News

Crysis 2 i 3 w produkcji

21 listopada 2007 13:58,
Jakub Kuchnio

A A A
TAGI: Crysis, crytek, trylogia

Crytek powoli odkrywa karty. W jednym z ostatnich wywiadów, przedstawiciel producenta oraz prezes NVIDIA, potwierdzili, że Crysis jest "pierwszą częścią sagi jaka wkrótce ukaże się na rynku".

Na pytanie dziennikarza o to, dlaczego kampania dla pojedynczego gracza kończy się w tak dziwny sposób, Cevat Yerli (Crytek) oraz Roy Tailor (NVIDIA), powiedzieli, że "Crysis jest przecież stworzony jako pierwsza część trylogii". Nad dwoma następnymi tytułami firmy obu panów już ponoć pracują.



Żaden z nich nie chciał jednak zdradzić szczegół dotyczących projektów. Cevat Yerli zaznaczył, że ujawnianie zbyt wielu informacji byłoby na tym etapie błędem. Fani Crysis muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Wiadomo tylko, że Crytek szykuje dla nich naprawdę porządną niespodziankę.

Zobacz również:
  • HUNT: Horrors of the Gilded Age – walcz z innymi albo umieraj samotnie


Przypominamy, że Crysis to najnowszy hit twórców kultowego Far Cry. Gra od samego początku zbiera świetne recenzje na całym świecie. Trudno jednakże już teraz przewidzieć czy pomysł wypuszczenia dwóch następnych części będzie dla firmy opłacalny i nie okaże się marketingową klapą. Cóż, poczekamy, zobaczymy...

Komentarze (44)

~:D Crysis 2 :D

29-11-2009 10:33

Moim zdaniem Crysis 2 przejdzie samego siebie :D,Normalka że będą kosmiczne wymagania :(,ale to jeszcze nie koniec świata. Naprawdę i zapewniam że będzie warto wydać trochę kasy na lepszy sprzęt ;) pozdro all ;D

Nevermin

27-08-2009 09:49

Pablo gdyby miał słabsze wymagania byłaby gorsza grafika i gorsza fabuła (jeśli wymaganiami chodziło ci też o twardy dysk że za dużo miejsca zajęła) Jeśli masz za słaby komputer to albo kup lepszą kartę itd. albo się nie skarż.

Walker_89

03-05-2009 10:04

Ludzie sprzet ostatnio tak potaniał ze sie w głowie nie miesci ja niedawno kupiłem komputer wszystkie czesci jakie chciałem i nwydałem 1500zł a posiadam GF9600GT 4GB ramu procesor X2 2.6 dysk 360 GB i płyta ASUSA a 4 lata temu za gowniany sprzet dałem ponad 2 tys wiec nie narzekac uzbierac kupic i cieszysc sie super grafika:D

LECO

11-04-2009 20:11

Wszyscy gadają że nowe gry mają tylko wymagania, ale niech szczerze powiedzą czy wolą grać w gry w których kosmici mają głowy w kształsie różowego kwadracika?? NAPEWNO NIE!

jas

06-04-2009 18:17

CRYSIS to najlepsza gra w kturą grałem grafika jest wspaniała choc ma duże wymagania mi chodzi gladko.

David

13-01-2009 22:06

Ja w tą gre naparzam przez neta i powiem wam ze czegos takiego jeszcze nie widziałem, gra po prostu jest miazga, ludzie, zeby oceniać tą gre to nie wystarczy zwiesic sie całą noc ewentualnie dwie i rozpykac całego singla no bo to to jest nic w porownaniu z tym co sie dzieje w multi. Nie trzeba miec oryginała zeby zwiesic sie na całą noc na multi :) OGOLNIE GRA JEST OCENIANA 10/10

racalt

18-10-2008 17:16

najlepsza gierka w jaka gralem do tej pory, crysisa przeszedlem dwa razy, a dodatek warhead dwie godziny temu skonczylem i zadna gierka nie jest tak dobra jak crysis, z niecierpliwoscia czekam na kolejne czesci.

