Artykuł

Kody i sztuczki

1 września 2005,
Hakken

A A A

Simsy kryją w sobie wiele tajemnic, które potrafią odmienić całą rozgrywkę.

Simsy kryją w sobie wiele tajemnic, które potrafią odmienić całą rozgrywkę

Na pewno wielu z was zadaje sobie pytanie, czemu każdy sim startuje z takiego samego pułapu finansowego, czy też dlaczego nie może od początku wyglądać jak zombie w stroju królika. Wszak któryś z simów mógłby już na początku swojej kariery odziedziczyć spadek po wujku z sim-Ameryki, czy też od urodzenia mieć nieco ziemistą cerę. Są to oczywiste niedociągnięcia, które na szczęście daje się szybko naprawić, używając magicznych kodów i zmyślnych sztuczek.

Nowe funkcje aktywowane kodem mają w większości angielskie nazwy. Tłumacze się do nich nie dobraliKliknij, aby powiększyćNowe funkcje aktywowane kodem mają w większości angielskie nazwy. Tłumacze się do nich nie dobrali
Okno konsoli ukazuje się u góry ekranu. To w nim wpisujesz tajne kodyKliknij, aby powiększyćOkno konsoli ukazuje się u góry ekranu. To w nim wpisujesz tajne kody
Są doręczyciele uparci i tacy, którzy odchodzą już po drugim dzwonku. Każdego jednak da się wziąć na przetrzymanieKliknij, aby powiększyćSą doręczyciele uparci i tacy, którzy odchodzą już po drugim dzwonku. Każdego jednak da się wziąć na przetrzymanie
Kosmici są genialni, ale Ziemianin w Hełmie Mądrości wcinający mleko Homo Geniusz będzie mądrzejszy od zielonego ludzikaKliknij, aby powiększyćKosmici są genialni, ale Ziemianin w Hełmie Mądrości wcinający mleko Homo Geniusz będzie mądrzejszy od zielonego ludzika
Kod usuwający cenzurę ukazuje na ekranie nagą prawdę o simachKliknij, aby powiększyćKod usuwający cenzurę ukazuje na ekranie nagą prawdę o simach
Pokojówka zombie - w sam raz do snobistycznej rezydencjiKliknij, aby powiększyćPokojówka zombie - w sam raz do snobistycznej rezydencji
Przyjazny królik wygląda na zmęcznego. Chyba zdrowo daje w żyłęKliknij, aby powiększyćPrzyjazny królik wygląda na zmęcznego. Chyba zdrowo daje w żyłę
Śmierć na tronieKliknij, aby powiększyćŚmierć na tronie
Na kodach simy rosną szybkoKliknij, aby powiększyćNa kodach simy rosną szybko
Ten królik jest pijany!Kliknij, aby powiększyćTen królik jest pijany!
Większe oszustwa

W tabelce poniżej podajemy kilka najbardziej przydatnych kodów. Aby zyskać dostęp do jeszcze potężniejszych formuł, trzeba najpierw uaktywnić tzw. Tryb testowania oszustw. Aby to zrobić, przywołaj okno konsoli, wciskając klawisze [Ctrl]+ [Shift] + C i wpisz w nim hasło boolProp TestingCheatsEnabled true. Teraz zyskujesz dostęp do opcji, o których wcześniej można było co najwyżej pomarzyć. Przede wszystkim po wejściu do menu tworzenia sima wciśnij [Shift] + N, zanim zaczniesz go tworzyć. Dzięki temu uzyskasz dostęp do kilku nietypowych karnacji skóry (Obcy, Zombie czy Manekin), a także do wielu nowych ubrań.

Tryb testowania oszustw otwiera także wiele nowych opcji. By z nich skorzystać w trakcie zabawy, kliknij na simie lewym przyciskiem myszy, trzymając wciśnięty klawisz [Shift].

Nowe funkcje to np. zmiana ubrania, ustawienie poziomu aspiracji czy ustalanie urodzin.

PRZECZYTAJ ZAPOWIEDŹ THE SIMS 3 W ARTYKULE: MEGA ZAPOWIEDŹ THE SIMS 3!


Jeżeli sim pójdzie do innej rodziny, w prawym górnym rogu powinien wyświetlić się dziwny kod. Można wtedy w menu potrzeb dowolnie je podwyższać bądź obniżać. Aby to zrobić, należy kliknąć na odpowiednim pasku potrzeb i przesuwać go według upodobań. Podobnie można podwyższyć punkty umiejętności sima, choć na to jest jeszcze inna metoda. Aby ją zastosować, należy zapauzować grę, ale nie poprzez wejście do menu kupowania lub budowania. Po zapauzowaniu wybierz ikonę umiejętności, i pociągnij cechę na żądany poziom.

Nabywaj umiejętności bez tracenia pieniędzy!

Zamiast używać kodu umiejętności, szkolić możesz też za pomocą prostej sztuczki. Kup urządzenie, które umożliwia zdobywanie umiejętności, ćwicz na nim aż jej poziom wzrośnie, poczym sprzedaj sprzęt przed upływem 24 godzin od momentu kupna. W ten sposób otrzymasz pełen zwrot kosztów. Trening jest gratis!

Żonglowanie grafiką

Podane obok sztuczki pozwalają modyfikować opcje wyświetlania poszczególnych elementów. Można w ten sposób uzyskać ciekawe efekty. By uaktywnić kod, wciśnij klawisze [Ctrl] + [Shift] + C i w pojawiającym się oknie konsoli wpisz wybrany kod.

Szybka forsa

Zaprzyjaźnij się z bogatym simem (najlepiej kobietą), poczym poproś go, aby się wprowadził. Sim przyniesie ze sobą co najmniej 20 000 simoleonów, które zostaną dodane do twojego konta. Krótko po tym możesz wyprowadzić przybysza z domu. Forsa zostaje, a ty szukasz nowej ofiary.

Pomocnik budowlańca

Jeśli lubisz budować i konstruować, zapewne uznasz za przydatne kilka podanych obok kodów. By uaktywnić kod, wciśnij klawisze [Ctrl] + [Shift] + C i w oknie konsoli wpisz wybrany kod.

Nigdy nie płać rachunków!

Wpisz w oknie konsoli moveObjects on. Teraz za pomocą narzędzia dłoni podnieść, a następnie skasuj skrzynkę pocztową. Listonosz nie będzie miał gdzie zostawić rachunków, więc zabierze je ze sobą, a beztroski sim nie będzie musiał ich płacić.

PRZECZYTAJ ZAPOWIEDŹ THE SIMS 3 W ARTYKULE: MEGA ZAPOWIEDŹ THE SIMS 3!


Darmowe jedzenie

Zamów jedzenie i poczekaj na dostarczyciela. Kiedy przyjdzie, nie witaj go. Zajmij czymś simy, by nie mogły odebrać dostawy. Dostarczyciel zadzwoni kilkakrotnie, aż wreszcie zostawi zamówiony towar i odejdzie. Teraz zgarniasz jedzenie. Za darmo!

Niewidzialny sim

Wpisz w oknie konsoli kod StretchSkeleton i wpisz następującą liczbę: 100000000000000000000000000000000000.0. Sprawi to, że sim stanie się tak wysoki, że nie będzie go można dostrzec. Wyjście z gry deaktywuje kod.

Genialne dziecko

Jeżeli dziecko będzie nosiło Hełm Mądrości i jadło Pasteryzowane Mleko Mądrości Homo Geniusz, jego umiejętności będą rozwijały się czterokrotnie szybciej!

Drapacz chmur

Aby zlikwidować istniejący limit pięter i wybudować prawdziwy drapacz chmur, (możliwość wybudowania aż 225 pięter!) należy wpisać w oknie konsoli sethighestallowedlevel 255. Trzeba jednak uważać, ponieważ co wolniejsze komputery nie są wstanie wytrzymać zbyt dużej ilości pięter i potrafią się zawiesić.

Potrzeby niemowlaka

Aby mieć wgląd w potrzeby, pragnienia i obawy wybranego niemowlaka, wejdź do trybu kupowania i w oknie konsoli wpisz moveObjects on.

Następnie zaznacz interesujące cię dziecko poprzez kliknięcie na nim narzędziem dłoni. Bez odznaczania go wpisz w oknie konsoli moveObjects off i wejdź do trybu życia, naciskając klawisz F1. Teraz masz wgląd w potrzeby niemowlęcia, jego osobowość oraz związki z innymi simami. Pozostałe menu będą puste.

Nietypowe ujęcia

Dla tych, którzy lubią pobawić się opcjami graficznymi kilka efektów.

Aby ich użyć, należy najpierw w oknie konsoli napisać boolProp enablePostProcessing true, a potem wpisać jeden z podanych wyżej kodów.

Należy jednak pamiętać, by nie używać kodów modyfikujących wygląd ekranu, jeżeli twoja karta graficzna nie obsługuje pikselowych shaderów.

PRZECZYTAJ ZAPOWIEDŹ THE SIMS 3 W ARTYKULE: MEGA ZAPOWIEDŹ THE SIMS 3!


Własna muzyka w radiu

Skopiuj swoje własne pliki MP3 do katalogu Moje dokumenty\eagames\ thesims2\music\ [nazwa radiostacji]. Uruchom grę, wejdź do menu opcji i wybierz ustawienia dźwięku, a następnie opcje radia. Tam można wybierać, jakich piosenek chce się słuchać.

Własne programy telewizyjne

Skopiuj własny plik AVI do folderu Moje dokumenty\eagames\thesims2 \music\ [nazwa stacji telewizyjnej]. Film umieszczony w pliku AVI powinien mieć przy tym odpowiednie parametry. Jego rozdzielczość ma wynosić 128 x 128, a prędkość odświerzania nie więcej niż 15 fps.

Jak słuchać muzyki z gry

Można odtwarzać dużą część muzyki z gry jako pliki MP3. W tym celu należy wejść do katalogu tsdata\res\sound i skopiować pliki z rozszerzeniem .package do innego katalogu. Następnie trzeba zmienić ich nazwę, tak by miały rozszerzenie .MP3. Plik taki można odtwarzać jak zwykłe MP3.

Autołatka

Jeśli jesteś podłączony do Internetu, za pomocą kodu możesz uruchomić automatycznie sprawdzanie i w razie potrzeby pobieranie aktualizacji gry.

By uaktywnić funkcję wciśnij [Ctrl] + [Shift] + C i w oknie konsoli wpisz autoPatch on - by aktywować automatyczne pobieranie aktualizacji gry, lub autoPatch off - by funkcję tę dezaktywować.

Jak zmienić imię Simsa

Zmiana imienia nadanego Simowi nie jest możliwa bez użycia specjalnych kodów. Podane rozwiązanie przydaje się, jeśli popełnimy literówkę w imieniu, które chcieliśmy posiadać od samego początku.

Po pierwsze używamy kombinacji klawiszy Ctrl+Shift+B i wpisujemy kod boolProp tesTingCheatsenabled true. Następnie przytrzymujemy klawisz Shift i klikamy na dowolnego Sima, a z menu wybieramy opcję "Spawn" i "Tombstone of L and D". Pojawi się nagrobek. Zaznaczamy postać, której imię chcemy zmienić, klikamy na nagrobku i z menu wybieramy opcję "Rename Sim". Zostanie wyświetlony komunikat, że na świat przyszło nowe dziecko, jednak okaże się to kłamstwem. W wyświetlonym oknie wpisujemy jednak nowe imię naszego Sima, a po zatwierdzeniu zostanie ono zmienione.

Czas umyć okna

Okna w domu Twoich Simów stają się brudne? A może czas, aby Simowie zajęli się przyziemną czynnością mycia szyb? Żaden problem!

Jednocześnie naciśnij Ctrl+Shift+C, aby wyświetlić konsolę, a następnie wpisz boolProp tesTingCheatsenabled true. Po zaakceptowaniu klawiszem Enter, przytrzymaj Shift i kliknij na okno, które chcesz umyć. Z menu wybierz opcję "Wash". W ten prosty sposób okna w domu Twoich Simów już nigdy nie będą brudne.

Ubrania dla Simów

Brakuje czasu na zakupy? Nowe ubrania z pewnością uatrakcyjniają wygląd Simów i warto zwiększyć ich ilość, którą Simy mają do dyspozycji. Jak to zrobić?

Jednocześnie naciśnij Ctrl+Shift+C, aby wyświetlić konsolę, a następnie wpisz boolProp tesTingCheatsenabled true i zaakceptuj klawiszem Enter. Teraz przytrzymaj klawisz Shift i kliknij na Sima. Z wyświetlonego menu wybierz opcję "Plan Outfit". W ten sposób uzyskasz dostęp do domowego sklepu z ubraniami, gdzie każde ubranie kupisz za jedyne 94 simleony. W ten sposób nie musisz się nawet ruszać z domu, aby poszerzyć kolekcję odzieży - właśnie otrzymałeś domowy butik.

Poczuj się jak duch

Skorzystanie z tej porady wymaga posiadania urny lub grobu po zmarłym Simie. Ale dzięki temu uzyskamy możliwość latania. Koniec z nudnym i męczącym chodzeniem.

Jednocześnie naciśnij Ctrl+Shift+C, aby wyświetlić konsolę, a następnie wpisz boolProp tesTingCheatsenabled true. Po zaakceptowaniu klawiszem Enter, przytrzymaj przycisk Shift i kliknij na urnę lub grób. Z otwartego menu wybierz opcję "Debug", a później "Walk Like a Ghost". Po wykonaniu tej czynności Sim będzie latać jak duch. Jednak gdy unoszenie się nad ziemią stanie się nudny, wystarczy ponownie przytrzymać klawisz Shift, kliknąć na urnę lub grób i wybrać opcję "Mourn Debug".

Kody modyfikujące wygląd otoczenia
deleteAllCharacters usuwasz wszystkich simów! (użyj w widoku sąsiedztwa).
Vsync on zwiększasz efekty świetlne
Vsync off zmniejszasz efekty świetlne
temperate zmieniasz otoczenie z pustynnego na umiarkowane (użyj w widoku sąsiedztwa).
boolprop displayNeighborhoodRoads false pozbywasz się skał i wież
boolprop displayNeighborhoodRoads false pozbywasz się dróg
boolprop displayNeighborhoodFlora false usuwasz wszelką roślinność z sąsiedztwa
boolprop displayNeigborhoodWater false usuwasz wodę z sąsiedztwa
boolprop allObjectLightsOn true przedmioty będą teraz ciągle podświetlone
boolprop displayLookAtBoxes true widzisz, na co patrzy wybrany sim

Garść kodów
Poniżej podajemy najbardziej przydatne kody. Aby magiczne formuły zadziałały, w trakcie gry wciskasz na raz klawisze [Ctrl] + [Shift] + C. U góry ekranu wyświetla się okno konsoli, w którym wpisujesz wybrany kod i zatwierdzasz go, wciskając [Enter].

Przydatne kody

kaching dostajesz 1000 simoleonów
motherlode zdobywasz fortunę w postaci 50 000 simoleonów
help wyświetlasz listę większości kodów
aging off twój sim nie będzie się starzał
aging on twój sim ponownie zaczyna się starzeć
intprop censorgridsize 0 pozbywasz się cenzury w grze
intprop censorgridsize 8 przywracasz cenzurę w grze
twinzr2cute gwarantuje urodzenie się bliźniąt
expand powiększasz okno konsoli
exit zamykasz okno konsoli
changelotzoning dorm zmieniasz istniejącą już posesję w działkę pod akademik
stretchSkeleton X zmniejszasz lub powiększasz swojego sima. Zamiast X wstaw liczbę wskazującą skalę. Normalną wielkość ma sim przy X=1.0.
slowMotion X spowalniasz upływ czasu, przy czym X=0 to normalny upływ czasu, a X=8 maksymalne spowolnienie
intProp maxNumOfVisitingSims X zapraszasz na przyjęcie wskazaną liczbę gości (zamiast X wstaw liczbę gości jaka ma przyjść na twoją imprezę).

Uwaga!
Jeśli okno konsoli nie pojawia się, wciśnij najpierw [Ctrl][Shift][B], a dopiero później [Ctrl][Shift][C].

Kody ułatwiające budowanie
moveObjects w trybie budowania i kupowania swobodnie rozmieszczasz przedmioty, a za pomocą ikony ręki poruszasz dowolne przedmioty
boolprop lotInfoAdvencedMode true wyświetlasz informacje o działce
boolProp displayPaths true widzisz ścieżki, którymi poruszają się wybrani simowie
boolprop locktiles false możesz ustawiać płytki podłogowe poza posesją
boolprop constrainFloorElevation false możesz podnosić i opuszczać podłoże, nawet jeżeli znajdują się na nim przedmioty
boolprop showFloorGrid true włączasz siatkę w trybie budowy lub zakupów
boolprop showFloorGrid false wyłączasz siatkę w trybie budowy lub zakupów
boolprop ShowLotPackageFilename true widzisz nazwę pliku, w którym umieszczony jest dom

Kody zmieniające wygląd ekranu
FilmGrain [0.0-1.0] efekt ziarnistego obrazu
letterBox [0.0-0.4] efekt skrzynki pocztowej
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze (3715)

~kulek

28-12-2014 09:46

jaki to klawisz comand do the sims 3

~Karola

22-04-2014 20:45

ŻEBY MIEĆ BLIŹNIAKI TRZEBA : WPISAĆ KOD "boolprop testingcheatsenabledtrue" Kliknąć z przyciśniętym "shift"'em na ciężarną simkę/sima. Kliknąć "DEBUG---Force twins" I GOTOWE! :D

~Karola

22-04-2014 20:45

ŻEBY MIEĆ BLIŹNIAKI TRZEBA : WPISAĆ KOD "boolprop testingcheatsenabledtrue" Kliknąć z przyciśniętym "shift"'em na ciężarną simkę/sima. Kliknąć "DEBUG---Force twins" I GOTOWE! :D

~kinga

19-06-2013 17:55

jak przywrócić usunięty dom w simsach 2? to BARDZO ważne!!! i jak usunąś limit ścian????

~izabella

13-01-2013 08:13

jak moge na fejsa haslo zmienic bo zapomnialam

~Majka

27-12-2012 12:57

ale szkoda że niema kodu na 569 milionów

~samisim

26-08-2012 19:48

maam kod na bliźniaki : boolprop forcemake2intPropme klinamy lewym i shift i klikamyy ''make force me'' simka jest w ciąży ,żyga i po kinku simowych dniach rodzi 2 dzieci

~hh

22-08-2012 21:41

JA wyłaczyć limit budowy ścian

~Natujaa

18-08-2012 14:35

Mi nie działa na cenzurę i okna i ubrania, a są mi bardzo potrzebne ! Co robić ? Mam simsy 2 bez dodatku

~Moni

29-07-2012 19:16

w sims 3??prosze pomozcie mi jak moge isc do innego miasta i innego domu np zeby wpisac nazwe ulicy i tam jestem

~3222424d

12-07-2012 19:48

jak chciecie żeby były same dzieci bez dorosłych to dorosłych utopcie lub spalcie

Natalka

28-07-2012 16:16

Tylko, że wtedy zabierze ich opieka społeczna geniuszu... -.-

Natalka

28-07-2012 16:16

Tylko, że wtedy zabierze ich opieka społeczna geniuszu... -.-

Lily

27-10-2012 21:37

Nietrzeba palić ani utopić i.t.p. żeby dzieci zostały same jak się dowiedzą będą płakać. Ja wyprowadziłam dorosłego albo dwóch. Przynajmniej mi działa na nastolatków. PS Jak dorosłych się zabije to po młodszych niż nastolatków przyjedzie ,,ośrodek opiekuńczy" czy coś podobnego. Pozdo!:)

~Natka

18-06-2012 17:10

Jaki jest kod na zdięcię cenzury????

twoja stara

07-01-2013 15:02

jesteś zboczona/zboczony

twoja stara

07-01-2013 15:02

jesteś zboczona/zboczony

twoja stara

07-01-2013 15:02

jesteś zboczona/zboczony

twoja stara

07-01-2013 15:02

jesteś zboczona/zboczony

twoja stara

07-01-2013 15:02

jesteś zboczona/zboczony

~Yoyo

05-06-2012 10:39

A jak zrobic żeby dzici były same w rodzinie bez dorosłych i nastolatków

Rei

10-06-2012 11:04

Stwórz pełną rodzinę a następnie zabij wszystkich niepotrzebnych zamykając ich w pokoju bez drzwi buhahahaha! (Działa)

nick...

05-01-2013 23:31

Wyprowadź niepotrzebnych lokatorów z domu.

~gor14

07-05-2012 16:27

jaki jest kod by zdobyć maszynkę do czekolady

Fanka9988

02-06-2012 15:43

nie ma takiego! Po prostu kup sobie Cztery pory roku i kup ,,maszynkę do czekolady opitnej

angela

13-08-2012 14:09

unlockCareerRewards Odblokowuje nagrody za prace

~Jula

17-04-2012 17:14

Jak zrobić żeby sim był nagi i się nie zamazywał

nick...

25-06-2012 16:44

wpisz kod zeby zdjac cenzure a potem wpisz kod Naked

~Jula

17-04-2012 17:10

Jak zrobić żeby sim był nagi i się nie zamazywał ?

nick...

29-05-2012 20:42

nie da sie tego zrobić

nick...

30-07-2012 20:41

wpisz kod na cenzure

~NATALIA

29-03-2012 18:31

JAK MOZNA ZROBIC TAK ZEBY SIMY NIE POTRZEBOWAŁY NIC

ola150599

03-04-2012 17:41

Wpisz maxmotives :)

ola150599

03-04-2012 17:41

Wpisz maxmotives :)

~NATALIA

29-03-2012 18:31

JAK MOZNA ZROBIC TAK ZEBY SIMY NIE POTRZEBOWAŁY NIC

~ładna lala

12-03-2012 17:01

jaki jest kod na trojaczki prosze o szybka odpowiedz

nick...

07-05-2012 13:43

kody niedzialajom na bliznaki na zapytaj onet znajdziesz kodna punkty umiejetnosci i jak bedziesz miec max gotowania jedz tylko sernik i bedom blizniaki trojaki niewe

~ładna lala

12-03-2012 17:01

jaki jest kod na trojaczki prosze o szybka odpowiedz

~Kasia

02-03-2012 12:17

Możecie mi pomóc gdzie znajduje się automat do sprzedaży?Mam Sims2 Na Studiach i moja Simka potrzebuje mp3 ale nie mam pojęcia co i jak..Pomóżcie

simula

04-01-2013 20:20

Musisz wejść na parcelę publiczną bez simów i ją edytować. Tam trochę poszukaj w tej zakładce taką z kasą sklepową i tam przeszukaj to dokładnie na pewno znajdziesz.

~09malwina01

12-02-2012 14:42

mam lepszy kod na starzenie się sima hsdueh2agj

~Nadia9009

27-12-2011 23:05

czemu kod na cenzure mi nie dziala wpisalam kod i nic ...

RosellaDay29

29-12-2011 23:16

One understands that today's life is very expensive, however different people require cash for various stuff and not every person earns enough money. Thus to receive good credit loans and term loan should be good solution.

dyxuczu

30-12-2011 17:48

1oZpEn idhiizjkrent, [url=http://wrssyimrdqxp.com/]wrssyimrdqxp[/url], [link=http://hqzvbgtjsutn.com/]hqzvbgtjsutn[/link], http://brailoadnltq.com/

Ruby

09-02-2012 14:50

Musisz pobrać SeeThem2 kliknij na to i sobie ustaw. :)

Simsoomanka

07-04-2012 18:46

SŁYSZAŁAM, ŻE kod na cenzurę działa tylko w The Sims 2 gdy nie masz żadnych dodatków.

~malinowe

17-12-2011 12:56

jest jakiś kod, żeby wyłączyć odgórnie zrobionych mieszkańców?? ;p żeby zostali tylko Ci, którzy mieszkaja w domach w danym mieście??

ToniHahn26

27-12-2011 01:20

Don't have a lot of money to buy some real estate? Worry not, because this is available to receive the personal loans to work out such kind of problems. Hence take a sba loan to buy everything you need.

LeslieHansen

27-12-2011 02:28

Houses are quite expensive and not everyone can buy it. Nevertheless, home loans was invented to help people in such kind of cases.

~malinowe

17-12-2011 12:56

jest jakiś kod, żeby wyłączyć odgórnie zrobionych mieszkańców?? ;p żeby zostali tylko Ci, którzy mieszkaja w domach w danym mieście??

~Kinga.

11-12-2011 08:42

Natalia- to jest bardzo dobra strona, tylko trzeba uważac na to co robisz jak wciskasz wszystko po kolei to twój problem , tu sa tylko opisane niektóre funkcje więc nikt Ci nie kazał spalić domu w simach albo robić z tego inne problemy to nie jest powód żeby pisać ,że ta strona jest słaba..

~Wiktoria

18-11-2011 15:35

Jak zmienić sima w ufo w the sims 2? Wchodziłam już na bardzo dużo portali i robiłam według wskazówek, ale dale mi nie działa. Pomocy.

nick...

01-12-2011 12:12

patrz przez teleskop

~Olciaa . < 3

09-11-2011 22:43

A czy dziaała w Simsach Historie z Życia Wzięte . ?

Wera999

16-11-2011 15:46

Nie, działa tylko w the sims 2 i w dodatkach

~lollipoplady

01-11-2011 11:40

Siemka ludki ! Kody super ale na kompa jak uzyskać okno do wpisywania kodów na psp ?! Może ktoś wie??

wiki

06-11-2011 16:25

Siemka ludku to proste kontrol+sziwt+c i masz ale pamiętaj przytrzymaj. ps to proste

Sandra.

01-02-2012 15:12

na niektórych laptopach, np. u mnie trzeba wcisnąć Shift, ctrl, windows (to te 4 kwadraciki koło alt), C :) Mam nadzieję, że pomogłam ;p

~julka

01-11-2011 09:34

jak zrobić wampira?? bo mam dodatek nocne życie a kod mi nie działa!!! i już tyle nocy spędziłam na parcelach publicznych i żadnego wampira!!!!!!!!

Oliwka xD

12-11-2011 11:06

wpisz w okno konsoli kod boolprop testingCheatsenabled true i na skrzynke pocztową kliknij i klikaj więcej aż sie pojawi Make Vampire i kliknij to na wybranym simie :-) ja niedługo też dostane ten dodatek i będzie supcio xD :-)

Oliwka xD

12-11-2011 11:06

wpisz w okno konsoli kod boolprop testingCheatsenabled true i na skrzynke pocztową kliknij i klikaj więcej aż sie pojawi Make Vampire i kliknij to na wybranym simie :-) ja niedługo też dostane ten dodatek i będzie supcio xD :-)

nick...

10-12-2011 17:51

Aby mieć wampir: wpisz w otoczeniu kod boolProp testingCheatsEnabled true Potem przytrzymaj shift i kliknij na sima. Kliknij więcej...więcej... make me a vampire. Proste,nie?

~julcia00

31-10-2011 09:12

dlaczego nie dziala mi kod na cenzure??(odpisz na zapytaj.com.pl na nick keshajula)a jak nie masz konta to tu

~Mufinka

24-10-2011 09:53

Czy w sims 2 jest możliwość aby simka urodziła trojaczki ?? ;]

~Natalia

23-10-2011 17:53

Drodzy kochani, Gram od bardzo dawna w Simsy i znam je bd dobrze . Wiele osób ma problemy typu czeu sie nie staje wampirem - ponieważ jezeli nie ma sie dodatku nocne zycie nie staniesz sie nim tak samo jak bez zwierzaków nie db wielka stopą i wgl. Jeszcze nie bylo takiej strony gdzie były wszystkie znane mi kody i szczerze powiem to jest slaba strona . Kod boolprop TestingCheatsEnabled true jest bardzo ciekawy ale uwaga ! : 1.jest wszystko po ang. w tym menu 2.ten kod pisze sie w otoczeniu przed zrobieniem rodziny i jak sie w ciśnie enter po napisanu to naciśnijcie shift+N i w robieniu sima bd wiele rzeczy i ubrań i odcieni ubtań i wgl. 3.polecam najpierw zrobic jakąś przykładową rodziene . nastepnie przycisnąć shift i jednoczesnie nacisnąć na sima i tak bd takie menu po ang. powciskajce róże rzeczy a jak wam sie spodoba zapiszcze sobie jak sie robi i potem dopiero róbcie se prawdzią rodzine . ja tak nie zrobilam i spaliłam niechcący dom mój sim stala sie robotem uciekł mi kot i wgl... poszukajcie innej strony . ta jest slaba na blizniaki uzywam kodu - forcetwins - jak ona bd w ciązy na cenzure kodu nie znam bo nie uzywam na sterowanie zwierzakami - boolprop ControlPets on aby sim mial napelniane potrzeby na maxa (głód ,i wgl) w okienko trzeba wpisac maxmotives aby wpisac kod w okienko wcysnij jednoczesnie po kolei ctrl shift c i póścic to wyskoczy biale okienko . jesli sie w pisze dobrze kod okienko zniknie ale jesli zle to wyskoczy napis error czy cos. jesli wpiszesz motherlode to dostaniesz 50000tys. silemonów . mozesz wpisać w okienko cos np. bala bala lub nawet xd to ci wyskoczy error i wedy nacisnij tą strzleczke górna na kliawiatuurze (te góra dół prawo lewo to masz wcisnac górna i tam ci syskoczy wczesniej wpisany kod motherlode i wcisnij enter i tak dale j i tak dlae a jak skoczysz wpisywanie i zeby zamknac okno wcisnij esc w lweym górnym rogu kliawiatury. mam nadzieje ze pomoglam ,bo szkoda mi tych którzy traca czas na szukania kodów na tak beznadziejnej stronie, pozdrawiam Natalia

~Lolka

16-10-2011 14:45

zajebista stronka

~POMOCY

14-10-2011 13:02

olga nie działa mi kod na MAKE VAMPIRE co zrobić?

