News

Erotyczne gry Flash - w co warto zagrać?

16 czerwca 2011 16:19,
Jakub Kuchnio

Rynek gier erotycznych, w szczególności tych typu Flash, pełen jest tytułów wtórnych i zwyczajnie nudnych. Zdarzają się jednak prawdziwe perełki. Na które produkcje dobrze zwrócić uwagę? Na co warto poświęcić trochę wolnego czasu?

Erotyczne gry Flash powstają niczym grzyby po deszczu. Wśród coraz to nowszych produkcji daje się jednak zauważyć sporą powtarzalność. W gąszczu wielu podobnych, istnieje jednak kilka ciekawych tytułów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Poniżej przedstawiam swoje propozycje.

Sim Date

Sim Date nie jest tytułem gry, a bardziej rodzajem erotycznych produkcji. Zasady są tu jasne i proste, choć sama rozgrywka trwać może nierzadko kilka godzin. Na początku tworzymy własną postać, wybieramy jej wygląd oraz podstawowe statystyki (takie jak wdzięk, siła czy kondycja) i wkraczamy do świata randek i romansu.

W grach Sim Date bardzo często już na początku poznajemy swoją wybrankę, o której względy będziemy się ubiegać. By jednak zdobyć jej serce ćwiczymy na siłowni, chodzimy do baru czy szkoły - wszystko po to, by stać się idealnym kandydatem. Jeśli nam się uda, na koniec każdej gry Sim Date, czeka na nas... nagroda, z której z pewnością będziemy zadowoleni.

Lessons of Passion - jeden z lepszych przykładow gier typu Sim DateKliknij, aby powiększyćLessons of Passion - jeden z lepszych przykładow gier typu Sim Date

Przykłady: Lesson of Passion, Elf Girl Sim Date RPG

Zręcznościówki

Zręcznościowe gry Flash to w większości proste i krótkie produkcje, w których musimy się wykazać spostrzegawczością i refleksem. Zwykle chodzi o poprawne wykonanie jednego lub kilku zadań takich jak ułożenie elementów zgromadzonych na placu gry w czy też zebranie wskazanych przez autorów wirtualnych przedmiotów.

Przykłady: Pilsner Strip, Kolibri Strip Game, Aliens

Kolibri Strip Game - tu liczy się szybkość i rekleksKliknij, aby powiększyćKolibri Strip Game - tu liczy się szybkość i rekleks

Komentarze (8)

~wojtek

02-12-2013 14:02

tutaj masz kategorię z seks grami online http://pl.3d-sexgames.eu

Jakub Kuchnio

16-06-2011 21:21

hmmm, eMDe, może chodzi Ci o Booty Call? w sumie gier pasujących do tego opisu może być sporo - dlatego to w sumie strzał...

nick...

29-12-2011 18:08

More posts of this quatliy. Not the usual c***, please

nick...

30-12-2011 12:44

kq37nn zmxktvvpuiiy

nick...

01-01-2012 13:34

D6wd1D adpjvpnmzhfp

eMDe

16-06-2011 19:06

Dawno temu była taka seria o pimpie, który wszędzie wyrywał panny - nie pamiętam jak to się nazywało. Ale tego była masa, z tygodnia na tydzień wychodził kolejny odcinek. Grafika ewoluowała, rozgrywka, wszystko. Po pewnym czasie projekt został zawieszony. Pamiętacie jaki nosiło to tytuł?

Centrum The Sims

Popularne produkty

Nokaut

Gra miesiąca

Rekomendacje

Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME - Reklama - Serwisy IDG - Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld    © Copyright 2015 International Data Group Poland S.A. 02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a, tel.(+4822)321-78-00, fax(+4822)321-78-88