G3R4LT

12-10-2008 22:40

NO Crysis jest świetny tylko nie zgodze się z tym że gry kiedyś były łatwiejsze do zrobienia. Jeszcze 12 lat temu takim dzisiejszym Crysisem był Turok który był jedną z pierwszych gier 3D.Ale ogólnie to Crysis wymiata grałem na prawie najwyższych bo gra mi się troche ścina na najwyżwszych, lecz mówiąc szzczerze ta gra ma wszystko zajebiste a dodatek grafiki ni zmienił ale również polecam. xD

Plaster

26-09-2008 21:10

no crysis to jest jedna z najlepszych gierek tylko szkoda ze ten aztek i reszta zginela a tak to by bylo jeszcze zajebista spox

slaw

13-09-2008 01:49

wszystko o crysis 2 [[www.max-crysis.com]]

Tomek

31-08-2008 18:35

Ja też grałem w Crysis-a.... polecam tego typu gre... Poprostu nie moge oderwać od tej gry oczu... tak mi sieę podoba. Najdłużej ile siedziałem to 9 godzin i było dopiero poółowa gry... teraz czekam na Crysis 2 a potem 3 Ale teraz to se zagram w te dodatki jak wyjdą wkrótce...

fan bf-a cod i fps-ów

25-08-2008 22:11

ja powiem jedno : Zaczypisty crysis i tyle, mnie sie fajnie grało(efekty BOMBA i grafa), co tu mam pisać BOMBA jak dla mnie i tyle a kolejne czesci to jeszcze wieksza BOMBA i nikt mi nie bedzie gadac ze jest do bani bo nie jest.no i BOMBA do tego

boss

09-07-2008 08:24

Crysis jest full wypas.Przeszedłem go dwa razy i nie moge narzekac.To jest po prostu ideał.Jedyną wadą gry są jej wymagania.Crysis bardzo dobrze sprawdza się również w sieci.Dla tej gry warto kupic nowego kompa.Mój sprzęt to komputer NTT intel core quard Q9450 2*geforce 9800GX2 4GB ram

Turboman

23-06-2008 00:12

Naprawde gra jest przednia i mimo koszmarnych wymagań sprzetowych jest pierwsza gra ktora mnie powalila na kolana!!!! grałem w nia 1 raz na ultra high w FUL i moim zdaniem gra odzwierciuedla w ponad 80% realna przestrzeń ktora nas otacza na codzien HMM NIEWIEM JAK BEDZIE WYGLADAL CRYSIS 3 ALE HMMMM TRZEBA SIE PRZYGOTOWAC NA SZOK :)

kubanonim

25-05-2008 17:43

Głupie to ze ukrywają plany i wogle nawet screena nie dali skoro takiego hamstwa się dopusczają wobec graczy to niewiadomo czy jest warty. potem bedzie: Crysis Crysis2 1,2 mln 23szt sprzedane spredane tak a propo moze ktos zna pracującego w cryteku to niech zdradzi kiedy będzie |Tajemnica o grze oznacza niewartość gry

bolek

24-03-2008 00:08

crysis świetnt mam go od 3 dni bobmaba mam Karta graf: nivida 8800gts 640mb i 320bit Prcesor 2x 2.4 Ram 3gb ddr2 chodzi mi na najwiekszysz detalach a karta i procer pracjuja na karta 53 PROCENT a procesor na 62 procent bardo fajna polecam

turcin

19-03-2008 15:53

Crysis, był dla mnie motywacją do zasłużonej wymiany sprzętu i wcale nie żałuję. Gierkę przeszedłem, gram w nią drugi raz i czekam na następne części.

bartek93

07-03-2008 21:16

Mam nadzieję że przyszłe części crysisa nie będą miały dużo większych wymagań sprzętowych. Gdyby zostały takie same na pewno przyciagnęły by więcej graczy. I jeszcze raz powtarzam Crysis 2 musi być dłuższy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bartek93

07-03-2008 21:10

Superancka gra! Jest w co się zagrać całymi dniami. Jednak jest trochę cholernie krótka, przeszedłem ja na poziomie DELTA w 62 godziny!? I co to ma być licze że przyszłe części będął miały co najmniej 200 godzin grania. Osobiscie polecam!!!!

xxkocurxx

06-03-2008 21:02

nie wiem po co podzielili ta gre na 3 epizody ja przeszedlem cala i zdenerwowalem sie bo nie wiem co jest dalej a zeby sie o tym przekonac bede musial czekac znowu z pul roku jak nie wiecej zeby wypuscili nastepna czesc...