~NIMFETKA_33

12-10-2011 20:09

mi nie działa te z vampire

nick...

19-12-2012 13:23

żeby był vamipre, trzeba w otoczeniu wpisać kod boolProp testingcheatsenabled true, potem kliknąć na sima z shiftem i wybrać opcję make a vampire

~rudaniki

10-10-2011 16:35

żeby sim był wampirem nacisnij na sima następnie shift napisz MAKE VAMPIRE DZIAŁ SERIO pozdrawiam :p :o :D

ok

14-10-2011 12:56

Mi też nie działa na vampiry

~rudaniki

10-10-2011 16:31

żeby sim był wampirem naćiśnij na sima naciśnij na shift a następnie napisz MAKE VAMPIRE naprawde działa

~rudaniki

10-10-2011 16:31

żeby sim był wampirem naćiśnij na sima naciśnij na shift a następnie napisz MAKE VAMPIRE naprawde działa

~justysia

04-10-2011 15:16

czy wie ktoś jakom trzeba włożyć płytę do The sims2 Double Deluxe??

Remisas

21-06-2012 13:58

Płyte The sims 2 Double Deluxe XD

Remisas

21-06-2012 13:58

Płyte The sims 2 Double Deluxe XD

Remisas

21-06-2012 13:58

Płyte The sims 2 Double Deluxe XD

Remisas

21-06-2012 13:58

Płyte The sims 2 Double Deluxe XD

simska

06-08-2012 18:52

trzeba takom kupić

~kinia

09-09-2011 20:38

sory ale to zamało

~Madzia

24-08-2011 17:52

Jak sprawić,żeby kod o bliźniakach zlikwidować?

~Martyna

17-08-2011 09:10

Czy ma ktoś kod do zainstalowania The sims2 Double Deluxe??

Lusiak.

28-08-2011 14:08

3UD5 - S3T2 - YRDQ - XF3X - YXL8

Lusiak.

28-08-2011 14:08

3UD5 - S3T2 - YRDQ - XF3X - YXL8

Natalia

08-08-2011 18:08

jak zlikwidować ten kod na to, żeby widzieć na co patrzą simowie? I ile jest zer w tym kodzie na niewidzialnego sima?

Kocica na zalety

07-08-2011 23:01

To jest superaśne! najbardziej lubię ten kod bez cenzury ;D ale extra

sebost

25-08-2011 12:30

Zgadza się :D

nikt

04-09-2011 11:59

mi niedziala!!!!!!!!

Ruda.Ale nie Grażyna.

07-08-2011 17:18

heh dziłają mi

Ja

07-08-2011 17:02

zgadzam się z Megan . ten kod nie działa !! ;0 ale ogl to fajne te kody < i sztuczki . :D

jola

07-08-2011 14:17

llppookklloplkkl

JA

06-08-2011 20:35

ile jest ze w tym kodzie gdzie sim staje sie niewidzialny???xD

cizia

06-09-2011 14:37

ja naliczyłam 35 bez tych między między kropkami

Puszka po Coca Coli ;3

06-08-2011 15:10

Fajowszkie ;3

marty

06-08-2011 10:47

super

Megan

05-08-2011 22:26

Kodd na cenzurę nie działa.Czy to napewno ten ???

Koniara

05-08-2011 20:12

Jak chcecie odblokować więcej ubrań, to wpiszcie "boolprop testingCheatsenabled true" w otoczeniu, a gdy będziecie tworzyć sima wćiśnijcie jednocześnie "Shift" + "N" :) Miłej gry...

~Gość

05-08-2011 11:11

ja mialam kiedys wampira i on musi poznac wampira zaprzyjaznic sie wtedy tamten gryzie w szyje i jest wampir a ten plyn od swatki jest przeciwko temuale pamietajcie wampir nie moze pracowac bo do pracy jedzie w dizen i slonce go pali mi jednego spalilo;]] szczerze ja mialam czlowieka zwyklego i on z wampirem to byly 2 chlopaki i oni sie w sobie zakochali i wgl najczesciej wampiry są naosiedlu gdzie podawane jest jedzenie albo gdzie są ubikacje w tych pomieszczeniach ale wampiry są delikatne i trzeba uwazac jedzno cos zlego i juz na zawsze obrazeni.. polecam wampirow

lukrecja

04-08-2011 16:48

dzięki za kody spróbujemy je wszystkie wykorzystać

~Gość

02-08-2011 21:01

jak zrobic wampira?????

Paulus

02-08-2011 16:01

to nie działa

Luizaaaa;p

02-08-2011 14:39

niektóre te kody są nawet fajne lecz niektóre są bezsensowne....

o lol

02-08-2011 10:20

o lol! nie wciskajcie ludziom kitu ja mam lepsze kody , w krutce pojawi się mój 26 z kolei blog tam będą odjazdowe kody

marti . love

31-07-2011 16:13

do farba : oczywiście .. jednak takie kody jak wilkołak albo wampir raczej nie wchodzą w gre

WAL SIE

29-07-2011 10:54

Weź ty powiedz jak dokładnie ta muze zrobićbo mi nie działa nie kumam!!!

Lola

29-07-2011 09:54

Klaudyna a masz orginalne simy ? Bo jak nie to budownictwo może ci nie działać moja kumpela tak miała nie mogła nic zmienić :(

magda

28-07-2011 15:24

wow

Klaudyna

27-07-2011 23:51

Mam problem. Grając w Simsy, nie mogę poruszać rzeczami z kategori "budowanie" a bardzo mi zależy, aby czasem zmienic podłogę, wymienić okna, czy pomalować ściany

nick...

27-10-2011 10:59

Pewnie masz nieorginalne simy i wrzucilas crack'a do folderu TsBin? mi tez nie dzialalo budowanie, nie uzywaj cracka tylko stworz obraz plyty 1 i wmontuj w program taki jak np Daemon tool

farba

26-07-2011 18:02

Działa tez na simsach z histori zycia wziete?

szym

25-07-2011 11:20

drapacz chmur niedziała

Simka _ XD

24-07-2011 15:06

To działa ! Czadowo zmniejszyłam simkę wpisując kod i 0.5 XD

słodka

23-07-2011 21:06

to na serio działa

Zakochana

23-07-2011 18:41

jestem super zakochana jak ta lala

vojtek

21-07-2011 11:48

jak nie działa ten o bliźniakach to wpisz forcetwins to działa naprawdę, kody są w plikach readme, tam gdzie zainstalowaliście simy

Mara

20-07-2011 16:18

Czy jest tu jakiś chłop? Potrzebuję, bo mam ** lat...

~Gość

20-07-2011 12:32

11334wewesaqw4df

tygg

20-07-2011 12:02

yyy żal i co to ma byc

Oliwia

20-07-2011 09:59

Mi nie działał ten na starzenie sie simów bo napisałam aging on a mialo być aging off teraz będe pamiętać Aha i mi prawie wszystkie kody działają :D

izka26

20-07-2011 09:33

U mnie nie działa ten o bliźniakach.

Anita

19-07-2011 14:31

Ja mam na studiach i i tak nie działa na cenzurę :P

karo3

19-07-2011 12:51

jak zrobić żeby nie było cenzury bo ten kod nie działa!!!!!!!!!!!!!

Yyy...Lol

18-07-2011 22:04

Jaki jest kod na cenzure bo mi jakoś nie wchodzi ??

Kunegunda

18-07-2011 20:15

MOJA SIMKA CHODZI NA GOLASA I NORMALNIE JEJ WIDAC

nick...

22-10-2011 13:05

kod podaj

sandra

22-10-2011 13:05

kod podaj

jarek

18-07-2011 19:26

szkoda że nie działa hasło na cenzurę tylka działa na studiach

Sewcio

18-07-2011 15:19

kod an cenzure nie działa bo to jest do smims 2 na studiach o-O

Asia

16-07-2011 12:45

kod na cenzurę nie działa bo już go producenci zablokowali :(

ZUPA

15-07-2011 19:40

E TAM NIE ZAJMUJE SIE TAKIMI GUPOTAMI NIE PISZCIE TAKIEGO GÓWNA

julcia

15-07-2011 17:33

a u mnie nie działa ta cenzura dlaczego?to jest tylko do sims3?odpisz ktoś

krecisko

15-07-2011 16:41

k napisa kod do niemiecia cenzury nie dziala co zrobic???czy jest jakis inny????? polska wersja ma kod na cenzure dopiero po instalacji dodatku na studiach

Julia.

15-07-2011 00:03

Jestem maniakiem Simsów :D Więc mam specjalne strony internetowe i tam jest wszystko jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć NAPISZ NA GG . mój numer . - 24200352 :))

MaLiNkA 1209

29-12-2011 11:47

Ja mam The sims 2 Rezydencje i ogrody i tam są wszystkie dodatki i nocne życie, podróże na studiach itd. ale kod na cenzure i tak nie działa. Czy ktoś mi może ktoś mi napisać dlaczego

MaLiNkA 1209

29-12-2011 11:48

Ja mam The sims 2 Rezydencje i ogrody i tam są wszystkie dodatki i nocne życie, podróże na studiach itd. ale kod na cenzure i tak nie działa. Czy ktoś mi może ktoś mi napisać dlaczego

Mich213

14-07-2011 15:36

Mi działają wszyściuteńkie kody jakie są, ale jeśli wam nie działają to już nie mój problem. Ja mam specjalny program gdzie się zmienia potrzeby simów, kasę,ilość simów w domu,darmowe budowanie,wielkość posesji(może być na całą mapę),wygląd simów,umiejętności simów i ubiór simów. Wiem gdzie to znaleźć i polecam.

Edyta221

14-07-2011 09:51

Jak zrobić kobietę zombie????????????????????????????????????????

nataliapiesek

13-07-2011 20:35

jakzrobić żebyurodzić niemowlę ?!!!!!!!

k

13-07-2011 11:43

kod do niemiecia cenzury nie dziala co zrobic???czy jest jakis inny?????

k

13-07-2011 11:41

ej jest jakis kod zeby zamienic kogos w zombie bez specjalnego dodatku????

g

12-07-2011 22:54

na potrzeby to maxmotivs albo przez kod boolprop testingcheatsenabled true przesuwasz potrzeby jak suwaki tak tez z umiejętnościami, zainteresowaniami, znajomościami :)

Natix xD ;D

12-07-2011 21:33

CO TO ZA KOD KOTULA xD :D

dupaa

12-07-2011 20:12

zna ktos kod na to zeby te potrzeby byly zielone ? no wiecie o co mi chodzi ;d

nick...

06-10-2011 21:25

maxmotives

nick...

06-10-2011 21:25

maxmotives

elizus1234

06-10-2011 21:25

maxmotives

elizus1234

06-10-2011 21:25

maxmotives

k

12-07-2011 09:15

żeby sterować zwierzakami trzeba wpisać Boolprop ControlPets on

k

12-07-2011 09:15

żeby sterować zwierzakami trzeba wpisać Boolprop ControlPets

mmmm

11-07-2011 12:41

ale nudne te kody .. ja znam na kase .. motherldode no !

laura

20-03-2012 16:38

wszyscy już to wiedzom idiotko

pola

11-07-2011 00:00

Kociula, podaj ten kod:D

~Gość

09-07-2011 15:11

siubudu a ja mam ciastka

Kociula

08-07-2011 19:08

A ja znam kod by nastoladka zaszła w ciąże

GosiaAnPlay

28-04-2014 18:46

A podasz prosze? Wazne

Mijkaczek

07-07-2011 08:06

Potrzebuję szypkiej pomocy do the sims 2 zwierzaki jaki trzeba wpisać kod aby gra sie właczyła???Jeśli ktoś wie niech napisze mi na GG 36834413!!!

ktos

06-07-2011 11:59

Jaki jest kod do simsow 3 do kasy NA playstation3

Magda991

15-08-2011 12:10

Kod na blizniaki to force twins.. tamten nie działa. A czy jest kod na trojaczki?

wulcia

04-07-2011 11:31

któśś ; p sluchaj ja mam simsy 2 i znam taki trick ze matka z nastolatka uprawia bara bara tworzysz 2 simy nastolatke i matke masz drzewo laczysz i beda malzenstwem

budzia&

04-07-2011 10:11

ale siara nie mieliście czego wymyśleć.ŻAL

któśś ;p

03-07-2011 23:28

Jak ktoś wie niech powie. *

któśś ; p

03-07-2011 23:27

a jest kod żeby nastolatki uprawiały sex ? bo ja słyszałam że jest ale nie wiem jaki. jak ktoś to niech powie. pliss

ja ? xd

03-07-2011 23:23

a jaki jest kod żeby umrzeć na kiblu ? xd ps. kod na cenzure nie działa ! -.- ;\\

Brenda

16-03-2012 20:43

ten kod na cenzurę działa tylko w Sims 2 bez dodadków :)

?

03-07-2011 11:58

a jak pójść do innej rodziny>?

bllabla barbiexd

02-07-2011 17:01

lol jaka siara ,

~Gość

02-07-2011 14:12

wow! działają XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

wiki

30-06-2011 15:08

niedziałaja

olca

30-06-2011 12:19

spisuja sie te kody

bllabla barbie xd

29-06-2011 16:53

hmmm. czy te kody serio dzialają??

nati534

27-06-2011 17:15

Super jest GUCIOSKA ;)

ola

27-06-2011 14:02

jak napiszecie familyfunds nazwisko waszej rodziny sume pieniedzy(do 9 milionów) to bedziecie mieli tyle kasy

Niki

27-06-2011 11:09

inaczej kod maxmotives to fajny kod zaspokaja potrzeby ;)

olu$

26-06-2011 17:07

dajcie jakieś kody na playstejszyn

Patka

26-06-2011 16:24

Kod na to aby wszystkie potrzeby były zielone to : MAXMOTIVES ;)

hallo

26-06-2011 11:14

fajna strona i fajne kody

~Gość

25-06-2011 20:15

ten kod maxmotives u mnie nie dzialaa wiecie cos na ten temat???

~Gość

25-06-2011 20:13

potrzeby

nati

25-06-2011 20:12

dajcie koda do potrzeb:))

kl.au.dy.na.

23-06-2011 16:58

supcio kody ale jest strona z 1000000 kodami

gość

22-06-2011 14:16

fajnie że ktoś wpadł na pomysł zrobienia takiej strony

VVapirek XP

22-06-2011 13:26

A ten kod na cenzure działa jak ma się Dablu Delux ???? Bo znam jeden ale nie działa jak się ma Delux-a

jula :)

21-06-2011 17:47

Był taki kod, tylko go nie pamiętam, żeby można było zbudować więcej pięter niż normalnie

Eda209

21-06-2011 17:13

hey kiki 123,może żle wpisujesz.!!!!!!!!!!!!

Niunia206

21-06-2011 17:03

Super że są kody:):0;0

gosc

21-06-2011 16:38

mi jakos dzialaja ;]

Asia :)

21-06-2011 15:48

ale mi was żal :P najlepszy jest ten kod - nacisnij Ctrl+Shift+C i wpisz ''motherlode'' - ten kod daje ci 50 000 simelonów :D. pozdro! :D

któś x DDD

21-06-2011 11:51

maxmotives - kod na potrzeby : energia, pęcherz itp.

kiki123

20-06-2011 14:53

te kody nie działają nie wciskajcie kitu !

gosis32109

19-06-2011 13:20

mam lepszy kod na cęzurę hulolhgjigjfhxhjlgdfh on/off

GOSIUTY

05-07-2012 22:20

Napewa dzialają ?

wendi6565

19-06-2011 13:06

te kody nie działają!!!!!!!!!!

misiek0356

19-06-2011 12:45

kod na cenzure - intprop censorgridesize 0

kuba

18-06-2011 17:20

trzeba przycisnąć

~Gość

18-06-2011 15:27

a jak zrobić żeby kod na cenzure działał

~Gość

18-06-2011 09:49

to jest super-super

oldzia636

17-06-2011 21:40

ja nawet nie wiem co to jest cenzura ! moze ktos mi powie pleas?

olkos

15-06-2011 18:47

jeżeli nie chcecie miec cezury w grze to pobierzcie seethem 2 gwarantuje ze nie bedziecie mieli cenzury

jula

15-06-2011 10:45

potrzebny mi kod, żeby nie było pożaru! Wiem, że taki jest, ale go nie znam. Na razie szukam

D,U

14-06-2011 21:57

u mnie kod na cenzure nie działa :(

gość

13-06-2011 14:31

Do jokolo. Przyczyn może być wiele, najprawdopodobniejsza z nich to wirus bądź przypadkowe usunięcie jakiegoś pliku z programu. Ale jeśli mówisz, że wcześniej ci gra działała to po prostu przywróć system do pewnego momenty (w razie co przywracanie masz w pomocy windows)

ddt

13-06-2011 14:26

a znacie jakieś dobre patche?

jokolo

12-06-2011 22:13

Hej, czy może ktoś wie, czemu gra nie chce mi działać? Grałam przez długi czas normalnie, aż któregoś dnia, bum. Wszystko dobrze się włącza, do momentu wejścia na parcelę jakiejś rodziny. Ładuje się bardzo długo, nagle mija muzyka, a kiedy minimalizuję grę na pulpicie mam komunikat: wystąpiły zakłócenia przy działaniu programu, aplikacja zostanie zamknięta. O co może chodzić? Czy np. nadmierne używanie kodów może mieć na to wpływ? Proszę o pomoc.

natalka

23-10-2011 18:00

tez tak miałam i z przykroscią mówie że trzeba usunąc simy i od nowa wgrac ; (

Dominika

12-06-2011 15:47

YYY a po co cenzura ja np: dostałam grę bez cenzury xD

...

10-06-2011 19:10

to jak?

zal

10-06-2011 17:41

żal

Nie poznasz mnie x dd

09-06-2011 17:52

Ej, jak zrobić żeby simowie byli goli, lub żeby umierali na kiblu ?

Yy.. Ktoś tam

09-06-2011 11:21

A jak to trzeba zrobić żeby mieć ufo..? albo zombiie ..?

a ktoś taki ;p

08-06-2011 19:21

Na czym polega efekt skrzynki pocztowej ??

ola

08-06-2011 18:22

ja wiem jak to zainstałowac

maksymilian gol

08-06-2011 16:36

ktoś wie jak zainstalować gre sims 2

gfdgd

07-06-2011 18:22

Fajne kody ale mam pytanie czy ktos ma kod na odejmowanie pieniedzy????

dominika

07-06-2011 12:24

Ej,ekstra kody:::::))

David

06-06-2011 13:19

kod na bez cenzury nie działa

: D

05-06-2011 21:22

Super kody! Choc nie wszystkie dzialaja i tak sa ciekawe!

kika

04-06-2011 13:37

te kody wszystkie nie działają

Wiktorius

03-06-2011 17:29

ni znam ale chcc=iałabym poznac i to szybko ! ktoś zna?

;)

02-06-2011 21:01

Suuper te kody :) Muszę je koniecznie wypróbować ;D Najbardziej zaskoczyła mnie ta cenzurka xD

Sims_maniak

02-06-2011 18:10

Super... A ja jeszcze podpowiem, że jak wpiszecie po prostu gdy nie dajecie rady z simem (konkretnie samopoczuciem) to wpiszcie maxmotives, to poprawi samopoczucie waszych simów... ;) i popieram pytanie : ,,Tak super ale jak zrobić zombie i gołego sima"

saRaXD

01-06-2011 17:59

musze te kody koniecznie wypróbować!!

~Gość

30-05-2011 19:09

Fajne kody...:)

mi$ka

29-05-2011 15:35

zna ktoś kody na zmianę postaci np.syrenę albo anioła ??

pytanko

28-05-2011 20:57

tak super ale jak zrobić zombie i gołego sima

Simanka

28-05-2011 19:19

Kod na akademik na serio działa

tymcia90

28-05-2011 10:23

super te kody działają

natimiss2a

27-05-2011 17:17

myśle że te kody działają

To jest super

27-05-2011 12:55

te kody som świetne!

simka

26-05-2011 14:39

te kody to podruby!!!!

Martini xd

25-05-2011 14:39

kody są niezłe . od razu lepiej się gra ;p

~Gość

24-05-2011 18:09

super

:D

24-05-2011 16:18

Ja wezme tak zaprosze chłopaka do domu,dam wykąp się i zkreśle i pujdzie na golasa do niego xDDD

~Gość

23-05-2011 16:01

wszystkie fajne i przezemnie wybrane kody umnie dzałają super(:!

nocna♥

22-05-2011 17:50

jaki jest kod do The Sims3 na brak cenzury?

Hehe

21-05-2011 21:12

niezłe

Lasencja

20-05-2011 19:13

dziex

julia01

19-05-2011 15:20

znaczy do The Sims 2 podróże :D

julia01

19-05-2011 15:19

kto poda kod do The Sims 2 ???

sexsi chłopiec

18-05-2011 13:41

sex,sex i jeszcze raz seks

~Gość

16-05-2011 15:44

-1''

Laska ♥

15-05-2011 14:10

THX za kody

Budzio

14-05-2011 20:13

w Różannie tak jest :)

KMAAA

14-05-2011 12:30

eeeloszkaa kul kody uwielbiam takie czity i wgl normalnie total odpałł!! hehhe a ja mam tiwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i oglondam hłe hehe ratata!!!

Natusiahis

11-05-2011 20:30

idziesz na operacje plastyczna haahaaa ;p

Adrian

11-05-2011 13:56

dzienki za kody niezły haker z ciebie

Magda

08-05-2011 19:24

Ja boolPropa juz tak dawno uzywam. wezcie go wpiszcie, kliknijcie spawn (bezie w wiecej)i tak kombinujcie. normalnie mozna miec 8 simow w rozienie, ale ja zrobilam 15 ;D

simfan

08-05-2011 13:56

super;D

klaudia

05-05-2011 16:31

bardzo przydatne, thx! :)

Natka

03-05-2011 11:17

Ajak powiększyć biust?

milly

01-05-2011 09:41

moze fajne ........... moze nie....... nic ciekawego oprucz calowania i barabara........hahhahhahhahahhahaha

ala

01-05-2011 09:38

zalllll trochhhhaaa fajnee;xd.............;;;;''

SimsaSexy

30-04-2011 20:45

Najlepszy jest kod help!

hyghu

30-04-2011 19:49

cezzura nie działa

lol2

29-04-2011 21:31

Extra!!!!!!!!!!!!!!

JULIA

29-04-2011 17:33

HELP TO DOPIERO KODY

magda

29-04-2011 07:21

nic ciekawego macie cos innrgo

~Gość

27-04-2011 18:33

nie wiem ale brak cenzury tez mi nie dziala. kiedys dzialala ale teraz przywrocilam i teraz znowu chce zeby jej nie bylo a ona nadal jest i tylko ten kod mi nie dziala, reszta jest spoczko:D

wde2

27-04-2011 15:01

intprop censorgridsize 8 nie działa reszta super

Agnieszka

26-04-2011 19:03

Uważam że te kody są świetne niby dlaczego nie złe jak ktoś mówi że są beznadziejne to coś ma z głową nie tak kody są na pieniądze inne tam jak komuś się nie podoba to jest jakiś pschychol

jj

26-04-2011 12:17

to sie da skapnac o wapie a i tak to nono dziala

julek

25-04-2011 23:13

wtf? w ogóle jest spoko, ale niektóre nie działają np.potrzeby niemowlęcia

Mucha

25-04-2011 13:41

te kody są super !!!

simonek

24-04-2011 18:16

mi dobrze działają kody, tylko po nich mi sie gra na chwile zatrzymuje :(

~Gość

23-04-2011 10:12

Działa super

katom6

22-04-2011 18:31

No powiem że kody są spoko ale nie ma sztuczki żeby zrobić sima w wampira. Już mówię jak to zrobić:najpierw wpisujemy w otoczeniu kod boolprop testingcheatsenabled true.Wybieramy rodzinkę i po wybraniu przytrzymujemy shift i naklikamy na simsa i dwa razy naklikamy na więcej i powinno się pokazać ''make vampire'' dzięki i pozdro

bandaż

22-04-2011 13:54

Do superlaska : ona nie jest durna, niektórym może nie działać , jak mają inny model komputera . Mi na przykład działa bo mam czterdziesiątke .

Simaaa

21-04-2011 16:07

Mi żaden z tych kodów nie działa

oliwia

21-04-2011 11:19

mi nie działają kody na satrzymanie starzenia sie dlaczego?

Kama xD**

21-04-2011 08:32

super:)

juliiia

20-04-2011 18:33

logiga wpisujesz ctrl i c pojawi się okno wpisujesz naciskasz enter i już

superlaska

19-04-2011 18:37

do simka: jestes durna! nie umiesz czytac? to sie naucz jest tam kod na usuniecie cenzury!!:PP

simka

19-04-2011 18:33

te kody są niesamowite! szkoda że niema tu kodu na usunięcie cenzury

Mus

18-04-2011 13:36

Sup kody

masia

17-04-2011 16:27

fajowe kody ale ten to rewelka mothrlode

andzia

17-04-2011 14:22

a gdzie je wpisywać??

Beret

17-04-2011 10:33

Zarabiste Te Kody

Simy są zajebiste

17-04-2011 10:18

on te kody to rewelka a najlepszy to boolProp TestingCheatsEnabled true zobaczcie polecam

Kupojad

17-04-2011 10:15

mi to wszyskie kody działeją

~Gość

16-04-2011 16:39

Mi wszystkie wchodza i sa zajebiste

special angel

15-04-2011 21:00

Wow super kody

Co to jest ? :D

15-04-2011 18:34

O co biega??

kaka

15-04-2011 17:31

zaje

berenika

13-04-2011 19:54

to na ducha i ubrania nie działa teraz inne sprawdzam i mi nie chodzą !!!

nonon

13-04-2011 18:02

ssssssssssuuuper

MartysiuKrysiukiii

13-04-2011 16:41

te kody są super ...teraz gra jest ciekawa ...ale czasem wolę pograć bez kodów i okazuje sie że nie jestem do tego przyzwyczajona ...<dzięki za kody > SUUUUUUUPER

Biała

13-04-2011 15:12

DZiexi super blog pomaga XDD

krzysztof

13-04-2011 09:23

fajna stronka

karolina $

13-04-2011 06:37

klaudia masz racje

karo

12-04-2011 19:12

Fajowe

~Gość

12-04-2011 10:14

Bllleeeee ochydny blog Nie podoba mi się !!! (Żarcik )

~Gość

11-04-2011 09:02

ja

Kinga

10-04-2011 14:37

Znam kod który bardzo się przydaje :) zwłaszcza gdy twój sim musi się czegoś bardzo pilnie nauczyć a ty nie masz czasu zadbać o jego potrzeby ? wpisz kod maxmotives twoi Simowie wszystkie potrzeby będą mieli w pełni , nie musisz się nim zajmować i dalej możesz się uczyć np. do awansu w pracy . UWAGA : Ten kod nie działa na wystrój !

klaudia

10-04-2011 09:35

ta gra ma sens teraz z kodami

~Gość

09-04-2011 20:50

no wszystkie kody są fajne ale wybiore kilka

Kiti15

09-04-2011 18:15

Uwielbiam simsy i czasami urzywam kodu którego tu nie podano -maxmotives -sim ma wszystkie rubryczki[głód,energia,itp.]zielone[oprócz wystrój]

xdd

08-04-2011 18:01

kodow sie nie uzywa , jak ktos uzywa kodow to gra nie ma sesnsu !!!

Martyna

08-04-2011 17:07

ej kto zna kod do pieniędzy po ja wiem motherlode

nika

08-04-2011 13:54

a mi nie wszystkie dzialaja niekture z tych kodów sa do dup!!!!!1

~Gość

06-04-2011 19:29

wy fszyscy jesteście dziwni

Wiola

06-04-2011 17:31

Mam pytanie dotyczące the sims 3:) Moj sim trafił do wiezienia... Wiecie moze ile tam bedzie i czy w ogole wroci?

Justyna

06-04-2011 12:19

A jaki kod jest do tego co sims jest goły ? xD

truskwia5

05-04-2011 12:37

Ej a zna ktoś kod na syrenę?! Plisss...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMÓŻCIE LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ola

04-04-2011 22:13

Ale fajne kody.Wszystkie mi działają i jestem taka happy :D.

$$$$$

04-04-2011 20:51

Próbowałam większość i żaden nie działał oprócz motherlode ! Znacie jakieś ciekawe strony z kodami i trikami . Ale ma być lepsza niż ta !

kibel93

04-04-2011 17:35

pff

Domini$ia

04-04-2011 10:18

Kod żeby podwyrzszyc potrzeby to maxmotives

lolo

04-04-2011 08:31

a kod żeby podwyrzszyć potrzeby?

