak wloze 4 plyte to nic sie nie dzieje. Prosze o kontakt na nr 70101019 lub karmelka16_16@interia.pl Bardzo prosze o pomoc:)

kameleon

28-04-2006 12:37

Witam. Mam problem.Programik do sprawdzania dodatkow (content manager) nie chce mi sie wlaczyc :( Wgrany jest do katalogu z gra,ale w momencie gdy sie wlacza wyskakuje error i nie chce sie wlaczyc.Pomocy....

Zenitha

06-04-2006 17:15

No no no... Bardzo ładnie, dzięki za informacje :)

Centrum The Sims


Rekomendacje

Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME - Reklama - Serwisy IDG - Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld    © Copyright 2015 International Data Group Poland S.A. 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a, tel.(+4822)321-78-00, fax(+4822)321-78-88