phoenix

30-01-2008 22:37

Ta gra jest FTW , GG etc. etc ... gram na full detalach. Crysis prócz dobrej grafy ma swoją dusze >.< Finn ... nie znasz się >.> ^^ xD , no i stękanie typu : słabsze wymagania by mogła mieć ta gra jest żal.BR >.< zamiast jarać nałogowo tytoń lub ćpać czy co tam wolisz xD ._. nazbieraj kasę i kupuj części do kompa .*** komentarz edytowany przez moderatora

~Gość

30-01-2008 16:40

kobi te nowe gry cie nie biora bo ci nie pojda hehe

verti[cal]

18-01-2008 15:43

Crysis na początku byl dla mnie nudny ale od momentu zlodowaconej dzungli nabral rozpedu od tego momentu gra byla SUPERRR !!! czekam na 2 ;D

Bialislaw

18-01-2008 12:21

Sorcia za bledy w pisowni ale nie pisze w tej chwili na swojej klawce...

Bialislaw

18-01-2008 12:18

Hehe.. znam twoj bol Pablo... kompa kupowalem rok z hamiem temu - dalem 10 tysiecy - teraz taki sam komp schodzi za 3500-4500 zeta. A co do Crysisa to jade na prawie najwyzszych detalach (oprocz cieni). A gra konczy sie w 1/3 fabuly bo tak sie miala skonczyc - w koncu to przeciez 1 z 3 czesci trylogii :) A co do nastepnych toczekam juz niecierpliwie...

crysis

13-01-2008 20:59

Miód to jest najlepsza gra w historii ,tylko sprzet musi jeszcze do niej dojrzeć .Moja ocena 11/10.

Kwiatej

06-01-2008 21:57

Dlamnie gra jest zajebista niemoge sie doczekac kolejnej częsci Crysis. uwielbiam ladną grafike ale niestety mi dziala wszyko na srednie tylko tekture i cieniowanie mam na wyskokie tylko i chodzi niezle tylko czasem troche sie tnie;(

Shyym

31-12-2007 22:25

Grałem u siebie w CrYsIS na maxymalnych wymaganiach i musze powiedzieć że gra przerosła moje oczekiwania. Jest świetna. Wciągajaca fabuła noi taaa wspaaaniaaała grafika... Jednak najbardziej lubię tą grę ze względu na fabułę. JAK DLA MNIE TO ŚWIETNY MATERIAŁ NA FILM!! NIE ŻARTUJE!

Poso

27-12-2007 13:04

Gra jest prze.........genialna. Każdą rzecz mozna rozwalić. Nawet jak się strzeli w drzewo to one upada :D Poprostu cudo farcy tez byl cudowny ale te mozliwości w crysis to nowa era :D:D:D

Radner

24-12-2007 15:42

Crysis- jest świętna grą- wymagania oczywiście są wysokie ale gdyby były mniejsze to gra by tak nie wyglądała i spewnościa jest to jeden z elementów w grze który przyciągnął wielu- grafika ma istotne znaczenie- na następne części czekam z niecierpliwością

pablo

23-12-2007 22:22

Gra wymiata!!! Na max detalach wciaga niesamowicie!!!:)

adrian55

21-12-2007 19:03

Crysis to wielka gra,wszystko jest w niej fajne,a grafika-powalająca,choć mój komp nie jest najnowszy,ale jest super......dla niej warto było czekać

swietyPK

20-12-2007 17:17

CRYSIS jest grom fantastycznom mam tom gierke i musze powiedziec ze wymagania ma bardzo durze ale i tak mi dziala na wysokij grafice .. no i oczywicie niemoge sie doczekac 2 i 3 czesc CRYSIS

paulo

22-11-2007 15:15

gralem w to gra fajna ale za duzo bledow niedopracowana mozna sie wquzyc, mam nadzieje ze inne czesci beda bardziej dopracowane!