Darth Hades

03-04-2011 13:15

Ahhh mi nie chce dzalac ten kod z drapaczem chmor ! niewiem co sie dzieje . Czy ktos mi pomoze ?

omgdmg

03-04-2011 10:03

Słaba str.znam lepsze i to o wiele!Ale głupie pytania np.Jak można mieć samochód?normalnie kupujesz podjazd i samochód!Ile ty masz lat nawet chociaż zajrzyj do kolekcji [o ile wiesz co to jest] samochody i już tam wszystko jest

WERRRRRRRRA;)

02-04-2011 18:54

FAJNE KODY A JAK ZROBIĆ ŻEBY MÓC MIEĆ SWÓJ SAMOCHÓD ???

nikolinka1235

10-11-2012 21:47

wejdź na simy pod tym gdzie można zrobić nową rodzinę i na gwiastke

Werciaaa :D

02-04-2011 16:53

Dziaa :* B. mi to pomogło . :> Nareszcie nie muszę czekać aż mi dziecko dorośnie . -.-'' Ejj , był kiedyś taki kod <nie pamiętam dokładnie> , coś w stylu boolprop enabled true ?? Możliwe , czy tylko mi pamięć szwankuje ? :/ Mniejsza o to , dzięki za wszystko , zajebista str . ^^

Weeki

31-03-2011 20:16

Żeby być Czarownicą w the sims 2 (co kolwiek) idź do parku (byle jaki oby park) poczekaj aż jakaś czarownica przyjdzie (czasami trzeba długo czekać) zaprzyjaźnij się z nią.<POTEM> zaproś ją do domu (kliknij na nią) Będą na pisane różne rzeczy <wybierz> sobie co chcesz (<NAJWAŻNIEJSZY CZAS>) kliknij żeby cię zamieniła w czarownicę. 1.Zaklęcie rzuca automatyczne sim.

Weeki

31-03-2011 20:04

Komuś się ramka do kodów nie wyświetla? 1.spróbuj tak: ctrl+shift+c 2.spróbuj tak: ctrl+shift+c+ (taki znaczek Internetu taka flaga koło fn koło ctrl) TAM WPISUJ KODY

Marcin

29-03-2011 19:23

Jak można mieć sejf w the sims 2 ?!

Weeki

26-03-2011 22:42

sim może zostać. ciltr + alt = ramka wpisujesz (wejdź na youtube i poszukaj sobie takiego filmiku tam będzie wszysko opisane nazwa filmiku:Jak można zostać różnymi postaciami w the sims 2) DZIĘKUJE.

sim

26-03-2011 17:49

jaki jest kod żeby zostać zoombie ?????

fan

26-03-2011 17:48

nie da się zrobić innego koloru skóry !

józefina

25-03-2011 20:02

ten intprop censorgridsize 0 nie działa!!!

tina

23-03-2011 21:43

gdzie są te katalogi? w tym Jak słuchać muzyki z gry

Albatorix

23-03-2011 13:05

@Natala Kody do gier to tak naprawdę konsola do debugowania. Wpisz sobie "help" to dostaniesz listę wszystkich kodów. To nie są wymysły!!!

julia

22-03-2011 17:24

masz kod żeby zostać wilkołakiem???????????????????

Mroczny Łowca

22-03-2011 14:08

aguś bo w orginałach nie ctrl+shift+c, tylko ctrl+alt+c ;)

Natalia

21-03-2011 18:51

EXTA KODY ALE SĄ TEŻ INNE KODY

Anonimek

21-03-2011 16:34

macie inne kody ??????

Natala

21-03-2011 14:28

Słuchajcie nawet w orglinalnych The sims 2 działają kody !! Naciśnij !! ctrl+alt+c Wpisz na poczatek motherlode i zobacz czy ci działa !! Ja tylko wieże temu kodowi "Motherlode" inne to wasze lub innych wymysły !!

zuzka

20-03-2011 22:16

wszystkie kody działają świetnie

aguś

20-03-2011 15:03

mam problem mam oryginalne simsy i nie dziala nic ;( nie wyswietla sie nawet to okienko na kody ;(

Verrcia

20-03-2011 13:36

spox wszystkie działają xd!!! a istnieją jeszcze inne kody???

dancio

19-03-2011 21:17

wogule macie jakis kod na powienkszanie biustu

..............................

19-03-2011 18:37

mi dzialajom wszystkie kody

kora

19-03-2011 15:27

na cenzure nie działa

jola1123

19-03-2011 14:38

ale super

miki

17-03-2011 19:35

jak mam to zrobic ze konsole pszywolac

adziozaur

17-03-2011 17:03

ej, ludzie, brak cenzury mi nie dziala ^^ co zrobic?

nasza klasa

15-03-2011 20:30

super

domini

12-03-2011 22:10

dzięki za kody,będzie na przyszłość

mad,al,ag

11-03-2011 12:05

wow

JA10

10-03-2011 17:19

NO TO WIECIE JAKI JEST TEN KOD NA USUWANIE CENZURY POWIEDZCIE PLIS:)

DżamboOo:P

09-03-2011 07:48

Super na pewno mi się przydadzą te kody...:P

oluho

08-03-2011 12:19

a mi nie działa ten na usunięcie cenzury

nick...

07-06-2012 17:11

mi terz wyświetluje sie nieznane słowo intprop o co biega ?

łyżka

07-03-2011 18:04

ej a ten kod ze jak sie robi sima to ma sie nowe fryzurki itp to czy mozna dac te specjalne stroje simowi jak sie nim gra ?

Michel

06-03-2011 18:10

ŁaŁ

gość

06-03-2011 10:35

ta gra jest sssuuupppeeerrr!!!

Grożny przez ż

05-03-2011 14:08

ja ! nie ma kodu na zainsalowanie gry nubki

ja10

05-03-2011 13:09

jaki jest ten kod zeby nie bło cenzury?

kladzia

05-03-2011 12:34

to jest kod do zainstalowania gry the sims 2 6VH9-83WL-KGYA-TKCY-3LRA

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

03-03-2011 16:48

2gupie!!!!!!!!!!!!!!!!1

~Gość

02-03-2011 13:17

kokokokokoko

Ja <

01-03-2011 20:49

Jaki jest kod na zainstalowanie gry ???

pawciu

01-03-2011 19:50

znalem ale fajne

kwas

01-03-2011 19:14

SIEMA

<Aska> xD

28-02-2011 16:14

play ZooMumba Statystyki: ..chwilowo niedostępne Kody i porady do gry The Sims Wciśnij CTRL+ALT+SHIFT+C lub CTRL+ALT+SHIFT+B aby pisać kody: ! – powtarza kod interests – osobowość Sima klapaucius - 1000$ w wersji 1.0 rosebud - 1000$ w wersji 1.1, Światowe Życie map_edit on/off – edycja mapy edit_char – edycja postaci sweep on – pomieszczenia autonomy * - samodzielność Sima (* 1-100) tile_info on/off – pokazuje info gry water_tool – dom na wodzie grow_gras * - trawa (* 1-150) set_hour * - możesz ustawić godzinę (* 1-24) sim_speed * - prędkość gry (* -1000 do +1000) Rachunki: Gdy nie chcesz ich płacić to zabierz rachunek ze skrzynki, poczekaj aż przyjdzie następny. Gdy to się stanie zapłać pierwszy Sim go umieści w skrzynce z której znikną obydwa, ty jednak zapłacisz tylko za jeden.

******

26-02-2011 17:45

jak juz to jest moveobjects on (włącz) lub moveobjects off (wyłącz). xD

~Gość

26-02-2011 16:59

dajcie kody smieszne :)

******

26-02-2011 16:20

Jest jeszcze kod: UnlockCareerRewards Dzieki niemu odblokuja sie wszystkie nagrody pracy czy cos takiego, ale nie aspiracji, tylko te drugie! :D

kwas

26-02-2011 13:43

gdzie kody do pomocnik budowlańca

mandaryna

26-02-2011 12:58

a szczególnie wiki

mandaryna

26-02-2011 12:56

zal mi was wszystkich

wiki

26-02-2011 12:54

simsy są elo

ss

26-02-2011 10:19

Elo

~Gość

26-02-2011 09:36

nikture dziełają

~Gość

25-02-2011 20:11

sims

monia234

24-02-2011 22:20

ten kod na cenzure nie dziala nawet z opisem "ola"

Weraaa

24-02-2011 11:23

O ŻAALLLL!!

Tajsik

22-02-2011 17:07

mi nie działa na cenzurę ;((

ola

22-02-2011 16:08

bo trzeba przy wciśniętym shift nacisnąć myszką na sima (gdy już wpiszesz kod i dasz enter)

Kozyr (nie znacie)

21-02-2011 19:47

mam pytanie do pierwszego koda testing cheats czy jakoś tak, prubuje i prubuje ale nie idzie. POMOCY!!!

lolrk

21-02-2011 17:19

to sam kody do sims 2 a nie 3 ja chce do 3

LiLI

21-02-2011 13:23

SUPCIO O I XXD TO SĄ SIMS 2 A CO ..?

artur

20-02-2011 17:41

te kody mam w małym palcu

jak myślisz

20-02-2011 15:16

kody są super taki szczegół czy one muszą być na sims 3 czy na 2 też mogą

jolka

19-02-2011 16:02

jest problem bo nie chce mi sie wlaczyc okno konsoli,wpisuje juz wszystko co mozliwe i nic, pomozcie

xdd

18-02-2011 12:06

czy te kody działają też na simsy 2

; ***

18-02-2011 11:58

Tjaaa .. To wszystko to ja znam na pamięć .. ;]

Ninka

16-02-2011 20:26

Thx :* Najlepsze to na więcej rzeczy w trybie tworzenia Sima.

zakrzak

14-02-2011 18:07

no fajne! ale były lepsze stronki bo były tam kody na bliżniaki albo na kosmitów :P

Aska

14-02-2011 15:45

DZIAŁA [DZIĘKUJE ZA KODY] AlE SuPeR !!!!! :D

Aska

14-02-2011 15:43

No nie wiem czy działa ale jak będzie to super DZIĘKI xD!!!!

/////

12-02-2011 18:16

//

~Gość

12-02-2011 17:31

super to

Marta

02-02-2011 11:43

Super!Teraz mam wszyystkie fajne rzeczy z kodów... (do Natalia) wystarczy wklepać kod...

Hizukonoshi

29-01-2011 17:28

Nie działa kod MoveObjects.Prawdziwy kod do tego to:move_objects on.A jak chcemy wyłączyć ten kod to:move_objects off.To działa!Spróbujcie!

Michalek1515

28-01-2011 14:10

Fajne te kody dzieki a wiesz jak jakis dodatek dodać na przyklad auto albo kompa se pobralem z win xp i mi nie wchodzi Dell

~Gość

26-01-2011 11:48

jest jeszcze inny kod na bliźnięta : forcetwins zxawsze działa

MeGii$

23-01-2011 21:25

Heeej!! Nie działa mi jeden kod - na usunięcie cenzury, ale i tak jest mi on nie potrzebny xDDDD

paulaa

23-01-2011 15:49

hej:) jest jakiś kod na to, żeby simy się nie musiały uczyć???

Magda K.

17-01-2011 20:06

mi nie dziala to na potrzeby niemowlaka :-(

Magda K.

15-01-2011 13:59

ja moge zrobic wilkolaka w mojich simsach

_______________________________

11-01-2011 16:14

jedzenie nie jest za darmo bo i tak bierze za to kase:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

karusiaczek

05-01-2011 18:44

Wielkie dzięki za kody <3 Bardzo się przydały ;d Polecam :)

Natalia

01-01-2011 19:21

jaki tzreba mieć dodatek żeby stworzyć zombie??

~Gość

01-01-2011 18:25

czy żeby kod na brak cenzury działał trzeba mieć dodatek the sims2 na studiach?

Werusia

30-12-2010 20:48

Niektóre kody nie działają ;(

Zawodowiec

29-12-2010 17:45

żeby wszystkie kody działały potrzebne są wszystkie dodatki do Simsów osły.:} :} :}

~Gość

27-12-2010 12:44

hej mam taki problem,jak wpisze bolprop testing......... to wtedy caly czas mi sie pojawia object error POMOCY!!!!

olka

23-12-2010 09:49

Hej, mi nie działa ten kod na nowe karnacje skóry, wciskam shift + N i nic. Pomocy plisss!

waka waka

22-12-2010 17:00

hej. jak upić sima?

Daria

22-12-2010 13:34

Hej mam wielki problem bo włączyłam potrzeby statyczne przypadkiem a ja sie nie znam na angielskim i potem wywołałam komornika przez przypadek a nie wiedziałam że to przez szkrzynka że go wywołałam (nie za rachynki) noi potrzeby wruciły na chwile a jak usunełam skrzynke to potrzeby nadal były statyczne da sie wszystko odkręcić ps odkiedy zaczełam grać gra niebyła zapisywana pomocy co ja mam zrobić nie chce robić wszystkiego od nowa pliss pomóżcie !! jak mam przywrócić skrzynka i co potem mam kliknac żeby wyłączyć kod ???!!! prosze pomóżcie

Marta.

21-12-2010 15:03

siemka :) proszę was pomóżcie mi!!! jak wchodzę na grę the sims 2 to nie mam skrzynki na listy i nie moge korzystać z tych fajnych kodów:( plisssss pomóżcie mi !!!!!co mam zrobić ???????

Digi

19-12-2010 15:51

OK. Wszystko działa oprócz cenzury. Wpisuję i NIC! Z tego co wiem ma wersję 1.coś tam. Od czego to zależy?

daria

19-12-2010 11:54

Ja mam podobną sytuacje jak osoba poniżej. U mnie po użyciu kodu boolProp TestingCheatsEnabled true simy kiedy użyją jakiejś rzeczy (np.: prysznic)rzecz ta ulega zniszczeniu. Jest tak ze wszystkim - raz użyje i do naprawy! HELP!

AW

18-12-2010 16:23

Hej, słuchajcie, od kiedy używam kodu boolProp Testing... przy porodzie zawiesza mi się gra. Konkretnie w chwili, kiedy nowy Simek ma się załadować. Co jest??

J u l c i a ;** ;**

12-12-2010 16:11

Moja ocena to : 3 ,ponieważ tekst jest zajefajny i obrazki też ,ale niektóre kody nie działają. Pozdrawiam Serdecznie ! J u l c i a ;** ;**

sandra

10-12-2010 17:32

robię tak jak napisaliście i wyskakuje nieznane polecenie jak to zrobić

ja

08-12-2010 18:48

działa wam kod na usunięcie cenzury ?bo mi nie

ja

08-12-2010 18:12

da sie zrobić dziecko ufola?Jak sie da, to jak?

glabar

04-12-2010 19:38

ctrl+shift+c potem : boolprop TestingCheatsEnabled true nastepnie tworzysz rodzine w menu tworzenia (tam gdzie wpisujesz nazwisko)kombinacja shift+n potem rób sima i karnacje wybierz różno

naciaaa...

04-12-2010 18:28

hejj... mam pytanko ... jak można zrobić takiego sima jak ty masz na dwuch zdięciach??? (takiego szarego)

Gaaabka

29-11-2010 12:05

Tak fajne kody u mnie kilka simów umarło przez muchy :D

Alczi

21-11-2010 12:16

mnie wszystko działa jest ekstra!!!!!!!!

Blebuuś

20-11-2010 21:39

` Omm. Ale Fajnee Sztuczki Ja Gram na 42 cali !. xD !!! Jestem Boo Gaaataa

Natii

14-11-2010 14:58

Super że ktoś wogóle to wymyślił to wiele zmienia.. Dzięki!!!

:P

14-11-2010 11:11

Mi nie chce działać kod na karnację .. Wpisywałam go a karnacje cały czas były takie same. Pokazało mi się że mogę wejść w taką gwiazdkę z własnymi skórami ale tam było pusto. POMÓŻCIE MI ! :D

karla

11-11-2010 14:57

kody fajne i działają pozdro dla fanów sims 2

marta0859

09-11-2010 08:25

Fajnr kody będą działać dziękssssssssssssssss

rodzinasimaków

07-11-2010 13:30

myśle.że.te.kody.i.stuczki.bedą.działać sims2.to.super.gra

Izek :*

04-11-2010 18:26

Z tym kodem gdzie można naciągać paski w odpowiednim miejscu trzeba zrobić przerwę i postawić dużą literę. Tak się powinno zapisać ten kod: boolProp TestingCheatsEnabled true

Misiek735

01-11-2010 10:20

sorry jednak wszystko działa ;) dzięki za te wszystkie kody i sztuczki. A i kod na cenzure działa u mnie!!! ale zwała xD

Misiek735

31-10-2010 17:32

czemu mi t kody nie działają? wpisuje te boolproptestingenabled true i nic ;( mam polską wersje językową. PLEASE QUICK HELP!!!

kondziol

30-10-2010 16:33

super tylko kod moveobjects źle działa powinno się go pisać tak move_objects on jak chcę się go włonczyci

kociara1

27-10-2010 15:01

Te kody są e ek eks ekst ekstr ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Pozdro dla wszystkich którzy lubią simsy ҉҉҉҉҉҉҉҉҉҉҉҉҉҉ ♦♦♦♦♦♦♦

Zetka

16-10-2010 20:44

znam już wszystkie (chyba) kody. Jestem ekspertką w sims 2! A kody tutaj są przydatne, tylko jakoś ich mało...

sabka

16-10-2010 18:26

Ale super

Piweczko

16-10-2010 14:33

superowa gra

~Gość

12-10-2010 15:04

t6o wogule nie dziala

~Gość

23-09-2010 17:07

Teraz będzie mi dużo łatwiej

wiki_8855

23-09-2010 16:41

Dziekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Dominika

23-09-2010 10:28

Siemka wszystkim ;D Jak ktoś zna stronke na której można pobrać The Sims 2 (nie demo) to niech napisze na gg 20330579 postram się być dość często. Wracam do gry-dobrze by było gdyby ta gra była taka jak normalna, nie zamazana czy w ogóle nie do uruchomienia po prostu normalna gierka w którą można zagrać. Jest ktoś taki co zna tą stronkę? Pisz na gg (jest u góry) będę bradzo wdzięczna!

www.ssuper.pl

21-09-2010 13:53

sssuper ,a gdzie jest gra

Ollyy

20-09-2010 20:10

Do aga: na laptopach czasem okienka sie nie otwierają, wiem bo sama mam laptopa i poprostu gram bez kodów ;/

TYMON

19-09-2010 17:26

EKSRA KODY

~Gość

14-09-2010 18:49

po prostu ekstra dzieki

aga

13-09-2010 17:48

Małe pytanko: w moich simach nie pokazuje się okienko na kody. Próbowałam CTRL SHIFT B a potem SHIFT CTRL C ale i tak nie działa! Co mam robić? Odpowiedzi przesył;ać na adres agnieszka.maslana@wp.pl

Zadowolony

08-09-2010 10:28

super kody

ola

05-09-2010 12:10

świetna strona nie wyprubowałam wszystkich kodów ale większość działa a ty co tobie nie działa nie użyłeś kodu że możesz wszystko robić

Darcia

01-09-2010 12:01

Mam małe pytanie. Dlaczego w moich simsach nie działają żadne kody?

Aleksandra

31-08-2010 09:42

lol

zsxfg

29-08-2010 00:42

wescie ludzie ts3 to jest cos a nie g*wno ts2 komentarz edytowany przez moderatora

Agusia

23-08-2010 13:06

Macie pytania a propo simsów? Chetnie pomogę. Piszcie na e-mail Agata_Cornelia@wp.pl A teraz najczęstsze pytania: 1.Cenzura Kod na usunięcie cenzury nie działa z dodatkami nocne życie i nowszymi. 2.Własne ubrania Owszem da się je tworzyć w warsztacie. Jak go znależć? Klikacie na start a potem na wszystkie programy. Następnie w miejsce gdzie macie zapisane simsy. W moim przypadku są to gry. Później pokazują mi się wszystkie zainstalowane dodatki i akcesoria i oczywiście gra podstawowa. Wchodze na NAJNOWSZY dodatek lub akcesorię. W moim przypadku sa to rezydencje i ogrody. Pokazują się różne programy w tym the sims warsztat. Najlepiej przeciągnąc go sobie na pulpit, żeby póżniej nie szukać. Inne pytania??? Piszcie na e-mail Agata_Cornelia@wp.pl

Werka

17-08-2010 18:48

Super kody! Ale zamiast robić te wszystkie rzeczy żeby móc widzieć potrzeby niemowląt wystarczy (jeśli ma się woisane boolProp testingcheatsEnabled true)przycisnąć ''shift'' na niemowle a wtedy kliknąć MAKE SELECTABLE 2 razy.

julaa

13-08-2010 15:17

Witam . ! Mam małe pytanie . Chciałam wpisać kod na bez cenzury ale on nie chce wejść co mam zrobić . odpowiedzi prosze pisać na mój e-mail julcia1999-10@o2.pl a i jeszcze czy w the sims 2 można samemu robić rózne fryzury , naszyjniki , meble i tak dalej ? odpowiedzi przysyłać na mojego e-maila . Z góry dziękuję

kasia

11-08-2010 18:33

jak zrobić fryzury naszyjniki meble (własne) itp. odpowiedzi pisać na e-mail nikola107@buziaczek.pl

kasia

05-08-2010 14:51

Kody świetne. wszystko super. Mam tylko jedno pytanko jak się robi własne fryzurki, ubrania i naszyjniki. Odpowiedz bardzo prosze na mojego emayl 1997karas@gamail.com

Lansikk .. ;**

03-08-2010 22:18

Jaki jest kod na brak cenzury . ??

~lasia188

31-07-2010 14:48

czemu wszystkie blogi są takie same

mini

28-07-2010 13:36

nie działa mi też ten kod na dodatkowe opcje.Na serio to mi działają tylko dwa kody: -na kase,-bez cenzury. mam dwa kody na bliźniaki ale ten ,,twinzr2cute" nie działa. Ale jest jescze jeden, ,,Forcetwins"-ten kod trzeba wpisać kiedy simka jest w ciąży. Ale stronka jest fajna czytam i prubuje kody może jakiś jeszcze zadziała.

domi121212121212

27-07-2010 14:22

ta gra jest ok ja nie mam do niej zastrzezeń wiec polecam ja wszystkim super jest tez dodatek akcesoria ktory rowniez bardzo polecam dzieki niemu mozna rozszezac horyzonty wystroju dommów simów :-]

~Gość

26-07-2010 16:13

też tak robiłam, a konkretnie : dawałam postaraj sie o dziecko. Po wszystkim oni zasypiali a ja ich budziłam i dawałam drugi raz p.s.o.d. i nadal jeden dzidziuś. ale dzienki za pomoc

xDD hehee

23-07-2010 11:41

Hej...;) też gram w The Sims 2... i mi często rodzą sie bliźniaki choć nie wpisuje żadnych kodów starcza że pierwszy raz dam postaraj sie o dziecko a potem tak chwile później drugi i rodzą sie mi bliźnięta... myślę że pomogłam ;))

mini

22-07-2010 13:00

siema ten kod na bliźniaki nie działa mi jako jedyny, wpisywałam go dwa razy kiedy moja simka była w ciąży i jednak urodziło się jedno dziecko pomóżcie. :(

Nadia

21-07-2010 20:19

testingcheatsenabled to mało znany, tudzież bardzo potężny^^ kod :P

Olciaxd

21-07-2010 18:59

Hej :D Gram w the sims 2 i mam pytanie ;p Co zrobić aby porwało cię UFO ? Bo żadne kody nie działają a jak się gapię przez ten teleskop to też nic...Z góry dziękuję ;D

ela

20-07-2010 14:57

witam mam pytanie wpisalam kod na niestarzenie simow jakis czas pozniej urodzilo sie dziecko czy ono bedzie rosnac?

Zuzik!...

18-07-2010 18:09

Wszystkie kody działają!!!

bla bla bla

18-07-2010 10:41

czesc. Mozecie mi pomoc ? Gram w the sims3 i chciałam wpisać kod na simoleony. I wcisam Ctrl+Shift+c i gra mi sie minimalizuje i wyskakuje mi takie okienko. Wpisuje tam kod i naciskam "mów" i nic nie działa ;/

truflando

17-07-2010 11:13

cow y gadata toc kody działają tylko treba miec orginał simsy

Karcia.com

14-07-2010 12:08

to lipa bo ja mam 7 dodatków do sisów ale znam kod na 50 simleonów motherlode Reszta to bujda ..

bleeeeeee

11-07-2010 19:12

Sorka nie moveobjectson tylko motherlode

bleeeeeeee

11-07-2010 19:09

lipne te kody. Ja tam nie męczę się z zarabianiem kasy tylko wpisuję "moveobjectson"

Ja xD

11-07-2010 16:44

Drogie Dzieci! Kod ``Goła prawda o simach`` działa tylko BEZ DODATKÓW!!

#############

09-07-2010 14:50

posłuchajcie tu żaden kod nie działa i w innych stronach jest takie coś skopiowane na innych stronach uwierzcie tu nic nie działa z tych koduw do dupy te kody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Gość

05-07-2010 18:50

jak sie wywołuje płacz u simów... i takie inne rzeczy...

##############

04-07-2010 13:50

Niewiem czy upłyneła data ważnośći czy co ale ten kod na cenzure co niby "Goła prawda o simach" nie działa bo sikałem i gołego sisiora nie ma

Alexiss

02-07-2010 12:22

co trzeba zrobić żeby urodziły sie bliżniaki a to z pizzą ze sie nie płaci niedziała poniewaz i tak za to sie placi!

Gość

30-06-2010 15:31

Mógłby mi ktoś podać kod do zainstalowania "The sims 2"? Proszę :)

kama

30-06-2010 13:03

. chciałabym się dowiedzieć kiedy dokładnie . nacisnąc . aby sim moglby byc zombi itp. bo jak wpisuje shift + n . tlo nic sie nie dzieje . !

shrek

30-06-2010 12:20

niektóre kody nie działają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasia

29-06-2010 21:24

Wpisałam kod boolProp TestingCheatsEnabled i przez pomyłkę coś kliknęłam, i zginęła mi simka w ciąży, nie ma jej nigdzie, natomiast na zdjęciu rodzinnym jest, i mój sim nie może się zaręczyć z nikim innym, gdyż zaginiona jest wciąż jego żoną..;/ Co mam zrobić aby ją odnaleźć?

PYTAJNIK

29-06-2010 15:58

Czy te kody działają do The Sims2 historie ze świata zwierząt i the sims3???

Koszmar

28-06-2010 16:52

ej jest jeszcze kod na podwyższenie wskażnika inspiracji aspirationlevel (1-7) to w nawiasie wybieramy numery od 1 do 7

~Gość

28-06-2010 16:22

w sims 2 nie da sie robic koni

Olka W

23-06-2010 17:29

hej mam małe pytanko jak się stwarza konie w The Sims 2?

Olka W

22-06-2010 17:56

Ale czadowa strona! Tu są podpowiedzi na wszystko. Mam nadzieje,że kiedyś dodasz więcej kodów. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

mat610

20-06-2010 15:48

SUPER!

WormPL87

19-06-2010 18:13

DARMOWY STRAŻNIK Gdy policjant schwyta złodzieja, i będzie iść do wozu policyjnego, wpisz moveobjects on :) Potem ustaw sobie radiowóz w zamkniętym pokoju(BEZ DRZWI,ABY POLICJANT NIE WLAZŁ!) Efekt: Policjant będzie chodzić cały czas po chodniku, i gadać, że droga jest zablokowana,a jak złodziej będzie iść, rzuci się na niego :D Voila! JEŚLI CHCESZ WIĘCEJ KODÓW, NAPISZ DO MNIE: Email: worm_pl@wp.pl Gadu-Gadu: 4851209 Skype: czesio7600 [Bug znaleziony przeze mnie,WormPL87.Zastrzegam sobie prawo, i proszę aby nie ''''przywłaszczać'''' tego buga dla siebie. Dziękuje.)

śliwka

18-06-2010 18:38

CCCCCCCCCUUUUUUUUDDDDDDDDOOOOOWWWWWWNNNNNNAAAAAA STRONA !!!!!!!!

gg

17-06-2010 13:34

Zajefajne kody

KarolkaKC

16-06-2010 21:10

Świetna stronka

oho...!...!...!

16-06-2010 18:23

Ale...!...!...! Czadowe!...!...!...!...!...! Oho!...!Fajowe!...! Kocham tę gre!...! Moja ulubiona!...! "ja101"się potfierdzam to!...!

Jowi

16-06-2010 14:13

hej czy ktoś wie jaki jest kod do zmiany karnacji simsa?

tom

14-06-2010 13:59

to jest zajebiste

Pchełka 2010

14-06-2010 08:12

Słuchajcie te kody są zajefajne!!! Wszystkie mi działają!!! A wogóle ta strona jest cool, trenzi, jeazy !!!!!!!!! Pozdro:)

Mery

13-06-2010 19:53

Mi wszystko działa tylko żałuję że nie mogę odpowiedzieć na wasze pytania a z tym kodem na bliźniaki to urodziły się trojaki!

kita

13-06-2010 17:12

ekstra :)

~Gość

07-06-2010 19:41

Mam oryginał the sims3 a właściwie juz nie mam,ponieważ przez te kody zablokowano mi simsy................ :

Gib990

06-06-2010 21:32

zna ktoś kod rzeby morzna było dodawać botrzeby

Nutka9

06-06-2010 13:07

Ta strona jest po prostu super!!!

Janek

04-06-2010 15:09

Jak można usuwać twarz w the Sims2?Chciałbym zrobić mrocznego kosiarza lub robota(boolProp TestingCheatsEnabled true)

tuchol

01-06-2010 18:19

czy ktos zna kod aby mozna bylo stawiac fundamenty na pietrze

Anna

28-05-2010 17:03

witam czy ktos mugłby mi podac kod jak wyłaczyc te ścieszki ktore sie wyswietlaj jak sim idzie

pati

27-05-2010 12:31

mam pytanie czy w simsach 2 idzie zrobic wampira czy trzeba miec dodatek prosze o odpowiedz

kamil

22-05-2010 18:32

jak zrobic gostka zeby latal????bo zrobilem zmierc tylko ona nie lata a chodzi mam pytanie bo ten kod co sie robi dzialke i potem zamienia w akademik mi nie dziala

DoG

18-05-2010 10:15

U mnie nie działa nic z kodów pierwszego akapitu tekstu. Nie mam możliwości ani dotarcia do większej ilości opcji zarówno podczas sterowania simem jak i podczas tworzenia. Tak samo nie działa mi kod na "bliźnięta". Reszta jest ok. Ale co z tymi które wymieniłam?

Asia19974

01-05-2010 09:58

po prostu wyłacz to i sprubuj zainstalowac na nowo

~Gość

30-04-2010 18:23

ja mam orginalną wersje the sims 2.Ale jak ją instalowałam to przy 48% staneło i nie chce się ruszyć co mam zrobić piszcie !

linka

26-04-2010 21:13

"aging off" jest przeciw starzeniu się

komputerowiczka

25-04-2010 09:16

najłatwiejszy jest kod boolprop testingcheatsenabled true jak niema dodatków na the sims 2.można przeciągać poziom ile czego się umie. tylko trzeba wpisać ten kod tak jakby na stronie głównej, a nie u mieszkańca. na kasę motherlode. to proste, ale ja mam problem z innym jak się nie starzeć... no, ale znajdę ten kod. mnie się najbardziej w the sims 2 podoba śmierć... no bo ona ma super telefon...

Lil jacu$

24-04-2010 21:02

Mogli byście podać mi kilka kodów ??!!

Lil jacu$

24-04-2010 20:57

Niestety nie chodził mi ani 1 kod ;( dla czego ??!! nie wiem

SimsonkaN1

24-04-2010 17:05

Ej mam pytanie czy the sims 2 i 3 jeden są fajne??

elcia *)

23-04-2010 16:03

Są jeszcze lepsze a ja je znam na pamięć.Mam wszystkie simsy i dodatki.

adammilus

16-04-2010 08:17

Po grze z kodami odrazu chce się żyć. no nie. Hardcorowe kody. Przydało by się więcej ale nienażekam

shinoshi

14-04-2010 18:32

Ej a jaki jest kod na to żeby se zmienic sima w zombie bo bym se chciała zrobic takiego gostka ok! Fajne kody 5/5 ok ok ok ok ok!!!!!!:):)

Simsonka

13-04-2010 19:19

Nom fajne kody, choć nie wpisywałam nic a w Simsach 2 jak poszła się moja Simka Rami kopać do góry to była w wannie i normalnie jakoś dziwnie nie miała cenzury ;p A jak jej mąż Jems jadł sniadanie ( omlety ) to ja widziałam jak moja simka siedzi w wannie i jest goła bez kratek czyli cenzury ;p ;0 ;) :)

Ewa

10-04-2010 11:52

hahaha najlepsze są duchy no nie ;d

~Gość

10-04-2010 11:51

ta ty przynajmniej grałaś co i ty się nie cieszysz !!!!!

karolina

10-04-2010 11:49

mam sims 2 ale siostra mi zabiera więc nie grałam na swoim laptopie !!

Kinga

08-04-2010 14:11

ten kod na cenzure intprop censorgridsize 0 to nie działa !!!

Overlord Gaia

07-04-2010 15:09

kod na usuwanie cenzury to::: intprop censorgridsize 0 a na jej przywrócenie to::: intprop censorgridsize 8 ogólnie poradnik spoko 5/5

nivea

07-04-2010 13:14

thx

~Gość

05-04-2010 18:29

jaki jest kod na cenzure

Suzana;)

04-04-2010 15:37

Jaki jest kod na brak cenzury?

~Gość

02-04-2010 12:09

sztuczki są superowe a kody jeszcze bardziej

ania

01-04-2010 14:03

wszystko superowe ale czemu mi nie działa kod na brak cenzury

Justin Bieber ;)

31-03-2010 11:02

Cześć ta stronka jest super i polecam ją wszystkim ... I jak odwiedzam te wszystkie strony to są nienormalne ale ta jest najlepsza !!! pS.tylko nie szaley .../

~Gość

31-03-2010 10:48

Simsy to moja ulubiona gierka !!! A te sztuczki i kody są super ...

kokolina6

29-03-2010 19:39

boskie !

~Gość

28-03-2010 20:43

eee ale sposób na szybszą kase to: kliknąć CTRL,SHIFT,C razem i wpisać MOTHERLODE a na potrzeby na maxa jest MAXMOTIVES

~Gość

25-03-2010 12:30

no to fajnie że nie tylko ja gram w simy mam ich za dużo sprzedam simy 2 czas wolny i osiedlowe życie za ile pewnie byście spytali to za 20 zł

adam i teresa

18-03-2010 20:08

ta stronk to 8cud siwiata

tusia

18-03-2010 18:12

zajefajne mi się podoba!!

Jolcia d-_-b

17-03-2010 10:28

A znam stronke gdzie jest kod na nagrody zawodowe.

zła

14-03-2010 19:33

przez głupi kod na wgląd potrzeb niemowlaka sprzedałam dziecko!! grrrr

giii

13-03-2010 09:37

Nie Działa Nic Choć Jestem Informatykiem !

papużka

07-03-2010 22:34

tu nie ma kodu na odblokowanie nagród związanych z karierą.

patiSim

06-03-2010 11:18

kod na bliżniakim działa ale trzeba odpowiednio wpisać

~Gość

05-03-2010 16:43

a poco komu niecenzura to jest ochydne

Test997

01-03-2010 21:36

Buntowniczka#1 czesciowo masz racje ale "ulepszac kodami"? zgodze sie jedynie na uzycie kodow do budowy garazu podziemnego ale zeby kody ulepszaly gre hehehehe jedynie rozwalaja cala przyjemnosc z gry , ale dla tych

mileyna

28-02-2010 14:21

kod na bliźniaki nie działa :((

wiki

28-02-2010 13:37

kod na niecenzure NIE DZIAŁA

Justyna

26-02-2010 18:43

Super ! mi działaja w 3 wszystkie!

~Gość

26-02-2010 15:24

u mnie nic nie działa

justyna

25-02-2010 13:19

to nie działa! a do zwierzaków też można?

Ziomka;p

24-02-2010 13:31

jest kod na sima syrene w basenie??

pytajniczka

24-02-2010 11:26

jaki jest kod na cenzurke i jak sie ją usuwa

zadwolana<3333

20-02-2010 15:38

Spoko stronka :) A kodu i porady bardzo przydatne

Buntowniczka#1#

19-02-2010 11:50

Moim zdaniem kody sa niepotrzebne bo co to za rodość z gry jesli nie doszlo sie do tego samemu.?! Ale jak gra zaczyna sie powoli nudzic mozna troche ja ulepszyc wlasnie kodami ;P

Mati

15-02-2010 19:46

a mi po tych kodach psulo sie wszystko: tv,wieza,komputer a wc sie zapychalo xD

~Gość

14-02-2010 13:12

Dzięki LuChan! jesteś super!!

LuChan

13-02-2010 15:12

Magda zrób tak: Kup dwie identyczne wanny,każ simom się kąpać,daj pauzę,naciśnij Ctrl Shift C, wpisz moveObjects on, kliknij na wannę z simem i przestaw ją do drugiej tyle że odwrotnie i już :D

~Gość

13-02-2010 14:02

mam prosbe stworzcie jakas strone na ktorej mozna zagrac w SIMSY PLISSSSSSSSSSSSS

Magda

11-02-2010 09:53

Mam pytanie jak zrobić żeby simka z simem się razem wykompali bo widziałam w jakimś filmiku że jest takie coś ODPISZCIE PLISS!! BĘDE WDZIĘCZNA!!!!:))

;)

10-02-2010 18:17

pomóżcie !!! jaki jest kod na to by ilość domowników wynosiła więcej niż 8 ??? . Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

papużka

07-02-2010 19:02

w mojej książce z kodami są lepsze kody.Moge wam je podać jak wy mi podacie jakieś fajne kody.

papużka

03-02-2010 15:45

odpiszcie

papużka

03-02-2010 13:37

pomóżcie

tajniak

02-02-2010 20:55

nie chce być nie miły/miła ale te sztuczki są do dupy. Znajdź lepsze kody i sztuczki albo lepsze hobby. :)

papużka

02-02-2010 15:43

b c razem też nie działa

Ktos

01-02-2010 20:00

Nie wiem dlaczego ale nie dziala mi kod do powiekszania ilosci pietr ani do powiekszani powierzchni na ktorej mozemy budowac. Ktos moglby mi pomoc?

Natalia

01-02-2010 19:02

Jeżeli chcecie zadawać pytania piszcie na: kyou355@o2.pl

Natalia

01-02-2010 18:59

Zielonego sima można zrobić na początku lub porywając kosmici zimanią kolor. W trakcie tworzenia sima wystarczy wpisać kod: boolprop testingcheatsenabled true (dość skomplikowany może się wydawać ale tak nie jest :))

Natalia

01-02-2010 18:57

Avans można dostać zdobywając wyznaczoną ilość wyznaczonym punktów. (inaczej: spójrz w nie wiem dokońca jak to sie nazywa bo nie mam simsów narazie ale spójrz tam gdzie dostaje się punkty jak widzisz taki haczyk np. techniki to mudsisz zrobić tyle puinktów ucząc się techniki.) Pasek kodów urochania się naciskając w kolejności: alt ctrl w tym samym czasie trzymaj ciągle i potem c.)

~marta2010

01-02-2010 16:56

Mam problem nie mogę uruchomić paska kodów The Sims 2 w Windows 7 proszę pomóżcie.

YeLoW

31-01-2010 18:40

Mama pytanie.Moja simka jest emerytem, ma 59 dni ,pracuje jako kelnerka ale nie potrafi awansować .Co zrobić żeby jej się udało?

zuzol34

30-01-2010 12:43

a jak zrobić np.zielonego sima

sylwia

29-01-2010 14:08

Do Sims 3 są te same kody co do 2

Eweel.

28-01-2010 23:12

Papużko, jeśli nie udaje ci się te uruchomienie paska, to spróbuj równocześnie nacisnąć ctrl i shift i trzymając to naciśnij c. A jeśli i to nie zadziała- spróbuj to samo tlko zamiast c naciśnij b, dopiero potem jeszcze raz to samo i c. Mam nadzieję, że jasno napisałam. xdd. a tak wg- mam pytanie. poniżej jest. te o własnym biznesie.

papużka

28-01-2010 18:28

nie moge włączyć tego paska na górze a naciskam ctrl shift i c

Eweel.

28-01-2010 14:56

Mam pytanie. Mam dodatek własny biznes i chciałabym, żeby moi simowie posiadali jakieś butiki z ciuchami. Słyszałam, że tak można. Tyle, że nie wiem jaki wtedy wieszak kupić. wie ktoś może?

KarolciaxD

26-01-2010 18:44

wszystkie kody działają dostałam 1000sime coś tam

NatttxD

26-01-2010 15:16

Wszystkie kody działają!!! THX

MMovie

25-01-2010 14:13

co do filmików to można je wrzucac także w rozdzielczości 256x256 oraz 512x512 a fps nie ma znaczenia i z tego co wiem to filmiki są w folderze movie a nie music

Rose

24-01-2010 08:19

Olaola, chcę Cie wyprowadzić z błędu. Uważasz, że gramy w simsy przez neta?Nieeee. Każdy ma swoją grę, i tam nie widzi domów kupionych, czy zamieszkanych przez inną osobę. Tworzy swoją rodzinę i wprowadza do jakiegoś domu, np. do tego, w którym Ty masz jakąś rodzinę. Nie widzę Twoich dzieł, a Ty nie widzisz moich, widzisz tylko rodziny stworzone przez twórców gry. Rozumiesz? ;] Co do kodów, to niektóre są fajne i działają, ale tak samo jak te działają inne nie. Hm.. Bella:* - wiesz, podziwiam Cię, bo masz simsy dopiero ponad 2 lata (2 i kilka miesięcy? Dobrze myślę? xD) i wiesz o nich prawie wszystko, a ja mam ponad 6 lat i wszystkiego nie odkryłam. Może to dlatego, że nie chce w simsach patrzeć, jak pies zdycha, bo kocham zwierzęta? Ach.. xD

Didżej

23-01-2010 20:54

Dzięki K...., ale problem został rozwiązany to przez ten program IVONA. K.... jesteś lepszym kolegą niż Bella-mutant.

swerrer

22-01-2010 20:30

Królik jest bity :P

~biba

21-01-2010 16:32

fajne ale szkoda rze nie działaja

K....

20-01-2010 12:00

Didżej, przed włączeniem gry poszukaj w pasku zadań obok zegarka ikony ust na książce, kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz Zamknij. Aż mi się przypomniały stare czasy, jak kiedyś tu pisałam. I nie lubię, tego słowa, ale aż samo prosi się o wpisanie: żal mi siebie, że znowu tu weszłam. Jeśli naprawdę ktoś szuka pomocy, to radzę nie tu i nie u ludzi typu Bella, zakochanych i nie widzących świata poza grą, którzy tylko słowa "żal" potrafią używać. Dziękuję za uwagę ;)

YYYYYYYYY

16-01-2010 17:03

ZNAM PRAWIE WSZYSTIE KODY,ALE FJN SA ZDNIENCIA ZWŁASZCZA Z PIJANYM KROLICZKIEM

Didżej

16-01-2010 12:47

Mnie jest Ciebie żal Bella.Nierozumiesz że wsiskam CTRL-SHIFT-B a pózniej ....C Tylko pojawia mi się ten Program Okno Edycji Tekstu do Odczytu.Jeśli myślisz że jestesz taka mądra to powiedz co mam robić?

edyta;p

16-01-2010 10:53

te kody są nienormalne kto je pisał chyba jakaś ciot???!???;((((((((((

karol

15-01-2010 21:48

ale nie normalne kody

Bella:*

13-01-2010 19:42

O Jezu żal jesteś didżej...trzeba wcisnąć shift+ctr+b i dopiero później c czy coś jak takie coś się robi to masz grata, a nie komputer i basta ale ciota z ciebie <lol>

Didżej

13-01-2010 19:22

Bella odpowiiedz mi Proszę:( jak wsiskam CTRL-SHIFT-C to pojawia mi się Edycja tekstu do odczytu! Nie wiem Czy Mam ten Program skasować czy co? Pomóż proszę..............

~Gość

13-01-2010 12:37

bella mam pytanie ten kod na tą pokojówkę strarzaka coś w tym stylu jak on brzmi wiem że zaczyna się on na boolprop plliisskka odpowiedz ważne to jest z góry dzix!!!:))

Bella:*

12-01-2010 19:37

Hej. Te kody na kasę (i nie tylko)są super. A jak macie jakiś problemik z kodami lub Simsami, to piszcie, bo ja mam Simsy już ponad 2 lata, i chyba już wiem o nich prawie wszystko. xD

Marcelina

12-01-2010 09:33

ale fajnie ja mam przez to wilkołaka ^^ ale czy istnieje kod na te fryzy , ciuchy ???

pumka

11-01-2010 21:40

jakoś mi nie działa ten kod na wilkołaka, ufoludka i królika. Chyba on miał jeszcze działać, aby dodać ubrania? co nie? podajcie mi linki do sims zwierzaki

Magda

11-01-2010 19:03

ten kod prawie na wszystko to był boolprop testing......nie wiem co dalej pliska odpowiedscie w komciach będe codziennie zaglądała obiecuje!!plis odpowiedzcie:):)czekam magda:)))))

dusia9711

11-01-2010 10:32

czy są już jakieś kody do the sims 3??????/ prosiłagym... :))

karolina

10-01-2010 14:41

ja mam problemy z tą kasą;/. ale myslę ze ten kod działa i bd okej!!;]

~Gość

10-01-2010 12:56

czy to działa w zwierzakach? Ty jesteś zbawieniem wręcz Cię kocham!!!

MARIUSZ

10-01-2010 11:08

CZY SIMS2 CHODZĄ POD VISTĄ

robaczek

09-01-2010 19:01

do olalola, jasne mozesz miec nawet wiecej dodatkow ja mam 12, i wszystkie sa polaczone w calosc tylko trzeba je odpowiednio zainstalowac... po kolei kazdy dodatek w osobnym folderze np.. mamy folder the sims2> w nim folder zwierzaki> osobny folder balanga> folder nocne zycie itp> wszyskto to w folderze the sims2 ale osobno.. no oczywiscie glowne simsy2 razem z krakiem instaluje sie na koncu pierwsze maja byc dodatki.. inaczej nie zadziala

Olalola

09-01-2010 12:13

Siemka ludki, mam pytanie. Czy jak bym np. miała zwykłe Simsy 2, dodatek zwierzaki i nocne życie, mogłabym grać jednocześnie w dwa dodatki? Tak, że miałabym np. tą osobę zombie i kilka psów? Można by tak zrobić??? Plis pomóżcie, nie znam się za bardzo na tych Simsach

Simson2

09-01-2010 09:11

Słuchaj Musisz mieć The Sims 2 zwierzaki i jak masz to czasem w nocy pod twój dom przychodzi taki pies z błyszczącymi oczami co nie? To zaprzyjaźnij się z nim i chwal go co chwile za wszystko A potem gań go za wszystko i krzycz ile wlezie na niego to on cie ugryzie i jeśli się uda po paru dniach będziesz wilkolak

~Gość

08-01-2010 20:59

nie umiem zaprzyjażnic sie z wilkiem lub spotkac wilkołaka!!! niech ktoś mi pomorze i odpowie a ja powiem jak można miec wielką stopę, zombi albo niemowlę ufoludka!

mmmart

08-01-2010 15:47

nie moge otworzyc okna w ktorym mam wpisac kod ;((((((

;p;p;p

04-01-2010 18:49

kod na cenzure jest taki intprop censorgridsize 0

Didżej

02-01-2010 22:33

HALO? Może Pomożecie. A ja pomogę wam. Witek: Cenzura chodzi, gdy ściągnie się dodatek na Necie dzieci grają od 7 lat. I twórcy nie dali wersji Rozszerzonej. I Grzesio. Samochody też kupuję się w The sims 2 Podróże........ Za to helikoptery kupuję się w Osiedlowe Życie. Kto chce linka pisać. :)

witek

02-01-2010 21:05

nie działa kod na cęzure!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Gość

02-01-2010 03:57

samochody kupuje sie wchodząc w tryb kupowania dajemy na różnne te trzy piłeczki t klikmy pojazdy ale musimy mieć garaż a garasz jest w trybie budowniczym i są garaże

Grzesio

01-01-2010 22:02

Natalia kupuję się samochody jak się kupi nocne życie

Grzesio

01-01-2010 21:54

A ja znam całe simsy i w nie codziennie gram, jeszcze mam 7,5 lat ale nie wiem czy ten kod z cenzurą działa

Natalia

01-01-2010 18:28

Hej!!!Mam mały problem bo nieznam kodu na odejście lub przybycie śmierci.Mam simsy zwierzaki i chciałabym żeby ktoś wysłał mi wszystkie kody na mój adres e-mail.I kto wie bardzo proszę o podpowiedź jak się kupuję samochody.Baardzoo proszę o pomoc!!! Zakłopotana Natalia

Didżej

30-12-2009 16:32

Jak piszę CTRL-Shift-C to włącza mi się ten plik. ,,Okno do edycji tekstu do odczytu. Napisałem nawet w nim ten kod i niedziała, proszę pomóżcie?

Olalola

30-12-2009 14:31

CYTUJĘ: Monika ocena: 5 GameStar || 22-09-2009, 20:30 Do Rubelka Wiesz ja w przeciwieństwie do Ciebie mam PRZYJACIÓŁKI i one mi powiedziały P;) A tak z tą Twoją Lodówka to pewnie grasz w Dziwnowie, a jak nie to proszę o wyjaśnienia to może pomogę i przepraszam za to ze pisze bez kropek i kreseczek, ale klawiatura mi się psuje np. jak piszę y to wychodzi z i odwrotnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Odp.: Monika, mam na to sposób, kliknij Shift i Ctrl jednocześnie, a będzie działać jak dawniej. Co do kodów P.S. Ten kod na 50 0000 działa nawet po kilka razy i ja mam teraz całą masę tej forsy. Nie zauważyliście, że w Miłowie jest cała masa domów, ale prawie wszystkie są zapełnione i nie ma gdzie mieszkać, a jak już jest wolne to strasznie drogie? Rubelka, musisz mieszkać w Weronie lub Dziwnowie i z pewnością ten Twój dom jest duży widziałam go xD (Jeśli to Twój xD)I na Twojej posiadłości jest cmentarz, raz nią grałam (nie obraź się:P) i w nocy widziałam jakiegoś ducha, więc z pewnością to ich sprawka:)) Ten kod na cenzure nie działa tak jak już mówili, bo w tą grę grają też siedmiolatki. Ja np. mam 9 lat :) Opowiem wam moją dzisiejszą historię z Dziwnowa: Grałam sobie i mój Sims chłopak poszedł popatrzeć przez teleskop, i nie uwierzycie, zobaczyłam księżyc, zaćmiony do połowy, a przed nim statek kosmiczny, no i ten statek mnie porwał, a ten ludzik przez jakieś 12 godzin siedział u tych kosmitów, a kiedy on tam siedział u nich, drugi chłopak URODZIŁ DZIECKO! KOSMITĘ na dodatek! I to było baaaaaardzo dziwne.... Gra super i ja mam dużo rodzin, więc SORRY jak wam zajmuję domy xD między innymi są tam rodziny: Parker, Pięknosko, Kochaniak, Kamniak, Szrull, Kololo i Milusio. Jest ich tam więcej, ale te są akurat z Miłowa. Pozdro. P.S. Piszcie mi jak macie jakieś fajne kody do gry The Sims 2 bez dodatków: natusia_olusia@o2.pl

Zośka

29-12-2009 15:12

A jak trzeba wpisać kod "KILL", żeby sim zabijał? Bo u mnie nic nie działa :/ Jak to trzeba wpisać? boolprop testingcheatsenabled true kill czy jak?

~Gość

28-12-2009 20:14

Princesss kod na cenzure działa tylko w sims 2 albo jak masz tylko sims 2 nocne życie. i dzix za podpowiedż:))

ktoś

28-12-2009 20:10

TEN KOD NA CENZURĘ DZIAŁA TYLKO W DODATKU THE SIMS 2 NOCNE ŻYCIE ALBO W ZWYKŁYM THE SIMS 2!!!!!!!

Leslie

28-12-2009 19:13

1.wg mnie ten kod s nagością nie działaa 2 ten kod(boolproptesting...) pisze sie tak: boolprop testingcheatsenabled true daje naprawdę niezwykłe możliwości poza maxmotives wszystkie paski(samopoczucia np.pęcherz) są zielone (najlepsze) boolprop.... daje np.podniesienie aspiracji, dzien przed urodzinami , zmiana aspiracji , make vampire(zmieniasz siebie lub kogoś w wampa, przy dodatku nocne życie), kill (zabij) ,i dla mnie najważniejsze make sim my contact, czyli dany sim podnosi punkty przyjażni. (mam mały trick.wchodzisz w rodzińę, zapisujesz i wychodzisz, a potem znowu wchodzisz.możesz teraz ,,podciągać"punkty umiejętności!!!i kontakty!!!!!!!!!

ciasteczkoowa

28-12-2009 10:24

Nie usunelii tego kodu , w internecie jest dodatek który wyłącza cenzurę , wystarczy poszukać! :)

zła

27-12-2009 23:01

ten kod do boolproptesting... u mnie nie działa

artur

27-12-2009 22:29

Ten kod z nagim simem nie działa bo w Simsy grają nawet dzieci w wieku siedmiu lat. Dlatego firma MAXIS albo EA usunela ten kod.

kamil

27-12-2009 20:09

czesc dlaczego kod zeby simy byli nagie nie dziala ODPISUJCIE plis

Paula243

27-12-2009 12:00

te kody nie działają!!!!!!!!!!!!!!

~Z-a-K-o-C-h-A-n-A~

25-12-2009 14:51

a czy kod cenzury dziala w dodatku na studziach ???????????????????????????????????????????????

Princesss xd

24-12-2009 17:05

Magda żeby razem usiedli muszą być w grupie tzreba dać naj pierw zaproś -grupę tymczasową - i dajesz na spodkanie lub randke Sylwka jest kod na zaspokajanie potrzeb : maxmotives

Princesss xd

24-12-2009 17:04

Magda żeby razem usiedli muszą być w grupie tzreba dać naj pierw zaproś -grupę tymczasową - i dajesz na spodkanie lub randke PS. a czemu mi nie działa ten kod na usuwanie cenzury??;//

Malibu

23-12-2009 13:21

Jak sie robi żeby mieć karnację zombi?? Mi nie działa ten kod na bliżnięta !!! A to WAŻNE!!

magda

21-12-2009 16:55

coś nie na temat pobrałam te paznokcie ze strony i nie wiem gdzie one są pplliiss odpowiedzcie

magda

21-12-2009 16:53

mam pytanie jak się robi zeby w nocnym życiu sim z simem usiedli w jednym stoliku w restauracji bo ciągle siadają osobno plis odpowiedcie

mari

19-12-2009 20:59

posuchaj pawko pośzukaj simem pracy do cholery a nie ośzukuj !

pawka13

19-12-2009 18:59

czesc jak i gdzie wpisac kod na forse bo juz wcislem ctrl shift b i wyskoczyl mi pasek w gornym lewym rogu ale tam kod nie wchodzi a nastepnie wcislem ctrl shift c to zadna tabelka mi niewyskoczyla a mam the sims 2 triple deluxe prosze pomuszcie bo normalnie 20 000 simolenow to kurde malo i nie da sie domu wybodowac prosze pomuszcie prosze

♥ Hmm... ♥

19-12-2009 15:14

a jak sie robi żeby mieć karnację zombi??

~Gość

19-12-2009 11:22

maxmotives

Sylwkaa''

18-12-2009 17:24

Jaki jest kod na zaspokajanie potrzeb?? ważne . ;]

Czarownica

18-12-2009 12:20

Fajne kd - wszystkie działają :)

Robert

16-12-2009 20:59

MI cenzura taż nie działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktosiek

16-12-2009 17:38

jaki jest kod na usuwanie cenzury?????????????? pliss napiszcie!!!!!!!!!!

Magda...

16-12-2009 09:12

mam pytanie jak się robi w nocnym życiu żeby sim z simem usiedli w jednym stoliku jak idą do jakieś resteuracji bo mi ciągle siadają osobno??Plis odpowiedzcie

Majne

14-12-2009 15:19

nie działa nawet z dużymi literami na cenzuree.. mam oryginał Double Deluxe .. będzie działać?

lili11```

11-12-2009 10:53

ja znam inny kod na bliżnięta to:forcetwins polecam

Justyncia

11-12-2009 08:56

czczi ty się tak nie chwal bo ja mam wszystkie dodatki simsów 1 i 2 3też mam i dodatki tęż mój tata przywiózł mi już wszystkie oczywiście do 3 to cześć jest mi fajnie niż tobie a to ja jestem oficialną fanką i wszystko mam z sims

ziom

09-12-2009 18:22

kod na cenzure to intProp CensorGridSize 0.należy pamiętać o wielkich literach!!!

paline

08-12-2009 21:48

a jest mozliwość zmiany parceli mieszkalnej na publiczną?

Cziczi

08-12-2009 16:47

te kody na cenzure mi nie działają znam prawdziwe kody na cenzure ale ich nie podam xD a pozatym ja jestem wierną fanką simsów mam wszystkie dodatki nawet te nieoficjalne dodatki do 1,2 a nawet do 3 :D fajnie mam :D

gosiaczek

08-12-2009 14:22

en kod na likwidacje cenzury nie działa..!!!!

natka02036

07-12-2009 11:03

nie dam rady wylaczyc cenzury glupota zaden kod nie dziala

simaniak

06-12-2009 16:21

proszę pan głupola, nie ma więcej części Sims niż 3. Chcesz się po prostu popysznić.

patka

06-12-2009 12:42

hej!!! ale szajs!!! kod twinzr2cute nie działa nie da sie tez wejrzec w potrzeby niemowlaka dzieki tym instrukcjom

loooola

05-12-2009 16:55

ej.. mam takki problem, jest troche nie związany z tą stronką ale mam nadzieję, że mi pomożecie... A wiec... Ostatnio zaczęłam pobierać simki. Ale jak chciałam pobrać fryzury to nie nie dało. Wiem jak je dać do gry itp, ale nie moge ich zainstalować, Jakiś crack jest potrzebny czy coś?? Pomóżcie

olusiasweet97krejzol

05-12-2009 16:55

jEsTeŚcIe gÓpI a Ja nIe bO mAm sImSy 4,5,6,7,8,9,0,1,2,3 A wY nIe i MaM jE oD tRzEcH lAt

monik

05-12-2009 09:06

to niedziała

klaudia

04-12-2009 13:30

ej ty brak oceny jaki kod wpisać to sprubuje

Ktoś

04-12-2009 12:20

mi wszystkie kody wychodzą bo niektóre robię wcześniej przy wybieraniu rodziny

~Gość

01-12-2009 20:53

proszę pomóżcie chce zrobić manekina albo kosmitę i próbuje na wszystkie sposoby wpisać ten kod ale mi nie wychodzi bardzo będę wdzięczna jak pomożecie.

sara

01-12-2009 15:35

znacie jakis kod na nagosc simow

~Gość

27-11-2009 16:33

kod motherlode na 50000 złotych

Kasiula

22-11-2009 16:21

mam problem wczesniej w grze działał mi kod na straszenie aging on i off ale teraz nagle nie moge go właczyc i nie wiem czemu gdy go aktywuje nie dziala a gdy wlacze i wylacze to samo...