Pablo

22-11-2007 06:14

@Finn, kiedyś było łatwiej stworzyć coś nowego! Nie mniej nie zgodzę się z tobą że teraz gry jej nie mają (tj. duszy), zagraj sobie w F.E.A.R. albo w STALKERA. A sprawa sprzętu to znany efekt nakręcania spirali. Bo po co optymalizować grę i marnować na to czas skoro łatwiej zrobić dużo szumu i reklamy, a napalony gracz i tak poleci do sklepu i dokupi RAM-u albo wymieni sobie grafikę lub nawet cały sprzęt, zwłaszcza że ceny spadają. Za cenę pierwszego kompa, którego kupiłem w 1991 roku teraz miałbym maszynę full wypas o mocy nieporównywalnej. Samo życie.

Gregorec

21-11-2007 23:55

Gra jest świetna i oferuje naprawdę dużo możliwości, lecz niestety kampania dla jednego gracza jest bardzo krótka. Gra kończy się tak w 1/3 najdalej połowie fabuły... dosłownie wtedy gdy wszystko się rozkręca... Zakończenie pozostawia ogromny niedosyt i zawód... A czekać teraz kolejny rok lub dwa na kolejną część... To naprawdę zniechęcające.

crysis

21-11-2007 23:25

WYmagania wystarcz miec odpowiedni sprzet i po sprawie normalne chyba ze nie daja wam super grafiki i fizyki na amige 500 !! A niech mi kto powie ze Crysis jest malo grywalny i ze stare gierki byly bardziej grywalne Mialem kiedys amige i playstation i bardziej wolem dzisiejsze gry oczywiscie nie wszystkie ale napewno aki crysis jest lepszy niz stary medal na playa w ktorym ani realistyki ani fizyki ani grafiki ani jak to ktos napisal duszy :) lol2

FunF33l

21-11-2007 19:19

Czekam aż mi EA przyśle pierwszą część a tu już zapowiedź kolejnych.

Joszek

21-11-2007 18:12

Finn: kiedyś to się czekało na swoją kolej żeby pograć chociaż w arcanoida. Ah te długie godziny spędzone na odbijaniu piłeczki ... A teraz panie wydawaj gruby szmal na sprzęt żeby pograć w jedną gierkę, bo jak wyjdzie następna, to znowu k.graficzną będziesz musiał zmienić i ram podwoić.

Finn

21-11-2007 16:10

"Ja czasem też, ale do Crysisa nie przyklejaj strategii - jak już to przyrównaj go do"" -wolfenstein''a 3d :D kiedys gry mialy dusze dzisiaj maja tylko wymagania :)

technomag

21-11-2007 15:51

@kobi jak nie lubisz FPS/FPP to nie komentuj takich newsów a tym bardziej nie oceniaj. A co do twojego traviana to zastanów się kolego co z czym porównujesz bo trochę ci się gatunki pomieszały. Jeszcze trochę to zaczniesz krzyczeć że żadna gra nie przebije Tetrisa i w pewnym sensie będziesz miał rację. Wolisz starsze tytuły? Ja czasem też, ale do Crysisa nie przyklejaj strategii - jak już to przyrównaj go do Dooma, Quake''a czy Unreala.

Pablo

21-11-2007 15:08

Albo masz zbyt słabą maszyne by gra typu Crysis się odpaliła. Sam mam taki problem, muszę grać na minimalnych detalach :( Wydaje mi się ze gdyby gra miala troszkę mniejsze wymagania zdobyła by durzo większą popularność. Kto zapłaci za grę jeśli itak sobie jej nie zainstaluje z powodu wymagan stawianych jego maszynie. Wiedzmina udało mi się odpalić na srednich i nie jest źle :))) Ps. naprawdę warto zainwestowac te 80 zł bo gra jest tego warta.

Bringer

21-11-2007 15:04

Crysis jest świetny! Grałem w niego w empiku bo niestety mój komputer nie wyrabiałby prz tej grze. Jesli sie postaraja kolejne czesci moga bys jeszcze lepsze. A travian to chłam.

kobi

21-11-2007 14:04

a mnei jakos te nowe gry nie biora, wole jakies starsze tytulu no i polecam travian http travian.interia.pl/?uc=pl4_90566 fajna giera, cos jak settlersi

Centrum The Sims

Popularne produkty

Nokaut

Gra miesiąca

Rekomendacje

Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME - Reklama - Serwisy IDG - Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld    © Copyright 2014 International Data Group Poland S.A. 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a, tel.(+4822)321-78-00, fax(+4822)321-78-88