Sima

21-11-2009 19:56

Jast do simów jakiś kod by mieć dwie żony/dziewczyny lub wiecej niż dwie bo na pude;ku tak jest ale naprawde tak nie można więc czy jest jakiś kod z góry dziex PS jak by co mogę sie fajnymi kodami odwdzięczyć

Rafi

15-11-2009 11:39

Wszystko dziala

LillyBou

14-11-2009 12:05

Ohayo! PILNE! Jaki jest kod do Szyku i elegancji? bo mam płytkę oryginalną, tylko instrukcja z kodem mi zginęła :/ a pokazu mody zrobić się nie da. Chyba że zrobisz w pomieszczeniu (w Fundamentach masz takie beżowe pseudo fundamenty) długi "wybieg" i każesz simom po tym chodzić. Kod na ciążę: forceTwins reszta DZIAŁAJĄCYCH kodów: unlockcareerrewards (odblok. nagrody pracy), maxmotives (załatwione potrzeby), familyfunds (np.Kajdana) 100000 (tym ustalasz dokładnie ile dana rodzina ma kasy) i jeszcze kilka znam ale potem napiszę :P

~Gość

14-11-2009 10:59

Hej czy mogę skopiować te kody a swój blog? Jeśli tak to z góry dziękuje. Tiger Wong :)

~Gość

13-11-2009 21:51

Kłamca, mi nic nie działa oprócz motherlode!!!!

~Gość

13-11-2009 17:56

mi te kody nie działają oprócz motherlode :(((((

~Gość

12-11-2009 19:54

motherlode to 5000 tys złotych niedziękujcie wiem jestem boska ale podejcie jakies inne kody oki?

ja

12-11-2009 14:22

wiecie jaki jest kod na ciążę ale KOD

reggae!!

11-11-2009 15:26

podajcie mi jakiś kod do Sims 2 bo nie mam i nie moge sobie nawet podrać ; // tylko szybko proszę xdd

on

09-11-2009 15:51

raz mi sie udalo zrobic okno do kodów ale po ponownym wlaczeniu to nie dziala. proszeo pomoc.

Kolo

09-11-2009 14:31

Hejka wiecie może jak robi się pokaz z dodatku H&M ?? bo kupiłam i tam widać że można robić pokaz mody ale nie wiem jak !! Jeżeli ktoś wie napisać do mnie tu w komentarzach będę codziennie przychodzić!! :) P.S Jak macie pytania to też pisać,ale udzielę odpowiedzi na pytania o THE SIMS 2 nie 3 (bo jeszcze nie znam się na wszystkich kodach) A tak wogóle to pozdro dla SIMOMANIAKÓW :))))))))))))P

The Sims 3.

09-11-2009 12:57

Zna ktoś kody do The Sims 3?

ktoś

05-11-2009 18:57

ktoś mi powie jak się robi pokaz mody w h&m??

Fain0989

01-11-2009 19:38

Żal mi niektórych z was. Ciągle pytacie się o to samo, jakby wam zalżało to zerka się na inne, wcześniejsze komentarze. Żenada... A do Maryś; Trzeba to wpisać tam gdzie się rodzinę tworzy i tak, żeby to się nie wyświetliło w tej luce co pytają o nazwisko. MAm nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam Ilonę Tasfirską z Wrocławia. CAłuski Ilonko ;P

Censur

01-11-2009 17:43

Dlg jak wpisuje ten kod w the sims2 na brak cenzury to ciągle jest!?!!?!??

imię

31-10-2009 21:40

jaki kod na zombie?????????????

Maryś

31-10-2009 18:14

Jak się robi te wszystkie karnacje? Shift+N nie działa

tajemnicza

30-10-2009 20:53

a jak się robi zmanę skóry jak pokojówka zombie?

nick...

17-01-2012 13:47

to łatwe zaPYTAJ COM .PL

emolka

26-10-2009 21:55

w moda z H&M jak się robi te pokazy mody?

magda

26-10-2009 21:54

mam takie pytanie w tych akcesorjach moda z h&m jak się robi te pokazy mody

MachDa

26-10-2009 19:43

Właśnie ściągam simsy 2 zwierzaki i chciała bym wiedzieć czy znasz do nich jakieś fajne kody ?

nicola

20-10-2009 19:20

O... proszę się kulturalnie zachowywać. A tak w ogóle(oddzielnie, nawet przedszkolak to wie...) to jak ktoś nie wie to się pyta, to chyba jasne, nie...Nie ma w tym nic dziwnego.

karolina

20-10-2009 14:23

ale z was nobki wy poprostu nie znacie żadnego kodu i cały czas pytacie oto samo naprzykład jaki jest kod na zombi i wy wogule nie umiecie czytać! wszyscy oto pytacie samo najpierw patcie czy sa jakieś odpowiedzi jak nie ma to się pytajcie a nie takie same pytania rolmalnie kamienie są mondrzjsze nisz wy nara kurduple

rafaello

18-10-2009 17:06

maxmotives napisz żeby miał pełne potrzeby po trochu bedą znikac ale i tak fajnie

~Gość

18-10-2009 13:07

To dodatek, będzisz miała dodatkowe osiedle i tam będą bloki, same.Ale musisz mieć sims 2 podstawowe.

mjadzi

17-10-2009 10:56

mam takie pytanko czy sims 2 osiedlowe zcie to dodatek taki jak inne czy takie zwyle simsy

simeczunia ewunia.;)

16-10-2009 18:42

ej jak zrobić aby simm miał ciągle pełne potrzeby.? prosze o napisanie.;)

Laylalineee

14-10-2009 11:44

Jest moze kod na wieksza liczbe domownikow lub zwierzat?? Bardzo prosze o odp.

~Gość

13-10-2009 18:30

a jak mozna zrobić żeby sim mial stroj królika lub lamy?

juleczka_simeczka

11-10-2009 09:36

koledzy i koleżanki!!!Kod na cenzurę działa tylko na simsach bez dodatków i wiem to,ponieważ wpisywałam ten kod koleżance i jej działał (widziałam),bo ona nie ma żadnego dodatku natomiast mi i jeszcze innym koleżankom nie działa,gdyż MAMY dodatki.Niektóre kody nie działają lub działają ze względu na właśnie dodatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi działają prawie wszystkie kody.Kiedyś nie działał mi pewien kod,a gdy zainstalowałam The Sims:Na Studiach zaczoł mi działać! PS:bardzo udana stronka.

~Gość

10-10-2009 16:11

Jaki jest kod, żeby samemu przesuwać zielone paski w simsach 2?

Magi

07-10-2009 15:56

Nie mie wychodzą zombi

wiki

07-10-2009 15:12

jak się otwira warsztat prosze powiedzcie

~Gość

05-10-2009 18:53

Czy w waszej grze też po naciśnięciu H i C jednocześnie sims 2 się wyłącza

madzi

03-10-2009 10:38

ktoś mi może powiedzieć jak się robi długie paznokcie w simsach te tipsy plissss

Monika

27-09-2009 14:07

No ten boolProp TestingCheatsEnabled true.On jest prawie na wszystko, a tak wogóle to już od dawna gram w 3

Emi

26-09-2009 22:26

do Eritakus Rubekula: Jeśli chodzi o twoją lodówkę to mam pytanie czy na twojej parceli są urny lub nagrobki??? Jesli tak to być może duchy zmarłych się mszczą i sprawiają że przedmioty lewitują.

Stivi

26-09-2009 20:20

Teresia;) należy wybrać budowanie ścian i poprostu ją budować na miejscu tej którą chceż usunąć ALE CAŁY CZAS MUSISZ MIEĆ WCIŚNIĘTY CONTROL!!!

Stivi

26-09-2009 20:16

Super! Super! Poprostu z tymi poradami i kodami gra jest 100razy bardziej ciekawa!!!~~ xoxo

teresia;)

26-09-2009 17:01

od niedawna gram w sims-y i nie mam pojęcia jak się usuwa ściany...może ktoś mi powiedzieć proszę ... będę wdzięczna

paulina do moniki

26-09-2009 13:15

jaki masz kod na zomi

fretka do simsmania

25-09-2009 19:22

Nie za bardzo, można jedynie wynająć hotel, a na plaży, ani w górach zamieszkać się nie da.

simsmania

24-09-2009 19:40

do Anonim gdybyś czytał/a poprzednie komcie to byś wiedział/a że kod na cenzurę działa tylko wtedy gdy nie masz żadnych dodatków <no chyba że Nocne życie> ******************************************** a tak wogóle to nie zgadzam się z tymi co uważają że gra bez kodów jest fajniejsza. z kodami jest jeszcze lepiej bo jest więcej fajnych opcji. prosze się nie wściekać że tak mówie ale wiem że każdy ma inny gust i że jedni wolą ''z'' a drudzy ''bez'' a ja akurat wole z bo to ciekawsze ;p P.S. a czy mając dodatek podróże to można zamieszkać na plaży ? ? ?

Anonim

24-09-2009 11:09

Ratujcie! Nie chce mi działać kod na wyłączenie cenzury. Wie ktoś może dlaczego?

Magda_Magda

22-09-2009 21:04

Żeby zrobić zombi wchodzisz na tworzenie rodziny, wpisujesz nazwisko,potem wciskasz Shift-ctrl-c w konsoli wpisujesz taki kod: Boolprop Testingcheatsenabled true potem wychodzisz z okna konsoli i wciskasz shift-n. Następnie jak robisz sima to obok karnacji jest taka gwiazdka i tam możesz zrobić zombi.:) Uprzedzam aby wyłaczyć kod po Stworzeniu rodziny ponieważ Komputer może niewytrzrymać i się zaciąć. :P

Monika

22-09-2009 20:30

Do Rubelka Wiesz ja w przeciwieństwie do Ciebie mam PRZYJACIÓŁKI i one mi powiedziały P;) A tak z tą Twoją Lodówka to pewnie grasz w dziwnowie, a jak nie to proszę o wyjaśnienia to może pomogę i przeprzaszam za to ze pise bez kropek i kreseczek, ale klawiatura mi się psujenp. jak piszę y to wychodzi z i odwrotnie

Eritakus Rubekula

21-09-2009 17:52

do moniki... dziękuje za słowa krytyki, ale równie dobrze jak ja to swoje wielkie święte zombie również możesz na necie sprawdzić, przyjemnych poszukiwań :p

Monika do Eritakur Rubekula

20-09-2009 21:16

Jak jesteđ taka bzstra to ju nie chce twojej pomocy. Nie rzadz sie tu, jak ci zalerzy na tej lodowce to posyperaj w necie, a nie laske robisz!!!! Juz jestes nudna z ta swoja lodowka!! Nie zawracaj ludziom glowy!! Jestes zalosna, przepraszam, ze tak ostro, ale mnie zirytowalas... Pryestan w koncu y ta lodowka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nikt tu nie bedzie sie pyejmowal twoja lodowka, bo nawet nie umies poprosic, tzlko proponujes pryekupstwo...

~Gość

20-09-2009 12:29

Jak się robi zobie

Eritakur Rubekula

20-09-2009 12:18

powiem ci o co chodzi z tym zombie jak ty mi wytłumaczysz moją lodówkę...

Monika

19-09-2009 22:02

nie działa mi kod na tworzenie zombi, itd. Wcześniej działał a teraz się sam wyłaczył i nie da sie spowrotem właczyć, pomocy

Wera

18-09-2009 17:41

te kody sa ....

Eritakus Rubekula

18-09-2009 15:00

kobiety, mężczyźni, dzieci, wandale, emeryci, renciści, panie lekkich obyczajów, ktokolwiek, wszyscy i nikt, LUDZIE!!! - pytam po raz kolejny - dlaczego moja lodówka w nocy CHODZI jakby miała nogi???! a w dodatku nie chce się sprzedać!!! to jest nie normalne! patologia! a simy mam oryginalne! ŻAL!!!!!! pomocy

killeer

17-09-2009 20:07

tabela sie nie wlancza po obu crtlshiftah

xD...

17-09-2009 16:52

to nawet działa!

Stivi

16-09-2009 15:25

jAKA SUPCIO STRONKA! zARAZ WŁĄCZAM SIMSY I SPRAWDZAM KODY!

Lola2

15-09-2009 17:28

Do: Zajączek- Jak wszystko może Ci działać, jak mówisz, że na potrzeby nimowlaka i na cenzure nie działa, i wspominasz, że nz bliźniaki to jest ForceTwins( mi na przykład działa ten co jest napisany na tutaj)Może to TY nie umiesz wpisać... I co miło CI jest!

xdxdxd

15-09-2009 17:06

ej a jak mam stworzyć np pokojówkę, zombie, kosmitę itp??

Zajączek

15-09-2009 14:50

To najlepsza strona z kodami do the sims 2! Może tylko kod z cenzurą nie działa, ale czy to nie lepiej;/ Nie działa też sztuczka na potrzeby niemowlaka, ale ja go najpierw przewijam, karmię, bawię i mam spokój na cztery godziny:) Poprawka co do kodu na bliźniaki: forcetwins. I trzeba to wpisać, dopiero, jak baba jest w ciąży. Najlepszy jest tester kodów! Super, polecam: wpisujemy ten kod, naciskmy shift i na sima. klikamy ,więcej'', a potem ,spawn''. Znowu na ,więcej'' później na ,sim modder''. Pojawia się taki stojący bobas. Klikmy na niego i na ,relationships'' (relacje) i wybieramy, czy ja do kogoś, czy ktoś do mnie. Wybieramy, czy sim ma być zakochany w tej osobie, nienawidzić jej itd... Albo dalej wchodzimy w ,spawn'' i gdzieś tam będie ,badge juicer''. Klikamy, pojawia się mała łódka zabawkowa, klikamy i wybieramy rodiaj i stopień jakiejś rangi:) Acha i jeszcze... kod na kontrolę zwierzaków! boolProp controlpets on Ta strona jest najlepsza, ten, kto mówi, że nie działa, to chyba nie umie wpisać, mi wszystko pięknie działa.

SimoWariatka

15-09-2009 13:21

LOLZ poco te kody jak zaden oprucz kasy nee dziala a jusz sie tak cieszylam ze ta cenzura zniknie nie ze jestem zboczona ale tak bardziej prawdziwie T_T

MOnia

14-09-2009 22:22

Kod na potrzeby niemowlaka i na brak cenzury nie działa! zal XD

Lola2

09-09-2009 18:57

No Własnie oni mają rację co za żaaaaaaalllll. MI niedziała prawie żaden kod i te kody sa do kitu...

MimiQween

09-09-2009 15:14

kod na cenzure nie działa,i ten na potrzeby niemiwlaka też nie działa.Co za żal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

fretka do Tomasz

07-09-2009 18:01

Łaski mi nie robisz,że masz dobry humor.... A tak wogóle to chodziło mi o legalne ściągnięcie, że wiesz pan przychodzi płacisz i masz z głowy nie musisz chodzić po sklepach, bo to im zależy na kasie , a nie mi. Więc jedyne co możesz mi zarzucić to to, że na początku nie wyraziłam się jasno, a tak wogóle to prosiłam o pomoc tych co mi pomogą, a nie pouczą... Jak tego nie rozumiesz to nie moja wina , przeciż nie będę Ci sylabować, jak dzidziusiowi, prawda?!??? A i do tych, co mają dobre chęci i pomogą to jak można ściągnąć Sims3 LEGALNIE?

fretka do Tomasz

07-09-2009 17:53

Łaski mi nie robisz,że masz dobry humor... Poza tym mi chodzi o ściągnięcie płyty do domu i to tak legalnie, że wiesz przynoszą tokładnie to co opisałeś, tylko, że to oni przynoszą, a nie ja idę, bo to im zależy żeby mieć pieniąszki, więc wiesz...Jak nie rozumiesz to ja nic na to nie poradzę, przecież Ci nie przelasybuję.

Tomasz

07-09-2009 16:49

Do fretki: O ile pamietam w Polsce piractwo niedozwolone :P jeśli, normalnie nie pomagam takim jak ty ale dzisiaj mam dobry humor. Po prostu poszukaj w takim fajnym miejscu jak sklep. Tam na pewno znajdziesz. zapłacisz 100 ileś złociszy ale za to masz już od razu ściągniętą, na ładnej płycie, poradnik, fajne pudełko i kod i cd key. Nawet dają gwarancje, naprawdę polecam ci sklep.

fretka

06-09-2009 20:08

Elo!!! A wie ktoś może jak ściągńąć Sims3??? Jak ktoś wie to niech odpisze, proszę, będę naprawdę bardzo wdzięczna;D

fretka

06-09-2009 20:05

Elo!!! A wie kyoś może jak ściągnąć grę The Sims3???;D Jak ktoś wie to niech napisze, prszę, naprawdę będę wdzięczna.

fretka do Julka

04-09-2009 16:04

Domyślam się, że chodzi Ci o Sima przebranego za królika. Wpisz kod boolProp TestingCheatsEnabled true. Wchodzisz do stworzena rodziny i klikasz SHIFT, następnie trzymając cały czas przyciśnięty klawisz SHIFT wciskasz N.

Julka

03-09-2009 17:24

Ej jak ktoś wie to jaki jest kod na stworzenie królika???

Don@

03-09-2009 10:57

Dzięki za kody ale nie wszystko jest wytłumaczone dokładnie. Do tych co twożyli strone: Poprawcie ją bo te niektóre kody są bez sensu, dopiero po przeczytaniu komentarzy innych wiedziałam jak zrobić, np. wampira lub zmienić karnacje skóry. Niesty ta ocena za strone troche niska bo 2.Ale gra The Sims 2 jest super. O 3części sie nie wypowiadam bo dopiero sobie kupie. BARDZO SŁABA STRONA:(. Plus dla tych co tłumaczą cokolwiek w komentarzach. Dzięki. Don@

wiki do czachy

02-09-2009 18:17

masz Dziewczyne?

wiki

01-09-2009 19:49

a ile masz lat?

patryk

01-09-2009 19:03

Nie, nie mam, a o co chodzi???

~wuwi

01-09-2009 18:04

dzięki wielkie, wiele z tych kodów mi było potrzebne ;D ja tam bym dodała jeszcze jeden, zarombisty na potrzeby, by się maksymalnie zwiększyły moge sb zawsze wtedy podnieść umiejętności albo co... kod to: maxmotives świetny jest moim zdaniem ;dd

wiki

01-09-2009 14:55

patryk odpisz

wiki

01-09-2009 14:53

umne wszystkie kody działają i mam wampiry zombi czarodziejki niewidzialnych simów. a ty patryku masz dziewczyne?

fretka do Jadzia

31-08-2009 18:52

Ale jak

Jadzia

31-08-2009 10:06

eeee tam i tak u mnie zawsze listonosz zostawia listy na ziemi

fretka do Nicola

30-08-2009 19:52

Jeśli chodzi o wampira to tak normalnie masz się zaprzyjaźnić z wilkiem... ale to się tak długo czeka. Jak wpiszesz kod boolProp TestingCheatsEnabled true to z przyciśniętym klawiszem SHIFT najedź i kliknij na Simie, który ma być wampirem. Tam jest wszystko napisane po angielsku,czy w jakimś innm języku. Jak klikniesz WIĘCEJ to na dole jest coś z VAMPIRS,czy VAMPIRIS, a morze trzeba jeszcze raz kliknąć więcej,jakoś tak...

Nicola

29-08-2009 09:06

ej jak zrobić zombie prosze powiedzcie mam 7 lat

mruffka

28-08-2009 13:48

A i jeszcze jedno. Nie polecam kasowania skrzynki pocztowej. Ponieważ listonosz będzie zostawiał rachunki na ziemi, jednak nie Ty nie mogąc ich zapłacic (w koncu nie masz skrzynki) narażasz się na wizyty komornika....

mruffka

28-08-2009 13:45

Ja mam lepszy pomysł na zdobycie kasy niż ten powyżej. Powiedzmy że wprowadzam się do okolicy Miłowo. Mieszka tam sobie rodzina Ćwir, która posiada spory majątek. Tworzę swoją rodzinę i wprowadzam ją na pustą parcele. Wyprowadzam Ćwirów z ich domu i wprowadzam do mojej rodziny na pustej parceli. Potem kupuje (jeszcze z ich pieniędzy, a raczej już wspólnych) komputer, a potem jednym z Ćwirów wybieram opcje poszukaj domu dla siebie. W ten oto prosty i zarazem przepiękny sposób mam kupe kasy i pozbywam się niechcianych lokatorów. I co najlepsze bez żadnych kodów...

Patryk

28-08-2009 01:33

Wpisuje kod na drapacza chmur i mi nie działa wiecie co trzeba zrobić żeby zadziałał prosze,prosze,prosze.

Magda12

27-08-2009 14:32

Jakby ktoś chciał wiedzieć to największa suma simoleonów to 999.999 :p a poza tym the sims 3 jest o milion razy lepsza!

Magda12

27-08-2009 13:49

Jaki jest kod na usunięcie skrzynki pocztowej???

Don@

27-08-2009 10:15

Dopiero testuje kody więc ocene dam później. A co do bliźniaków to wpisuje sie kod gdy kobieta-sim rodzi.

xD

26-08-2009 20:44

W nowszych dodatkach kod na cenzurę nie działa. Ja mam 4 pory roku i nie działa. ;]

fretka do Daria

26-08-2009 19:48

Jeśli chodzi o bliźniaki to trzeba je wpisać,gdy Simka wykonuje dziwne ruchy, to jest, gdy rodzi. I polecam na te bliźniaki ForceTwins.

Daria:)

26-08-2009 15:18

Super kody , tylko kurcze z bliźniakami mi nie działa;[

~Gość

23-08-2009 21:07

ja wiem jak pomuc z tą cenzurą! Dajesz ctrl c i shift i masz

Simka < 33

23-08-2009 20:45

Wiecie jak wpisac kod na cenzure zeby zadzialal ??? Prosze o pomoc dla mnie i moich kolegow x D

Kasia

23-08-2009 13:24

FamilyFunds (nazwisko) (ile chcez kasy np.:99999)

~Gość

22-08-2009 13:43

mi działają:))))) the sims2 jest super i mam też the sims3 też jest super

Andzia

22-08-2009 11:25

Słuchajcie *motherlode* i jestes bogaty :-)

jusik

19-08-2009 20:39

Cześć słuchaj nie kture kody mi nie działają jakie do tego trzeba mieć dodatki co?

SiSi^^

18-08-2009 12:38

Znam super kod : maxmotives. Sim ma wszystko zielone oprócz wystroju :)

~Gość

18-08-2009 10:07

to tutaj nie jest napisane ale jest jeszcze jeden kod .jak są te wskaźniki,np. towarzystwo,głód,wystrój,itp itd,to mozna to bez wysiłku ustawić wszystko na kolor zielony tzn.wszytko będzie dobrze miał sim. ten kod to maxmotives

Eritakus Rubekula

18-08-2009 09:05

pytam z ciekawości... zdarzyło wam się kiedyś żeby w nocy lodówka CHODZIŁA TAK JAKBY MIAŁA NOGI????

fretka do Czachy

17-08-2009 17:36

Ten ze zmianą karnacji to jest boolProp TestingCheatsEnabled true. Ten kod jest bardzo przydatny, możesz zmieniać karnację, masz nowe ciuchy i dowolnie możesz podwyższać i obnniższać potrzeby Sima i wiele innych. A wpisuje się go tak: Jesteś np.w Weronie, widać wszystkie domy,wciskasz "CONTROL,,trzymając go wciskasz"SHIFT",następnie trzymając i SHIFT i CONTROL, oczywiście bez cudzysłowa wciskasz C. Teraz masz taką kratkę, wpisujesz tam kod, który podałam na początku. Wchodzisz tam gdzie się tworzy rodzinę,wciskasz SHIFT i N., Następnie tam gdzie są karnacje to wciszkasz taką gwiazdkę. I... proszę. A przy okazji fajnie się nazwałaś.

czacha

17-08-2009 16:33

Nie które kody nie specjalnie działają np. ten ze zmianą karnacji, Prosze może jestem jakaś nie no ten teges jak wam działa akurat ten to powiedzcie dokładniej jak to zrobić Plosemmm!!!1

Anisia

15-08-2009 19:16

jeśli w jednej rodzinie mają być bliżniaki polem ForceTwins

KaroLa

14-08-2009 19:08

Hej! Mam pytanie :) Chciałam aby w jednej rodzince urodziły mi sie bliźniaki i gdy wpisałam ten kod to teraz rodzą mi sie w każdej rodzinie bliźniaki może wiecie jak temu zaradzić?

NaT@

14-08-2009 15:27

super super super super super super super super dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki mam kody uwielbiam tą gre a jak mam kody to jest super-fajowska

LukaSs

13-08-2009 15:33

dzieki szaks ;]]

ktoś

13-08-2009 14:17

super gra

szaks

13-08-2009 12:24

Lukass Ten kod to intprop censorgridsize 0 (8) osiem włącza

LukaSs

12-08-2009 19:46

siemka. jak zdjac cenzure ? ;> wpisuje kod "makemesexy" i nic ;(

swet_girl001

12-08-2009 17:17

aby zrobić wampira musicie (podczas gry na jakiejś rodzinie) nacisnąć Shift+Ctrl+C.Wyskoczy wam okno konsoli.Wpiszcie wtedy tam kod:boolProp TestingCheatsEnabled true.Następnie naciśnijcie na Simie, który ma się stać wampirem Shift i lewy przycisk myszki.Wyskoczą wam czynności, które może wykonać sim itd.(po angielsku)Kliknijcie na więcej i jeszcze raz więcej, na dole czynności powinno się pojawić coś tam i vampirs czy tak jakoś.Kliknijcie na to i wasz Sim już jest wampirem.

~Gość

09-08-2009 11:46

ej jak zrobić w the sims 2 wampira?? piszcie w komętarzu

Miley

08-08-2009 20:59

Hejka. Mam pytanie możecie mi podać kod do zainstalowania simsów 2 z wszystkimi dodatkami i do simsów3. plize. odpisujcie na mój email: supermenka@amorki.pl lub gg:7380649

MJ:D

07-08-2009 12:51

Do simka 2 tak, w simsah 3 chodza kody, np. wpisujesz motherlode

sims 2

07-08-2009 09:45

jakie?

*+.asiunia.+*

07-08-2009 09:12

do sims dwa

simka 2

06-08-2009 19:09

wiecie czy w simsach 3 chodzą kody??

edzia

06-08-2009 11:48

Ale ja nie wpisywałam tego kodu kiedy mi się chciało tylko jak moja simka była w ciązy

~Gość

06-08-2009 11:02

nie można wpisać ten kod kiedy sie chce

edzia

06-08-2009 10:19

A ja jak wpisłam ten kod na bliźniaki to teraz cały czas mam bliźniaki no 3 razy pod rząd i u różnych simów czy to przypadek czy od tego kodu?

małża

04-08-2009 21:19

Piszecie,że nie działa Wam kod na bliźniaki. A kiedy Wy ten kod wpisujecie? Ja napisałam, jak Simka w ciąży wykonywała dziwne ruchy, to znaczy,jak rodziła. No i pojawiły się efekty,zadziałało, chyba,że to przypadek,ale wątpię.

kacha

03-08-2009 08:55

a kiedy trzeba wpisac kod na blizniaki? zanim zostana poczete, w trakcie ciazy czy jak?

Justa

01-08-2009 09:27

Do Martyna789- spróbuj kaching :pp a co do bliźniaków: mi forcetwins na Double Deluxe działa :) może nie działa wam bo piszecie z dużej [?]

audrey

31-07-2009 15:41

bo kod na blizniaki to fortetwins a nie force ;> biedne dzieci ! oo.

madzia13

31-07-2009 15:13

żaden kod na bliźniaki nie działa:( Próbowałam każdy po trzy razy i nic... Prosze o odpowiedz

maciek

31-07-2009 14:23

kod na bliźniaki nie działa

Iwona

31-07-2009 09:42

Kod żeby urodziły się blizniaki: Forcetwins

wicia

30-07-2009 17:07

kod o blizniakach nie działa! mam lepszy kod na bliżniaki Forcetwins

~Gość

30-07-2009 10:23

kod na bliźniaki działa, tylko pisze się go razem!!!!

4l|{4

29-07-2009 22:53

ten kod na bliźnięta nie działa próbowałam 2 razy i co? g*** !!!!!!!!!!!!!!!!!!! komentarz edytowany przez moderatora

The sims 3

29-07-2009 18:51

Elo!!!! Zapraszam na bloga dla fanów The Sims 3: the-sims3-is-the-best.bloog.pl

Simsomaniaczka2771

29-07-2009 18:49

Do ; ( Ja raz zrobiłam sobie,że miałam 20 osób w rodzinieXD.Oczywiście za pomocą kodu boolProp TestingCheatsEnabled true,tyle,że mi simsy padły i nie pamiętam jak to się robiło.A i te osoby były wybierane losowo.

Martyna789

29-07-2009 09:34

POMOCY! Niechce mi działać kod motherlode pomóżcie prosze skasowałam i wgrywałam od nowa ale nic prosze pomóżcie !!!!pozdro!!! BEDE WDZIECZNA JESLI KTOS ODPOWIE NA MOJ PROBLEM !!!

dariax996x

28-07-2009 20:16

ja też miałam tak że nie chciało mi się włączyc konsola do kodów, ale odinstalowałam chodziło jak z nut

zilka

28-07-2009 19:23

POMOCY nie chce mi się włączyć okno do wpisywania kodów a mam dwie pary bliźniaków które u mierają z głodu nie działa ani Ctrl + Shift + c ani Ctrl + Shift + B

M i k i x D

28-07-2009 18:48

eii , pomocy co mam zrobic ? niechce mi wejsc kod na cenzure ! pomozcie !!

Adara

27-07-2009 06:54

supcio kodyiki poydro

Małża

25-07-2009 15:14

Droga Simko! Ja też miałam podobny problem.Okno do wpisywania kodów pojawi się gdy najpierw [Shift][Ctrl][B]. Nie musisz dziękować.

Klaudia

24-07-2009 17:05

Schłujak prawie zaden kod mi nie dizala ) : a tobie kazdy dziala ?

simka

23-07-2009 11:32

już nie musicie mi pomagać bo już do tego doszłam. a dla tych co nie wiedzą to trzeba kołyskę i ten przewijak czy jak to tam się nazywa postawić w tym pokoju co jest podwójne łóżko. ale moim 2 problemem jest to że nie wyskakuje mi to okienko do wpisywania kodów. wpisywałam wszystko i nic .DALEJ NIE WYSKAKUJE>!!!

simka

23-07-2009 08:48

Pomóżcie!!! mam sims historie z życia wzięte i w historii Reni nie da się przejść jednego celu czyli jak muszę urządzić pokój i przez to nie może urozić .POMOCY!!!

Julia

21-07-2009 12:33

Mojej koleżance która nie ma żadnych dodatków działało,ale mi nie...

Olga

20-07-2009 11:57

Bo cenzure da sie tylko przy the sims 2 bez zadnych dodatków !!

Vicki_24

20-07-2009 00:21

Ja uzywalam kodow na cenzure!! i u mnie wchodza chociaz na poczatku tez bylo trudno!!

~Gość

19-07-2009 11:51

a wogole ten kto pisal kody na cenzure uzywal ich w grze??????? bo zaden z nich ni dziala

; (

18-07-2009 18:48

Może mi ktos podać kod na to żeby w domu było więcej niż 8 osób :( Proszę ; ]

Sara

16-07-2009 12:08

no super ze som te kody nie

Victoria

14-07-2009 20:11

Mi te kody nie wchodzą jeżeli wiecie co robić piszcie mój e-mail to chiquita18@interia.pl dzięki

PAULA ZACZYK

14-07-2009 12:39

Noo no wiadomo że ma kodach lepiej się gra !!!! :}:}:}::::}}}} ###$$$&&&99))))))))0000000000000......

Małża

14-07-2009 11:58

A mi nie wszystkie kody działają. i to jest mój problem.

Kate88086

14-07-2009 10:40

chce sobie zanstalować dodatek the sims 2 cztery pory roku i nie wchodzi mi ten kod co mam napisany na tej książeczce wiecie może co robić

Edit

13-07-2009 17:24

mam problem z kodami, mianowicie w ogole nie działa mi kombinacja klawiszów [ctrl] + [shift] + C :/ jak mozna to naprawic?

Pacia

13-07-2009 13:11

jak zrobić zombbi

karola

11-07-2009 11:46

kod instalacyjny do the sims 2 : HSBS-G8Q3-9MTW-XT3D

olciaa

10-07-2009 22:44

kurde kupiłam sobie sims 2 i zubilam ksiażeczke z kodem do instalowania jak moze w inny sposob zainstalowac błagam pomorzcie

~Gość

09-07-2009 20:50

No Julka trzeba było nie instalować zwierzaków. Kup sobie jakiś dodatek (tylko nie zwierzaki) albo odinstaluj the sims zwierzaki może wtedy będziesz mogła je otworzyć

Julia

09-07-2009 15:58

mam pytanie zaistalowalam dodatek kolezanki the sims2 zwierzaki nagle cos sie stalo i teraz nie mam nawet zwyczajnej dwojki tylko wyskakuje:wloz plyte zwierzakia zaistalowalam to na kompie !!!!!! pomocy zniszczylam sobie gre

kaka

09-07-2009 12:05

iguana jaki to kod to go sprawdzę u siebie w simsach

iguana

09-07-2009 11:05

a mi nie działa ten kod co można zobaczyć myśli dziecka:(

simsmania

08-07-2009 17:13

wiesz aguś, że ja też o tym myślała? sorki ale nie mogę pomóc bo sama nie wiem

aguś

07-07-2009 23:05

wiecie może jakpowiększa sie piersi w the sims 2

Prostownik

07-07-2009 15:19

dapio99@wp.pl d*** dolarów przez ó komentarz edytowany przez moderatora

Ewa

07-07-2009 14:11

Szkoda ,że tak mało tego ,ale i tak to fajnie

tom3

07-07-2009 09:30

znam kod na odblokowanie wszystkih nagrud za za prace a ten kod to: unylclockcareerrewards

$$$$Piotrek$$$$

06-07-2009 18:42

Czy na pewno jest kod na bez cenzury.D*** jest ten kod na 50 000 patykuw simpulsuw.Jes taki kod na te no wiesz o co mi chodzi no no te ten kod na 100000000000000000000000000000000000000000000Euro albo Pln może byci nawet 100000000000000000000000000000000000000000000Dolaruw $$$ $$$ $$$$$$$$$ $$$ $$$ $$ $$$$$$$$ $$$ $$$ $$$ $$$ $$$$$$$$$ $$$ $$$ komentarz edytowany przez moderatora

Sims the best

06-07-2009 15:08

Czy napewna to sa kody do the sims 3?

mona

06-07-2009 10:41

jeżeli chcesz żeby urodziły ci się bliżniaczki to musisz zrobić następujące czynności: - kiedy twoja simka jest w ciąży to wpisz kod- forcetwins - jak już zacznie rodzić, czyli takie różne figury będzie robić i krzyczeć, wiesz o co chodzi... to wtedy zapisz grę i jak ci się nie urodzą bliżniaczki to bez zapisania wyjdż na działki, a potem znowu włącz tą rodzinę i będziesz miała zapisaną chwilę przed porodem. - Następnie znowu poczekaj aż urodzi i jak np. urodzi bliżniaków, to znowu zrób tak jak wcześniej. - jak chcesz mieć bliżniaczki to musisz tak robić jak ci podałam i w końcu urodzą ci się bliżniaczki. PRZECZYTAJ TO JESZCZE RAZ, ALBO TO WYDRUKUJ

...::Ines::...

06-07-2009 10:39

super jest ta strona, a najlepsze jest to, że kody, które używałam działają =)

$$$$Piotrek$$$$

06-07-2009 10:05

Co to za kot bez cenzury . Jest kod na 1000000$ Ferrari i Bugatti.

simsmania

05-07-2009 22:29

jaki jest kod aby urodziły się dwie bliżniaczki??????? pls NAPISZCIE!!!!!!!!!!!

~Gość

05-07-2009 19:25

Co mam zrobić gdy kody niedziałają? Pomocy. Help mi!!!!!!!!!!!!!!!!!111

^^

04-07-2009 18:57

wyższych*

^^

04-07-2009 18:56

słuchajcie kod na cenzure działa tylko do puki nie ma się dodatków wyżyszych niż nocne życie ..

simsmania

04-07-2009 18:45

a mi nie chce działać kod na cenzurę!!!;( wpisuję tak jak trzeba i nic help. co mam zrobić? pls help!

Katerina

04-07-2009 18:29

Ty od łapania dziewczyn.... Ten kod to nie nowość masz go w podpowiedziach. Motherlode to kod który jest z jednych naj naj popularnych kodów...:D

^^

04-07-2009 10:35

hey ;) mam pytanie jak mam na studiach to najwyzsza ocena tam za semesrt jest 5+ i srednia 4,00 .. to juz nie mozna zrobic zeby bylo lepiej..? bo simy chodza na te wyklady i maja te prace sem. i dom. i co tam jeszcze pkt umiej. i zawsze jest tak ;/

Dina Kaliente

04-07-2009 10:27

hAHAHA po co lapać jakieś bogate dziewczyny? UWAGA! ZNAM KOD NA 50 000 SIMOELONOW! WCISNIJCIE NA KLAWUIATURZE CTRL+C+SHIFT I W PASKU WPISZCIE MOTHERLODE

Monia

03-07-2009 22:31

Kod na blizniaki trzeba wpisac kiedy sim jest wciazy

pati35183

03-07-2009 19:21

Ja mam pytanie kiedy wpisać kod aby urodziły się bliźniaki??

simsmania

03-07-2009 14:38

a kto wie jak zrobić żeby zamieszkali nad możem (na plaży)???

simsmania

03-07-2009 14:37

ja próbowałam w sims 3 ale ale prawie żaden nie działa. szkoda. np. skrzynki nie da się tam usunąć nawet z kodem moveObjects...:( w 2 jeszcze nie próbowałam chciałabym jeszcze więcej kodów. tym razem do 3

~Gość

03-07-2009 11:59

klauduśka ocena: brak oceny 01-07-2009, 14:12 Ej, czy w the sims 2 mogą urodzić sie trojaczki? Czy jest kod na zmienienie sima w wilkołaka? Jak zmienić sima w czarownicę? Jaki jest kod na zmianę w simorośl? Odpowiedz: Do czrownicy musisz mieć dodatek ,,Osiedlowe życie,zAPRZYJAŻNIESZ SIE Z CZROWNICA DOBRĄ LUB ZŁĄ .I pożniej prosisz ja zeby cie nauczyła czarować ... Do simorosla chyba musisz mieć 4 pory roku ale nie pamietam czy dokładnie ten dodatek

klauduśka

01-07-2009 14:12

Ej, czy w the sims 2 mogą urodzić sie trojaczki? Czy jest kod na zmienienie sima w wilkołaka? Jak zmienić sima w czarownicę? Jaki jest kod na zmianę w simorośl?

lukasz.b11

30-06-2009 13:40

dziwne, jak ja pisze ten kod to wszystko dobrze działa

Klaudia

30-06-2009 13:08

Ej! Czemu jak wpisuję to: boolProp TestingCheatsEnabled true To mi się Simsy wyłączają???

Jastrząb

30-06-2009 11:38

Jaki jest kod żeby zdjąć cenzurę? Nie mogę znaleźć.

xDDd

29-06-2009 21:43

z tą cenzurą to nie ściema ja z kol wpisałyśmy i działa

Netalig

29-06-2009 20:13

jak kupie simsy to ocenie narazie nie wierze w to ze tak mozna bo nie mam simsów ale jak kupie to zobacze

miggg

29-06-2009 11:52

z tą cenzurą to jakaś ściema ;p

Kasienka

29-06-2009 10:46

Hey jeżeli wyrzucilas ta skrzynke to juz nic nie da sie zrobic niz przeprowadzic do niwego domu, pewnie skasowalas ta skrzynke kiedy przyszly ci rachunki , bo ja juz od dawna uzuwam tego kodui jest ok:) Milej zabawy pozdrawiam:*

amanie

28-06-2009 18:46

a ja osunęłam tą skrzynkę na rachunki i mi przychodzi co jakiś czas komornik i zabiera mi meble bo nie place:-{ kto wie jak znowu mieć skrzynkę

gacu

28-06-2009 16:31

te kody som z***..... komentarz edytowany przez moderatora

Marus

28-06-2009 14:08

Mi wszystko działa.

Tura

28-06-2009 09:46

czy jest jakiś kod na nieśmiertelność i powstanie z martwych??????????

asia

27-06-2009 22:11

Nie działa mi rzaden kod chyba się ktoś pomylił:(

kasiulka

27-06-2009 20:39

tutaj jest błond kod na urodzenie się bliźniąt to ,,forcetwins'''' (bez cudzysłowia)

kasia

26-06-2009 16:58

Wciśnij Ctrl+Shift+c i wpisuj kody. fajna stronka

Lola

26-06-2009 12:29

Kurde nie działa mi może nie umiem zrobić?

ja

26-06-2009 11:51

ja bym chciala wiedziec jak sie robi caly pasek życia

Ro$ka

25-06-2009 15:25

Ta stronka jest super ;)) Dzięki ;* Kody bosskie.:D

monia708

25-06-2009 13:56

Super stronka! Dziękuję. Pewnie te kody zadziałają. :):):):):):):)

~Gość

24-06-2009 21:55

Mam kosmiczny problem. Okno konsoli nie chce mi się pojawić. Próbowałam już wszystkiego i nic..Dodam, że jakieś pół roku temu jeszcze działało. Z góry dziękuje za pomoc

polka

23-06-2009 18:46

prawie na wszystkich stronach są gody którewogle nie działają a tu tylko 1 nie działa!

Selena

23-06-2009 13:30

Super stronka!!!!!!!! Dzięki tym kodom mogę wiele więcej zrobić :)

sana

23-06-2009 13:16

a gdy wpisujesz ten kod to przed wpisaniem nazwiska?i gdy to pole jest pomaranczowe?

qwerty

22-06-2009 18:19

a mi nie chcę się zrobić zombi i kosmita ani manekin i w ogóle nie mogę aktywować [Shift] + N. aLE OGÓLNIE STRONKA JEST SUPER!!

iZzzAzaaa:*

22-06-2009 13:47

tA sTroNA jeSt sPokO tyLKo mAło tyCH koDóW z DEczKA;p heh... poZDerKO;p;*

Natka

21-06-2009 21:06

Szkoda że niema 6 tobym dała hihihihi:) ale wy jesteście @@@@@@@@@

aduska27

21-06-2009 20:52

mi tylko motherlode wchodzi!!! żadne z tych kodów nie działa na The Sims 2 deluxe!!!

~Gość

20-06-2009 19:43

zajefajne

Rexona

20-06-2009 16:58

A ja mam wszystkie kody w gazecie :)

piotr

20-06-2009 16:29

dzięki !!! moge robić co chcę dzięki tym kodom

Paula

20-06-2009 11:40

Super blog !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sophie.Chihuahua

19-06-2009 21:00

Uważam, że kody są potrzebne, ale nie wszystkie... Na przykład potrzebne są kody takie jak: motherlode, maxmotives, boolprop ControlPets on. Pozdrawiam wszystkich...

****

19-06-2009 19:38

Naciskam klawisze równoczesnie ale to nic nie daje.;/

Olyy

19-06-2009 18:14

nie pokolei tylko wszystki na raz

yy

19-06-2009 17:50

ja tak samo.. CTRL + SHIFT + C . CTRL + SHIFT + B . Także wszystko w innej kolejności, po kilka razy, z jednej strony klawiatury, z drugiej i kompletnie nic nie wyskakuje. NIC nie pomaga. Dlaczego . ? Proszę o pomoc.

****

19-06-2009 17:03

Wpisuje tyle razy ctrl+shift+c i mi nic nie wyskakuje dlaczego???

Lala

19-06-2009 14:24

Kod żeby urosziły sie cliźnięta nie działa wpisałam kod urodziła tylko jedno dziecko

Ewelinka0908

17-06-2009 10:45

Super kody!!!!jak ktos chce to podam latwiejszy sposub na zrobienie blizniat.... 1.nasza simka musi byc w ciąży.... 2.potem musi mieć wiecej punktow gotowania .... 3.gdy już bedzie mogła zrobić np.ciasto czekoladowe ,sernik...to niech zrobi sernik .... 4.gdy już zrobi ten sernik to niech go zje ...i gdy juz go zje to czekamy pare dni az urodzi sie pierwsze dziecko to pochwili zacznie sie rodzic drugie.............................papppppppaaaaaaaa wszystkim !!!!!!!!!

Dorotka

17-06-2009 10:34

Super kody !!!!tylko pare niedziala...prosze o odpowiedz{!?!?!}papapapapap;d

the sims 2

16-06-2009 20:30

hej jak sciągnąć dodatek do ts2 nocne życie lub własny biznes

zosiandera

15-06-2009 17:41

zarąbiste kody!!XD pozdro

aśka

14-06-2009 17:17

kody super pozdro

harry

14-06-2009 10:42

witam. szukam kodu na zatrzymanie starzenia się sima lub/i odmłodzenie go... jest takowy kod? bo znalazłem tylko na postarzenie go...:/ proszę o odpowiedź

zizi

13-06-2009 19:16

kod do zainstalowania to 99X7-ARDM-MF94-U5W3-A963 rzeby to białe znikneło to trzeba nacisnąc na ekran pod tym białym i nacisnąc ctr-shift-c

mysza

13-06-2009 15:34

a jak sie wyłacza to takie biale do ktorego sie wpisoje kody?

henio

13-06-2009 09:40

piqiaa znasz kod do zainstalowania sims 2

piotrek

13-06-2009 09:28

ktos zna kod do zainstalowania sims 2

PiQiaa

12-06-2009 21:16

Ja podam parę kodów;));));)) maxmotives - nie duże litery bo może nie zadziałać;))Bierze na ful potrzeby forcetwins - kod na bliźniaki też nie duża liteera.;)))))))

ika

12-06-2009 21:01

zna ktoś kd na syreny

SImoleon

12-06-2009 20:21

kod na potrzeby nazywa się maxMotives

stichu5

12-06-2009 16:32

Ten Kod na potrzeby to - boolprop testingcheatsenabled true

aniak

12-06-2009 13:31

zna ktoś kod na potrzeby???

Eritakus Rubekula

12-06-2009 11:24

Do simsy rulez... wydaje mi się że za dużo grałam w simy i dlatego mi się znudziły. obecnie pogrywam w fable2 i heroes5. przy okazji PIRATOM STOP!!!

mika

11-06-2009 23:04

Hej! ostatno pozyczyłam sobie The Sims 2 i kody sa bardzo pomocne w grze!! :) Polecam gre THE SIMS2 Pozdrawiam Mikaaa ...:)

Sandra . ;D

11-06-2009 21:53

Powiem tak: chciałam kupic simsy 2 ale po co je kupować? jak z neta tez sciagnac mozna ^ . ja sciagnełam 2 i to juz dawno.. ^ mam the sims 2 i dotego 26 dodatków + akcesoria i nienarzekam.^ nie zacinaj mi sie..^ i nie musze grac w jeden dodatek tylko mam tak zrobione ze mam the sims 2 i wszystkie dodatki uaktywniaja sie na raz xD .. ;**

Zakochana w Simsach. xD

11-06-2009 17:00

Ludzie! Odbiło wam?!? Poco kupować Sims-y za tyle kasy, skoro można ściągnąć? Nie mówię, że ściągam z neta, ale wy piszecie, że to zły pomysł. Dlaczego?

N.

11-06-2009 14:02

Cleo12, nie masz się czym chwalić. Kablowanie na znajomych to chamstwo. Moi znajomi też ściągają gry z neta i też mi się to nie podoba, ale jakoś nie dzwonię z tym na policję ;// Potem będziesz się dziwić, że nie masz znajomych...

Kiwi

11-06-2009 11:55

Chcialam wiedziec jaki jest kod zeby powiekszac i zmniejszac glod lub inne czynnosci ktore chce wykonywac sim

cleo12

11-06-2009 11:50

simsy górom mój kolega ściagną simsy z internetu i powiedziałam to rodzicom zgłosili to gdzieś i ten mój kolega płacił kare

Simsy rulez!

11-06-2009 01:04

To jeszcze raz ja! do Eritakus Rubekula pomiędzy ts2 a ts3 jest JESZCZE BARDZIEJ ZNACZĄCA I OGROMNA RÓŻNICA! STOP PIRATOM! SIMSY RZĄDZĄ!

Simsy rulez!

11-06-2009 01:01

Kocham simsy! To najlepsza gra na świecie! (razem z gta vc i sa oczywiście ;P)Mam dosłownie WSZYTSKIE akcesoria i dodatki czyli razem z 17! plus oczywiście wersja podst. to 18! hmm... policzę ile na to wydałem. 150 + 80 + 80 + 80 + 80 + 80 + 80 + 80 + 80 + 50 + 30 + 30 + 30 + 30 + 30 + 30 + 30 + 30 = 1200 zł! OPŁACAŁO SIĘ ;) Już dawno mam The Sims 3 Edycja Kolekcjonerska i na pewno będę zbierał WSZYSTKIE dosatki i akcesoria ;)). Nie cierpie ludzi którzy ściągają z neta! STOP PIRATOM! SIMSY RZĄDZĄ!

Eritakus Rubekula

10-06-2009 21:44

Wykładu ciąg dalszy... a co będzie dalej???? te wszystkie dodatki.... ludzie nie żałujecie czasem że wydaliście tyle kasy?(chyba że ściągacie, ale to nie to samo co mieć swój własny oryginał) ja sobie dałam siana kiedy kupiłam 5 dodatek do 2. (to był akurat własny biznes) z czasem zdałam dobie sprawę że jest wiele innych, ciekawszych gier w które można zainwestować np: W O W. to jest strona przeznaczona dla simów i pewnie mnie wszyscy teraz zjedziecie za to co napisałam ale mnie to gówno obchodzi. Jeszcze się kiedyś odezwę.... Erita.

Eritakus Rubekula

10-06-2009 21:27

zastanówmy się przez chwile... między pierwszymi simami jakie wyszły na rynek a simami 2 była ogromna różnica. lecz co takiego nowego jest w 3 żeby wydawać 130zł???

Renee

10-06-2009 19:19

Hej! ostatnio kupiłam the sims 2 i dodatki. Bardz ta gra jest fajna i kody ułatwiają mi całą sytułacje. Kupiłam też the sims 3 i kody na tą wersje diałają, bo już próbowałam. Zastanawiam się tylko kiedy wejdą dodatki 3 (jeśli wogule będą). Serdecznie polecam THE SIMS 3 i 2 też. Serdecznie pozdrawim Renee

cleo

09-06-2009 23:41

Witam.Niedawno sama mniałam z tym problem nie chciało mi sie wyświetlac okienko do wpisywania kodów w simsach mam viste prawdopodobnie byla ta przyczyna : jezeli komus z was nie chce wyswietlac sie okienko do kodów to polecam zrobić tak: tą samączynność jak zwykle i dodac to tego klawisz window ( jesy yo taka jak ja to nazywam flaga) zazwyczaj w lewym dole klawiatury) powinno zadzialac polecam kombinowanie wlasnie z tym klawiszem ! Pozdrawiam zycze powodzenia

~Gość

09-06-2009 13:32

Aby oprowadzić dyrektora po domu, trzeba najpierw oczywiście wybrać oprowadź. Następnie należy wejść Simem np. do kuchni (dyrektor pójdzie za nim) , po czym kliknąć opcję pokaż pokój. I tak ze wszytskimi pokojami w domu. Jeżeli nie chce się pokazać okno konsoli, musisz nie wciskać wszystkiego jednocześnie, lecz najpierw shift, potem ctrl, a na końcu C

gh

08-06-2009 14:56

U mnie ten kod do robienia różnej karnacji nie dziala

ewka

07-06-2009 19:45

co mam zrobić, jeśli nie chce mi się wyświetlić okno konsoli? wciskałam shift+ctrl+c a jeszcze wcześniej shift+ctrl+b, tak ja pisze na na stronce, ale to nic nie daje.

Gosia

07-06-2009 14:29

Mi Simsy2 chodziły bez problemu na viście ;)

ghgfhgfhgh

07-06-2009 10:50

jakaś jula napisała jak mieć studnie życzeń.po prostu trzeba mieć ładny ogród i wtedy zadzwoń po klub ogrodników to oni ocenią twój ogród.Jeśli wygrasz to dostaniesz studnie Zyczeń

jula

07-06-2009 07:42

a ja również mam pytanie jak zdobyć studnie życzeń z kodem?bo wiem że boolprop ale o dalej nie:(

piotr

05-06-2009 17:46

Witam, mam pytanie - jest pozliwosc przerobienia simsow 2 zeby chodzily na Windows Vista????

eritakus rubekula

05-06-2009 17:17

polecam kod maxmotives, jego zastosowanie wypróbujecie już sami, nie pożałujecie!!

eritakus rubekula

05-06-2009 17:14

musisz mieć kod!!!

R

05-06-2009 14:18

jak mam oprowadzić dyrektora po domu

ddddd

05-06-2009 11:11

jak zrobić aby nie było skrzynki na lisy ???????

domicia

05-06-2009 11:09

aby wysłać dziecko do prywatnej szkoły trzeba dobrze się zająć nim oprowadzać go i zrobić kolacje a na górze są punkty za -Obiad -Oprowadzenie po mieszkaniu -Pogawędkę Także dziecko musi mieć dobre oceny i dobrze się uczyć aby dostać się do szkoły prywatnej

Kinga

05-06-2009 10:09

sa na trojaczki

R

05-06-2009 07:13

Jak mam wysłać dziecko do szkoły prywatnej, bo jak zapraszam delektora to przyjeżdża i zaa sekunde odjeżdża

Gosia

04-06-2009 20:38

nie ma kodu na bliźniaki babka poprostu jak juz zajdzie w ciaze to zrobic zeby miala duzo punktów gotowania (tak od 6 do max) i zrobic zeby zrobila sernik :D

simiaczka

04-06-2009 18:13

niezłe sposoby mam pytanko dopiszecie więcej bo trochę robi się nudno. no właśnie jest kod na trojaczki lub na pwiększenie nie powiem czego albo cos cos takiego szalonego

docisko

04-06-2009 10:59

hehe fajne kody

Patryczka_PL

04-06-2009 10:43

Nie ma kodu ani na powiększenie cycków, ani na trojaczki. Jest tylko na bliźnięta.

Claauudiaaa

03-06-2009 20:14

ej jaki jest kod na powiekszenie cyckow? xd

ROXY

03-06-2009 12:01

HEJ SZUKAM KODU DO THE SIMS 2 ŻEBY URODZIŁY SIĘ TROJACZKI

Claudia

31-05-2009 15:58

Naprawdę świetne kody ale dopiero wypróbuje je jutro [1.06.09r.] Myślę ze będą działać pozdro :*

Kicia

31-05-2009 08:52

bardzo dziękuję za podpowiedz! gra mi jeszcze się instaluje ale kody na pewno beda dzialac

Kuba

30-05-2009 10:25

to znaczy że w the sims 2 zwierzaki mi to nie szło dlatego że są nowsze od the sims 2 nocne życie tak?

Pati

30-05-2009 08:44

Ten kod działa tylko bez dodatków

~Gość

29-05-2009 13:43

Kuba, ten kog nie działa w dodatkach nowszych od Nocengo życia chyba..

Kuba

28-05-2009 21:23

Przepraszam nie wchodzi mi intprop censorgidsize 0 czemu??

Kuba

28-05-2009 21:22

POMOCY nie wchodzi mi kod intprop censorgidzize 0 czemu??

norbi99

28-05-2009 19:44

świetne kody

~Gość

28-05-2009 15:15

żeby mi poszedł kod boolprop testingcheatsenabled true to muszę wcisnąć ctrl+shift+windows+c

kaczucha

25-05-2009 22:27

a boolprop testingcheatsenabled true to co ?ten jest na wiekszosc rzeczy .inne tez sa fajne ;)

Laura

25-05-2009 17:07

Bo się piszę ctrl szift c

Karina

25-05-2009 15:26

Mi w moich Simsach nie wchodziło takie coś :[ctrl]+ [alt]+[c].Dlaczego?

Paulinka

24-05-2009 19:06

Te kody są Git. ;]

cinek824635

24-05-2009 19:05

siema mam pytanie co sie dzieje jesli nie moge stawiac fundametow scian itp?? jak cos to pisac gg111028

Nikki

24-05-2009 15:37

xxx jezeli ci nie dziala ten kod to zle go wpisales napisz boolprop tesTingCheatsEnabled true bo trzeba zwrocic uwage na male i duze litery

Krzysiu

24-05-2009 14:41

Te kody są do kitu

xxx

23-05-2009 18:38

mam problem z kode boolProp TestingCheatsEnabled true pisze u mnie error i coś tam dalej.

zonx

23-05-2009 16:17

Milena ocena: 5 GameStar || 17-05-2009, 12:52 Weicie mi działają wszystkie ta strona jest nawet fajna ale ma mało kodów wiecie na inej stronie jest troche wiencej kodów a ja zanam srona na której można pobrać sims2 za darmo i dodatki do sims2 super strona pozdro ocena za strone Milena, jaka to strona ??? Pisz! zonx

kora

22-05-2009 18:22

prosze pomuzcie mi mam problem z simsami2....Jak wpisuje kod na cenzure to mi wyskakuje jakis napis....piszcie na moje gg 2992105 ....plis pomuzcie bede wdzieczna

NiQa

22-05-2009 17:28

Świetny Blog

~Gość

21-05-2009 09:38

ja znam sposób na bycie wampirem!! Musisz mieć Sims2 nocne życie i w nocy ci się powinien pojawić musisz się z niem zaprzyjaźnić a on cie ugryzie ale radze uważać bo światło cię zabije

Eritakus Rubekula

20-05-2009 17:44

wampiry? nie pomyliło ci się z wilkołakiem?

vampire

20-05-2009 17:40

Jeśli ktoś zna kod tworzący wampiry BŁAGAM NIECH GO NAPISZE!!!

Eritakus Rubekula

20-05-2009 17:36

co ty nie powiesz?! ale ktoś taki jak ja nie ma czasu żeby siedzieć na innych stronach, więc z łaski swej byś go napisał...

~Gość

20-05-2009 17:17

hahaha skopiowane widziałam to już na 17 stronach!

Eritakus Rubekula

20-05-2009 15:39

Zna ktoś z was kod na przebranie śmierci, króliczka, szkieletora itp.? niech napisze.

DOdA 1987

20-05-2009 14:54

Do: Pała;-) Nie umiesz budować chat?! to jesteś dzieckiem NEO. To proste wejdż na ten znaczek z pędzlami, naciśnij na ściany ze ścian ułuż kwadrat, podzielaj pokoje np. kuchnie, sypialnie i pozostałe pokoje, wybierz dla poodzielanych pokoi dopasowywać kolry dywanów i ścian. ustaw dach, powstawiaj okna i drzwi i gotowe :d

DOdA 1987

20-05-2009 14:46

Mam się czym chwalić, mam dodatki do simsów 2 takie jak: Nocne życie, Moda z H&M, Młodzieżowy styl, Śwęta, Zwierzaki :3, Podróże, Na studiach, Własny Biznes, 4 pory roku, Osiedlowe życie, Abra-kadabra i wielw innych ale wymienione poniżej są cool.

Pała ;-)

20-05-2009 13:29

Nie umiem budować domów... Niech ktoś mi powie jak to się robi ;-)

Ania141414

19-05-2009 15:10

super są te sims 1 ale nie wiem ja sie daje kod na bez cenzury prosze o pomoc!!! ;)

roxi

17-05-2009 15:43

jak się ściąga simy z internetu bardzo proszę o pomoc

Milena

17-05-2009 12:52

Weicie mi działają wszystkie ta strona jest nawet fajna ale ma mało kodów wiecie na inej stronie jest troche wiencej kodów a ja zanam srona na której można pobrać sims2 za darmo i dodatki do sims2 super strona pozdro ocena za strone może 5 może 4

natally natally :)

17-05-2009 11:09

monia może nie masz dodatku the sims 2 nocne życie bo tylko od tego fajne kody mi wszystko działa pięknie 5

monia

16-05-2009 15:36

mi te kody chodzą, a MAXMOTIVES nie

Marta

16-05-2009 12:30

;p ale zal te kody nie chca dzialac pozdro dla wszystkich papa maxmotives- uzupełnia potrzeby xd

SSL(MÓJ SKRUT..:p)

15-05-2009 18:14

ja czekam na sims 3 pełna wersia bo wyszła w marcu ale demo...:P

ola11552

15-05-2009 15:55

Docia ty to naprawde jestes ślepa na max''a, powiem gdzie sie one znajduja, znajduja sie one nad komentami ps. kup se binokle albo cos ?(binokle czyli okulary jak bys niewiedziala ;d)

maci0325

14-05-2009 19:32

Docia aleś ty ciemna czytać nie umiesz są nad komentarzami :p

docia

14-05-2009 19:11

gdzie są te kody ;(

pawel98

13-05-2009 20:42

Zajefajne kody! A The Sims 3 już mam :p

~Gość

13-05-2009 15:52

sssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kami

12-05-2009 23:11

ŻAl te kody nie chcą działać ;/

kami3

22-10-2011 19:05

no racja

kami3

22-10-2011 19:05

no racja

Kama

12-05-2009 18:36

Super są te kody:)Kocham The Sims!! 3 część już 5 czerwcaXD A jak się skończy jedzenie.. nie lepiej kupić nową lodówkę?? :D:D:D

Mała

11-05-2009 07:58

WPISZ MAXMOTIVES-twojemu simowi wszystkie potrzeby idą w góre dzięki papapapa :^)

mysiuleczka

10-05-2009 14:49

DO woli baboo / chłopiee ty wpiszesz ten kod boolProp TestingCheatsEnabled true to nie wszystko .. bo musisz jeszcze wcisnac [shift] + N !!! i to przed tworzeniem sima . czytaj dziecko ze zrozumieniem .. ;d

wika

10-05-2009 11:35

uwielbiam tę grę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem w simsach zakochana!

Sims!!!KOCHAM

09-05-2009 20:01

Jestem fankom Sims!!!Mam na komputerze "THE SIMS HISTORIE ZE ŚWIATA ZWIERZĄT".Jest ona super!!!Lecz teraz sciągam sobie "THE SIMS2",ponieważ mam do niej dodatki.To jest Super,superowa gra!!!!Polecam!!

Simka1997

09-05-2009 07:54

Hej bo ja mam pproźbe taką bo na jakiejśstronie widzialam kod aby w the sims2 zwierzaki sterować zwierzakami i jeśli go macie to prosze napiszcie na mój e-mail a i jeszcze bo widzialam taki na wszystkie nagrody pray i jak go macie to czy mi wyślecie na agatkapufekrikki@w.pl :) Simka1997

wola

08-05-2009 21:52

mam pytanko jak zrobic zeby sim byl np.zombie? bo ten kod ktory tam pisze to nie wchodzi

mysiuleczka

08-05-2009 15:59

Hejka . pisze tu , by prosic o jak najszybsza pomoc . widzicie np. jak jest jakas podpowiedz i pisze np. "kody zamieszczoke OBOK" . nie ma tam zadnych kodow ! bardzo prosze o pomoc na e-mail mimi181097@amorki.pl odpowiedz mozna zamiescic takze tu . pozdrawiam ;]

QrAsH

07-05-2009 13:26

też mam na viście i naciskam shift+ctrl+c+ten sy,bol windowsa na klawiaturze :) i pojawia się ta ramka :)

Pati

07-05-2009 12:08

mam pytanko bo mam na windowsie vista simsy 2 i nie da sie kodow zadnych wpisac ta ramka nawet nie wyskakuje co zrobic.?

anuSiaa ;p

05-05-2009 16:18

Jak! żal. Ch!ałamm wpis$aĆ t3n k0d na il0śĆ p!ęt3r ! n!c. ;pp

innahot

03-05-2009 12:44

ja wiem gdzie można ściągnąć konie do simsów 2 ! napiszcie do mnie na poczte to napewno wam powiem jak to zrobić: martynabaginska@o2.pl pzdr :)))))))))))

LoLa

02-05-2009 10:58

musisz ściągnąć konia, bo w grze go nie ma

OlcoLL

30-04-2009 23:29

jak wpizesz ten kot to enter wcisnij:)

~Gość

28-04-2009 21:03

jak robi sie konie w The Sims 2 Zwierzaki proszę o pomoc

~Gość

28-04-2009 20:32

chce miec simsy ale mama nie pozwala <lol>

moonl

28-04-2009 17:32

A jak wpisze kod to potem "enter" wciskam??

jowk

27-04-2009 19:27

Czy te kody działają też na:"the sims2 Double Deluxe??

ola

27-04-2009 14:50

nie dziala Ci kod, bo tam jest boolProp testingCheatsEnabled true, Cheats, a nie Cheast:P pozdrawiam

MARCI

26-04-2009 10:52

JAKI JEST KOD ZEBY SIMS BYL GOLY

~Gość

26-04-2009 09:54

a jak sie robie nowe ubrania

carmen

25-04-2009 19:49

mam pytanie czy ten kod boolProp TestingCheastEnabled True działam na zainstalowanych dodatkach bo nie umiem jakoś go włączyć. Nie chcą pokazać mi się te nowe karnacje itd. Proszę o odpowiedź

////

25-04-2009 15:36

a jaksię robi zombi???

~Gość

23-04-2009 13:15

Simusia kosmici to tylko do facetów a żeby porwał cie kosmita to se trzeba wpisać kod boolProp testingCheatsEnabled true w otoczeni potemw domu kliknąc przytrzymując shift na teleskop i coś tam kiliknąć to ci go porwą ale nie klikaj ForceError !!

IzusSia

20-04-2009 15:06

jeśli kod nie działa to spróbuj wpisać on zamiast true albo off zamiast false

SimusiaxxD

20-04-2009 14:16

Wszystkie kody działają :)) dzix :)) ale jeszcze pytanko jest jakiś kod aby porwał sima kosmita?? bo ciągle prubuje i nie wychodzi :( raz mnie porwał ale nie zapłodnił :(( czy kosmici zapładniają tylko menów ??

Wojtek

18-04-2009 14:02

To szciagnijcie sobie See Them2

Monika

18-04-2009 11:58

No boolProp TestingCheatsEnabled true mi nie działa

Nikunia

18-04-2009 08:32

Mam nadzieję ,że te kody zadziałają , bo jak nie to będę rozczarowana.:(

Nikunia

18-04-2009 08:28

To wogule nie trzyma się kupy skąd możemy wiedzieć ,że to działa?

skrzydlo

17-04-2009 19:00

chyba se zartujecie oczywiscie ze dziala na laptopach i to bez zadnych programow ja gram na laptopie [windows xp] i wszystko OK a i czy ktos zna kod na zaspokojenie wszystkich potrzeb tylko nie maxmotives bo to chyba dziala tylko do sims 2 nocne zycie

~Gość

17-04-2009 18:24

Jak można ożenić sima?

~Gość

17-04-2009 12:17

Simsy działają "na laptopach" i nie chodzi tu o to czy masz lapka czy zwykłego kompa tylko od systemu, masz pewnie vistę. Trzeba tylko zainstalować łatkę pobraną z oficjalnej strony simsów.

simsiara777

16-04-2009 17:32

bo simsy nie chodzą na laptopach, chyba że masz sims historie. kiedyś dużo udzielałam się na gamestar. jak ktoś ma problem z simsami, to może mnie sie pytać :)

~Gość

15-04-2009 09:26

mi nie chca wchodzic simsy na laptopie

Buzzek

14-04-2009 20:11

Są jeszcze 2 rzeczy. Jak wejdziecie na stronę w.w.w...t.h.e.s.i.m.s.2...c.o.m./.t.s.3.(zniknijcie kropki ale inaczej pisze że ma niedozwoloną zawartość) i wpiszecie te kody : 9FAPT58H 2UAPT39T to dostaniecie koszulkę i bluzkę z obrazkiem Sims 3 na sims 2.

Julia

14-04-2009 18:57

boolProp TestingCheatsEnabled true tak sie pisze poprawnie samo boolProp nie wystarczy JAK KTOS MA PROBLEMY Z SIMSAMI TO PISAĆ NA NR GG. 11515019 POMOGE NAPEWNO MAM WSZYSTNIE DODATKI I ZNAM BARDZO DURZO KODÓW I SZTUCZEK NP. JAK KTOS CHCE MIEC WSZYSTKIE RANGI IWG.

Aga

14-04-2009 16:47

bo boolProp pisze sie z dużej litery

lkjhgfdsa

14-04-2009 12:22

to też próbowałam ale też nic

hermione

14-04-2009 08:36

czemu boolprop mi niedziała.POMOCY!!!

olinex

13-04-2009 19:27

Dla wszystkich któłrym sie nie włanczają kody trzeba najpierw nacisnąć klawisze Shift+Ctrl+B a później klawisze Shift+Ctrl+C!

Sana

13-04-2009 10:16

Mam problem bo ściągnełam sobie ciuchy , włosy , itd. do simsów i nie czyta mi tych włosów . Zapisuje mi kolczyki , okulary i fruzóry w okularach i tam mam twarz ale łysą naciskam na nią i nic . Help .!

gość

13-04-2009 08:43

Nie znam żadnego kodu ale jeśli wpiszesz w wyszukiwarce dodatki do The Sims 2, są tam tysiące fryzur do pobrania.

marikaa :)

12-04-2009 19:10

szkoda ze nie ma takiego kodu ktory odblokowuje fajne fryzurki dla simow,jesli macie taki to podajcie!!!

patuś

12-04-2009 17:38

ja zrobić własnego wampira mam same simsy bez dodatków ściągnęłam własny biznes ale nie chce sie zainstarlowac pomóżcie

werox

12-04-2009 15:34

mam gierkę sims 2 .wpisuje kod ctrl shift i c ale okienko sie nie pokazuje #( co mam zrobic pzdr werox

Olga

11-04-2009 19:22

Mam taki problem w the sims 2 nocne życie mój sim zakumplował się z wampirem, ale on niechce mnie ugryżć jak mam zrobić, by mnie ugryzł proszę o pomoc!!!

wafel998

11-04-2009 13:41

Na jakiej stronie ściągnąć The Sims2 Własny Biznes

lkjhgfdsa

10-04-2009 17:16

mam taki problem: w the sims historie z życia wzięte renia nie chce urodzić dziecka.cel jest taki aby w pokoju mam zrobić kącik dla dziecka czy coś takiego. ciągle próbuje na różne sposoby , ale nic. czekałam też bardzo długo , bo w zwykłych simsach zazwyczaj rodzi po 3-4 dniach , ale nie chce ruszyć . pomóżcie mi . czekam na odp. moim 2 problemem jest to że nie chce mi wyskoczyć okienko do wpisywania kodów .także próbowałam na różne sposoby i nic.:(

~Gość

08-04-2009 11:22

maxMotives- wszystkie potrzeby zaspokojone

roxi

08-04-2009 09:23

zobaczymy czy będzie działac

Dania

07-04-2009 17:37

Bezsens! Nie znacie najpopularniejszego kodu?! Na kase! Za jedno wpisanie kodu 50.000 simoleonów! 1. Kliknij równocześnie Ctrl+Shift+C 2. Wpisz w okienko na górze kod motherlode 3. Klikniej ENTER i ciesz się kasą!

basienka

07-04-2009 15:01

fajne poradniki... np. Jak zbudować domek na drzewie w The Sims 2 [[http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zbudowac-domek-na-drzewie-w-the-sims-2]]

martika

06-04-2009 18:54

Fajne kody, tylko niema kodu jak zrobić żeby przylecieli do ciebie kosmici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aguśka

06-04-2009 12:28

Kody są zrąbane! Przez nie gra traci sens i staje się nudna. Ja bez kodów bez problemów zarobiłam 1.000.000. Dla chcącego nic trudnego, chyba, że mu się nie chce

Lady GaGa

05-04-2009 19:24

Super post! :)

karcia

05-04-2009 13:59

wiki ma racje on jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiki

05-04-2009 11:52

jeszcze jest taki kod na kase motherlode dodaje sie 50 000

GAGA

04-04-2009 09:37

ja mam simsy 2 mega deluxe(2!!!)i wogole mi sie okienko nie otwiera przy zwyklych ach i owszem

Magara

02-04-2009 15:40

Mi nie działa kod maxmotives ... kombinowałam i nic ...Jestem otwarta na sugesyie .prosze o pomoc z gory gomena

lights

02-04-2009 11:30

spróbuj tak: -ctrl+ shift + c i wpisz boolprop testingcheatsenabled true - potem wcisnij shift, kliknij na niemowlaka i zaznacza ''make unselectable''. kwadracik niemowlecia, ten po lwewj stronie zniknie -wcisnij shift, kliknij na niemowlaka i zaznacza "make selectable" być może te polecenia będą na odwrót - najpierw make selectable a potem meke unselectable. U mnie to działa w każdym razie ale muszę to powtarzać po każdym włączeniu gry. powodzenia!!

jhkh

31-03-2009 14:21

odpiszcie pliss

jhkh

31-03-2009 14:13

jak chce zebym widziala co potrzebuje niemowlak to jak mam to zrobić bo robie tak jak jest napisane i nic ;|

~Gość

30-03-2009 17:42

żalowo nie ma tu fajnych kodów .... piszcie na gg jak bd mieli jakieś fajne kody nawet jak bd nie dostępny =)13679041

ave

30-03-2009 17:38

zalowo niema tu fajnzch kodow... Piszcie na gg jak bd mieli jakies fajne kody nawet jak bd nie dostpny ...

...

30-03-2009 17:09

maxmotives - to jest kod na zaspokojenie potrzeb wszystkich simów w twojej rodzinie :D

heryh

30-03-2009 15:50

kiedyś były ciekawe kody

Paulina

30-03-2009 10:01

Jak zaspokoić wszystkie potrzeby sima kodem?

~Gość

29-03-2009 12:34

Pokaz mody robi sie tak : buduje sie w budynku lub na zewnątrz taką platwormę jak czasami sa takie domy ze schodami jak sie wchodzi.buduje sie platforme i mozna sobie wybrac podłoge i schody styłu wybiegu,ma sie rużnych simów i daj ich na ta platforme i trzeba cały czas dawac opcje <podejdz tu> i tak bendzie wyglondac jak na wybiegu.Daje sie tesz publicznosc.Czyli ustawia sie krzesła po jednej stronie wybiegu i po drugiej stronie wybiegu niech simy tam usiondą i bendą patrzec i tyle.Mam nadzieje ze pomogłam.

simsomaniaczka

29-03-2009 08:58

chcę mieć kody na: bliźniaki i cenzura 0. prosze, pomozcie! zombie, królik i pokojówka nie działa!!!!!!!!!!!!!!!!

Sweet Rose

28-03-2009 16:39

Aby zrobić (tylko skórę!!!) zombie trzeba wpisać kod, wybrać sobie strój i tak dalej a dopiera jak już wszystko będzie zrobione to wrócić i se wybrać skórkę....A ja mam też takie pytanie czy wiecie jak w H&M akcesoria zrobić wybieg mody?

~Gość

27-03-2009 20:42

nieda sie opci zombe''

agata28

27-03-2009 19:58

mam problem!jak chce stworzyc zombie to nie moge a wyswietla mi sie jakas informacja po ang.i nie wiem o co chodzi!!!!!POMOCY!!!!!!jak ja mam go stworzyc???????

Marta

27-03-2009 15:35

Kod na bliźniaki: twinzr2cute Ale najatwiej to po prostu zrobić ;) Robisz postaraj się o dziecko a później bara-bara po kilka razy pod rząd :P

adzia

27-03-2009 12:55

PLIS DAJCIE KOD NA BLIŻNIAKI :.(

_karaa

26-03-2009 22:03

prosze o kod do zainstalowania the sims balanga prosze o odpowiedź:)

karaa

26-03-2009 22:01

jaki jest kod na zainstalowanie sims balanga pomocy:)

kara

26-03-2009 21:57

jaki jest kod do zainstalowania sims balanga pomóżcie:)

bajenczins

26-03-2009 20:38

ja np chciała bym być wilkołakiem, jak to zrobić, wie ktoś? !!!!

Lala123

26-03-2009 19:10

a właśnie że są

Dominika

25-03-2009 16:55

Tu nie ma nic przydatnego ja to już wiedziałam....................................................................

Kalixxx

25-03-2009 15:41

A wiecie ze kod na 50.000$ to motherlode pisze go dla fanow the sims

Daniel ;-)

25-03-2009 12:51

To był kod maxmotives ;-)

Natalia.

24-03-2009 20:33

cześć. był kiedyś taki kod że można było by zrobić tak że wszystkie potrzeby były by na zielono .. tylko własnie nie pamietam co to był za kod prosze o pomoc! na e-mail [[natalka_114@wp.pl]]

emooalan ruszz

23-03-2009 18:35

mi też blog się pardzo podopa i niefiem czmu piszecie taki komantaszeee ... bo jest pardoooo fajnyy!!!!!!!!!!!

paula

22-03-2009 12:12

Powinniście dać kod dzięki któremu będzie można zbudować własny akademik .

~Gość

21-03-2009 16:28

super

kochaniutka91

17-03-2009 23:51

niemacie tu zadnych kodow idie z takimi kodami co wy macie

KiciA109

17-03-2009 22:16

Jak zrobić żeby jeden sim poszedł do drugiego znaczy który mieszka w innym domu??

~Gość

17-03-2009 19:22

do kitu nie ma tu żadnych kodów

klaudia

17-03-2009 14:54

o jaki żal wcale nie ma tu żadnych kodów o lol

michallesz2

16-03-2009 23:54

kod motherlode w SIMACH powoduje dodanie 50000 simeonów.

izaczek_robaczek

15-03-2009 14:44

LINK Do See Them :) simsky.parsimonious.org/proggie/en_st2.php _________________________________________________ Jeszcze mała instrukcja obsługi : 1. Instalujemy klikając na obrazek z napisem download now. 2. Zainstalowane. Musimy wypakować (najlepiej na pulpit) Wypakowane jest w folderze. Wchodzimy w folder i przenosimy jego zawartość na pulpit. 3. Klikamy See Them i odchaczamy : Obrazek z simką oznacza brak cenzu, Obrazek z 4 kwiatkami oznacza ustawianie obiektów poza siatką (nie polecam ponieważ są problemy z oknami i drzwiami) Obrazek z fotelami umożliwia stawiania obiektów ukosem za pomocą przycisków < i > A ostatni obrazek umożliwia dodatkowe opcje które się ukazują po wpisaniu boolprop testingcheatsenabled true bez jego wpisania. Zaznaczając tą opcje można przesuwać po paskach umiejętności, relacji z innymi simami, hobby, no i potrzeby. Bardzo przydatne :) 4. Zaznaczamy opcje które chcemy klikając na czerwony krzyżyk (w taki sam sposób wyłączamy opcje) i włączamy gre program see them zostawiamy włączony na pulpicie w ikonce. I gramy. _________________________________________________ POMOGŁAM?? =)

izaczek_robaczek

15-03-2009 14:32

Odpowiedź 1 : jak wpisałeś kod ze zmianą karnacji to napewno było tam na końcu kodu true albo jakaś cyferka na włączenie lub wyłączenie wpisz jeszcze raz ten kod (prościej by było jakbyś napisał jaki to kod bo tego jest mnóstwo) i zamiast true wpisał false a zamiast np. 8 to 0 i powinno wszystko wrócić do normy. 2 : Jeżeli nie działa shift ctrl i c to napewno masz niezaktualizowaną gre też gram na laptopie i mi wszystko działa. Kup w empiku gazetkę the sims2 z płytką około 20zł w empiku i zainstaluj łatkę The Sims 2 powinno wszystko działać. Tylko nie ściągaj PIRATA!! Bo jeszcze wszczepisz wirusa i będzie gorzej . 3 : kod censorgridsize 0 nie działa w ogóle. Lepiej sobie ściągnąć See Them 2.31 wypakować na pulpicie i odchaczyć zielonym znaczkiem wybraną opcję. Jeżeli chcerz włączyć cenzure spowrotem zamień zielony znaczek na krzyżyk klikając na nim. Pamiętaj żeby mieć włączony See Them w czasie gry bo inaczej nie podziała. 4 : żeby wszystkie potrzeby były na ''zielono'' trzeba wywołać okienko kodów i wpisać > maxmotives < jeżeli masz See Them''a to możesz dowolnie przesuwać paski na jakie chcerz w momencie morze być głodny śpiący itp. ________________________________________________ MAM NADZIEJE ZE POMOGLAM POZDRAWIAM I W RAZIE PYTAN PISAC NA E-MAIL =)

Misia

14-03-2009 18:35

bez cenzury to intprop censorgridsize 0 a jak chcesz włączyć spowrotem to to samo tylko bez 0 tylko 8 !

~Gość

14-03-2009 16:55

jaki jest kod na zielone porzeby

TOLA

14-03-2009 16:31

O TO JEST KOD NA DOLADOWANIE PIENIEDZY WCISKASZ WSZYSTKIE NARAZ PRZYCISKI:SHIWT CTRL C.I O TO SA KODY WPISUJESZ TO JEZELI BUDUJESZ DOM ALBO KUPUJESZ NOWE RZECZY DO UMEBLOWANIA DOMU I JEZELI POKAZE CI SIE TAKI PASEK WPISUJESZ TAM MOTHERLODE-50.00 I KACHING TO BEDZIE CHYBA 100 ZL ALBO 1000 TYSIAC ZL.JEZELI BEDZIESZ CCHCIAL JESCZE RAZ DOLADOWAC KASE NO TO WES NA JESCZE RAZ NACISNIJ WSZTYSTKIE PRZYCISKI NARAZ SHIWT CTRL C.I WPISUJEMY NASZE KODY MOTHERLODE-50.000 I 1000ZL.NO I SIE CIESZYMY MAMY PIENIAZKI SIMSY SA BOGATE!!

słodka

14-03-2009 14:35

hmm jak zrobić by sim był nagi?

kika

11-03-2009 17:14

jaki trzeba wpisa kod azeby simsy byly bez cenzora???????????????????prosze o odpowiedz

Natasza

11-03-2009 09:40

Ola,jeżeli grasz na laptopie,to kod po prostu może nie zadziałać,bo laptop ma za słabą pamięc na simsy.Wiesz,próbuj z "b" cały czas,może będą efekty.A,i jeszcze coś.Jak mówiłam wcześniej,z laptopami tak jest...ja też mam laptopa,i te kody również mi nie działały ;/ dlatego gram w simsy na kompie,a nie na laptopie...;/ widocznie laptopy mają coś z zapamiętywaniem simsów,ale ja Ci radzę próbuj,moze się uda (chociaz jak ja próbowałam,nic to nie dawało ;/)

Ola

10-03-2009 21:27

mo wlasnie i to tez nie dziala i co zrobic/ bo kod sie wpisuje w czasie gry prawda?

Naććka

10-03-2009 17:18

jeżeli ktoś ma problem z shift+ctrl+c to może wtawić zamiast c literę b ...i juz po klopocie

Ola

10-03-2009 10:07

MAM PROBLEM!!! kUpilam sobie gre the sims 2 -double beluxe i kiedy probowalam wcisnac shift + ctrl+ c nic nie dziala tak sama jak uzylam alt. Gram na laptopie gre mam na dvd prosze o pomoc

~Gość

08-03-2009 21:55

mam problem.. wpisalem ten kod ze zmiana karnacji i mam tylka ta jedyna(sim popisany jest jakimis literkami i nie moge zmienic na "ludzka")...odinstalowalem i zainstalowalem ponownie nie pomoglo...(czyscilem rejestry i dane aplikacji i nic! a to gra mojej dziewczyny:/) jakby ktos pomogl dziekuje:( moje gg jak cos...{831493})

Olka

08-03-2009 13:28

To jest glupie o nie ma tu wiekszości kodow!!!

~Gość

07-03-2009 18:21

dodatek z samochodem to the sism2 nocne zycie jakby cos... ej water_tool mi niedziala,dlaczego???????/

...

07-03-2009 09:24

hej mam pytanie co mozna zrobic ze stworzonym wirusem w the sims 2 ??? jesli tak to prosze o kontakt gg:3914115

weronika

05-03-2009 20:10

water_tool -dom na wodzie

dominika_11

05-03-2009 16:27

Boniu niewidziałam gorszych sposobuw to co wymyślili to kit ja znam wszystkie kody i niczego mi niepotrzeba a tak wogule z tym darmowym żarciem to bujda bo potem przychodzirachunek za żarcie dzieci droki ja nieradze prubować bo sie nie uda ale jak chcecie... Pozdro dzieciaki... ;)-3-<

kilki

05-03-2009 16:27

motherlode- kod na kase

Majka100

03-03-2009 21:38

błagam błagam niech mi ktoś pomorze bo się załamie zminilizowałam simsy 2 i ściągnelam kilka dodatkow do folderu dowloland czy jakoś tak wrócilam do gry i gdy nacisnełam tryb tworzenia rodziny i ładowalo się do 3 pól i wyłanczało się spowrotem do miasta myślałam że jak jeszcze raz wlącze simsy wszystko będzie ok i okazlo się że nie w innych miastach też tryb wlączenia rodziny nie chce się wlaczyć prosze odpowiedzcie to dla mnie bardzo wzżne czy dałoby się to jakoś naprawić beż odinstalowywania

kinia

03-03-2009 18:04

Ja mam 11 plyt sims2 i jedną z Historie. naprawde uwielbiam te gre, a radze sobie z nio z bardzo wielko prendkoscio. dla mnie to najlatwiejsza gra na swiecie, ale zaczełam sie nudzic bo wypelniam potrzeby tak szybko ze jakos nie mam co robic, niech ktos mi da jakies rady co do roboty dla simów bo jak nie to zapraszam kazdego na mój pogrzeb z nudów

anti

03-03-2009 13:33

a ja mam wszystkie

aduśka

01-03-2009 19:24

Kiedyś miałam...Teraz też już łatwie :] Simsy są bardzo super grą...Zobaczę co z tymi kodami...Czy zadziałają...:] Ma ktoś dobrą stronkę na dodatki do The Sims 2? Np . zwierzaki, własny biznes...i różne takie..:] pozdrawiam... proszę o odpowiedź:)

Jejaea

01-03-2009 09:28

A ja wogule nie mogę załadować tego dodatku z samochodem! Załamka!

jaina

27-02-2009 18:47

miza. musisz wejść na płoty czy tam ogrodzenia wziąć ten płot co ty masz i nacisnąć ctrl i tak jak ściany usuwasz jedziesz po tym ogrodzeniu które chcesz usunąć.Oczywiście musisz trzymać ciągle ctrl.

miza

27-02-2009 16:18

A ja mam prośbę - gram w simsy 2 przeprowadziliśmy się całą rodzinką do super domku :) z ogrodzeniem i jeziorkiem ale mam problem - bo simy ciągle chcą samochód a mimo ogromnej kasy :):) na koncie nie mogę go kupić bo nie da się skasować ogrodzenia - pliss jak usuwa się ogrodzenie - dziękuję za odp

kr225

27-02-2009 15:52

majcia mój kolega ma takiego kolege kturyma sims 3 acha też mam zamówioną

SimFanka

26-02-2009 16:27

majcia12345678910 jak se zamówiłaś sims 3 to nie wiesz że to podróba??

doda

26-02-2009 14:22

mam tą gre jest bardzo fajna ciągle wchodze na tą stronę aby zobaczyć kody do simsów codziennie gram w tą grę pozdrawiam wszystkich aha a ktoś wie jak ściągać z internetu gre the sims historia ze świeta zwierząt? proszę powiedzcie mi w komentarzu plissssssssssssss!!!!:)

majcia12345678910

25-02-2009 23:15

to ty jeszcze ni masz the sims 2 ja nie moge ja mam juz zamówoną 3

adek

25-02-2009 18:42

kocham te gre jak w nia przed chwila gralem to otkrylem ze jak wejde w tryb budowy(to z tym obrazkiem z pila)przycisnolem na downolny obiekt(nawet na sima mialem ich 16 XD) i nacisnolem lewy ctrl przeciagnolem myszke na dowolne mjejsce i puscilem myszke to mi zkopiowalem

kropka

25-02-2009 17:04

ja bede miala taka gre bo 16 marca mam urodzinki i mama z tatą chca mi kupic gre the sims2 mysle ze to jest super gra na 10/10.

ziomek

24-02-2009 21:39

ej ludzie, jesli wpiszecie kod boolProp TestingCheatsEnabled true w otoczeniu miasta, to nie trzeba bedzie wyprowadzac sima do innej rodziny. ten "dziwny czarny kod w prawym gornym rogu" pojawi sie od razu i bedziecie mogli podwyzszac i obnizac potrzeby oraz umiejetnosci swojego sima. jesli nie to wpiszcie sobie co jakis czas w konsoli kod "maxmotives". dzieki niemu wszytkie potrzeby ida na max.

Muffa

23-02-2009 15:15

Heyy ludzie może ktoś wie jak zrobiś syrenke jak w tym filmiku z H2o wystarczy kropla w wersji The sims 2 Jeśli wiecie jak to zrobić pisać na moją poczte spbp@wp.pl plz. ważne .!

~Gość

22-02-2009 08:22

W czasie gry naciśnij [CTRL] + [SHIFT] + [C], aby wywołać okno konsoli. Uważaj na rozmiar liter

SimFanka

21-02-2009 10:33

MANAKA ty źle piszesz kod dlatego ci nie działa!

Ala

20-02-2009 14:26

a ja kiedy zastosowałam kod moveObjects on i przenosilam simów teraz oni nie mogą sie poruszac

MANAKA

20-02-2009 11:23

Emilcia ocena: 5 GameStar || 14-02-2009, 10:37 ja nie moge......................kiedy wpisuje ten kod bollProp w czasie gry i jak klikam na sima to wyskajują mi normalne opcje!!!!!!!!!!!!!!!!!nie ma takich po anglelsku czy jakiś innych!!!!!!!!!!co mam robić????????? EMILCIA!!!!!!!!!!!! WYBIERASZ SIMA KTOREGO CHCERZ WYPROBOWAC POTEM NACISNIJ SHIFT I KLIKNIJ MYSZKA NA AKTYWNYM SIMIE

manasa

20-02-2009 11:16

do tajemnicza ten kod to :2LL4-4UD9-3P2S-YGSK-DEE4

laska

19-02-2009 15:05

ale zajebiste te kody w sims2 mam tyle kasy mam nawet wille ale nie możesz się pomylić bo ci wszystko przepadnie zniknie więdz nie rób błendów

:)pani odp

17-02-2009 15:58

do martyna spróbuj wcisnąć shift ctrl i B

OLIWIA

15-02-2009 20:53

Do tajemnicza! chodzi ci pewnie o klucz a nie o kod zeby zainstalować simy? tak?

~Gość

15-02-2009 17:34

chodzi o kod seryjny ?

tajemnicza

15-02-2009 15:50

fajne te kody i sztuczki ;DD mam do was taką prośbe,napiszecie mi kod który podaje się przy zainstalowaniu "The sims 2",bo go obecnie nie posiadam,a nie mam wgranych Simisów i bez tego kodu nie moge ich zainatalować;DDD prosze ;DD Pzdr. xDD

MARTYNA

15-02-2009 14:32

odpiszcie prosze : )

MARTYNA

15-02-2009 10:42

ej jak klikam Ctrl+Shift+C to mi nie wyskakuje okno konsoli... :( dlaczego ? mozna cos z tym zrobic?

eryk

15-02-2009 10:03

kcham the sims 2

OLIVIA

14-02-2009 17:45

do sanoczanka! Kod na bliżnięta wpisuje się przed zajściem w ciąże!

OLIVIA

14-02-2009 17:34

Do Emilcia! Zgadzia się w torrenty trzeba się zarejestrować! Płacisz jedno razowo opłate 7.23zł! wysyłsz na ten numer sms o treści 123 i dostaniesz kod dostępu który trzeba wpisać przy rejestraci do toorenty! Tylko je do torrenty trzeba mieć jeszcze program przez który będziesz ściągać np; simy moze być np; vuze! powinno się wtedy ściągnąć to co chcesz! Mam nadzieje ze pomogłam?

sanoczanka

14-02-2009 14:36

hej;D ,mam pytanko , kiedy wpisuje kod żeby urodzziły się bliźniaki to coś nie wchodzi ten kod.;( tak poprostu sie wpisuje : twinzr2cute czy cos przed tym? prosze pomóżcie!

Emilcia

14-02-2009 10:57

do OLIVIA ja nie moge ściągnaś simsów zapisuje mi siuę jako nieznany domument!!!!Co mam zrobić!!!!!!!!!!!

Emilcia

14-02-2009 10:45

OLIVIO ma do ciebie pytanie na tych torrentach to to tam trzeba mieć kono a kod sms to co tam wpisać?????????

Emilcia

14-02-2009 10:37

ja nie moge......................kiedy wpisuje ten kod bollProp w czasie gry i jak klikam na sima to wyskajują mi normalne opcje!!!!!!!!!!!!!!!!!nie ma takich po anglelsku czy jakiś innych!!!!!!!!!!co mam robić?????????

DODZIA_01

13-02-2009 18:43

JAK SIĘ ROBI POKOJÓWKĘ ZOMBIE

MARYSIA

13-02-2009 16:10

co to znacz ten boolprop(czy coś takiego)i czy trzeba to wpisywać??????????prosze o odp.

Paula-Simka

13-02-2009 14:10

Cześć.Fajne kody ;) Napewno z ich skorzystam.Może nie z wszystkicha,ale z niekturych napewno!!!PoZdRO*dla wszystkich Simso-Maniaków!!!

<33. Kcm;**

12-02-2009 21:36

Ei. moze mi ktos powiedziec jak mam otworzyc w simsach 2 okno konsoli? bo ctrl + shift + c nie dzial prosze o podpowiedz --->|2281303|<--- na ten num

Kasia@

12-02-2009 15:23

Mi nie otwiera się okno z konsolą ratunku bardzo bym chcieła wpisać te kody

hhb

11-02-2009 17:38

niema pare koduf

OLIVIA

10-02-2009 22:01

Tak można ściągnąć simów! Są w TORRENTY! Wszystkie simy!

wiwa

10-02-2009 18:42

Czy można , a jeśli tak to jak można ściągnąć simsy z internetu?? Moje simsy zostały (płyta) połamane przez pewną osobę i teraz już nie chcę kupować nowych.

zrozpaczona

10-02-2009 17:25

kod na cenzure dziala wtedy kiedy nie masz nowszych dodatkow niz the sims 2 na studiach rozumiecie

OLIVIA

10-02-2009 12:25

czy ktoś może wie jak zrobić pokojówke Zombi? Jakiś kod na to czy coś takiego? z góry dziękuje

klina22

10-02-2009 11:37

o to moje gg:13141354

klina22

10-02-2009 11:36

wiecie ja mam sims partner noi moge wam dać płyte wiec ściagniecie sobie i wogule mam kody mam sims1 sims2 i nawet wormsy więc piszcie mi na gg

dominika

09-02-2009 15:38

jak zrobic rzeby pojawiło sie okno do pisania ?

:....Jagi*and SiSsi*..:.:..

09-02-2009 11:52

yyy;/ kod usuwajĄcyy cenzure t o n i e intprop tylko offpropcensure0.>lo<Żal;;O.o.o. Jak już prowadzisz blog to pisz prawde..:.. N a r a.. komentarz edytowany przez moderatora

Natasza

09-02-2009 09:16

Ok.Żeby kod usuwający cenzurę,jak Wy to mówicie ''na cenzurę'' trzeba wpisać: introp censorGridsize 0. Ludzie,zero nie 8,bo cenzura,to coś,co widać,a kod usuwający cenzurę usuwa cenzurę,czyli wtedy sim jest nagi.Pamiętajcie,0 nie 8.

superlaska

09-02-2009 09:05

czemu ta cenzura niech ce się uaktywnić????

:...Jagi*and SiSsi..:.:.*

08-02-2009 20:44

Bardzo fajny blogxD..::.. dzięki nim mam teraz wypasioNnnNą simkę i wgl..;P pozdro dla ciebie>lol3<

jjaka

08-02-2009 16:13

Fajne

satina<3

08-02-2009 12:06

Simoleon - z oryginalną wersją nie miałbyś takich problemów xpp. Z piracką - długo się męczyłam żeby to zmienić, miałam to samo.^

Simoleon

06-02-2009 20:41

Powiedzcie mi co zrobić: sim-kobieta zachodzi w ciążę, po której następuje poród ale dziecko się nie pojawia (jest tylko okienko z nowym simem po lewej stronie ekranu tam gdzie reszta). Po normalnym porodzie pokazuje się okienko w którym wpisujemy imię dziecka, a u mnie tego okienka nie ma! Dodatkowo mam zablokowane "kupowanie" i "budowanie" oraz zapis i wyjście z gry! Nie wiem co mam robić!

~Gość

06-02-2009 20:16

jak otfiera sie okienko

Natasza

06-02-2009 14:49

Wollllder xD Mężczyzna z drugim mężczyzną nie mogą mieć dzieci,ale wystarczy,ze jednego z nich porwie ufo,wtedy Twój sim automatycznie zajdzie w ciążę.xD

Wollllder xD

05-02-2009 23:45

czy jest kod na to aby facet z facetem mogli mieć dzeci?

Asia

05-02-2009 13:25

Mam pytanko. W simsach nie otwiera mi sie okienko (shift-ctrl-c) gdzie można wpisać kod. Co mam zrobić żeby okienko sie pojawiło (w simsach 1 było)?

Patty

05-02-2009 11:13

ładna blądynko musisz wcisnac enter xDD ;]

Pasia7

05-02-2009 11:09

Dałam 4, bo najlepsza strona o Sims2 to [[www.simsbyjork.onet.pl]] to zasługuje na 5, ale ta stronka też sweet...**

ładna blądynka

04-02-2009 23:42

proszę o pomoc:))) jak kod wpisze w konsol to co potem mam zrobić

loKo

04-02-2009 22:43

witam, dziekuje za posty, ale te regułki nie działają i nie wiem co ja mam już robic. Może ktoś miał podobny problem? to proszę o wpis. Bardzo dziękuje i pozdrawiam, LoKo

Pantera

04-02-2009 19:41

A tak się robi ufoluda manekina lub zombi wpisujesz w otoczenie boolprop testingcheatsenabled true wchodzi się w tworzenie rodziny i wciska się jednoczesnie shift+N a obok koloru skóry gwiazdka będzie dostępna wciska się ją i wybiera skóre. jak sie wybierze zieloną to oczy sima też można zmienic na kosmickie.

EpI ;*

04-02-2009 12:10

Spróbujcie ctrl+shift+b, a dopiero potem ctrl+shift+c :) Pozdrawiam!

xxmika

04-02-2009 09:22

Czy na tym profilu można ściągac do simsów 2: fryzury, ubrania itp. ? Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.

Marta

04-02-2009 08:00

Zgadzam się.Przyciskasz Shift+Ctrl+C przytrzymując wszystko jednocześnie.

Kamcia

03-02-2009 20:39

Wszystkie kody działają...Ale jeśli nie działa ci konsola kodów to może źle nacisnęłaś trzeba po kolei SHIFT + CTRL + C ALE PAMIĘTAJ ŻE TRZEBA PRZYTRZYMAĆ JE WSZYSTKIE RAZEM !!!

LoKo

03-02-2009 17:47

witam, natka regułka ctrl-shift-b też nie działa, nie działa również ctrl-shift-windows. Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Pozdrawiam, loKo

Agata

03-02-2009 15:55

Czy warto zaufać tym kodom ? Nie popsują one gry ?

NATKA

03-02-2009 13:57

skoro nie działa ko ctrl-shift-c to sprawdź ctrl-shift-b

NATKA

03-02-2009 13:53

JEŻELI CHCESZ PRZENIEŚĆ RODZINĘ DO SCHOWKA TO JEST TO W OTOCZENIU PRZY IKONIE (STWÓRZ RODZINĘ)

Ewela

03-02-2009 10:52

Jest spoko!!!!!!! Mam pytanie gdzie w simsach jest narzędzie do przenoszenia rodziny?

loKo

02-02-2009 22:16

myślę, że są jacyś poważni hakerzy :-). Pozdrawiam, LoKo

~Gość

02-02-2009 22:14

Justa bardzo dziękuje za odpowiedz, ale możę ktoś sobie poradził z tym problemem. Jeżeli tak to proszę o info - pozdrawiam, LoKo

Justa

02-02-2009 19:56

Ja też mam Laptopa z vista i kod u mnie działa więc to chyba nie problem visty Pozdrawiam Justa

loKo

02-02-2009 16:29

Bardzo proszę o pomoc w sprawie regułki, post poniżej. Pozdrawiam, LoKO

~Gość

02-02-2009 12:22

Świetne !!!!!!!!!!

loko

01-02-2009 21:11

mam problem. kupilem laptopa z vistą, niestety formułka(crtl+shift+c)nie działa. Jest w stanie ktoś mi pomóc? z góry bardzo dziekuje. Pozdrawiam, LoKo

adzia

01-02-2009 17:35

jaki kod nie działa?

Ruda Punk

31-01-2009 22:44

UWAGA! Jak wpisałam kod na niewidzialność i 0.0, to mój sim zaczął wyglądać jak kaleki mutant. Sama głowa i kikuty. Nie wpisujcie tego. To wygląda obrzydliwie, smutno i strasznie. I absolutnie nie jest śmieszne.

kAROLINA

31-01-2009 18:38

A JA WIDZIAŁAM NA YOU TUBE ZE NIEMOWLAKI MOGĄ MIEĆ UBRANKA,WÓZKI,MOGĄ BYĆ CHORE I UMIERAĆ,I TE RÓŻNE ZABAWKI DLA NIEMOWLĄT JAKI TRZEBA MIEĆ DODATEK ŻEBY MIEĆ TO WSZYSTKO??JAK WIECIE TO PROSZE ODPISUJCIE W KOMENTARZACH;)

Kara

31-01-2009 16:19

Nie prawda tu są fajne kody tylko jeden kod nie działa.

magda

31-01-2009 15:28

jaki jest kod na sztuczki

niwewiadomy ktos

30-01-2009 19:25

no tu nie ma zadnych kodów do the sims 2

Matt

30-01-2009 18:55

Dzieki "jarek" nie wiedzieałem tego. Cały czas wpisywałem na parceli. Wielkie dzieki

jarek

30-01-2009 18:34

do "MATT" ten kod wpisuje sie nie na parceli z rodziną tylko w otoczeniu (np. Miłowo")

Matt

30-01-2009 15:58

U mnie wszystkie kody dzialaja oprócz tego: boolProp TestingCheatsEnabled true:(. Pomoże mi ktos??

peelka

30-01-2009 15:25

jak usówa się cenzure

~Gość

29-01-2009 20:55

U mnie działa ten dodatek na cenzure! :)

jaga

29-01-2009 17:25

no ja mam dodatek H&M i the sims 2 itp,i mi też nie wchodzi kod na cenzure.

chomik

29-01-2009 16:09

a jak zrobić np. pokojówkę zombi

Simka

29-01-2009 12:31

mam simsy i wypróbuje te kody

Simka- Paula

29-01-2009 09:41

Jeśli chcecie sobie podwyższać np. potrzeby to w otoczeniu wpiszcie boolProp TestingCheatsEnabled true i naciśnijcie lewy SHIFT + N, wtedy mozecie podwyższać potrzeby, umiejetnosci sima, itp.

Natalka

27-01-2009 17:24

ja mam simsy moda H&M, szyk i elegancja, młodzieżowy styl, nocne życie... i też mi niektóre kody nie działają

pauli

27-01-2009 13:55

Mi działa ten boolprop... jak jestescie w sąsiedztwie to go wpiszcie pozniej wejdzcie w to co sie tworzy simy i nacisniejcie shift i N. I tyle.A jak będziecie już nimi grali tu u góry jest taki kod (po prawej) wtedy mozecie powiekszac umiejetnosci lub potrzeby ale ja wole wpisac(maxmotives)

Emcia

27-01-2009 13:39

ja wiem jak zrobić wampira-sima bez wysilku!!!Kto chce wiedzieć pisać na gg:13863325 tylko pisać że wy z tego bloga i chciecie coś wiedzieć

Karolina

27-01-2009 13:19

Ja mam simsy: Cztery pory roku, ikea urzadza dom, wlasny biznes, zwierzaki,na studiach....to wszystko razem ale kody na karnacje ubieranie simów np. śmierć,królik nie działa! Nie wiem :/

pytanko ?

27-01-2009 12:57

a kiedy sie wklepuje ten kod na zombie, śmierć ,kosmite itp. w otoczeniu,w trybie tworzenia sima czy gdzieś indziej

do simki-julki

27-01-2009 12:53

ten kod na cenzura dziala tylko na samej podstawce sims 2 bez dodatków . a wpisać go trzeba w trakcie tego gdy sie jest w jakiejść rodzinie .

Ale badziew !

27-01-2009 12:40

A to z tym że można mieć jedzenie za darmochę to nie prawda ! bo jak sie nie otwiera temu gościowi co ci dostarcza pizze albo produkty spożywcze to jak sie mu nie otwiera to on w końcu zostawia jedzenie i KASE BIERZE SAM

Simka-Jula

27-01-2009 11:37

Działa mi ten kod na nowe ubranie itd. Ale Jak naciskam na Lewy przycisk myszki i na [Shift] To tam są napisy których ja nie rozumiem można by na tej stronce napisać tłumaczenie do tego. Kod na cenzure mi nie działa kiedy trzeba go wpisać powiecie mi ?

Natalia

27-01-2009 09:29

Hej pomóżcie mi. ten kod na manekina,królika śmierć nie działa mi.jestem w menu tworzenia sima i naciskam shift i n. i mi nie działa

~Gość

26-01-2009 22:33

jaki jest kod na fajna karnacja,fryzury,makijaż specjalny,ciuchy, wszystko nowe????

Juleczka_simeczka

26-01-2009 18:39

mi zadziałało to z tą nową karnacją i ubraniami z tym testowaniem czy cuś ten kod jest super! fajna karnacja,fryzury,makijaż specjalny,ciuchy wszystko nowe! dzięki za kodzik buziaczki (;

Simomaniak

26-01-2009 13:52

A wcale, że nie ten kod na śmierć,zombi i manekiny działa.Może cos źle zrobiłaś/eś.

aps

26-01-2009 07:43

A ten królik na zdjęciu to wcale nie jest pijany, tylko go tamten Sim spoliczkował.

Laura

25-01-2009 18:58

Ej! ten kod na ubieranie simów np. śmierć,królik nie działa!

zolka1998

25-01-2009 18:51

Jaki jest kod na bliźniaki w dodatku? Bo kiedyś miałam. Proszę!!!!!!!!11

po

25-01-2009 17:15

to o cenurze jest zboczone

maciek

25-01-2009 14:42

z ciebie jest głąb bo simsy są fajne

Natasz

25-01-2009 14:18

Żeby kod usuwający cenzure zadziałał,trzeba wpisać: c+shift+ctrl,=...A gdy okienko sie pojawi,wpisujemy: intprop censorGridsize 0...teraz wytlumacze,co znaczy cenzura..cenzura-osoby ubrane,nie nagie.Bez cenzury-osoby nagie,bez ubrania.:-)

Kasia

25-01-2009 11:45

Dla mnie Simsy są fajne!!!!! I mnie nie obchodzi co inni o tym myślą ważne jest to czy mi się podoba.

Ada

25-01-2009 09:24

Mam problem z wpisywaniem kodów do gry. A wzasasadzie to wogóle nie moge ich wpisywac jak przyciskam klawisze Shift + Ctrl + c lub B nic nie wyskakuje co robić. Mam podłaczenie z internetem

ANONIM XD

24-01-2009 23:24

SIMSY GÓRĄ ! TO NAJLEPSZA GRA POD SŁŃCEM !!!!!!!!!

;/

24-01-2009 23:23

simsy to najgorsza gra jaka może być ;// Beznadzieja <kąpletna!> Nic ciekawego. Tylko jacyś chorzy ludzie na jakiegoś HIFA lubią simsy !!! SIMSY TO ŻENADA !!! NUDA!!! BEZNADZIEJA !!! I TYLE !!!JA NIE WIEM JAK WY TAK SIĘ NIĄ PODNIECACIEI WYWYŻSZACIA <GŁĄBY> :P

Simsy są SUPER

24-01-2009 23:19

Simsy są zajebiste !!! A najśmieszniejsze jest to gdy DWIE KOBIETY<SIMKI> ZE SOBĄ FLIRTUJĄ . Raz sie obydwie całowały. xP

ania kocham simy

24-01-2009 22:46

kto nie lubi simy to jest stuknięty albo ma jakąś chorobę . :P zabije tego kto simow nie lubi . a tak ogólnie kocham simy :) oceniam na 10000000000000000000000000000000000000

Sim1

24-01-2009 22:14

Nie dzała mi kod do anty cenzury :P mimo że pokazuje że jaet dobrze

kamil

24-01-2009 18:39

ja mam taki kod fajny,,,,kocham simy

OlciaFasolcia

24-01-2009 10:40

A mi ten kod na zombie nie działa a poza tym jak go trzeba wpisać jak jest się w jakimś mieście czy wtedy kiedy włączyło się jakąś rodzinie jeżeli ktoś by mógł mi w tym pomóc oto moje gg-11417007

kto kolwiek

23-01-2009 08:59

które kody działają i kiedy włączać kod na bliźniaki jak jest w ciąży czy tak poprostu w każdej chwili

~Gość

22-01-2009 17:58

jestem mati też pokohałem simy

maja

22-01-2009 17:07

kocham simsy mam cztery pory roku,zwierzaki,młodzierzowy styl,czas wolny ,podróże i delux.

nikola

22-01-2009 16:30

co zrobić żeby kosmita się wprowadził?? :/

kaśka

22-01-2009 16:25

kto powie że ta gra jest gupia tego normalnie zamorduje!!!!!!!!!

wiola$$ doma$$

22-01-2009 13:03

simsy to najlepsza gra hahahahaha.ja je bardzo lubie i je kocham niech tylko ktos napisze ze one sa do .... . to bede pisala do niego caly czas i rano i wieczorem . wiol@$$

Natasza

22-01-2009 12:37

Jezuu...Żeby kod usuwający cenzure zadziałał,trzeba wpisać: c+shift+ctrl,=...A gdy okienko sie pojawi,wpisujemy: intprop censorGridsize 0...teraz wytlumacze,co znaczy cenzura..cenzura-osoby ubrane,nie nagie.Bez cenzury-osoby nagie,bez ubrania.

pAuLii

22-01-2009 11:45

dlaczego kod na cenzurę nie działa?

~Gość

21-01-2009 16:49

dajcie kody do sims 1 jasne

Nusia

21-01-2009 15:00

Jak można zrobić pokojówkę zombi???

Ktoś

20-01-2009 20:20

A jak zrobić to żeby sim był bez cenzury???

~Gość

20-01-2009 19:42

jAK MozNa zRoBiC PokOJuwke??

alaka

19-01-2009 14:05

Siema dzieci smieci glopie to ale fakne no to narka dzieci smieci pozyccie simy bo nie mam a kurde glopie to ale fajne nara :::"::>:KMOIH(UGXF

~Gość

19-01-2009 13:32

jak zrobić kosiarza śmierci???????????

~Gość

19-01-2009 09:40

a jak robi się te sztuczki ... ???

Asiulkaa;)

18-01-2009 17:38

nawet nawet...ale sztuczki super ;)

Wiolcia

18-01-2009 13:33

jeżeli potrzebujecie kodów do instalacji The Sims 2 i dodatków piszcie :) Oto moje gg 13745372

Patt ;*

18-01-2009 11:15

heyy.;* kiedys mialam simsy 2 teraz znalazlam je w komputarze ale musialabym wpisac do nich kod zna ktos moze ten kod i moglby mi podac.? :((( ps. super stronkaa .;D

~Gość

18-01-2009 10:23

super stronka!!!

Rafik

17-01-2009 22:39

Jak zrobic kosmicie facetwoi i facetowi dziecko oprucz w tworzeniu

dominik debil ;(

17-01-2009 19:14

okej spoko :) szanuje twoje zdanie :(

karolina

17-01-2009 18:22

hej ta stronka jest super

simka

17-01-2009 15:57

Do kasiulkaa:mam 4 pory roku ale nie mam kodów, a ta gra nie jest fajna, z wyjątkiem tych simorośli, udało mi sie je zrobic juz pare razy, a co do tej pokojowki to mozna jo zrobic w karnacjach, w ubraniach codziennuch bedzie jej stroj a we fryzurach to cos na glowie ale to nie bedzie prawdziwa pokojowka, jesli chodzi o zalatwienie jej do domu wystarczy zadzwonic w grze na uslugi Do rulez:w simsach zwierzaki wejdz na opcje i encyklopedia wsakozwek gry a tam kliknij na lapke i poszukaj o wilkolakach tam to pisze

kuba

17-01-2009 11:40

ejj... pomóż mi!;( mam sims 2 podróże! I jestem na wyspie Twikiki! mój sim wszedł koło jakiś krzaków w hotelu na plaży twikiki! i nie może wyjść! stoi już tam 4 dni i niemoże wyjśc! ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((

kamil

17-01-2009 11:11

ej Kasiulkaa ja mam the sims 2 cztery pory roku jest kod na świetliki

kisielek

17-01-2009 09:14

do Seweryna.I LOVE YOU BEJBE

kasiulkaa

17-01-2009 09:12

JAKI jest kod na Pokojuwke

kasiulkaa

17-01-2009 09:10

ej ten kto ma Simsy 4 pory roku zna jakies kody do tej superowej gry

sims

15-01-2009 21:10

na iście np.do sklepu trzeba mieć dodatek the sims 2 osiedlowe życie

natka

15-01-2009 15:25

jak przezniesc dom z innego miasta do innego??

Luiza <wiadomości o demnie>

15-01-2009 14:47

Jak zrobić kosmitę? Przywołaj w otoczeniu okno konsoli. Aby to zrobić przytrzymaj na klawiaturze przyciski: Ctrl + Shift + C Następnie wpisz: boolProp TestingCheatsEnabled true Wejdź do menu tworzenia sima. Gdy już wejdziesz, wciśnij na klawiaturze Shift + N Teraz tam gdzie wybierasz karnację sima kliknij na gwiazdkę. Masz do wyboru m.in. kosmitę! I NAWET WIęCEJ MOżE POKOJóWKę

rulez

14-01-2009 20:43

nananananaanananananananananananananananananananannanannanananananananananaanannanananananananananannanannanananaananananannanananananananananananananananananananaanannaannanananana w tej chwili gadac jak zamienic sima w wilkolaka!!!!!!!!!!!!!!

Sandba

14-01-2009 17:38

jaki jest kod na pokojówkę?

Pati-wszechwiedząca

13-01-2009 19:48

Dobra,sorry dominik.Wyglupialam sie troche,bo mam gorsze dni.xD No wiesz...ciesze sie ze mnie zobaczyles,ale to nie znaczy,że Cie znam...A jak Ty jestes jakims...kims?Nie ujawiam wieku osobom nieznajomym i tyle.

tysia martysia

13-01-2009 18:47

ej natasza ja znam fvhz-pzt2-gve4-um9h-w6gx

natasza :):)

13-01-2009 15:00

kto wie jaki jest kod do uruchomienia The Sims 2 ??? proszę o szybką radę...:(

Emka271

13-01-2009 14:51

to do tej osoboy która pisała mi jak zrobić sklep:oki ale gdzie to zaznaczyć???????

dominik 15

12-01-2009 16:47

WCale nie. Codziennie wchdzilem n forum xD przez jakis miesiac a cibie nie bylo -.- dopiero jak weszlem ostatnio zeby zobaczyc jakis kod zobaczylem twoj wpis wiesz jak sie ucieszylem xD

oh nie !!! :(